Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts

8 minutes ago, moustokoulouro είπε:

Ποσο θα ανοιξω ρε κοπελιες?? Δεν τη παλευω..σαν αεροδρομιο η μεση μου που ποτε δεν ηταν μεγαλη οσα κιλα και να βαζα

Γκρρρρ, Σταματααααα! Μια χαρά εισαι !!! Πρεπει να ειμαστε πεοετοιμασμενες για ολα , ειδικα εμεις που δεν εχουμε ξαναδει το σωμα μας να αλλαξει !! Ψυχραιμια !( εδω γελαω , αν την βρω για εμενα θα σου στειλω λιγη) 

Καλε τι  γραφω απο κεκτημενη ταχυτητα; πεοετοιμασμένες; Ο πεινασμένος ...καρβελια ονειρευεται...

  • Μου αρέσει 3

FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

16 minutes ago, moustokoulouro είπε:

Αυτό ρωτούσα λιγο πιο πάνω Αλεξάνδρα.. Εχω συνέχεια πονακια σαν περιόδου αλλά πιο ήπια γιατί εγω πονούσα πολύ στη περίοδο. .. Α και βάρος χαμηλα.. Παίρνεις μαγνήσιο? Εγώ ναι και νομίζω είναι καλύτερα με το μαγνήσιο.. Ρωτα το γιατρό σου μην ντρέπεσαι!! Γι αυτο τους πληρώνουμε.. Εγώ τον έχω τρελάνει! Αφου μου το είπε.. μου είπε ''μας επρηξες τα @...@ ''

μιλάμε χύμα έχουμε τετοια σχεση..χαχαχα

Δε παίρνω οχι! Δε ξέρω ισως ανησύχησα χωρίς λογο αφου εχετε ολες πονακια.. Κ στην περίοδο εγω χαλαρα ημουν 1 μερα μονο πονος 4 περιοδος. Εμένα είναι γυναίκα εχω οικειότητα αλλά μιας κ μου το χει πει οτι θα τα χω αυτα δεν παιρνω 

7 minutes ago, Karmaki είπε:

Γκρρρρ, Σταματααααα! Μια χαρά εισαι !!! Πρεπει να ειμαστε πεοετοιμασμενες για ολα , ειδικα εμεις που δεν εχουμε ξαναδει το σωμα μας να αλλαξει !! Ψυχραιμια !( εδω γελαω , αν την βρω για εμενα θα σου στειλω λιγη) 

Καλε τι  γραφω απο κεκτημενη ταχυτητα; πεοετοιμασμένες; Ο πεινασμένος ...καρβελια ονειρευεται...

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Karmaki είπε:

Γκρρρρ, Σταματααααα! Μια χαρά εισαι !!! Πρεπει να ειμαστε πεοετοιμασμενες για ολα , ειδικα εμεις που δεν εχουμε ξαναδει το σωμα μας να αλλαξει !! Ψυχραιμια !( εδω γελαω , αν την βρω για εμενα θα σου στειλω λιγη) 

Καλε τι  γραφω απο κεκτημενη ταχυτητα; πεοετοιμασμένες; Ο πεινασμένος ...καρβελια ονειρευεται...

χαχαχαχαχαχαχα!!εχεις δικιο σε αυτο..κ σε μενα μου κακοφαινετε..αλλα ολοι μου λενε να σκεφτεσαι πως θα φερεις στον κοσμο ενα ομορφο πλασματακι..κ τα ξεχναω προσωρινα φυσικα μεχρι την επομενη φορα..θα ηθελα κ εγω παρακαλω λιγη ψυχραιμια..

  • Μου αρέσει 1

ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 minutes ago, Calliope* said:

Καλα ενα θα σας πω εχω τρελαθειιιιι τρώω παγωτό κ το νοιωθω να με κλωτσάει συνεχειααααα....

Tελειααα! Τι παγωτο? χαχαχα.. Περιέγραψέ το... (είμαι κοιλιοδουλη ..τελος)

Εγώ σαν μπουρμπουληθρες το αισθανομαι.. Πολυ ηπια χτυπηματακια.. :) 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

παγωτοοοο?????γιαμμμ..γιαμμμ..τι μας κανεις μεσημεριατικαααα!!!εγω κοριτσια μια φορα προχθες το βραδυ ενιωσα κατι σαν πεταρισμα αλλα δεν το εχω ξανανιωσει κ δεν ξερω αν ηταν κ η ιδεα μου..χαχαχαχαχα..θελω τοσο πολυ να ξεκινησω να το νιωθω..να ρωτησω κ κατι αλλο..πφφ ολο ερωτησεις ειμαι σημερα...σας εχει τυχει σε εσας να θελετε να το βλεπετε συνεχεια..κ να ανυπομονειτε μεχρι το επομενο ραντεβου για υπερυχο κ καμμια φορα ενω ξερετε οτι ολα πανε καλα..να περναει απο το μυαλο σας η ανησυχια να πανε ολα καλα..φοβιτσιαρα εχω γινει!!

  • Μου αρέσει 2

ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χτες το μεσημερι μετα το περπάτημα εκατσα για καφε κ κατάλαβα κατω απ τον αφαλο 2-3 φορες σαν χτυπηματακι! Δεν μπορει να ναι κατι αλλο το μπεμπε πρέπει να ταν! Αλλα δεν είναι νωρίς για πρωτη εγκυμοσύνη? 16+1 σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αλεξάνδρα 828 said:

Εγώ χτες το μεσημερι μετα το περπάτημα εκατσα για καφε κ κατάλαβα κατω απ τον αφαλο 2-3 φορες σαν χτυπηματακι! Δεν μπορει να ναι κατι αλλο το μπεμπε πρέπει να ταν! Αλλα δεν είναι νωρίς για πρωτη εγκυμοσύνη? 16+1 σήμερα!

Αυτο ήταν κι εγώ πριν καμια βδομάδα αρχισα να το αισθάνομαι και πλεον γίνεται πιο συχνά.. Πλέον είμαι σίγουρη οτι δεν είναι το εντερο αλλα το μπεμπε..Σε λιγο θα αισθανομαστε κανονικες κλωτσιτσες και μπουνίτσες!!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 minutes ago, Στελλινα 1987 είπε:

παγωτοοοο?????γιαμμμ..γιαμμμ..τι μας κανεις μεσημεριατικαααα!!!εγω κοριτσια μια φορα προχθες το βραδυ ενιωσα κατι σαν πεταρισμα αλλα δεν το εχω ξανανιωσει κ δεν ξερω αν ηταν κ η ιδεα μου..χαχαχαχαχα..θελω τοσο πολυ να ξεκινησω να το νιωθω..να ρωτησω κ κατι αλλο..πφφ ολο ερωτησεις ειμαι σημερα...σας εχει τυχει σε εσας να θελετε να το βλεπετε συνεχεια..κ να ανυπομονειτε μεχρι το επομενο ραντεβου για υπερυχο κ καμμια φορα ενω ξερετε οτι ολα πανε καλα..να περναει απο το μυαλο σας η ανησυχια να πανε ολα καλα..φοβιτσιαρα εχω γινει!!

Συνέχεια!! Αφού μου λεει ο δικος μου δεν της λεμε να πάρουμε σπιτι τον υπερηχο να της το παμε το πρωι? Ειναι απέναντι μου ο γιατρός! Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αλεξάνδρα 828 είπε:

Συνέχεια!! Αφού μου λεει ο δικος μου δεν της λεμε να πάρουμε σπιτι τον υπερηχο να της το παμε το πρωι? Ειναι απέναντι μου ο γιατρός! Χαχαχα 

χαχαχαχαχχαχαχαχαχ...δεν θα ηταν καθολου κακη ιδεααα..συμφωνω απολυτα μαζι σου!!!

2 minutes ago, moustokoulouro είπε:

Αυτο ήταν κι εγώ πριν καμια βδομάδα αρχισα να το αισθάνομαι και πλεον γίνεται πιο συχνά.. Πλέον είμαι σίγουρη οτι δεν είναι το εντερο αλλα το μπεμπε..Σε λιγο θα αισθανομαστε κανονικες κλωτσιτσες και μπουνίτσες!!

μαλλον ειμαι νωρις εγω ακομη..ανυπομονω σαν τρελη για τις πρωτες του φορες!!


ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Εγω νιωθω ας πουμε σαν να κολυμπαει ενα ψαρι να πηγαινει απο τη μια μερια και να κανει αυτα τα εξογκωματα .Χθες και σημερα ομως δεν εχω αισθανθει τιποτα  και ειμαι ξαπλα στον καναπε και περιμενω μηπως νιωσω κατι..και απο το γιατρο ακομα δεν με εχουν παρει.

  • Μου αρέσει 1

FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, moustokoulouro είπε:

Αυτο ήταν κι εγώ πριν καμια βδομάδα αρχισα να το αισθάνομαι και πλεον γίνεται πιο συχνά.. Πλέον είμαι σίγουρη οτι δεν είναι το εντερο αλλα το μπεμπε..Σε λιγο θα αισθανομαστε κανονικες κλωτσιτσες και μπουνίτσες!!

Τι τελειο συναίσθημα! Κ μολις αρχίσουμε κ το νιώθουμε συνεχεια θα μας φυγει κ η φρικη "ειναι καλα?" μεχρι τον επόμενο υπέρηχο!

Link to comment
Share on other sites

Μουστοκουλουρο ενα μεγαλο μου πηρε χθες ο άντρας μου αλλα δεν μπόρεσα να το φαω αυτοι οι πύραυλοι 4x4 οι τεράστιοι χαχαχαχα...

Οι πρωτομανες αργούν να το καταλάβουν γτ δεν ξέρουν πως ειναι δεν θεωρώ οτι ειναι ομως νωρις....ειναι ομως σαν γαργαλητό...

Στελλινα το ιδιο νοιωθω κ εγω ανυπομονώ να οαω να το δω για αυτο κ κλεινω τα ραντεβού κοντα τ ενα με το αλλο...

  • Μου αρέσει 3

 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...