Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια καλησπερα!!!!!

ολες καλα????? ε μετα απο το ρεπερτοριο της ερα σαγκρε!!!!!!!!

ενα εχω να σουπω σαμμερ.... ο θεος ειναι καλος!!!!!!!!!!! εμειςκι αν κανουμε λαθη και φταιξουμε εχουμε που να στρεψουμε..... να κλαψουμε... να παραπονεθουμε.... να ζητησουμε συγχωρεση.... να ζητησουμε την δικη του δυναμη και ειρηνη που δεν τελειωνουν ποτε!!!!!... ολα τα βλεπει.... ολα τα ακουει.... μιλα του σαν την αδερφη που δεν εχεις (ομοιοπαθουσα)... μιλα του σαν τον καλυτερο φιλο σου.... αυτα τα χριστουγεννα σου ευχομαι να ειναι τα πιο ειρηνικα και να τα εχεις βρει μαζι Του και οχι ενοχικα!!!!!!!σε σκεφτομαι!!!!

σαγκρε μουουουουου.... το ρεα με το αμαξι που πηραμε ουτε δεκα λεπτα!!! χαχαχα

μου φαινεται εγω θα ερθω φιλεναδα!!!!!!

τζο μου τι εγινε????? γιατρο???? η χοριακη????

ζαμιακι μου πητ εχεις αυτες τις μερες????? με ενα πονο σου ευχομαι καρδουλα μου να γεμισει η αγκαλια σου.... τα ματια σου.... η καρδια σου.... απο την γλυκα του μπεμπη σου!!!!!

εβελινακι θα ερθει και το δευτερο!!!!!

βικουλα ολακαλα με το δευτερο?????

μαμα κουραγιο..... θα τελειωσουν τα μαστορεματα και...... θα φτιαξεις καιτα σπεσαλιτε σου μετα!!!!

το πιπακο μου που ειναι????

η ελενιτσα φανηκε κοριτσια????

τονια... πουλακι μου???? πηγες για αυχενικη η αυριο????

μουτζουριτσα....ρενα...αμποτ.... φιλακια σε ολες


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μου!η Σανγκρε αφαντη?τι ωρα να ειχε ντοκ?χεχε ειδατε την εμαθα την ορολογια :P

εγω γραφειο αλλα δεν την πολυπαλευω...θελω να γυρισω στο σπιτακι μου!εμεις απο θερμανση εχουμε εναν θερμοπομπο και πετρελαιο αυτονομο οταν χρειαζεται...το σπιτι μας ειναι καινουργιο και τα αλουμινια θερμομονωτικα...ειναι και ενδιαμεσος οροφος και ειναι πολυ ζεστο!εγω σημερα ναι θα ελεγα εχω συμπτωματα επερχομενης περιοδου...στηθος βαρυ που πονα!εχω ετσι μια απορια ποτε εκανα ωορρηξια τελικα...να σας ρωτησω αν ξερετε...αν κ το εχω κρατησει ερωτημα και για τον γιατρο αλλα μεχρι να παω θα σκασω...θυμαμαι παλι τον ιουνιο ειχα ετσι μεγαλο κυκλο και ειχαμε ξεκινησει τις πρωτες μας προσπαθειες...και ειχα παει γιατρο και ειχε αναφερει πως ειχα κανει ωορρηξια αλλα το ωοθυλακιο δεν εσπαζε με αποτελεσμα να εκφυλιστει...και ετσι με βρηκε με αρκετα υγρα στην κοιλια..τα οποια ειπε θα φυγουν με την περιοδο με αφησε να αδιαθετησω μονη μου χωρις φαρμακα(πραγμα το οποιο εκτιμησα ομολογω) γτ δεν ξερω απο την εμπειρια του ειπε αν σου δωσω φαρμακο τωρα θα χρειαστει 3 μερες+ αλλες 3 απο τη διακοπη τους για να ερθει...σε 6 μερες κ εγω βλεπω το πολυ σε 8 να αδιαθετεις...και ετσι κ εγινε γτ ιουλιο πηγα ξανα να με δει και ηταν ολα καθαρα...κ βρηκαμε και ωορρηξια με υπερηχο...καναμε τις επαφες μας..αλλα δεν μας εκατσε...λετε παλι τωρα να συνεβει αυτο?δλδ οντως το τεστ να ανιχνευσε την ορμονη αλλα τελικα το αυγο να μην εσπασε?και γι αυτο τωρα εχω παλι μεγαλο κυκλο?ποια ορμονη ειναι υπευθυνη για το σπασιμο των ωοθυλακιων?καπου πρεπει να το εχω διαβασει αλλα δεν το θυμαμαι!ουφ σας ζαλισα!αντε να ερθει η σιχαμενη να κλεισω ενα ραντεβου να τα ξανααναλυσουμε ολα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Εδω κι εγω λοιπον δεκαπεντε με εικοσι ισως αλλα θα μου πει σιγουρα την αλλη βδομαδα ακομα ολα καλα. Ερα σαγκρε ε μαρτη; χιχιχι να ρθειτε να ρθειτε και μαλλον οι μονοι που θελ να ρθειτε ειστε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!!σαμερ πάρε αγκαλιά τα αντρακια σου και μόνο αισιόδοξες σκέψεις!!!ο θεός ξέρει τον πόνο σου και με την νέα χρονιά θα σου στείλει το δώρο του. Abbot αγωνιουμε μαζι σου!! περιμένουμε νέα.

Σαγκρε να κρατηθεί όσο γίνεται το μ3 για να είναι όλα καλά!!!

Τζο μία καλή χοριακη περιμένουμε αύριο!!

Μουτζουρα άντε να έρθει να ηρεμήσεις επιτέλους.οσο γι αυτά που ρωτήσεις δε ξέρω να σου απαντήσω.

Μαμά καλή δύναμη με το χάος!!να ξεμπερδεψεις γρήγορα.

Πολλές θα ξέχασα γιατί είμαστε και πολλές.τα φιλιά μου


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

moutzoura2016 είδα ότι με ρώτησες σε προηγούμενο μήνυμα σε ποια φάση του κύκλου μου είμαι. Είμαι στη δωδέκατη ημέρα σήμερα. Ημερες επαφών...

Σήμερα το τεστάκι δεν έδειξε ακόμα θετικό. Τον προηγούμενο μήνα θετικό έδειξε την 14η. Την προηγούμενη και την επόμενη μέρα που έκανα ήραν αχνό. Περιμένω να δω αυτήν την φορά πώς θα πάει.

Φιλιά σε όλες!!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!!!!!

ολες καλα????? ε μετα απο το ρεπερτοριο της ερα σαγκρε!!!!!!!!

ενα εχω να σουπω σαμμερ.... ο θεος ειναι καλος!!!!!!!!!!! εμειςκι αν κανουμε λαθη και φταιξουμε εχουμε που να στρεψουμε..... να κλαψουμε... να παραπονεθουμε.... να ζητησουμε συγχωρεση.... να ζητησουμε την δικη του δυναμη και ειρηνη που δεν τελειωνουν ποτε!!!!!... ολα τα βλεπει.... ολα τα ακουει.... μιλα του σαν την αδερφη που δεν εχεις (ομοιοπαθουσα)... μιλα του σαν τον καλυτερο φιλο σου.... αυτα τα χριστουγεννα σου ευχομαι να ειναι τα πιο ειρηνικα και να τα εχεις βρει μαζι Του και οχι ενοχικα!!!!!!!σε σκεφτομαι!!!!

σαγκρε μουουουουου.... το ρεα με το αμαξι που πηραμε ουτε δεκα λεπτα!!! χαχαχα

μου φαινεται εγω θα ερθω φιλεναδα!!!!!!

τζο μου τι εγινε????? γιατρο???? η χοριακη????

ζαμιακι μου πητ εχεις αυτες τις μερες????? με ενα πονο σου ευχομαι καρδουλα μου να γεμισει η αγκαλια σου.... τα ματια σου.... η καρδια σου.... απο την γλυκα του μπεμπη σου!!!!!

εβελινακι θα ερθει και το δευτερο!!!!!

βικουλα ολακαλα με το δευτερο?????

μαμα κουραγιο..... θα τελειωσουν τα μαστορεματα και...... θα φτιαξεις καιτα σπεσαλιτε σου μετα!!!!

το πιπακο μου που ειναι????

η ελενιτσα φανηκε κοριτσια????

τονια... πουλακι μου???? πηγες για αυχενικη η αυριο????

μουτζουριτσα....ρενα...αμποτ.... φιλακια σε ολες

Μαρτακο μου μέχρι την αλλη βδομαδα ειναι η ΠΗΤ...αν δε σκάσει μυτη το μπουμπουκακι μου θα παμε με προκλιση..

Σ'ευχαριστω παρα πολυ γλυκια μου!!!!!!Να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εδω κι εγω λοιπον δεκαπεντε με εικοσι ισως αλλα θα μου πει σιγουρα την αλλη βδομαδα ακομα ολα καλα. Ερα σαγκρε ε μαρτη; χιχιχι να ρθειτε να ρθειτε και μαλλον οι μονοι που θελ να ρθειτε ειστε...

α ολα κι ολα ειναι σιγουρο οτι θελω να δω και το μ3 και την μανουλανα το κρατα αγκαλια!!!!!!!!!!!!!

Γεια σας κορίτσια!!σαμερ πάρε αγκαλιά τα αντρακια σου και μόνο αισιόδοξες σκέψεις!!!ο θεός ξέρει τον πόνο σου και με την νέα χρονιά θα σου στείλει το δώρο του. Abbot αγωνιουμε μαζι σου!! περιμένουμε νέα.

Σαγκρε να κρατηθεί όσο γίνεται το μ3 για να είναι όλα καλά!!!

Τζο μία καλή χοριακη περιμένουμε αύριο!!

Μουτζουρα άντε να έρθει να ηρεμήσεις επιτέλους.οσο γι αυτά που ρωτήσεις δε ξέρω να σου απαντήσω.

Μαμά καλή δύναμη με το χάος!!να ξεμπερδεψεις γρήγορα.

Πολλές θα ξέχασα γιατί είμαστε και πολλές.τα φιλιά μου

βαλεντινα εσυ ξεκινησες νεο κυκλο??? η περιμενεις την κυουρια????

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

moutzoura2016 είδα ότι με ρώτησες σε προηγούμενο μήνυμα σε ποια φάση του κύκλου μου είμαι. Είμαι στη δωδέκατη ημέρα σήμερα. Ημερες επαφών...

Σήμερα το τεστάκι δεν έδειξε ακόμα θετικό. Τον προηγούμενο μήνα θετικό έδειξε την 14η. Την προηγούμενη και την επόμενη μέρα που έκανα ήραν αχνό. Περιμένω να δω αυτήν την φορά πώς θα πάει.

Φιλιά σε όλες!!!

νινι καλη επιτυχια!!!!!!!

τζο αυριο να μαθω τα καλυτερα νεα!!!!!!

καληνυχτα σε ολες σσς!!!!

ιωαννα μου μπαινεις εδω???? τι κανει η κουκλα σου?????


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρτακο μου μέχρι την αλλη βδομαδα ειναι η ΠΗΤ...αν δε σκάσει μυτη το μπουμπουκακι μου θα παμε με προκλιση..

Σ'ευχαριστω παρα πολυ γλυκια μου!!!!!!Να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου!!!!!!!!

ζαμιακι μου σε πετυχα μεσα!!!!! οπως στην αρχη ε?????

με το καλο γλυκεια μου!!!! ο θεος μαζι σου!!!!!

εσυ πως νιωθεις???? σπρωχνει ο κουκλος???? σε πιεζει???? αχ αυτα τα αγορια καθονται εκει στα ζεστα και δεν λενε να βγουν.... ειδικα αν ειναι η πρωτη γεννα!!!!!

μην φοβασαι κουκλα μου...... σε λιγο θα απολαμβανεις το δωρο!!!!!!

φιλακια πολλα!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια μου κ καλο μηνα, να ειναι τυχερος κ να μας φερει σπορακιααα....

σαμμερακι μου σε παρακαλω μην τιμωρεις τον εαυτο σου.. εκανες το καλυτερο για ολους σας κ κανεις δε θα σε κρινει. οπως λεει κ το Ειρηνακι ο θεος συγχωρει,δεν ειναι τιμωρος. εγω νιωθω οτι θα σου στειλει μωρακι,πες οτι θες,εγω το νιωθω....

παντως κ εγω οταν ξαναπηγα στο γιατρο μετα την υστεροσκοπηση για να με δει κ ξαπλωσα στην καρεκλα, σκεφτηκα τα δυο μωρακια που εστειλα στον ουρανο, ειναι καποια πραγματα που βγαινουν αυτοματα απο μεσα μας ψυχουλα μου, αλλα μπορουμε να τα ελέγξουμε με πιστη κ επιμονη..

μουτζουρα μου παρε μια δευτερη γνωμη ,εννοειται...

αμποτ μετρας καθυστερηση?

τζο ποτε πας για χοριακη?

συγνωμη αν ξεχναω καποια, μολις ξυπνησα ,δεν ξερω τι επαθα σημερα τοοοοσο αργα. απο οταν αρχισα απογευματινη δουλεια ,ολο κ πιο αργα σηκωνομαι το πρωι... ειναι κ ο καιρος...πφφφ..

δυο μερες τωρα που κανω τα τεστακια δειχνουν οτι δεν εχω ωορρηξια, ομως απο χθες εχω τοοοοσα υγρα κ τρελη ορεξη, σανγκρε ξερεις, για τρελιτσες. περιεργο.. γιατι πριν 5 μερες το ιδιο ενιωθα. βλεπετε μπερδεμα ρε κοριτσια η παλιοωορρηξια που μας κανει.. για αυτο ας μην τρελαινόμαστε , εμεις θα την τρελανουμε. σεξ κ αγιος ο Θεος.....

Ρενα μου ειχα 3ημερες καθυστερηση με κατι καφε κ ηλπιζα... σημερα το απογευμα τελικα μου ηρθε περιοδος. Τελικα οπως φοβομουν εκανα πιο αργα ωορρηξια κ δυστυχως εχασα τη μερα λογω απουσιας του αντρα μου. Δεν πειραζει ομως... τουλαχιστον ειμαι απο τις τυχερες που την ημερα της ωορρηξιας εχω πονο χαρακτηριστικο κ για αλλη μια φορα επιβεβαιωσα οτι η περιοδος μου ερχεται 12ημερες μετα την ωορρηξια. Παμε δυναμικα για τον επομενο μηνα... να κανουμε τις πιο υπεροχες γιορτες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρενα μου ειχα 3ημερες καθυστερηση με κατι καφε κ ηλπιζα... σημερα το απογευμα τελικα μου ηρθε περιοδος. Τελικα οπως φοβομουν εκανα πιο αργα ωορρηξια κ δυστυχως εχασα τη μερα λογω απουσιας του αντρα μου. Δεν πειραζει ομως... τουλαχιστον ειμαι απο τις τυχερες που την ημερα της ωορρηξιας εχω πονο χαρακτηριστικο κ για αλλη μια φορα επιβεβαιωσα οτι η περιοδος μου ερχεται 12ημερες μετα την ωορρηξια. Παμε δυναμικα για τον επομενο μηνα... να κανουμε τις πιο υπεροχες γιορτες!!!!

αμποτ μου εχεις πολυ σταθερο κυκλο χωρις ροβλημτα φαινεται!!!!!!

σου ευχομαι να ερθει γρηγορα το σπορακι σου και να κατσει!!!

καλες γιορτες με ενα γερο μωρο!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

αμποτ μου εχεις πολυ σταθερο κυκλο χωρις ροβλημτα φαινεται!!!!!!

σου ευχομαι να ερθει γρηγορα το σπορακι σου και να κατσει!!!

καλες γιορτες με ενα γερο μωρο!!!!!

Ναι Μαρτη μου ευτυχως!!! Απλα τα ωραρια εργασιας μου ειναι περιεργα κ ο αντρας μου λειπει συχνα σε ταξιδια οποτε ειναι δυσκολο να πετυχουμε τις καταλληλες ημερες... κ δε φανταζεσαι ποσο στεναχωριεμαι οταν νιωθω το ωαριακι μου να κατεβαινει κ εχω τον αντρουλη μου μακρια... που θσ παει ομως, θα το πιασουμε κ εμεις το σπορακι μας!! ;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου.ο μικρος τον αλλο μηνα θα ειναι ακριβως 2,5.ναι μωρε κοριτσια η μελαγχολια ειναι για το γνωστο θεμα.με επιασε οταν πηγα στο ιατρειο κ ειδα τον γιατρο κ θυμηθηκα τις προηγουμενες επισκεψεις μου.

κ περναει κ τοσο γρηγορα ο καιρος .στον γιο μου δεν περνουσε με τπτ κ τωρα βλεπω ποσο κοντα ειναι ο μαρτιος που θα εμπαινα στο μηνα μου κ θα περιμενα το μικρο μου αγορακι....ευτυχως ο ντοκ με στηριξε πολυ.μου ειπε οτι σωστα πραξαμε γιατι ακομα κ αν εμεις μπορουσαμε να το μεγαλωσουμε..

αυτο δεν το ρωταει κανεις πως θα ζησει κ το σημαντικοτερο το μετα...που θα τ αφησεις???? δεν ειμαστε κ μικροι....αν εφτανε βεβαι να γεννηθει..παρ ολα αυτα ποναει ρε γμτ....μανα ειμαι εγω?????ολο αυτο σκεφτομαι....η μανα δεν επιλεγει τα παιδια της...το παιδι σου το αγαπας χωρις διακρισεις.....οχι γιατι ειναι ψηλο ξανθο μελαχρινο.....ουτε κ αν εχει ενα χρωμοσωμα παραπανω ή παρακατω ή αυτα που πρεπει....αυτα σκεφτομαι κ με βασανιζουν.διαλεξα αναμεσα στα δυο παιδια μου για το ποιο θα εχει καλυτερη ζωη.....τι ψυχη θα παραδωσω???θα μου πεις ο Θεος ζητησες παιδι στο εστειλα αμεσως αλλα..τι???δεν σου εκανε???τελοςπαντων αρχισα να κλαιω παλι κ σας χαλαω κ τη μερα....δυσκολα πολυ δυσκολα..

Σαμμερακιιιιιι!!!! Για μένα έκανες το σωστό κ γω το ίδιο θα έκανα καλώς ή κακως.....έχω δει από πολύ κοντινό περιβάλλον οικογένειες με παιδιά με τέτοια προβλήματα....δεν θες να σου πω πως είναι (κ στο ένα πώς ήταν) οι ζωές τους..καθάρισε το μυαλουδάκι σου από όλες αυτές τις αρνητικές σκέψεις, πέρνα τις γιορτές μόνο με ευχάριστες σκέψεις με την οικογένειά σου κ ξεκίνα τις προσπάθειες! Και είμαι σίγουρη ότι σύντομα θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

ναι ναι Abbot μου...και γραμμα και mail και περιστερι να στειλουμε!!χεχε!θα μας ερθει!αισιοδοξια και κοντευουμε!

εχεις δικιο κοριτσαρα μου!!!νομιζω μοοολις αξιωθω να αδιαθετησω αυτο το μηνα...θα τα αφησω ολα στην ακρη...επαφες μερα παρα μερα και θα κανω την προσπαθεια μου ανεπηρεαστη!καθολου σταθερος κυκλος!!!γι αυτο ειπα μηπως βοηθουσαν τα τεστακια..αλλα δεν νομιζω να βοηθησαν!εκτος βρε κοριτσια αν τρεχει κατι!θα μιλησω με το γιατρο μου!με το καλο με το καλο για το πιο σημαντικο ραντεβου της ζωης σου!!

Μουτζούρα μου, αν δεν έχεις σταθερό κύκλο, κάνε έναν ορμονολογικό έλεγχο, δεν χάνεις τίποτα..και θυροειδη. για τις πολυκυστικές 3η-4η μέρα του κύκλου έχεις κάνει υπέρηχο ή όποτε ναναι??

Γεια σας κορίτσια!! Πωπω μία μέρα δεν μπήκα και δεν σας προλάβαινω

Σαμερακι μου δεν πρέπει να σκέφτεσαι έτσι... καταρχήν ή απόφαση που πηρατε θέλει μεγάλη δύναμη και είσαι πολύ γεναια! Όλες μας πιστεύω θα κάναμε πιθανότατα το ίδιο, και αυτό το παιδάκι θα αντιμετώπιζε πολλά προβλήματα αν γεννιόταν δεν αξίζει σε κανένα παιδάκι και σε καμία μανούλα και οικογένεια κάτι τέτοιο....και μέχρι ποτά θα μπορούσαμε να στηριξετε ένα τέτοιο παιδί??

Πάρτο αλλιώς και ασε το μυαλό σου να ξεκουραστεί!ν να ξεκινησετε νέες προσπάθειες με ηρεμία και χαρά!!

Σαγκρε ωραία τα τραγούδια που μας εβαλες βέβαια ήταν που ήταν ο θανασακης λίγο " καταθλιπτικός" έδεσε β και με την περίσταση!νσημερα είναι ημέρα εργασιών...χαμός στο σπίτι και μόλις τελείωσε ξεκολλησαν κι άλλα....είναι να τρελλενεσαι..άσε που με τον θόρυβο δεν μπόρεσε να κοιμηθεί ή Μελίνα και σε κάποια φάση φορεσαμε τα σκουφάκι μας και πήγαμε παιδική χαρά και έτσι όπως κουνιόταν ή Μελίνα κλειναν τα μάτια της...χαχα γυρισαμε σπίτι και κοιμήθηκε σαν τούβλο παρόλη την φασαρία....

Σαγκρε τι ώρα έχεις Ντοκ;;

Άντε να μάθουμε νέα για τον ερχομό του μ3!!

Ή Πίπη δεν μας έγραψε να μας πει νεότερα για το δικό της αγοράκι!ν

Γεια σου μανούλα με το όμορφο Μελινάκι σου!!!! Σήμερα πήγα γιατρό κ κανονίσαμε Δευτέρα!!!Θα πάω Κυριακή μετά τα μεσάνυχτα να είμαι έτοιμη για πρωί πρωι της Δευτέρας!! Νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!

κοριτσια καλησπερα!!!!!

ολες καλα????? ε μετα απο το ρεπερτοριο της ερα σαγκρε!!!!!!!!

ενα εχω να σουπω σαμμερ.... ο θεος ειναι καλος!!!!!!!!!!! εμειςκι αν κανουμε λαθη και φταιξουμε εχουμε που να στρεψουμε..... να κλαψουμε... να παραπονεθουμε.... να ζητησουμε συγχωρεση.... να ζητησουμε την δικη του δυναμη και ειρηνη που δεν τελειωνουν ποτε!!!!!... ολα τα βλεπει.... ολα τα ακουει.... μιλα του σαν την αδερφη που δεν εχεις (ομοιοπαθουσα)... μιλα του σαν τον καλυτερο φιλο σου.... αυτα τα χριστουγεννα σου ευχομαι να ειναι τα πιο ειρηνικα και να τα εχεις βρει μαζι Του και οχι ενοχικα!!!!!!!σε σκεφτομαι!!!!

σαγκρε μουουουουου.... το ρεα με το αμαξι που πηραμε ουτε δεκα λεπτα!!! χαχαχα

μου φαινεται εγω θα ερθω φιλεναδα!!!!!!

τζο μου τι εγινε????? γιατρο???? η χοριακη????

ζαμιακι μου πητ εχεις αυτες τις μερες????? με ενα πονο σου ευχομαι καρδουλα μου να γεμισει η αγκαλια σου.... τα ματια σου.... η καρδια σου.... απο την γλυκα του μπεμπη σου!!!!!

εβελινακι θα ερθει και το δευτερο!!!!!

βικουλα ολακαλα με το δευτερο?????

μαμα κουραγιο..... θα τελειωσουν τα μαστορεματα και...... θα φτιαξεις καιτα σπεσαλιτε σου μετα!!!!

το πιπακο μου που ειναι????

η ελενιτσα φανηκε κοριτσια????

τονια... πουλακι μου???? πηγες για αυχενικη η αυριο????

μουτζουριτσα....ρενα...αμποτ.... φιλακια σε ολες

Μαρτάκο μου!!!!Εδώ είμαι κ εγώ!!!!!Αυτό θα είναι το τελευταίο ΣΚ που θα το περάσουμε μόνοι μας!!! την Δευτέρα θα έχουμε αφίξεις!!!! Εκτός βέβαια κ αν μας κάνει την έκπληξη να μας έρθει μέσα στο ΣΚ μιας κ οι συσπάσεις πάνε κι έρχονται!!! τα διδυμοαγοράκια σου τα γλυκά σας τρελαίνουν εε??? να μου φιλήσεις κ τα τρια όμορφα παιδάκια σου!!!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...