Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Στην εγκυμοσυνη που ειχα και τελικα εχασα το μωρο στις 30 εβδομαδες μου ειπε η γενετιστρια οτι δεν αιματωνοταν καλα το μωρο γιατι επαθα καποιου ειδους θρομβωση σε καποιο αγγειο. ενω εκανα αντιπηκτικες απο την αρχη, μετα πηγα σε αιματολογο και μου ειπε να τις σταματησω και τισ σταματησα κάπου στον 3ο μηνα και μετα ξαναπήγα γιατι εκανα την εξεταση d dimmers και βγηκε οριακη και τις ξεκινησα ξανα νομιζω 5ο μηνα. στην ερωτηση αν θα το ειχα γλιτωσει κανοντας αντιπηκτικες, μου απαντησε πως οχι, 

       

      Νομίζω ότι ακριβώς με σιγουριά δεν γνωρίζουν γι'αυτό περνονται Κ πολλές φορές προληπτικά. Είναι ένα πεδιο που δεν είναι ξεκάθαρο ο ενδομητρίος θάνατος. Με σιγουριά κάνεις δεν μπορεί να σου απαντήσει αν μπορούσε θα το είχες αποφύγει σίγουρα. 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε;; 

@nini84 πως είσαι κορίτσι μου; σε τι φάση είσαι τώρα;; εγώ δόξα τω Θεό, όλα καλά... Έκανα την β επιπέδου την προηγούμενη Παρασκευή και αυτή την Παρασκευή έχω την καμπύλη σακχαρου... Κατά τα άλλα ήσυχα :)

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

17 ώρες πρίν, KarMar84 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε;; 

@nini84 πως είσαι κορίτσι μου; σε τι φάση είσαι τώρα;; εγώ δόξα τω Θεό, όλα καλά... Έκανα την β επιπέδου την προηγούμενη Παρασκευή και αυτή την Παρασκευή έχω την καμπύλη σακχαρου... Κατά τα άλλα ήσυχα :)

Γεια σου ΚαρΜαρ!!! Μπράβο, συγχαρητήρια που πάνε όλα καλά!!Με το καλό και η καμπύλη!!!

Εγώ ετοιμάζομαι σιγά σιγά για την δεύτερη εμβρυομεταφορά. Είμαι στη δεύτερη μέρα του κύκλου. Έχω ακόμη κάποιες μέρες μπροστά μου. Αρκεί να είναι όλα καλά. Έκανα και υστεροσκόπηση τον προηγούμενο μήνα για να αφαιρέσουμε ένα πολυποδάκι από τη μήτρα.

Καλησπέρα και σε όλα τα κορίτσια!!!!

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 28/2/2018 at 1:53 ΜΜ, nini84 είπε:

Γεια σου ΚαρΜαρ!!! Μπράβο, συγχαρητήρια που πάνε όλα καλά!!Με το καλό και η καμπύλη!!!

Εγώ ετοιμάζομαι σιγά σιγά για την δεύτερη εμβρυομεταφορά. Είμαι στη δεύτερη μέρα του κύκλου. Έχω ακόμη κάποιες μέρες μπροστά μου. Αρκεί να είναι όλα καλά. Έκανα και υστεροσκόπηση τον προηγούμενο μήνα για να αφαιρέσουμε ένα πολυποδάκι από τη μήτρα.

Καλησπέρα και σε όλα τα κορίτσια!!!!

Αντε ωραία, με το καλό η εμβρυομεταφορα! Ενημέρωσε μας :)


Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσια . ειμαι νεα στην παρεα σας και θελω την βοηθεια σας !!!! Τελευταια περιοδος 17/02.

  Κυκλος 28 με 31 μερες .Εκανα θεραπεια με clomifene και ενεση ovitrelle την 13η μερα του κυκλου μου .Σημερα βρισκομαι στην 25η μερα . εχθες 24η ειχα ολη μερα πονακια σαν να ερχεται περιοδος αλλα τιποτα ...σημερα κατι σαν μικρα σφαχτακια και σαν να νυσταζω...εκανα τεστ τα hometest σημερα το ρπωι και βγηκε αρνητικο....θελω την γνωμη σας !!!! οτι καλυτερο σε ολες ευχομαι !!!!

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/13/2018 at 5:19 ΜΜ, μπιλακι είπε:

Καλησπερα κοριτσια . ειμαι νεα στην παρεα σας και θελω την βοηθεια σας !!!! Τελευταια περιοδος 17/02.

  Κυκλος 28 με 31 μερες .Εκανα θεραπεια με clomifene και ενεση ovitrelle την 13η μερα του κυκλου μου .Σημερα βρισκομαι στην 25η μερα . εχθες 24η ειχα ολη μερα πονακια σαν να ερχεται περιοδος αλλα τιποτα ...σημερα κατι σαν μικρα σφαχτακια και σαν να νυσταζω...εκανα τεστ τα hometest σημερα το ρπωι και βγηκε αρνητικο....θελω την γνωμη σας !!!! οτι καλυτερο σε ολες ευχομαι !!!!

 

Μόνο η χοριακή θα δείξει. Σου εύχομαι καλή επιτυχία!!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια μου γλυκά πως είστε? Χαθήκαμε!!! Τα ζουζούνια σας? Οι Εγκυούλες όλες καλά?

Εμείς μια χαρά μεγαλώνουμε και τρελαίνουμε την μαμά και τον μπαμπά!!! Αισίως αύριο γινόμαστε 10 μηνών και ειλικρινά δεν έχω καταλάβει πως πέρασε ο καιρός!!!

Γιορτές τι θα κάνετε?

Σας φιλώ όλες :):):) 

  • Μου αρέσει 1

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Lover bird είπε:

Κορίτσια μου γλυκά πως είστε? Χαθήκαμε!!! Τα ζουζούνια σας? Οι Εγκυούλες όλες καλά?

Εμείς μια χαρά μεγαλώνουμε και τρελαίνουμε την μαμά και τον μπαμπά!!! Αισίως αύριο γινόμαστε 10 μηνών και ειλικρινά δεν έχω καταλάβει πως πέρασε ο καιρός!!!

Γιορτές τι θα κάνετε?

Σας φιλώ όλες :):):) 

Γειά σου πουλάκι μου!! Ναι χαθηκαμε! !  Κι εμείς καλά είμαστε . Σε 5 μέρες γινόμαστε 8 μηνών.  Ακόμα δεν μπουσουλαμε ούτε περπατάμε αλλά κατά τα άλλα πολύ επικοινωνιακη και δραστήρια. Γιορτές δεν θα κάνουμε τίποτα καθότι ο σύζυγος δουλεύει. . Εσείς? 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Γειά σου πουλάκι μου!! Ναι χαθηκαμε! !  Κι εμείς καλά είμαστε . Σε 5 μέρες γινόμαστε 8 μηνών.  Ακόμα δεν μπουσουλαμε ούτε περπατάμε αλλά κατά τα άλλα πολύ επικοινωνιακη και δραστήρια. Γιορτές δεν θα κάνουμε τίποτα καθότι ο σύζυγος δουλεύει. . Εσείς? 

Καλησπέρα Τονι μου :)!!! Μεγάλωσε η μικρούλα σας!!! περνάει ο καιρός και δεν το καταλαβαίνουμε...

Εμείς θα πάμε στο χωριό του άντρα μου για γιορτές!!! Καλά να περάσετε ότι και να κάνετε :) 

  • Μου αρέσει 1

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
3 ώρες πρίν, Lover bird είπε:

Καλησπέρα Κορίτσια!!! Που είστε καλέ όλες!!! Χαθήκαμε τελείως :( 

Πείτε μου νέα σας!!! Σας φιλώ γλυκά :) 

Γεια σου πουλάκι μου!τι κάνεις;το αγόρι σου το γλυκό;σε ένα μήνα χρονιζετε;πως περνάει ο καιρός..

Εμείς γράψαμε την μεγάλη προνήπια,πήρε ποδήλατο!

Ο μικρός άρχισε να κοιμάται σερί ή έστω ένα ξύπνημα κατά τις 6το πρωί,κ γενικά μεγαλώνουν

Οποτε μπορούμε πάμε κ χωριό,τώρα που άνοιξε ο καιρός βόλτες,κ το καλοκαιρι πάμε σε δικό μας σπιτι

Τόνια;η μικρούλα σου;βαφτιστηκατε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 13/3/2018 at 5:19 ΜΜ, μπιλακι είπε:

Καλησπερα κοριτσια . ειμαι νεα στην παρεα σας και θελω την βοηθεια σας !!!! Τελευταια περιοδος 17/02.

  Κυκλος 28 με 31 μερες .Εκανα θεραπεια με clomifene και ενεση ovitrelle την 13η μερα του κυκλου μου .Σημερα βρισκομαι στην 25η μερα . εχθες 24η ειχα ολη μερα πονακια σαν να ερχεται περιοδος αλλα τιποτα ...σημερα κατι σαν μικρα σφαχτακια και σαν να νυσταζω...εκανα τεστ τα hometest σημερα το ρπωι και βγηκε αρνητικο....θελω την γνωμη σας !!!! οτι καλυτερο σε ολες ευχομαι !!!!

 

Είναι λίγο νωρίς για τα hometest Κάνε μετά την καθυστέρηση...Καλή επιτυχία!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γειά σας κορίτσια μου! ! Κι εμείς καλά είμαστε! ! Βαφτιστηκαμε πριν 2 βδομάδες! ! Τώρα είμαστε σε φάση με δόντια και είναι αρκετά δύσκολα τα βράδια μας.  Προσπαθώ να την πηγαίνω βόλτες αλλά γενικά έχω παρά πολύ τρέξιμο και κούραση και δεν προλαβαίνω να φάω όπως πρέπει. . Έχω φτάσει -3 κιλά από όσο ήμουν πριν την εγκυμοσύνη αλλά το χειρότερο είναι η απίστευτα κουρασμένη όψη μου. Όλα αυτά βέβαια δε με νοιαζουν μπροστά στο ότι έχω την κόρη μου.  Μεγαλώνει κάθε μέρα και γελάω πολύ με αυτά που κάνει . 

Εύχομαι να είστε όλες καλά.  Σας στέλνω την αγάπη μου ♡♡♡♡

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!

Τονια μου καλοφωτισμενη η μικρη σας!!! Να την χαιρεστε!!!

Ευχομαι γρηγορα να περασει η περιοδος με τα δοντακια κ να ηρεμησει.

Εμεις ετοιμαζομαστε για αλλη μια προσπαθεια εξωσωματικης σιγα σιγα. Αποτυχαμε κ στην δευτερη.

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...