Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Εγω κοριτσια ειμαι απο Πατρα κοντα ειμαστε αλλα εχω φύγει χρονια Αθηνα μετα Χανια κ τωρα παλι Αθηνα....κ λεω να μην ξανα φύγω...

Εγω ειμαι μεταξύ Βαλέριας Ραφαέλας Βικτωριας αν όντως ειναι κοριτσι...

21 minutes ago, Αλεξάνδρα 828 είπε:

Καλησπέρα! Φυλικο οξυ μου ειπε θα παίρνω μεχρι τέλος. Το καλο με μενα ειναι οτι ο γιατρος μου ειναι απεναντι απ το σπίτι μου κ η κλινική ενα τετράγωνο μακρυα! Μενω αγρίνιο κ είναι ολα κοντα! Κ εγώ πιανω τον εαυτο μου να ξεχναει ολη την ωρα! Μεσα κ εγω για Φβ ειναι πιο εύχρηστο! Αλλα καλύτερα μυστικη ομαδα!

Εγω εχω σκεφτεί Αριάδνη, Ιόλη, Ιοκάστη, Μυρτώ κ Ισαβελλα! Βασικα κ αλλα ομως περισσότερο προς το Αριάδνη παω!Σε αγορι μου αρέσει πολυ το Ανδρόνικος κ το Αλέξανδρος!

Εγω θα έλεγα Ισαβέλλα για κοριτσι κ Αλέξανδρος για αγορι ετσι λενε κ τον άντρα μου.:-D


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Calliope* said:

Εγω κοριτσια ειμαι απο Πατρα κοντα ειμαστε αλλα εχω φύγει χρονια Αθηνα μετα Χανια κ τωρα παλι Αθηνα....κ λεω να μην ξανα φύγω...

Εγω ειμαι μεταξύ Βαλέριας Ραφαέλας Βικτωριας αν όντως ειναι κοριτσι...

Εγω θα έλεγα Ισαβέλλα για κοριτσι κ Αλέξανδρος για αγορι ετσι λενε κ τον άντρα μου.:-D

Εμένα ο μπαμπας είναι από κόρινθο.. Εγώ γεννηθηκα και μένω Αθήνα μέχρι τώρα

Το Ιολη μ αρεσει πιο πολύ και το Αριαδνη Αλεξάνδρα..

Βεβαια μ αρεσουν κι αλλα για κορίτσι.. Θάλεια όπως είπα πριν, Μελίνα, Κλειώ, Μυρτώ, Ισμήνη, Δάφνη, Δανάη... Εχει πάρα πολλά ωραια γυναικεία

Αγορίστικα λιγοτερα

Eεεεειιιι..Αν ανοιξετε ομάδα στείλτε μου όνομα να ξαναενεργοποιήσω fb να σας βρω.. :) 


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα υπάρχουν πολλά ωραία όνοματα κ χρονο έχουμε! Καλα να ναι πανω απο ολα! Αν κ ακούγεται λιγο χαζο θα της διαλέξουμε όνομα μολις μεγαλωσει λιγο να δω πιο της "ταιριάζει"!

Link to comment
Share on other sites

Πωπω πιάσατε ονόματα ε;; 

εγω αν επιβεβαιωθεί κοριτσι εχω σκεφτει τα Αννα, Ανδριαννα, Ισαβέλλα .

απο όσα είπατε μονο το θαλεια δεν μου αρεσει...

για αγορι δεν ξερω... ο γιος μου ειναι Αλέξανδρος κ δεν μου ερχεται κανενα αλλο αντρικό ονομα που να μου αρεσει :-P

Στο μεταξυ στο γιο εφτασε 10 μηνων να διαλέξουμε ονομα (είχαμε διάφορες διαφωνίες )  κ θελω τωρα να εχουμε διαλέξει μέχρι να γεννήσω γιατι αυτο το "μπέμπης" μέχρι κ σήμερα μου βαράει στα νεύρα! 

 


Tsufp2.png0RVqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

30 minutes ago, Quinsey είπε:

Πωπω πιάσατε ονόματα ε;; 

εγω αν επιβεβαιωθεί κοριτσι εχω σκεφτει τα Αννα, Ανδριαννα, Ισαβέλλα .

απο όσα είπατε μονο το θαλεια δεν μου αρεσει...

για αγορι δεν ξερω... ο γιος μου ειναι Αλέξανδρος κ δεν μου ερχεται κανενα αλλο αντρικό ονομα που να μου αρεσει :-P

Στο μεταξυ στο γιο εφτασε 10 μηνων να διαλέξουμε ονομα (είχαμε διάφορες διαφωνίες )  κ θελω τωρα να εχουμε διαλέξει μέχρι να γεννήσω γιατι αυτο το "μπέμπης" μέχρι κ σήμερα μου βαράει στα νεύρα! 

 

Χαχαχαχαχαχα έχεις δικιο! Έχω φίλη στην ηλικία μας που η μανα της κ ο μεγαλος αδερφός της την φωναζουν ακόμα μπέμπα! Τους έμεινε!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, moustokoulouro είπε:

Εμένα ο μπαμπας είναι από κόρινθο.. Εγώ γεννηθηκα και μένω Αθήνα μέχρι τώρα

Το Ιολη μ αρεσει πιο πολύ και το Αριαδνη Αλεξάνδρα..

Βεβαια μ αρεσουν κι αλλα για κορίτσι.. Θάλεια όπως είπα πριν, Μελίνα, Κλειώ, Μυρτώ, Ισμήνη, Δάφνη, Δανάη... Εχει πάρα πολλά ωραια γυναικεία

Αγορίστικα λιγοτερα

Eεεεειιιι..Αν ανοιξετε ομάδα στείλτε μου όνομα να ξαναενεργοποιήσω fb να σας βρω.. :) 

Την άνοιξα την ομαδα οποτε οσες θελετε στείλτε μου τα ονόματα σας...

Η ομαδα ειναι μυστική αυτο σημαίνει οτι μονο εγω η καποιο απο τα κοριτσια μπορει να σε βαλει κ δεν μπορεις να μας βρεις....φτιάξε FB κ στείλε μου όνομα να σε βαλω.

Απο τα ονόματα το Ισμήνη κ το μελινα μ αρεσουν.

  • Μου αρέσει 2

 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Στελλινα 1987 said:

Συγνωμη για την ετωτηση μουστοκουλουρο αλλα τι είναι ο επιχειλιος πλακουντας; εμενα ελεγε κατω προσθιος μηπως ξερεις τι σημαινει κ αυτο; την αλλη εβδομάδα θσ δω την γιατρο μου κ το εχω απορια..

προσθιος σημαινει στο μπροστινό μερος της μητρας, δηλ προς την κοιλιάσου... οπίσθιος σημαινει στο πισω δηλ προς την πλατη σου (αφου η μητρα εχει σχήμα σας ασκός κάπως) και τα 2 ειναι μια χαρά... το προδρομικός, παραχειλιος, επιχειλιος κλπ ειναι τα ζόρια

19 hours ago, Αλεξάνδρα 828 said:

Παιδακι δεν εχω άλλο δικο μου εχει ομως ο άντρας μου απο προηγούμενο γαμο! Θα το πουμε στη μικρη τη Παρασκευή κ με χει πιασει λιγο φόβος πως θα το παρει..

κοριτσάκι μια χαρά θα το πάρει! αν εχετε και καλή σχέση κι ολας... ξερω η εφηβεία ειναι μια δύσκολη φάση αλλά θα της αφιερώνεις και συ χρόνο και θα πάνε ολα καλα 

17 hours ago, Titin said:

Αν γεννησω 37 εβδομαδων θα ειναι στα γενεθλια του αντρα μου αλλα ειναι νωρις ρε γμτ

titin εσύ γιατί πας νωρίτερα?? ειχα δαβάσει τις πρώτες σελίδες σε μια μερα και έχω κενά...

15 hours ago, kat21 said:

Γεια! Εγώ είμαι απόγευμα σήμερα στη δουλειά κ σας διαβάζω από εδώ! Αλλά μέχρι να φτάσω στην τελευταία σελίδα τα ξέχασα όλα! Είναι κ τα κενά μνήμης της εγκυμοσύνης !! Μπράβο τέλεια σιρενα με την αυχενική σού! Μέσα είμαι κ εγώ για φεισμπουκ! Αλεξάνδρα στείλε μου κ εμένα για τη σελίδα σου ! Πολύ ώραια η ιδέα για τους παιδικούς πίνακες!! Εμένα μου έχει δώσει deadline 37 η εβδομάδα. Αν όμως την φτάσω κ είμαι καλά θα της πω τότε να το τρεναρουμε. Δεν θυμάμαι αλλά !! Έχει κολλήσει το μυαλό μου στην αυχενική της Παρασκευής που σας έχω πρήξει!!! Χαχα!

Λόγω χολόστασης σε παει 37 ε? ναι προσπάθησε το για 38... όλα καλά θα πανε!


nzQbp2.png fxUip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια 

Στελνω εδω μεχρι να μαζευτούμε ολες στην ομαδα..

Μεχρι στιγμής εχω στείλει αίτημα σε Μουστοκουλουρο, fuego, Αλεξάνδρα, Τιτιν, Στελλινα, Κατ21ειναι αλλη κ το ξέχασα;


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ωχ!!Εχω χασει πολλες σελιδες!!!10 μερες ελειψα και γραφετε βιβλιο!!!!!Εισαστε ολες καλα????Βαζω πλυντηρια και αρχιζω την αναγνωση...Κανατε fb σελιδα??Ειδα καλα??:-P:-P:-P.

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (NKYE)Lilypie - (4Ura)Lilypie - (oz5q)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑλημερα κοριτσια και απο εδω. Νομιζω καποια κοπελα δεν μπορει να μπαινει fb ας τα λεμε και εδω μεχρι να μαζευτουμε ολες. 

Εγω ειχα σακχαρο κυησης και κατα πασα πιθανοτητα θα ξαναεχω. 37 δεν νομιζω να με βαλει η γιατρος αλλα στην προηγουμενη εφτασα 38 +2 και θα με αφηνε εως 38+6 το αργοτερο γιατι ο πλακουντας σιγα σιγα μας αφηνε. 


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας κ απο μενα κοριτσακι και απο εδω!!το σακχαρο κυησης titin πρεπει να εχεις ιστορικο για να σου δημιουργηθει?δεν ξερω πολλα ακομη κ προσπαθω να μαθω οσο πιο πολλα..

 


ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Madlena είπε:

Ωχ!!Εχω χασει πολλες σελιδες!!!10 μερες ελειψα και γραφετε βιβλιο!!!!!Εισαστε ολες καλα????Βαζω πλυντηρια και αρχιζω την αναγνωση...Κανατε fb σελιδα??Ειδα καλα??:-P:-P:-P.

Αν εχεις FB στείλε μου πμ να σε βαλω 

 

13 minutes ago, Titin είπε:

ΚΑλημερα κοριτσια και απο εδω. Νομιζω καποια κοπελα δεν μπορει να μπαινει fb ας τα λεμε και εδω μεχρι να μαζευτουμε ολες. 

Εγω ειχα σακχαρο κυησης και κατα πασα πιθανοτητα θα ξαναεχω. 37 δεν νομιζω να με βαλει η γιατρος αλλα στην προηγουμενη εφτασα 38 +2 και θα με αφηνε εως 38+6 το αργοτερο γιατι ο πλακουντας σιγα σιγα μας αφηνε. 

Ναι εννοειται δεν αφήνουμε την ομαδα εδω αλλα θα δεις αφου γεννήσουμε εδω σπάνια θα γράφουμε ενω στην αλλη θα εχουμε πλεον μόνιμη εποικινωνια.

  • Μου αρέσει 3

 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...