Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Jo, υπομονή μια βδομαδούλα. Μετην ευκαιρία μάθαμε και για τις τιμές κάτω από το 100. Δεν το ήξερα. Φαντάζομαι την έκπληξη, όταν σου είπαν τα αποτελέσματα. Πάρε αγκαλιά τα αγόρια σου και θα περάσει πιο γρήγορα ο χρόνος.

Τόνια, δεν έχω εμπειρία από χοριακές. Κπ από τα κορίτσια μου είχε πει ότι αφού είδαμε σάκο, η χοριακή είναι πάνω από 1500.

Χρύσα καλώς όρισες

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες Χρυσα μου!!!τι τωρα ?τι την νεα χρονια?σου ευχομαι να μην ερθει η περιοδος και να εχεις ενα θετικο τεστακι την Δευτερα!σε ποια μερα του κυκλου σου εισαι τωρα?[/QUOT

καλως σας βρηκα...μακαρι να ειμαι το θελω πολυ...το μικρο μου παιδευτηκα 5 χρονια ..ειμαι 46 ημερα του κυκλου ..

Link to comment
Share on other sites

και εγω αυτο θα σε συμβουλευα ενα τεστακι.γιατι αυτα που περιγραφεις μυριζουν εγκυμοσυνη...καλη επιτυχια...

μακαρι θα δειξει κ σε σενα σου ευχομαι τα καλυτερα..

Jo, υπομονή μια βδομαδούλα. Μετην ευκαιρία μάθαμε και για τις τιμές κάτω από το 100. Δεν το ήξερα. Φαντάζομαι την έκπληξη, όταν σου είπαν τα αποτελέσματα. Πάρε αγκαλιά τα αγόρια σου και θα περάσει πιο γρήγορα ο χρόνος.

Τόνια, δεν έχω εμπειρία από χοριακές. Κπ από τα κορίτσια μου είχε πει ότι αφού είδαμε σάκο, η χοριακή είναι πάνω από 1500.

και εγω δεν εχω εμπειρια απο χοριακες γιατι στην πρωτη εγκυμοσυνη απο το θετικο τεστ κατευθειαν στο γιατρο ...εφοσον ειδατε σακο ολα θα πανε καλα καλη εγκυμοσυνη

Link to comment
Share on other sites

μακαρι θα δειξει κ σε σενα σου ευχομαι τα καλυτερα..

και εγω δεν εχω εμπειρια απο χοριακες γιατι στην πρωτη εγκυμοσυνη απο το θετικο τεστ κατευθειαν στο γιατρο ...εφοσον ειδατε σακο ολα θα πανε καλα καλη εγκυμοσυνη

έχω ήδη το κοριτσάκι μου, και σκεφτόμαστε για το δεύτερο, αλλά δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα πότε θα ξεκινήσουμε προσπάθειες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλως ηρθες Χρυσα μου!!!τι τωρα ?τι την νεα χρονια?σου ευχομαι να μην ερθει η περιοδος και να εχεις ενα θετικο τεστακι την Δευτερα!σε ποια μερα του κυκλου σου εισαι τωρα?[/QUOT

καλως σας βρηκα...μακαρι να ειμαι το θελω πολυ...το μικρο μου παιδευτηκα 5 χρονια ..ειμαι 46 ημερα του κυκλου ..

να σου ζησει το παιδακι σου!να ειναι γερο και τυχερο!!!μακαρι!!!τα σημαδια που περιγραφεις ειναι θετικα παντως!!!!5 χρονια εεε?πω πω!φανταζομαι οταν ηρθε δεν θα το πιστευες!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

τη βρηκα κ την υπολογισα.ειναι σουπερ η χοριακη σου.μην αγχωνεσαι καθολου.εχει 4μερες απο την πρωτη σωστα????ειναι μια χαρα

Σάμμερ μου σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου! Είσαι πολύ γλυκιά.

Όλες σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Νιώθω καλύτερα. Καλό ξημέρωμα να έχουμε!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρυσα μου ειμαι εγγυος στο τριτο μεσα σε τεσσερα χρονια!!!!! Μετα λεω να το τερματισω το σπορ και να κρεμασω τα παπουτσια που λενε

μπραβο κοπελα μου με το καλο να κρατησεις κ το 3ο μελος της οικογενειας...εγω θελω ακομα ενα για να χει αδερφακι ο μικρουλης μου...τι συμπτωματα ειχες πριν καταλαβεις οτι εισαι εγγυος?

έχω ήδη το κοριτσάκι μου, και σκεφτόμαστε για το δεύτερο, αλλά δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα πότε θα ξεκινήσουμε προσπάθειες.

να σας ζησει γερη κ καλοτυχη απο το τικερακι ειναι 7 μηνων μικρουλα...εμενα τωρα που ξεπεταχτηκε ο μικρος ειπαμε να ξεκινησουμε προσπαθεια..ηθελα πιο νωρις αλλα δεν ειχα βοηθεια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με το καλο κοριτσακι κι ευχαριστω λοιπον συμπτωματα χμ υποταση ζαλαδα ατονια πονο αναμεσα στα ποδια σαν να κανα γυμναστικη και μεταλικη γευση στο στομα σαν να ματωσαν τα ουλα μου η να γλυψα κουταλι σκετο.

Θα το δριτε αυριο πρωτοσελιδο στην εσπρεσο

Η ΓΡΙΑ ΣΑΓΚΡΕ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ

Χιχιχιχ

Link to comment
Share on other sites

αρχικα τονια μου συγχαρητηρια!!!! ολα καλα ειναι!!!!! μην αγχωνεσαι!!!!! ειχαμε αει ολη η φαμιλια ικεα και αργησα σορρυ!!!!

27 μηνων θα γινει 6 του μηνος

καλως ηρθε χρυσα!!! να σου ζησει το αγορακι σου!!!!! με το καλο να ερθει και το δευτερο!!!! νομιζω εισαι εγκυος!!!!! κανε ενα τεστακι!!!!

Χρυσα μην το σκεφτεσαι ουτε εγω εχω τρελη βοηθεια τα παντα φτιαχνουν.

μιλησε κανεις για βοηηηηηηηθεια!!!!! χαχαχα!!!!!

οκ καληνυχτα ελπιζω να μπω και αυριο..... βεβαια ειμαστε ολοισπιτι και η κορη θελει να με τρεχει στο athenscon αν το λεω καλα αυριο!!!! ειναι τρελαμενη!!!!!!

φιλακια σε ολες!!!! ψυχραιμια και ολα θα γινουν!!!!

α να εμην ξεχνιομαστε..... καλα γεννητουρια!!!!!!! ε ολο και καποιο μπεμπακι ισως βγει!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο κοριτσακι κι ευχαριστω λοιπον συμπτωματα χμ υποταση ζαλαδα ατονια πονο αναμεσα στα ποδια σαν να κανα γυμναστικη και μεταλικη γευση στο στομα σαν να ματωσαν τα ουλα μου η να γλυψα κουταλι σκετο.

Θα το δριτε αυριο πρωτοσελιδο στην εσπρεσο

Η ΓΡΙΑ ΣΑΓΚΡΕ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ

Χιχιχιχ

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Πήγα πρωί πρωί κι αγόρασα 3 αντίτυπα :tongue:

Αυτό το "γριά" σάνγκρε και να 'σαι έγκυος τσακ μπαμ στο 3ο μέσα σε λίγα χρόνια και φιτ για να τα φέρνεις όλα βόλτα μου μυρίζει συκοφαντία, τς τς τς, μη και αποκαλυφθεί ότι είσαι στη δεκατία των 30 μέχρι 40 γιατί θα λογοδοτήσεις γι' αυτόν τον τίτλο!

Τόνια μου, όπως είπε κι η Σάνγκρε, θα γεννήσεις, πάει τελείωσε! Λοιπόν, στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ξεκίνησα με 66, επαναλαμβάνω μετά από 10 μέρες και έπειτα στις 13 μέρες (για να καταλάβεις για την περίπτωσή σου αυτός θεωρούσε ότι θέλουμε διπλασιασμό σε 3 μέρες, όχι 2) όπως έδωσε εντολή ο γιατρός που είχα τότε και από τις 3600 τη 10η μέρα είχε πάει 15.000 τη 13η, δηλ. είχε υπερδιπλασιαστεί κατά πολύ. Ε, πάλι αγχωνόμουν για εξωμήτριο, μύλη κύηση κι ένα σωρό που είχα διαβάσει ότι έχουν τεράστιες αυξήσεις! Οπότε μη στεναχωριέσαι, δεν ξέρω εγκυμοσύνη να ξεκινάει χωρίς λίγο άγχος, όλα μέσα στο παιχνίδι είναι, φοβόμαστε και γι' αυτό αγχωνόμαστε με όοολες τις εκδοχές και τα σενάρια. Εσένα απ' την άλλη μια χαρά διπλασιάστηκε 2 φορές το νούμερο, πιο καλά δεν θα μπορούσε να είναι!

Πάντως είναι κ@λοχοριακές και την επόμενη φορά εγκυμοσύνης εγώ το δηλώνω δεν κάνω! Να είστε εδώ να μου λέτε μόνο τεστ και υπέρηχο, τς τς τς. Τώρα θα είχα ήσυχο το κεφαλάκι μου.

Χρύσα μου, καλώς όρισες! Να χαίρεσαι το μικρό σου αντράκι, που σας έκανε επεισοδιακή εμφάνιση για να είναι ακόμα πιο γλυκό! Θα περιμένουμε τα νέα σου κι εύχομαι απ' την καρδιά μου όσο δύσκολα ήρθε το πρώτο τόσο εύκολα το αδερφάκι.

Ιοιο μου, ούτε κι εγώ το ήξερα, αλλά θα υπάρχουν κι αυτές οι εξαιρέσεις που δεν διπλασιάζεται. Μόνο σαν εξαίρεση θα μπορούσε να πάει καλά εμένα πιστεύω. Αλλά ο γιατρός μου τα λέει πραγματικά πολύ ανθρώπινα και γενικώς δεν σοκάρει στις κακές ειδήσεις, που ήδη μετά το τηλεφώνημά του ένιωσα πολύ πολύ πιο χαρούμενη.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...