Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια πως ειστε;;;;; καλη χρονια να εχουμε με υγεια..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή χρονιά κοριτσάκι μου! !! Εμείς εδώ ήρεμα με τη μικρούλα μας.  Εσύ πως πας? ? Σε ποια εβδομάδα είσαι? ??


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , Τονι@ είπε:

Καλή χρονιά κοριτσάκι μου! !! Εμείς εδώ ήρεμα με τη μικρούλα μας.  Εσύ πως πας? ? Σε ποια εβδομάδα είσαι? ??

μια χαρα και εγω φουσκωνω μεγαλωνει κ ο μικρος και ζωηρευει κιολας ..... ειμαι 21κ 4 !!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, xaroumenh mama είπε:

μια χαρα και εγω φουσκωνω μεγαλωνει κ ο μικρος και ζωηρευει κιολας ..... ειμαι 21κ 4 !!!

Ααα έχεις φτάσει στα μισά! ! Μπράβο κοριτσάκι μου! ! Με το καλό! ! Ξέρεις τι είναι? ? Θύμησε μου πόσο είναι ο μικρός σου 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, vikib είπε:

Χρονια πολλα!καλη χρονια!!με πολλα μικρα νινακια!!!

Καλή χρονιά Βικακι μου!! Με υγεία και ευτυχία! !  Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και ο,τι άλλο επιθυμείς να γίνει πραγματικότητα! 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Καλή χρονιά Βικακι μου!! Με υγεία και ευτυχία! !  Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και ο,τι άλλο επιθυμείς να γίνει πραγματικότητα! 

Ευχαριστω πολυ!

Υγεια,αγαπη κ ευτυχια κ σε σας!

Να χαιρεστε την μπουμπου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , vikib είπε:

Ευχαριστω πολυ!

Υγεια,αγαπη κ ευτυχια κ σε σας!

Να χαιρεστε την μπουμπου

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ. . Να σε ρωτήσω κάτι εσένα που είσαι πιο παλιά μανούλα.  Από εδώ και πέρα έτσι θα συγκινούμαι συνέχεια με την κόρη ή είναι τίποτα ορμονικα του θηλασμου ? Χάχα χα τι είναι αυτό το πράγμα? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειναι κ στον ανθρωπο,ειναι κ ο θηλασμος

Αλλα οπως κ να το κανουμε καθε φορα που κανει κτ καινουριο θα συγκινησαι.εγω συγκινουμαι τωρα με τον μικρο που αρχισε να περπαταει κ να καταλαβαινει τι του  λεμε,κ ας ειναι το δευτερο

Η μεγαλη ειπε τα καλαντα,ειναι να μην συγκινηθεις;

Κ αυτο που εχω διαπιστωσει ειναι οτι νοιαζεσαι για ολα τα μωρα του κοσμου.μην ακουσω ασχημη ειδηση με μωρο,επηρεαζομαι πολυ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , vikib είπε:

Ειναι κ στον ανθρωπο,ειναι κ ο θηλασμος

Αλλα οπως κ να το κανουμε καθε φορα που κανει κτ καινουριο θα συγκινησαι.εγω συγκινουμαι τωρα με τον μικρο που αρχισε να περπαταει κ να καταλαβαινει τι του  λεμε,κ ας ειναι το δευτερο

Η μεγαλη ειπε τα καλαντα,ειναι να μην συγκινηθεις;

Κ αυτο που εχω διαπιστωσει ειναι οτι νοιαζεσαι για ολα τα μωρα του κοσμου.μην ακουσω ασχημη ειδηση με μωρο,επηρεαζομαι πολυ

Αχ κι εγώ τα ίδια. ..τι να κάνουμε? ? Έχει κι αυτό την ομορφιά του.  Το σίγουρο είναι πάντως ότι αλλάζουμε αρκετά.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 12/31/2017 at 9:55 ΜΜ, Τονι@ είπε:

Ααα έχεις φτάσει στα μισά! ! Μπράβο κοριτσάκι μου! ! Με το καλό! ! Ξέρεις τι είναι? ? Θύμησε μου πόσο είναι ο μικρός σου 

καλη χρονια κοριτσια... να χερομαστε τα παιδακια μας και με το καλο και τα νεα μελη.. ..!! τονια μου ειναι και αυτο αγορακι... ο γιος μου ειναι 26 μηνων...!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, xaroumenh mama είπε:

καλη χρονια κοριτσια... να χερομαστε τα παιδακια μας και με το καλο και τα νεα μελη.. ..!! τονια μου ειναι και αυτο αγορακι... ο γιος μου ειναι 26 μηνων...!!!!!

Καλή χρονιά κορίτσι μου.  Ο μικρός καταλαβαίνειτίποτα σε σχέση με το μωρό? ? Σε ρωτάω γιατί με απασχολεί το θέμα διαφορά ηλικίας 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Τονι@ είπε:

Καλή χρονιά κορίτσι μου.  Ο μικρός καταλαβαίνειτίποτα σε σχέση με το μωρό? ? Σε ρωτάω γιατί με απασχολεί το θέμα διαφορά ηλικίας 

να σου πω την αληθεια δε μπορω ακομα να καταλαβω αν καταλαβενει και πολλα η οχι στην ηλικια που ειναι (αν και καθθε παιδακι ειναι διαφορετικο..) του εχουμε πει απο την αρχη βεβαια οτι θα αποκτησει αδερφακι χαιδευει την κοιλιτσα του λεμε τι εχει η μαμα στην κοιλιτσα και λεει μωω... και για να καταλαβει οτι αγκαλιες χαδια κτλπ.. δε γινεται να εχει μονο αυτος αλλα οσα ατομα αγαπαμε ειμαστε συνεχεια αγκαλια με τον αντρα μου και δινουμε φιλακια και του λεμε κοιτα η μαμα και ο μπαμπας ελα εκαι εσυ... στην αρχη αντιδρουσε με αυτο και μας εσπρωχνε, και τωρα με το που ειμαι αγκαλια με τον αντρα μου ερχετε και αυτος ΄χαρουμενος η περιμενει να παμε και να τον παρουμε και αυτον αγκαλια και χερετε και μας χαιδευει..


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

να σου πω την αληθεια δε μπορω ακομα να καταλαβω αν καταλαβενει και πολλα η οχι στην ηλικια που ειναι (αν και καθθε παιδακι ειναι διαφορετικο..) του εχουμε πει απο την αρχη βεβαια οτι θα αποκτησει αδερφακι χαιδευει την κοιλιτσα του λεμε τι εχει η μαμα στην κοιλιτσα και λεει μωω... και για να καταλαβει οτι αγκαλιες χαδια κτλπ.. δε γινεται να εχει μονο αυτος αλλα οσα ατομα αγαπαμε ειμαστε συνεχεια αγκαλια με τον αντρα μου και δινουμε φιλακια και του λεμε κοιτα η μαμα και ο μπαμπας ελα εκαι εσυ... στην αρχη αντιδρουσε με αυτο και μας εσπρωχνε, και τωρα με το που ειμαι αγκαλια με τον αντρα μου ερχετε και αυτος ΄χαρουμενος η περιμενει να παμε και να τον παρουμε και αυτον αγκαλια και χερετε και μας χαιδευει..

Αα Εντάξει. .καλό είναι αυτό.  Υποθέτω ότι δεν έχετε βγάλει ακόμα πάνα ε? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Τονι@ είπε:

Αα Εντάξει. .καλό είναι αυτό.  Υποθέτω ότι δεν έχετε βγάλει ακόμα πάνα ε? 

οχι ακομα ...τωρα μεχρι τελος του μηνα θα τον βαλω σε μονο κρεβατι για να μη συνδεση την κουνια του αρνητικα με το μωρο... για την πανα εχουμε μελλον απο το τελος του καλοκαιριου σκεφτομαι κ αν ειναι ετοιμος τοτε....


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...