Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλημερα μουτζουρα μεγαλωσαεχοντας στο μυαλο μου οτι πρεπει να δωσω μια τσαντουλα δε μου φτανει οχι δε μου φτανει θελω να μη χρειαζεται η τσαντουλα γιατι αυριο ισως βρεθω εγω σε αυτη τη θεση και δε θελω οπως κανεις μας δε θελει κι ας εχει ολες τις τσαντουλες του κοσμου θελω απλα να σταματησει καιαυτο και τα εβερεστ.

Μακάρι να μην υπήρχαν καθόλου τέτοιες καταστάσεις Sangre μου κ να μη σκεφτόμασταν δυσάρεστα..απλά όπως είπε κ ή μουτζουριτσα, έστω με μία σακούλα φαι ή λιγα ρούχα , ας βοηθήσουμε..να ζήσουν λίγο πιο ανθρώπινα..

Ούτε θέλω να σκέφτομαι πως είναι τα πλασματακθα με αυτό το κρύο.. νευριαζω που έχει καταντήσει έτσι ή κοινωνία μας..χωρίς μέριμνα..χωρίς ανθρωπιά..


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μακαρι να μπορουσαμε να αλλαξουμε τον κοσμο Σανγκρε...δυστυχως δεν γινεται και νομιζω εχουμε καταλαβει πλεον καλα γιατι ΔΕΝ γινεται!γιατι ΔΕΝ εξυπηρετει κανεναν απο τους πολυ πανω απο εμας εντος και εκτος συνορων εννοω να γινει.....!μακαρι να μην χρειαζοταν μια τσαντουλα...ενα πιατο φαγητο...ωστοσο αυτο εχουμε και αυτο δινουμε και αν χρειαστει ακομα κ αν δεν μας περισσευει οπως τωρα που δοξα το θεο να λεμε εχουμε και μας περισσευει...ξερω καλα πως θα το μοιραστουμε...


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κοριτσούδια, κοιλίτσες και μπεμπάκια!

Αχ, μωρέ κορίτσια, μακάρι να έφτανε η τσαντούλα με τα τρόφιμα και η φιλανθρωπία, αλλά νομίζω η πρόληψη είναι το καλύτερο, η αλληλεγγύη και οι αιτίες που γεννάνε αυτές τις τραγωδίες, τους πολέμους και τα ξεσπιτώματα οικογενειών, το χαμό αθώων ανθρώπων που πάνε για δουλειά και δεν ξέρουν τι τους ξημερώνει.

Άσε, Σάνγκρε μου, και να 'ξερες πόσες φορές έχω πάρει καφέ απ' το συγκεκριμένο μαγαζί στη Βικτώρια. Και δεν φτάνει η εκμετάλλευση με τις συνθήκες εργασίας αλλά να χάνεις και την ίδια σου τη ζωή :-(

Για σένα έμειναν το πολύ 10 με 20 μέρες δηλαδή; Αχχχ, ανυπομονησία φαντάζομαι! Θα ξαναπεράσεις την πόρτα του Ρέα, μαγικές στιγμές! Μακάρι να μπορούσαμε να βρεθούμε ως τότε, αλλά το βλέπω λίγο χλωμό με το ωράριο του συζύγου μέχρι τα χριστούγεννα. Γιατί πρέπει και να με φέρει μαζί με τον μπέμπη.

Άββοτ μου, ήρθε, κοπέλα μου, δεν πειράζει, θα ξαναφύγει και θα έρθει η ώρα για το τυχερό σποράκι σας. Ως τότε να χαρείτε την ανεμελιά σας!

Ζαμιάκι μου, με το καλό ο πρίγκηπας σου, είτε αυθόρμητα είτε με πρόκληση όλα τέλεια θα πάνε! Εμένα θα με έβαζε με πρόκληση λόγω χαμηλού βάρους του μωρού και την ίδια μέρα που μου το είπε τα μεσάνυχτα έσπασαν τα νερά! Τελικά μου έβαλε λίγους πόνους την κατάλληλη στιγμή και όλα κύλησαν ομαλά και γρήγορα!

Εβελινάκι, τι κάνει το κορίτσι σου;

Μουτζουρίτσα μου, εκεί επιμονή εσένα να μην έρχεται! Βρε μπας και πήγες νωρίς; Τι να πω, μίλησε με το γιατρό σου να σου πει. Αν και σίγουρα όλα μες στο πρόγραμμα είναι και μερικοί κύκλοι ανάστατοι.

Τόνια μου, καλά αποτελέσματα! Μια χαρά θα είναι όλα! Συμπτώματα μην ψάχνεις, εγώ στην πρώτη δεν είχα τίποτα, ούτε στήθος.

Μαρτάκη μου, να φιλήσεις τα αγοράκια σου! Και καλή δύναμη στο κορίτσι σου και σ' εσένα!

Πήγα κι εγώ πρωί πρωί και 1 θα ξέρω, είμαι σίγουρη ότι μια χαρά θα είναι! Πήγα 1 μέρα πριν την καθυστέρηση, αφού μου το είπε κι η ίδια με το που με είδε σήμερα πως και πολύ που ήταν ανεβασμένη πριν την καθυστέρηση, περ. 3 εβδομάδων. Θα σας ενημερώσω όπως και να 'χει!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μουτζουρα μεγαλωσαεχοντας στο μυαλο μου οτι πρεπει να δωσω μια τσαντουλα δε μου φτανει οχι δε μου φτανει θελω να μη χρειαζεται η τσαντουλα γιατι αυριο ισως βρεθω εγω σε αυτη τη θεση και δε θελω οπως κανεις μας δε θελει κι ας εχει ολες τις τσαντουλες του κοσμου θελω απλα να σταματησει καιαυτο και τα εβερεστ.

καλημερα κοριτσια μου!

σανγκρε μου ποσο δικιο εχεις, δυστυχως ειναι λίγοι εκεινοι που σκεφτονται κ βοηθουν αυτα τα παιδακια. ξερεις ποσες φορες εχω σκεφτει το ποσο εγωιστες ειμαστε? εμεις τα εχουμε ολα, και τυχαινει κ χανουμε πχ μια εγκυμοσυνη η αγχωνομαστε που δεν ερχεται τωρα που το θελουμε, και αυτες οι μανουλες χανουν τα παιδια τους απο την αγκαλια τους ετσι..απλα..στο δευτερολεπτο..αδεια η αγκαλια... ξερω θα μου πειτε κ πως να το αλλαξουμε, εστω κ μια σακουλα οπως λες να το καναμε ολοι μας, μια μικρη ανασα για αυτους...

jo και tonia αναμενουμε χοριακη..

μουτζουρα μου μην το σκεφτεσαι ολη την ωρα, πιεζεις τον οργανισμο σου πολυ κ μπορει να σου καθυστερει πιο πολυ με τοσο αγχος γλυκουλα μου... θα ρθει η κακιασμενη...

abbot πολυ γελασα με την ερωτηση σου για το ποτε το κανουμε οταν εχουμε ωορρηξια.... δεν ξερω,παιζει ρολο? εγω νομιζω πως οταν βλεπω θετικο τεστ, την ιδια κ την επομενη μερα εχουμε επαφη αναλογα οταν βολευει..χιχι... απλα δε χανουμε τη μερα... dont worry... κ εγω νομιζω δεν πρεπει να την πετυχα αυτη τη φορα, κ αυτος ο αντρας μου ολο δουλεια. τον επομενο μηνα θα περιμενουμε παρεα τα ευχαριστα, θ δεις...

ελενακι που εισαιιιι????

γλυκια καλημερα σε ολες, σαμμερακι, ζαμια, μαρτακο, ιοιο, βαλεντινακι, μαμα βικη, σορρυ που ξεχνω καποιες, αλτσχαιμερ απο τωρα.... παντως μια μερα κανω να μπω κ δε σας προλαβαινωωωωω.....:rolleyes::P


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Τζο μου!!!!αναμενουμε αποτελεσματα!!!δυσκολο μου φαινεται να πηγα νωρις!μετα δεν θυμαμαι και τις επαφες μας αν ηταν στοχευμενες γυρω απο την ωορρηξια!δεν ξερω καν ποτε ειχα ωορρηξια για την ακριβεια!καλημερα Ρενακι!μακαρι να ναι μονο η σκεψη μου που το καθυστερει!χαχαχα!αμα ειναι να ερθει αυτη θα ερθει!δεν το γλιτωνουμε!θα παω στο γιατρο αυτο το μηνα και θα μαθουμε τι τρεχει!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια :)

Να ευχηθώ και εγώ στην Jo και την Τόνια πολύ πολύ καλή επιτυχία :):):)

Sangre μου δυστυχώς η πραγματικότητα είναι σκληρή για πολύ κόσμο μακάρι να μπορούσαμε με 1 σακούλα τρόφιμα ή ρούχα να απαλύνουμε τον πόνο όλων των παιδιών !!

Zamiaki μου και pipi μου με το καλό να υποδεχτείτε τα ζουζούνια σας περιμένουμε μαζί σας τις ευχάριστες ανακοινώσεις :):)

Mάρτη μου πόσο γρήγορα μεγαλώνουν τα μπεμπάκια σου πολλά πολλά φιλάκια να τους δώσεις!!!

Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια !!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

παλι εδω και χαιρομαι επιτελους που μπορω..... ο ενας ειναι διπλαμου και με παρακολουθει... ο αλλος κοιμαται.... απο στιγμη σε στιγμη θα ξυπνησει ζητωντας ζιζι!!!!!

καλημερα λοιπον σε ολες!!!!!

τζο και τονια καλες χοριακες με χαρα να ερθει το ακουσμα!!!!!

πιπακο μου κι εμενα μου ελεγε κρατιεσαι μεχρι τριτη... τοτε ηθελε να μου κλεισει ραντεβου να εφταναν 36και 2-3ημερων αλλα αυτα ηθελαν σαββατο!!!!!

το σαββατο να το προσεχεται κορες!!!! χαχα.... σαββατο πηρα ην θετικη χοριακη.... ναι!!!

σαββατο γεννησα και τα κρατησα στην αγκαλια μου... ναι!!!!!

αντε καλε ολες οι μερες του θεου ειναι.. και ολες οι στιγμες εργασιμες για γεννητουρια!!!!!

αρα πιακο μου εσω ετοιμη... και εσυ ζαμιακο μυ!!!!!

Οσες ειχατε θετικα τεστ ωορρηξιας ποια ωρα της ημερας τα κανατε?

πρωι 6-7 και απογευμα 6-7 οχι μετα τις 8 αυτο ισχυει μονο για τα τεστ ωορρηξιας!!!

Ναι Μαρτη μου ευτυχως!!! Απλα τα ωραρια εργασιας μου ειναι περιεργα κ ο αντρας μου λειπει συχνα σε ταξιδια οποτε ειναι δυσκολο να πετυχουμε τις καταλληλες ημερες... κ δε φανταζεσαι ποσο στεναχωριεμαι οταν νιωθω το ωαριακι μου να κατεβαινει κ εχω τον αντρουλη μου μακρια... που θσ παει ομως, θα το πιασουμε κ εμεις το σπορακι μας!! ;)

αααα... καταλαβα!!!! εχω χασει ετσι μηνες!!!!ασε!!!! κορη στην εφηβεια απο ανοιξη εως φθινοπωρο να κοιμαται αργα..... και εγω βρηκα τον εξης τροπο.... κοιμομουν απο κουραση στον καναπε κατα τις 11-12 μιλοντας στα κοριτσια και εβαζα ξυπνητηρι στις 2-3 τα μεσανυχτα!!! χιχι θυμαστε κοριτσια οι παλιες????

μια ξυπναγα εγω κι δεν ξυπναγε ο αντρουλης.....μια το αντιθετο και.... ελειπε και ταξιδια 4-5μερες ακριβως τις μερες ωορηξιας μου αλλους μηνες.....οκ θα ερθει!!!!!!!!! σου το ευχομαιμεσα απ την καρδια μου..... εγω βεβαια πηγα τελικα με αλλο τροπο λογω χρονου ηλικιας!!!!

Μουτζούρα μου,κανε εξετασες σε παρακαλω!!!!! και μαζεψε γνωμες απο τλχ αλλους δυο γιατρους!!!!!

ζαμιακι η μεγαλη σπρωχνοντας ακομα...... η κουραση καλα βαστει!!!!

χερια πονανε πολυ γιατι εχουν βαρυνει αι εχουμε εξι αλλαγες επι δυο...χιχι... εξι αγκαλιες επι δυο ετσι ξεκαρφοτες!!!! εξι θηλασμους τουλαχιστον... τους δυο επι δυο μεσα στην νυχτα!!!!!! αχ κουραση......αλλα η ευτυχια και η γλυκα ΜΕΓΑΛΗ!!!!!

Καλημέρα, κορίτσια! Γιατί είμαι ξύπνια, ενώ κοιμάται το μωρό, μην το ρωτάτε. Μας έκοψαν το νερό χθες και τώρα κατάφερα να κάνω μπάνιο.

Μάρτη μου, προετοιμάζομαι ψυχολογικά για το δεύτερο και μπαίνω από τώρα. Μεγαλώνει η μικρή, περνάμε και άλμα τώρα, περιμένουμε και δοντάκια. Τα παλικάρια σου;

Ζάμια και Πίπη σε λίγο καιρό θα δείτε τους έρωτες σας! με το καλο!

Abbot, αφού καταλαβαίνεις την ωορρηξία είναι θέμα χρόνου. Θα βρεθείτε με το σύζυγο.

Μουτζούρα, πώς είσαι;

Jo, καλά αποτελέσματα σήμερα! Που θα είναι! Εμπειρία από χοριακές δεν έχω, εμπιστεύομαι το ένστικτο σου.

Σάμερ, πήρες την πιο δύσκολη απόφαση της ζωής σου. Ήθελε πολλή δύναμη!

αλμα εδω... αλμα εκει... αλμα πιο εκει...αλμα πιο μετα..... χχχχμμμμ!!!!

ετσι ειναι τα παιδακια.... συνεχεια κατακτουν κατι... αλευουν να αναπτυχτουν σε ολους τους τομεις..... γιαυτο θελουν την απεραντη υπομονη μας και αγκαλια μας!!!! κουραγιο συναγωνιστρια..... εμεις.... ο ενας εβγαλε δυο πανω και ενα κατω μαζι... το αλλο το παλευει!!!! ο δευτερος τιποτα ακομα αν και ολο λεμε τωρα θα σκασει... αυριο θα σκασει!!!! νευραλγια και σαλια.....τρεις μηνες... μας εχει πνηξει στα σαλια... σαλιαρες 7 την ημερα και λιγες σου λεω.... γιατιδεν ετραω αυτεςπου τις μασαει με το που τις βαζω στον λαιμοδακο του!!!!!

φιλισε μου την κουκλιτσα σου στο σβερκακι στα μπουτακια!!!!

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! ��

καλημερα εβελινακι!!!!

καληερα και στην ρενα μας!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εβελινακι μου η μικρη καλα?εγω εδω...με συμπτωματα αλλα χωρις εμφανιση της ακομα!εχω δωσει εως Δευτερα περιθωριο αλλιως θα τον παρω ερθει δεν ερθει!και βλεπουμε.....

Μια χαρα είναι η μικρη...Μας τρελαινει, αρχιζει να χαζολεει λεξούλες, μας παιρνει τοσο σφιχτη αγκαλια που νομιζεις θα σε πνιξει!!χα χα.. ψοφάω βεβαια από την κουραση , δεν σταματάει ποτε..και δουλεια σπαστο, ειναι ζορι...Αλλα είναι η πιο ωραια εξαντληση...Σου ευχομαι πολύ πολύ συντομα να τα περνας οοοολα αυτα!!!! ;)

Καλημέρα, κοριτσούδια, κοιλίτσες και μπεμπάκια!

Εβελινάκι, τι κάνει το κορίτσι σου;

Πήγα κι εγώ πρωί πρωί και 1 θα ξέρω, είμαι σίγουρη ότι μια χαρά θα είναι! Πήγα 1 μέρα πριν την καθυστέρηση, αφού μου το είπε κι η ίδια με το που με είδε σήμερα πως και πολύ που ήταν ανεβασμένη πριν την καθυστέρηση, περ. 3 εβδομάδων. Θα σας ενημερώσω όπως και να 'χει!

Καλημέρα Jo μου..Σουπερ θα είναι , στα υψη!!Κι εγω όπως σου ειχα πει, με 26 τη Δευτερα (και καλα με καθυστερηση, όπως τα υπολογιζα), πηγα Πεμπτη και ηταν 212....Περιμενουμε νεακια!!!!!!!!

Η ζουζουνα μου είναι τρελα!!!!!!!!!Δε σταματάει παρα μονο οταν κοιμαται..Βεβαια και στον υπνο της ακομα, την εχω ακουσει που κανει ηχους από ζωάκια..Χθες το μεσημερι, την ακουγα ¨Γαβ γαβ γαβ¨ και λεω ξυπνησε..Παω και ειχε ένα πλατυ χαμογελο και ονειρευοταν!!!:D

καλημερα κοριτσια μου!

σανγκρε μου ποσο δικιο εχεις, δυστυχως ειναι λίγοι εκεινοι που σκεφτονται κ βοηθουν αυτα τα παιδακια. ξερεις ποσες φορες εχω σκεφτει το ποσο εγωιστες ειμαστε? εμεις τα εχουμε ολα, και τυχαινει κ χανουμε πχ μια εγκυμοσυνη η αγχωνομαστε που δεν ερχεται τωρα που το θελουμε, και αυτες οι μανουλες χανουν τα παιδια τους απο την αγκαλια τους ετσι..απλα..στο δευτερολεπτο..αδεια η αγκαλια... ξερω θα μου πειτε κ πως να το αλλαξουμε, εστω κ μια σακουλα οπως λες να το καναμε ολοι μας, μια μικρη ανασα για αυτους...

jo και tonia αναμενουμε χοριακη..

μουτζουρα μου μην το σκεφτεσαι ολη την ωρα, πιεζεις τον οργανισμο σου πολυ κ μπορει να σου καθυστερει πιο πολυ με τοσο αγχος γλυκουλα μου... θα ρθει η κακιασμενη...

abbot πολυ γελασα με την ερωτηση σου για το ποτε το κανουμε οταν εχουμε ωορρηξια.... δεν ξερω,παιζει ρολο? εγω νομιζω πως οταν βλεπω θετικο τεστ, την ιδια κ την επομενη μερα εχουμε επαφη αναλογα οταν βολευει..χιχι... απλα δε χανουμε τη μερα... dont worry... κ εγω νομιζω δεν πρεπει να την πετυχα αυτη τη φορα, κ αυτος ο αντρας μου ολο δουλεια. τον επομενο μηνα θα περιμενουμε παρεα τα ευχαριστα, θ δεις...

ελενακι που εισαιιιι????

γλυκια καλημερα σε ολες, σαμμερακι, ζαμια, μαρτακο, ιοιο, βαλεντινακι, μαμα βικη, σορρυ που ξεχνω καποιες, αλτσχαιμερ απο τωρα.... παντως μια μερα κανω να μπω κ δε σας προλαβαινωωωωω.....:rolleyes::P

καλημέρα Ρενα μου!!!!!!!Ειπαμε σεξ. σεξ. σεξ.. γιατι αν σου κατσει????!!!


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

σωρος πληροφοριων...λοιπον καλη επιτυχια σε τζο κ τονια.πιπη μου ζαμιακι γλυκο κ σαγκρε φτανει η πολυποθητη ωρα.....τωρα σαγκρε για το κοινωνικο θεμα που ανοιξες:ειναι μεγαλη κουβεντα...ο καθενας βοηθαει οσο μπορει αλλα δυστυχως δεν φτανει....μια φορα ο μικρος μου ζητουσε να φαει τοστ κ δεν ειχα ψωμακια

ετσι λοιπον πηγε ο μπαμπας μου να παρει.μεχρι να γυρισει ο μικρος εκλαιγε κ ζητουσε τοστ..πηγα μεσα στο δωματιο κ εκλαιγα γιατι εκανα αυτη τη σκεψη:στενοχωριεμαι που κλαει ενω εχει τοσα αλλα να φαει κ εκτος αυτου αυτο που θελει θα το φαει σε 5 λεπτα.τι κανουν εκεινες οι μανουλες που βιωνουν το ιδιο σκηνικο κ δεν εχουν τπτ να δωσουν????εκλαιγα για εκεινες τις μανουλεςπου δεν εχουν τωρα αλλα ουτε σε λιγο κ μπορει κ ουτε αυριο.....πολυ λυπηρο...οποτε βοηθαμε οσο μπορουμε.....κ λεμε Δοξα το Θεο......θα μπορουσαν τα δικα μας παιδια να ειναι σε αυτην τη θεση κ εμεις οι μανουλες.

...

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε σαμερακι ακριβως και ξερεις τι σκεφτομαι οτι αν συνεβαινε σε σενα σε μενα τι θα λεγες δεν αλλαζει τιποτα δε πειραζει η θα λυσαγες να αλαξει αυτα που για μας ειναι θεωρητικες ιλοσοφιες κοινωνικου περιεχομενου για καποιους ειναι ζητημα ζωης οταν φτασει να ναι και για για μας θα ναι αργα για να αλαξουν...δεν γινεται αλλα πρεπει να γινει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εχεις απολυτο δικιο....γι αυτο κ μεις πρεπει να παλευουμε να αλλαξει.ο καθενας με τον δικο του τροπο.δυστυχως στις μερες μας ειναι εξελιξη ακομα κ οτι εστω καποιοι στεχοχωριουνται γιατι ουτε αυτο δεν βλεπαμε.

Link to comment
Share on other sites

τωρα δεν ειναι σωστο που το λεω αλλα προσπαθησα μονη μου να μαζεψω τροφιμα κ ρουχα για την Ειδομενη (περυσι)κ πηγα πρωτα κ επιασα τον παππα του χωριου κ το μονο που ζητησα ηταν την κυριακη να κανει μια ανακοινωση μετα την λειτουργια οποιος θελει να βοηθησει.η απαντηση ηταν οτι μονο με εντολη απο τη μητροπολη μπορουμε να το κανουμε....οποτε βρηκα μονο δυο τρεις ανθρωπους που δεχτηκαν κ ετοιμασαμε μια κουτα με τροφιμα.τι να φτασουν αυτα????

Link to comment
Share on other sites

να αυτα ειναι που σε τρελενουν...κ μετα λενε γιατι ο κοσμος δεν παει στην εκκλησια????γιατι αυτα βλεπει κ αηδιαζει....βεβαια η θρησκεια με την εκκλησια ειμαι δυο διαφορετικα πραγματα που πρεπει να ξεκαθαριζουμε μεσα μας...αλλα δυστυχως πολλοι απο αυτους που πρεσβευουν την εκκλησια ειναι για τ αναθεμα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...