Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Ιωάννα μου μπραβο αγάπη μου.... εισαι εγκυοςςςςςςςςςςς..... με πόσες μέρες καθυστέρηση έκανες την πρώτη χοριακη;;;

Ευάκι ποσο υπέροχος ο άντρας σου... μακάρι καλό μου

Μυρτουλιτα μου πως εισαι;; νινακι μου; εγώ δευτέρα τον πρώτο υπέρηχο αγάπες... 4:30.... αγωνία ααα....

  • Μου αρέσει 4

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

25 minutes ago, Rena87 είπε:

Ιωάννα μου μπραβο αγάπη μου.... εισαι εγκυοςςςςςςςςςςς..... με πόσες μέρες καθυστέρηση έκανες την πρώτη χοριακη;;;

Ευάκι ποσο υπέροχος ο άντρας σου... μακάρι καλό μου

Μυρτουλιτα μου πως εισαι;; νινακι μου; εγώ δευτέρα τον πρώτο υπέρηχο αγάπες... 4:30.... αγωνία ααα....

Ρενακι με 10 μέρες καθυστέρηση έκανα μια χοριακη κ βγήκε 340 κ μια βδομάδα μετά (σήμερα Πέμπτη)  η δεύτερη βγήκε 4800+.  Κουφό λίγο, σκέφτομαι μήπως έγινε λάθος στην πρώτη μέτρηση, γίνεται σε μια βδομάδα να μεγαλώσει τόσο;  Σε κάθε περίπτωση δεν έχει σημασία, τώρα απλά θα περιμένω να πάμε για καρδουλα,  γενικά δεν πάω για πολλούς υπέρηχους κ έτσι λεω να πάω μετά το Πάσχα για να ακουστεί σίγουρα.  ΠΗΤ υπολογίζω αρχές Δεκεμβρίου αλλά θα δούμε κ ο υπέρηχος τι θα πει.. Είμαι ενθουσιασμενη, αγχωμένη κ φοβισμένη, όλα μαζί!  θα χρειαστώ σίγουρα πολύ κουράγιο κ πολύ υπομονή με 2 μωρά στο σπίτι.. Αλλά απ την άλλη ξεμπερδεύεις μπαμ μπαμ..

Άντε περιμένουμε τα νέα του υπέρηχο σου! Που γεννας με το καλό; 

  • Μου αρέσει 4

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!!

Ρενιώ μου!!! Πώς είσαι;;; Πλησιάζει η μέρα που θα δεις τη σπορακι σου!!!! Ανυπομονεις ε;;;; Με το καλό Ρενάκι μου!!! Ολα να ειναι καλα!!! Φυσικα θα περιμενουμε τα νεα σου μετα οποτε μπορεσεις!!!

 

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

59 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Επιτέλους Παρασκευή.  

Ioanna mas να χαίρεσαι το παιδάκι σου!  Και συγχαρητήρια και επίσημα για την εγκυμοσύνη σου. Όλα καλά θα πάνε. 

Ευχαριστώ πολύ Τόνια μου, χρονισε την Τετάρτη η κόρη μου, ολόκληρο παιδάκι έγινε :-D κ σε εσένα εύχομαι όλα να πάνε κατ ευχήν, είναι μοναδικές οι στιγμές που ζούμε, κρατάνε για λίγο αλλά τις θυμόμαστε για πάντα! 

  • Μου αρέσει 3

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου πως ειστε;;;; εγω σημερα αδιαθετισα....!!!!!!! ιωαννα συγχαρητηρια για την χοριακη σου μια χαρα ειναι αν σκεφτεις πως καθε δυο μερες πρεπει να δυπλασιαζετε....!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου κι απο μενα!! σημερα ειχα παλι μια γεματη μερα...με εχουν πιασει και τα συμπτωματα κι εδω και μερικες μερες πιο εντονα!! κατα τα αλλα ειμαι καλα!! φιλια σε ολες!!! Ρενακι μου και Ιωαννα μου με το καλο να δειτε τα σπορακια σας!!!

  • Μου αρέσει 3

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα γλυκά μου κορίτσια!!! Εύχομαι μόνο χαρούμενα αποτελέσματα σε εγκυούλες και μή αλλα και σε όσες έχουνε νινάκια να τα χαιρονταιαιαιαι!! 

Εγω σήμερα ετρεχα με δουλιτσες στο σπιτι καθως και με το να ετοιμαζω βαλιτσες μιας και θα φυγουμε Δευτερα με τον αντρουλη μου να πάμε Θεσσαλονικη να δούμε τις οικογένειες μας!! (Απο εκει είμαστε) Ευχάριστα πράγματα! :) Εκεί βεβαιως βεβαιως θα κάνω και την χωριακουλα γιατι περιοδος ακομη πουθενα!   Να σας πω την αληθεια η χαρα μου θα είναι διπλή αν είναι θετική γιατι εκει ειναι και ο γιατρος μου τον οποιο τον εχω τυφλη εμπιστοσύνη! (Και να δω τι θα κανω στην Αθηνα διχως εκεινον) :shock:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, IoannaMas είπε:

Ρενακι με 10 μέρες καθυστέρηση έκανα μια χοριακη κ βγήκε 340 κ μια βδομάδα μετά (σήμερα Πέμπτη)  η δεύτερη βγήκε 4800+.  Κουφό λίγο, σκέφτομαι μήπως έγινε λάθος στην πρώτη μέτρηση, γίνεται σε μια βδομάδα να μεγαλώσει τόσο;  Σε κάθε περίπτωση δεν έχει σημασία, τώρα απλά θα περιμένω να πάμε για καρδουλα,  γενικά δεν πάω για πολλούς υπέρηχους κ έτσι λεω να πάω μετά το Πάσχα για να ακουστεί σίγουρα.  ΠΗΤ υπολογίζω αρχές Δεκεμβρίου αλλά θα δούμε κ ο υπέρηχος τι θα πει.. Είμαι ενθουσιασμενη, αγχωμένη κ φοβισμένη, όλα μαζί!  θα χρειαστώ σίγουρα πολύ κουράγιο κ πολύ υπομονή με 2 μωρά στο σπίτι.. Αλλά απ την άλλη ξεμπερδεύεις μπαμ μπαμ..

Άντε περιμένουμε τα νέα του υπέρηχο σου! Που γεννας με το καλό; 

Εμένα τη μέρα που περίμενα μα αδιαθετησω ήταν 308...  δε μου φαίνεται περίεργο που σε μια βδομάδα σου πηγε τόσο αγάπη μου...γιατι από ένα σημείο κ μετά αρχίζει και τριπλασιαζεται... καταλαβαίνω ότι είσαι φοβισμένη...κ εγώ πολύ..  λόγω πρώτου μωρού... αλλά κ εσύ για το πως θα τα καταφέρεις... θα βρεις όμως και τη δύναμη και τον τρόπο...θα δεις... τι ωραια που θα είμαστε μαζί...εγω θα γεννήσω στο γαια...εσυ;; τη Δευτέρα δεν περιμενω κ πολλά γιατί θα μαι μάλλον 5 εβδομάδων...αλλά πιστεύω μετά από 1 βδομάδα π θα γυρίσω από Κέρκυρα να ακούσω κ εγώ καρδούλα.  Έκλεισες τον πρώτο υπέρηχο;;;

13 hours ago, nini84 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!!

Ρενιώ μου!!! Πώς είσαι;;; Πλησιάζει η μέρα που θα δεις τη σπορακι σου!!!! Ανυπομονεις ε;;;; Με το καλό Ρενάκι μου!!! Ολα να ειναι καλα!!! Φυσικα θα περιμενουμε τα νεα σου μετα οποτε μπορεσεις!!!

 

Αχ νινακι μου γλυκό δε φαντάζεσαι πόσο ανυπομονώ... θα σας πω σίγουρα αμέσως!!  Εσύ αδιαθετησες αγαπη;;

1 hour ago, Evi_Arv είπε:

Καλησπέρα γλυκά μου κορίτσια!!! Εύχομαι μόνο χαρούμενα αποτελέσματα σε εγκυούλες και μή αλλα και σε όσες έχουνε νινάκια να τα χαιρονταιαιαιαι!! 

Εγω σήμερα ετρεχα με δουλιτσες στο σπιτι καθως και με το να ετοιμαζω βαλιτσες μιας και θα φυγουμε Δευτερα με τον αντρουλη μου να πάμε Θεσσαλονικη να δούμε τις οικογένειες μας!! (Απο εκει είμαστε) Ευχάριστα πράγματα! :) Εκεί βεβαιως βεβαιως θα κάνω και την χωριακουλα γιατι περιοδος ακομη πουθενα!   Να σας πω την αληθεια η χαρα μου θα είναι διπλή αν είναι θετική γιατι εκει ειναι και ο γιατρος μου τον οποιο τον εχω τυφλη εμπιστοσύνη! (Και να δω τι θα κανω στην Αθηνα διχως εκεινον) :shock:

Γλυκό μου σου εύχομαι να είναι θετική η χοριακουλα σου...  εχεις κάνει τεστ η πας κατευθείαν για χοριακη; δε θυμάμαι αν είπες...

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

 

 

10 hours ago, IoannaMas είπε:

Ευχαριστώ πολύ Τόνια μου, χρονισε την Τετάρτη η κόρη μου, ολόκληρο παιδάκι έγινε :-D κ σε εσένα εύχομαι όλα να πάνε κατ ευχήν, είναι μοναδικές οι στιγμές που ζούμε, κρατάνε για λίγο αλλά τις θυμόμαστε για πάντα! 

ιωαννα με το καλο και το δευτερο παιδακι σου!!!! θα βρεις την δυναμη!!!! μανα!!!!!!! πολλα φιλακια!!! συμφωνω απολυτα!!!!

 

11 hours ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Επιτέλους Παρασκευή.  

Ioanna mas να χαίρεσαι το παιδάκι σου!  Και συγχαρητήρια και επίσημα για την εγκυμοσύνη σου. Όλα καλά θα πάνε. 

τοοοονια μουυυυ.... τι κανεις??? βρηκες ακρη για μαια να ερθει στο σπιτι για την γεννα???? να προσεχεις!!!

 

2 hours ago, Myrtoulita είπε:

γεια σας κοριτσια μου κι απο μενα!! σημερα ειχα παλι μια γεματη μερα...με εχουν πιασει και τα συμπτωματα κι εδω και μερικες μερες πιο εντονα!! κατα τα αλλα ειμαι καλα!! φιλια σε ολες!!! Ρενακι μου και Ιωαννα μου με το καλο να δειτε τα σπορακια σας!!!

μυρτουλα χαιρομαι που βαινουν οοολα καλα!!!!!! κουραγιο με τα συμπτωματα!!!!!

2 hours ago, Evi_Arv είπε:

Καλησπέρα γλυκά μου κορίτσια!!! Εύχομαι μόνο χαρούμενα αποτελέσματα σε εγκυούλες και μή αλλα και σε όσες έχουνε νινάκια να τα χαιρονταιαιαιαι!! 

Εγω σήμερα ετρεχα με δουλιτσες στο σπιτι καθως και με το να ετοιμαζω βαλιτσες μιας και θα φυγουμε Δευτερα με τον αντρουλη μου να πάμε Θεσσαλονικη να δούμε τις οικογένειες μας!! (Απο εκει είμαστε) Ευχάριστα πράγματα! :) Εκεί βεβαιως βεβαιως θα κάνω και την χωριακουλα γιατι περιοδος ακομη πουθενα!   Να σας πω την αληθεια η χαρα μου θα είναι διπλή αν είναι θετική γιατι εκει ειναι και ο γιατρος μου τον οποιο τον εχω τυφλη εμπιστοσύνη! (Και να δω τι θα κανω στην Αθηνα διχως εκεινον) :shock:

πραγματικα ομορφες ετοιμασιες και ψυχολογια!!! καλο ταξιδι και καλα να περασετε κοριτσακι μου!!! σουευχομαι με θετικη χοριακη τα επομενα νεακια σου!!!!

  • Μου αρέσει 3

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...