Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Angot είπε:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Να τον έχετε από.κοντα τον τζαναμπετη 🙂 ... εύχομαι να κερδίσετε όσες παραπάνω μέρες γίνεται!!!

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Κοριτσια μου, πηρα τη χοριακη κι ηταν χαμηλη, 38, ο γιατρος μου λεει η που θα πεσει ως την επομενη παρασκευη κ ισως ερθει κ περιοδος η που θα δουμε μερικες εκατονταδες κ θα παει καλα. Κ η παλλινδρομη ειναι συνηθες μου ειπε στις γυναικες που κανουν παιδια αλλα κ το να μην αυξανεται ραγδαια στις χαμηλες τιμες η χοριακη κ τελικα να παει καλα. Να κανω υπομονη, να μη στεναχωριεμαι κ να σκεφτομαι θετικα. Ας μην υπαρχουν ιατρικες επιπτωσεις λεω εγω για μενα κ ο,τι ειναι να γινει ας γινει.

Γλυκο μου Ζοζεφινακι τωρα ειδα το μηνυμα σου..κοριτσι μου σκεψου θετικα!!ας περιμενουμε μεχρι την επομενη χοριακη...Οτι και αν γινει θα ειναι για καλο!!αυτο να σκέφτεσαι!

Πολυ καλα σου ειπε ο γιατρουλης σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου η γιατρός την περίμενε 2000 και μου βγήκε 1700. Και η γιατρός και ο μικροβιολογος λένε ότι είναι στη φυσιολογική κλίμακα αλλά εγώ πανικοβληθηκα.

Τονι μου νομίζω πως κακώς πανικοβάλλεσαι ;););) Το νούμερο εννοείτε πως είναι φυσιολογικό :P:p:p σου εύχομαι μια τελειόμηνη και ήρεμη εγκυμοσύνη :D:D:D με το καλό το ζουζουνάκι σου!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

γλυκια μου Τζο να ακουσεις το γιατρο σου!ηρεμια και λιιιγο ακομα υπομονη!ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην!!!σου στελνω μια ζεστη αγκαλια!

Τονακι μου γλυκο η χοριακη σου ειναι σουπερ!!!!!οχι πανικο βρε!τωρα που πανε ολα καλα!μακρυα ο πανικος!τωρα μονο χαρα και ηρεμια!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου η γιατρός την περίμενε 2000 και μου βγήκε 1700. Και η γιατρός και ο μικροβιολογος λένε ότι είναι στη φυσιολογική κλίμακα αλλά εγώ πανικοβληθηκα.

Μπραβο Τονι@ μου!!! Μια χαρα η χοριακη σου!! Αφου η γιατρος σου σε καθησυχασε, μην πανικοβαλλεσαι καθολου. Ολα θα πανε τελεια!!! ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου, ολες σας ευχαριστω ειλικρινα, με συγκινειτε. Ειχαμε μια πολυ εντονη μερα, αλλα ο,τι γινει θα γινει για καλο. Παρασκευη θα ξανακανω.

Τονια μου, κι εγω νομιζω οτι δεν πρεπει ν ανησυχεις, στο νουμερο που ειναι νομιζω βλεπετε κ σε υπερηχο τον σακο. Ποτε σου ειπε να πας; Μην αφησεις τα νουμερα να σε τρελανουν, σημασια εχει οτι ανεβηκε τοσο πολυ, οχι τοσο το ακριβες νουμερο.

Καληνυχτα κοριτσακια, θα γραψω αυριο αναλυτικοτερα!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Jo μου σε ευχαριστώ. Σε σκέφτομαι όλο το απόγευμα. Θα πάω την Τετάρτη. Έχω θυμώσει με τον εαυτό μου που με επηρέασε τώρα αυτό και με προσγείωσε. Ίσως να είμαι υπερβολικη και να μην το καταλαβαίνω. Απλά έτσι όπως το έλεγαν την Δευτέρα είχα πιστέψει ότι τίποτα λιγότερο δεν θα ήταν φυσιολογικό. Εγώ παρ όλα αυτά προσπαθώ πάρα πολύ να σκέφτομαι θετικά γιατί δεν θέλω να του χαλάω την ηρεμία.

Μακάρι Θεέ μου να πάνε όλα καλά για όλα τα κορίτσια και τα μικρά σποράκια!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια μανουλες μελλουσες μανουλες κ εγγυουλες ευχομαι γρηγορα θετικα αποτελεσματα για ολες...εχω ενα γιο 2 ετων ακομα δεν βαλαμε μπρος για δευτερο παιδακι λεμε απο την καινουρια χρονια ...εχω καθυστερηση 1 μερα ο κυκλος μου ειναι 44 μερων μεγαλος κυκλος λογω πολυκυστικων...οταν ειχα ωορηξια ειχα 3 μερες καφετια κ ηρθαμε ελευθερη επαφη την 3η μερα μετα απο 3 μερες ειδα ροζ βλενα το ιδιο κ την επομενη μερα...πριν 1 εβδομαδα για 3 μερες ειχα αναγουλες μετα μου φυγαν κ οταν μετρηθηκα με θερμομετρο κατω απο το στομα ειχα 36,4 κ λεω θα αδιαθετησω..σημερα μετρηθηκα κ ειχα 37 αναιβηκε ..η μετρηση γινετε καθε πρωι οταν ξυπνησεις..τα μονα συμπτωματα που εχω τωρα ειναι πονοι περιοδου κ κρυωνω..καμια που εχει τα ιδια συμπτωματα??

Link to comment
Share on other sites

Παρε και ανε ενα τεστακι λοπον και κσλα αποτελεσματα....

Τονια μια χαρα εισαι τελειωσε θα γεννησεις ας προσεχες...

σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου..θα περιμενω μεχρι σαββατοκυριακο κ αν δεν αδιαθετησω την δευτερα θα κανω τεστ...

σου ευχομαι κ εσενα τα καλυτερα..εισαι στην προσπαθεια η εισαι εγγυουλα?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια μανουλες μελλουσες μανουλες κ εγγυουλες ευχομαι γρηγορα θετικα αποτελεσματα για ολες...εχω ενα γιο 2 ετων ακομα δεν βαλαμε μπρος για δευτερο παιδακι λεμε απο την καινουρια χρονια ...εχω καθυστερηση 1 μερα ο κυκλος μου ειναι 44 μερων μεγαλος κυκλος λογω πολυκυστικων...οταν ειχα ωορηξια ειχα 3 μερες καφετια κ ηρθαμε ελευθερη επαφη την 3η μερα μετα απο 3 μερες ειδα ροζ βλενα το ιδιο κ την επομενη μερα...πριν 1 εβδομαδα για 3 μερες ειχα αναγουλες μετα μου φυγαν κ οταν μετρηθηκα με θερμομετρο κατω απο το στομα ειχα 36,4 κ λεω θα αδιαθετησω..σημερα μετρηθηκα κ ειχα 37 αναιβηκε ..η μετρηση γινετε καθε πρωι οταν ξυπνησεις..τα μονα συμπτωματα που εχω τωρα ειναι πονοι περιοδου κ κρυωνω..καμια που εχει τα ιδια συμπτωματα??

καλως ηρθες Χρυσα μου!!!τι τωρα ?τι την νεα χρονια?σου ευχομαι να μην ερθει η περιοδος και να εχεις ενα θετικο τεστακι την Δευτερα!σε ποια μερα του κυκλου σου εισαι τωρα?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...