Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

19 ώρες πρίν, KarMar84 είπε:

Όλα καλά και εγώ, έκανα χθες επιτέλους την αυχενικη και ήταν όλα καλά μου είπε :)

Μπράβο Καρμαρ!!! Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου λοιπόν!!! Ολα καλά!!!

Εμείς χθες κάναμε εμβρυομεταφορά μίας βλαστοκύστης! Έχουμε άλλες τρεις στην κατάψυξη τώρα να μας περιμένουν. Ευτυχώς επιβιώσαν όλα τα εμβρυάκια και προχώρησαν καλά.

  • Μου αρέσει 3

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, nini84 είπε:

Μπράβο Καρμαρ!!! Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου λοιπόν!!! Ολα καλά!!!

Εμείς χθες κάναμε εμβρυομεταφορά μίας βλαστοκύστης! Έχουμε άλλες τρεις στην κατάψυξη τώρα να μας περιμένουν. Ευτυχώς επιβιώσαν όλα τα εμβρυάκια και προχώρησαν καλά.

Μπράβο αγάπη μου! !!! Τι ωραία! !!! Δηλαδή σε 2 βδομάδες είσαι για χοριακη? ?

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nini84 είπε:

Μπράβο Καρμαρ!!! Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου λοιπόν!!! Ολα καλά!!!

Εμείς χθες κάναμε εμβρυομεταφορά μίας βλαστοκύστης! Έχουμε άλλες τρεις στην κατάψυξη τώρα να μας περιμένουν. Ευτυχώς επιβιώσαν όλα τα εμβρυάκια και προχώρησαν καλά.

Με το καλό η χοριακή nini μου εύχομαι με όλη μου τη καρδιά να πάνε όλα κατευχήν!!1 Καλές γιορτές να έχεις με υγεία!!

Καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένα σε όλα τα κορίτσια να είμαστε όλοι καλά με τις οικογένειες μας :) 

  • Μου αρέσει 2

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Lover bird είπε:

Με το καλό η χοριακή nini μου εύχομαι με όλη μου τη καρδιά να πάνε όλα κατευχήν!!1 Καλές γιορτές να έχεις με υγεία!!

Καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένα σε όλα τα κορίτσια να είμαστε όλοι καλά με τις οικογένειες μας :) 

Πουλακι μου Καλές γιορτές!!!! Να χαίρεσαι τον παίδαρο! ! Τι κάνετε? ?

Πως είναι τώρα που φτάσατε το εξάμηνο? ? Θηλάζετε? ? Από στερεές? ?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , nini84 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια!! Χοριακή έχω στις 28/12.

Οοοο θα περιμένω με αγωνία! !! Μην μας ξεχάσεις! !! Μακάρι να έρθει ο Άγιος Βασίλης λίγο νωρίτερα φέτος ! !!!

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Lover bird είπε:

Χρόνια  Πολλά Κορίτσια να έχουμε υγεία :) 

Ελπίζω να περνάτε όμορφα τις γιορτές με τα αγαπημένα σας πρόσωπο :):):) Ευτυχισμένο το 2018!!!

Χρόνια πολλά πουλάκι μου! !! Να είμαστε καλά κι ευτυχισμένοι! ! Φιλάκια! !

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , nini84 είπε:

Ναι Τόνια μου αύριο!!! Θα σας στείλω να σας πω όταν πάρω το αποτέλεσμα.

Θα περιμένω! ! Μη μας ξεχάσεις! !! Χίλιες ευχές σου στέλνω! !♡♡

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου και χρονια πολλα!!! Με το καλο να μας μπει η νεα χρονια!!! Χαθηκα λιγακι με τη μπεμπουλα...μας βγηκε λιγο ζορικη και δεν με αφηνει ολη μερα σε χλωρο κλαρι χιχι!! Νινακι μου τι ευχαριστα νεα!!! Με το καλο η χοριακη σου...να μπεις να μας πεις αμεσως!!! Θα σε εχω στο νου μου!! Ευχομαι να στο φερει ο Αη Βασιλης το σπορακι σου που τοσο πολυ επιθυμεις!!Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε;; Σας φιλω ολες!!!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Myrtoulita είπε:

Καλημερα κοριτσια μου και χρονια πολλα!!! Με το καλο να μας μπει η νεα χρονια!!! Χαθηκα λιγακι με τη μπεμπουλα...μας βγηκε λιγο ζορικη και δεν με αφηνει ολη μερα σε χλωρο κλαρι χιχι!! Νινακι μου τι ευχαριστα νεα!!! Με το καλο η χοριακη σου...να μπεις να μας πεις αμεσως!!! Θα σε εχω στο νου μου!! Ευχομαι να στο φερει ο Αη Βασιλης το σπορακι σου που τοσο πολυ επιθυμεις!!Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε;; Σας φιλω ολες!!!

Γειά σου μυρτουλιτα. .Καλά. .στο ίδιο καζάνι βράζουμε. .κάθεταιβέβαια στο καρότσι κάποια ώρα και κάνω δυο πράγματα αλλά δεν κοιμάται όλη μέρα.  Μόνο στο θηλασμό χαλαρώνουμε 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...