Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 17/5/2024 at 10:23 ΠΜ, Nima21 είπε:

      Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

      Κορίτσι μου, σήμερα ενημερώθηκα ότι κρατάει 20 μέρες αφού ανοιχτεί.

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

ζαμιακι μου σε πετυχα μεσα!!!!! οπως στην αρχη ε?????

με το καλο γλυκεια μου!!!! ο θεος μαζι σου!!!!!

εσυ πως νιωθεις???? σπρωχνει ο κουκλος???? σε πιεζει???? αχ αυτα τα αγορια καθονται εκει στα ζεστα και δεν λενε να βγουν.... ειδικα αν ειναι η πρωτη γεννα!!!!!

μην φοβασαι κουκλα μου...... σε λιγο θα απολαμβανεις το δωρο!!!!!!

φιλακια πολλα!!!!

Πως νιωθω εεε????:rolleyes:τρελη ανυπομονησία Μαρτακο μου!!!να τον δω..να τον αγκαλιασω!!

Μου φαινεται απιστευτο!!!!πιστευω πως θα μου παρει καιρο να το συνειδητοποιησω.......!!!!:D

Κλωτσαει το παλικαρακι μου!!!!!:-D

Μεταξυ μας θα μου λειψουν οι κλωτσιες του...

Με πιεζει αρκετά...εχει κατέβει αφου νιωθω το κεφαλακι του χαμηλα..αλλα δεν εχει εμπεδωθει ακομη..

Αυτο βλεπω και εγω καλη μου!!του αρεσει η ζεστασιά της μανουλας και δε λεει να βγει....:tongue:

Εσενα τα αγοράκια σου τι κανουν??σας τρελενουν εε??

Η κορη ξεκινησε να διαβαζει?

Απο κουραση πως τα πας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα, κορίτσια! Γιατί είμαι ξύπνια, ενώ κοιμάται το μωρό, μην το ρωτάτε. Μας έκοψαν το νερό χθες και τώρα κατάφερα να κάνω μπάνιο.

Μάρτη μου, προετοιμάζομαι ψυχολογικά για το δεύτερο και μπαίνω από τώρα. Μεγαλώνει η μικρή, περνάμε και άλμα τώρα, περιμένουμε και δοντάκια. Τα παλικάρια σου;

Ζάμια και Πίπη σε λίγο καιρό θα δείτε τους έρωτες σας! με το καλο!

Abbot, αφού καταλαβαίνεις την ωορρηξία είναι θέμα χρόνου. Θα βρεθείτε με το σύζυγο.

Μουτζούρα, πώς είσαι;

Jo, καλά αποτελέσματα σήμερα! Που θα είναι! Εμπειρία από χοριακές δεν έχω, εμπιστεύομαι το ένστικτο σου.

Σάμερ, πήρες την πιο δύσκολη απόφαση της ζωής σου. Ήθελε πολλή δύναμη!

Link to comment
Share on other sites

Άγκιστρο είναι φανταστικά κορίτσια. Να το ψαξετε

Βέβαια πρέπει να βρω κάποιον να κρατήσει 2παιδια..

Οπωσδηποτε θα κανονίσουμε. Το one salonica μ αρέσει πολύ σαν εμπορικό. Όταν πάμε μένουμε κέντρο-κέντρο. Στα πανεπιστήμια.

Η Θεσσαλονίκη είναι πολύ ωραία Χριστούγεννα στολισμενη.. Θυμάμαι όταν είμαι φοιτήτρια κ πρώτες χρονιές σχέσης με τον άντρα μου..

Αχ Θεσσαλονικη!!!! Είναι ή καταγωγή μου από κει... τι όμορφα !!! Να περάσετε τέλεια!!

κ μεις εδω θα κανουμε γιορτες....τπτ ιδιαιτερο.ωραια ειναι τα λουτρα κ τα χαμαμ.εμεις πηγαινουμε στα λουτρα ποζαρ.

Λουτρά ποζαρ;; πρέπει ν είναι τέλεια, αν κ λίγο ακριβά..ν πάτε και να περάσετε όμορφα!! Μη βασανίζεις το μυαλο κ τη ψυχή σου με άσχημες σκέψεις..Βαθιά μέσα μας ξέρουμε τι είναι καλύτερο κ τι μπορούμε να αντέξουμε..

κοριτσαρες μου!η Σανγκρε αφαντη?τι ωρα να ειχε ντοκ?χεχε ειδατε την εμαθα την ορολογια :P

εγω γραφειο αλλα δεν την πολυπαλευω...θελω να γυρισω στο σπιτακι μου!εμεις απο θερμανση εχουμε εναν θερμοπομπο και πετρελαιο αυτονομο οταν χρειαζεται...το σπιτι μας ειναι καινουργιο και τα αλουμινια θερμομονωτικα...ειναι και ενδιαμεσος οροφος και ειναι πολυ ζεστο!εγω σημερα ναι θα ελεγα εχω συμπτωματα επερχομενης περιοδου...στηθος βαρυ που πονα!εχω ετσι μια απορια ποτε εκανα ωορρηξια τελικα...να σας ρωτησω αν ξερετε...αν κ το εχω κρατησει ερωτημα και για τον γιατρο αλλα μεχρι να παω θα σκασω...θυμαμαι παλι τον ιουνιο ειχα ετσι μεγαλο κυκλο και ειχαμε ξεκινησει τις πρωτες μας προσπαθειες...και ειχα παει γιατρο και ειχε αναφερει πως ειχα κανει ωορρηξια αλλα το ωοθυλακιο δεν εσπαζε με αποτελεσμα να εκφυλιστει...και ετσι με βρηκε με αρκετα υγρα στην κοιλια..τα οποια ειπε θα φυγουν με την περιοδο με αφησε να αδιαθετησω μονη μου χωρις φαρμακα(πραγμα το οποιο εκτιμησα ομολογω) γτ δεν ξερω απο την εμπειρια του ειπε αν σου δωσω φαρμακο τωρα θα χρειαστει 3 μερες+ αλλες 3 απο τη διακοπη τους για να ερθει...σε 6 μερες κ εγω βλεπω το πολυ σε 8 να αδιαθετεις...και ετσι κ εγινε γτ ιουλιο πηγα ξανα να με δει και ηταν ολα καθαρα...κ βρηκαμε και ωορρηξια με υπερηχο...καναμε τις επαφες μας..αλλα δεν μας εκατσε...λετε παλι τωρα να συνεβει αυτο?δλδ οντως το τεστ να ανιχνευσε την ορμονη αλλα τελικα το αυγο να μην εσπασε?και γι αυτο τωρα εχω παλι μεγαλο κυκλο?ποια ορμονη ειναι υπευθυνη για το σπασιμο των ωοθυλακιων?καπου πρεπει να το εχω διαβασει αλλα δεν το θυμαμαι!ουφ σας ζαλισα!αντε να ερθει η σιχαμενη να κλεισω ενα ραντεβου να τα ξανααναλυσουμε ολα!

Μουτζουρα μου δε ξέρω κ εγώ να σ απαντήσω..δεν πέτυχα κ ποτέ την ωορρηξία (όταν πηγαινα για τεστ παπ) αλλά ούτε την παρακολούθησα..ειχες κάνα νέο σήμερα;

Εδω κι εγω λοιπον δεκαπεντε με εικοσι ισως αλλα θα μου πει σιγουρα την αλλη βδομαδα ακομα ολα καλα. Ερα σαγκρε ε μαρτη; χιχιχι να ρθειτε να ρθειτε και μαλλον οι μονοι που θελ να ρθειτε ειστε...

Α νωρίς νωρις!!! Με το καλό , οπότε θέλει!!!


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! !! Επιτέλους Παρασκευή! !

Πηγα για χοριακη και το βραδυ θα εχω τα αποτελεσματα.Josephine εσύ πήγες? Πως είστε σήμερα?

Καλά αποτελέσματα Τόνι μου, που σίγουρα θα είναι σούπερ!!!😉


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια! Γιατί είμαι ξύπνια, ενώ κοιμάται το μωρό, μην το ρωτάτε. Μας έκοψαν το νερό χθες και τώρα κατάφερα να κάνω μπάνιο.

Μάρτη μου, προετοιμάζομαι ψυχολογικά για το δεύτερο και μπαίνω από τώρα. Μεγαλώνει η μικρή, περνάμε και άλμα τώρα, περιμένουμε και δοντάκια. Τα παλικάρια σου;

Ζάμια και Πίπη σε λίγο καιρό θα δείτε τους έρωτες σας! με το καλο!

Abbot, αφού καταλαβαίνεις την ωορρηξία είναι θέμα χρόνου. Θα βρεθείτε με το σύζυγο.

Μουτζούρα, πώς είσαι;

Jo, καλά αποτελέσματα σήμερα! Που θα είναι! Εμπειρία από χοριακές δεν έχω, εμπιστεύομαι το ένστικτο σου.

Σάμερ, πήρες την πιο δύσκολη απόφαση της ζωής σου. Ήθελε πολλή δύναμη!

Καλημέρα Ioio μου.. πω,οταν δεν έχει νερό εκνευριζομαι πολύ!! Δε μπορώ να κάνω τίποτα..ειδικά με ένα μωρό το σπίτι ..ευτυχώς σας ήρθε σημερα.. με τ καλό κα το δεύτερο κορίτσι μου!!!


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι Μαρτη μου ευτυχως!!! Απλα τα ωραρια εργασιας μου ειναι περιεργα κ ο αντρας μου λειπει συχνα σε ταξιδια οποτε ειναι δυσκολο να πετυχουμε τις καταλληλες ημερες... κ δε φανταζεσαι ποσο στεναχωριεμαι οταν νιωθω το ωαριακι μου να κατεβαινει κ εχω τον αντρουλη μου μακρια... που θσ παει ομως, θα το πιασουμε κ εμεις το σπορακι μας!! ;)

Θα δεις Abbot μου, που θα βολεψουν οι αριθμοί πλανήτες κ θα γίνει ο συγχρονισμός..χι χι

Σήμερα πήγα γιατρό κ κανονίσαμε Δευτέρα!!!Θα πάω Κυριακή μετά τα μεσάνυχτα να είμαι έτοιμη για πρωί πρωι της Δευτέρας!! Νομίζω ότι ζω ένα όνειρο

!!

Τι όμορφη αναμονή!! Ετοιμάζουν για το καλύτερο ραντεβού της ζωής σου


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια κοριτσαρες αχ μαρτη μου τι ομορφα να ερθεις με τα μικρουλια να τα δω κι αυτα

Τζο μου περιμενουμε νεακια.

Ζαμιακι μου μπι κουλ σε μια βδομαδα θα χεις αγκαλια τον αντρα της ζωης σου.

Φιλακια σε ολεςς

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρεκοριτσια σορυ που θα χαλασω το γιορτινο κλιμα αλλα απο χτες σκεφτομαι αυτη τη μανα στα εβερεστ κι αυτα τα παιδια... Που σε βρε τζο εδω θελει κουβεντα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια μου ομορφα!!!σας διαβασα και ξεκινω να σας καλημερισω!

Σανγκρε μου με το καλο!κοντευεις να συναντησεις το τριτο μπεμπακι σου!

Βαλεντινα30 ακομα δεν εχει εμφανιστει τιποτα!περιμενω να ερθει...νιωθω συμπτωματα απο χθες εντονα...για να παρω τηλεφωνο μετα το γιατρο μου να δουμε τι θα μου πει..και εχω ηδη αναζητησει και δευτερο γιατρο απο γνωστες...να παω και εκει αλλα αναμενω να ερθει η ατιμη!

Νινι84 καλη επιτυχια σε αυτον τον κυκλο σου!χριστουγεννιατικα μωρακια ενοψει!

Ζαμια μου πλησιαζει η μεγαλη στιγμη!με το καλο μεσα απο την καρδια μου!

Abbot μου δεν πειραζει...παμε για τον επομενο κυκλο!με αισιοδοξια!πιστεψε με εισαι πολυ τυχερη που εχεις σταθερο κυκλο και καταλαβαινεις ωορρηξιες!εγω βλεπεις πως βασανιζομαι!

Pipi μου γλυκια!ερχεται το μωρακι σου!θα το χορτασεις αγκαλιες!με το καλο ψυχη μου!θα παω για ελεγχο οπωσδηποτε!θυροειδη κανω παντα με τις εξετασεις τις ετησιες του αιματος ποτε δεν ειχα θεμα..αλλα ποτε δεν ξερεις...

Ioio μου καλα ειμαι...εδω αναμονη ακομα...εχω συμπτωματα περιοδου αλλα αφαντη για την ωρα!

Τονια μου καλα αποτελεσματα !θα εχεις σουπερ χοριακη!!!!

Εβελινακι μου η μικρη καλα?εγω εδω...με συμπτωματα αλλα χωρις εμφανιση της ακομα!εχω δωσει εως Δευτερα περιθωριο αλλιως θα τον παρω ερθει δεν ερθει!και βλεπουμε.....


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

καθολου εκτος θεματος Σανγκρε μου!ποσο δικιο εχεις!ποσα παιδακια χωρις και ζεστασια και φαγητο μονο που η ανθρωπινη φυση μας κανει να τα θυμομαστε ισως αυτες τις μερες!μακαρι να μπορουσαμε να βοηθαμε ενεργα οπου χρειαζεται...αν και πιστευω στο πλαισιο του εφικτου ο καθενας μας καπως βοηθα..ακομα και αν ειναι μια τσαντουλα ρουχα η τροφιμα σε καποιο συλλογο...αθορυβα και σιωπηρα !...και το συμβαν στην Αθηνα χθες πραγματικα τραγικο....καλημερα.....


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μουτζουρα μεγαλωσαεχοντας στο μυαλο μου οτι πρεπει να δωσω μια τσαντουλα δε μου φτανει οχι δε μου φτανει θελω να μη χρειαζεται η τσαντουλα γιατι αυριο ισως βρεθω εγω σε αυτη τη θεση και δε θελω οπως κανεις μας δε θελει κι ας εχει ολες τις τσαντουλες του κοσμου θελω απλα να σταματησει καιαυτο και τα εβερεστ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...