Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts

6 minutes ago, Στελλινα 1987 said:

οτι πρεπει για βολτουλα κ περπατημα!!να μαζευουμε ηλιαρακι..εμενα με βοηθαει πολυ με τους πονοκεφαλους που εχω!! 

Mέχρι να σχολάσω πάει  ήλιος.. :( 


Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, moustokoulouro είπε:

Mέχρι να σχολάσω πάει  ήλιος.. :( 

σχολας πολυ αργα?υπομονη κ σιγα σιγα μεγαλωνει η μερα κ θα την ευχαριστιομαστε πιο πολυ..γιατι αν σκεφτεις το πρωτο τριμηνο που επρεπε να προσεχουμε πιο πολυ ηταν χειμωνας κ ειμασταν πιο εγκρατεις..τωρα που μπηκα στο 2 τριμηνο θα το ευχαριστηθουμε πιο πολυ πιστευω!!


ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Στελλινα 1987 είπε:

καλημερα σας κ απο μενα κοριτσακι και απο εδω!!το σακχαρο κυησης titin πρεπει να εχεις ιστορικο για να σου δημιουργηθει?δεν ξερω πολλα ακομη κ προσπαθω να μαθω οσο πιο πολλα..

 

Οχι δεν ειναι απαραιτητο. Αργοτερα θα κανετε καμπυλη σακχαρου και εκει θα φανει. 

  • Μου αρέσει 1

 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εδω ! Κοριτσια πηρα τηλ. Στο γιατρο να πάω να με δει εστω για 5 λεπτα. Περιμενω τη γραμματεα να με παρει να μου πει αν ειναι οκ..Καθομουν χαλαρα εξω στην αυλη και χαζευα το δρομο και μπροστα στα ματια μου σε κλασματα του δευτερολεπτου φρεναρει  ένα αυτοκίνητο, ακουγεται ενα γκντουπ κ κλαμα σπαρακτικο σκυλιου. Πεταχτηκα αποτομα,ηταν ενα μικρακι, ευτυχως ο οδηγος δεν εφυγε αλλα μεσα στη σαστιμαρα μου για να βγω εξω δεν εβρισκα τα κλειδια να ξεκλειδωσω την εξωπορτα. Με τα πολλα βγηκε και το αφεντικο του σκυλιου και το πηρε..Τρομαξα ομως παρα πολυ!!! Ταχυπαλμια και σφιξιμο στην κοιλια. Θελω να δω αν ειναι ολα καλα πφφφφφφφ


FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 minutes ago, Στελλινα 1987 said:

σχολας πολυ αργα?υπομονη κ σιγα σιγα μεγαλωνει η μερα κ θα την ευχαριστιομαστε πιο πολυ..γιατι αν σκεφτεις το πρωτο τριμηνο που επρεπε να προσεχουμε πιο πολυ ηταν χειμωνας κ ειμασταν πιο εγκρατεις..τωρα που μπηκα στο 2 τριμηνο θα το ευχαριστηθουμε πιο πολυ πιστευω!!

Κατα τις 6..

Σίγουρα.. και θα περνάει και πιο γρήγορα ο καιρός αν κάνουμε καμια βολτα.. Γιατί μένοντας ΄σπίτι συνέχεια δεν περνάει ο καιρός μανα μου..χαχα.. Ασε που τρώμε συνέχεια..

3 minutes ago, Karmaki said:

Καλημέρα και από εδω ! Κοριτσια πηρα τηλ. Στο γιατρο να πάω να με δει εστω για 5 λεπτα. Περιμενω τη γραμματεα να με παρει να μου πει αν ειναι οκ..Καθομουν χαλαρα εξω στην αυλη και χαζευα το δρομο και μπροστα στα ματια μου σε κλασματα του δευτερολεπτου φρεναρει  ένα αυτοκίνητο, ακουγεται ενα γκντουπ κ κλαμα σπαρακτικο σκυλιου. Πεταχτηκα αποτομα,ηταν ενα μικρακι, ευτυχως ο οδηγος δεν εφυγε αλλα μεσα στη σαστιμαρα μου για να βγω εξω δεν εβρισκα τα κλειδια να ξεκλειδωσω την εξωπορτα. Με τα πολλα βγηλε και το αφεντικο του σκυλιου και το πηρε..Τρομαξα ομως παρα πολυ!!!

Καλά είναι το σκυ΄λάκι.. ? Μην ταράζεσαι μωρε.. το ξέρω το χω παθει κι εγώ.. Το σκεφτόμουν για μέρες αν και εκείνο το σκυλακι μονο το ποδαρακι ειχε σπασει νομιζω

Είναι δύο κοπέλες που δεν έχουν συστηθει στο fb.. η μια πρεπει να είσαι εσύ titin.. η αλλη δε ξέρω..χαχα

  • Μου αρέσει 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Karmaki είπε:

Καλημέρα και από εδω ! Κοριτσια πηρα τηλ. Στο γιατρο να πάω να με δει εστω για 5 λεπτα. Περιμενω τη γραμματεα να με παρει να μου πει αν ειναι οκ..Καθομουν χαλαρα εξω στην αυλη και χαζευα το δρομο και μπροστα στα ματια μου σε κλασματα του δευτερολεπτου φρεναρει  ένα αυτοκίνητο, ακουγεται ενα γκντουπ κ κλαμα σπαρακτικο σκυλιου. Πεταχτηκα αποτομα,ηταν ενα μικρακι, ευτυχως ο οδηγος δεν εφυγε αλλα μεσα στη σαστιμαρα μου για να βγω εξω δεν εβρισκα τα κλειδια να ξεκλειδωσω την εξωπορτα. Με τα πολλα βγηκε και το αφεντικο του σκυλιου και το πηρε..Τρομαξα ομως παρα πολυ!!! Ταχυπαλμια και σφιξιμο στην κοιλια. Θελω να δω αν ειναι ολα καλα πφφφφφφφ

ωχ βρε κοριτσι μου...κ εγω το ιδιο θα αντιδρουσα..μην ανησυχεις..χαλαρωσε κ ηρεμησε ,πηγαινε μια βολτα απο το γιατρο σου να σε δει αλλα θα δεις ολα καλα θα ναι!!!


ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, moustokoulouro είπε:

Σίγουρα.. και θα περνάει και πιο γρήγορα ο καιρός αν κάνουμε καμια βολτα.. Γιατί μένοντας ΄σπίτι συνέχεια δεν περνάει ο καιρός μανα μου..χαχα.. Ασε που τρώμε συνέχεια..

χαχαχαχα...αυτο ειναι μεγαλη αληθειααα..εγω δεν εργαζομαι κ ετσι ειμαι σπιτι ολη μερα,ο αντρας μου δεν εμε αφηνει να κανω τιποτα το πολυ πολυ μαγειρεμα αντε κ το κρεββατι στρωσιμο τα αλλα τα κανει εκεινος γιατι μοθ λεει το μωρο πανω απο ολα..αλλα εγω γενικα ημουν πολυ δραστηρια κ μου κακοφαινετε..γιατι οπως το λες καθεσαι κ σκεφτεσαι το ψυγειο να σου φωναζει!!χαχααχαχα

  • Μου αρέσει 2

ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, moustokoulouro είπε:

Κατα τις 6..

Σίγουρα.. και θα περνάει και πιο γρήγορα ο καιρός αν κάνουμε καμια βολτα.. Γιατί μένοντας ΄σπίτι συνέχεια δεν περνάει ο καιρός μανα μου..χαχα.. Ασε που τρώμε συνέχεια..

Καλά είναι το σκυ΄λάκι.. ? Μην ταράζεσαι μωρε.. το ξέρω το χω παθει κι εγώ.. Το σκεφτόμουν για μέρες αν και εκείνο το σκυλακι μονο το ποδαρακι ειχε σπασει νομιζω

Ναι, και αυτο μαλλον ποδαρακι , δεν ειχε αιμα στην ασφαλτο. Μου ειχε μεινει ψυχολογικο γιατι τον δικο μας τον μεγαλοτο λαμπραντορ τον ειχε χτυπησει λεωφορειο και τον πεταξε μετρα μακρυα και τον εχουμε με λαμαρινες στο ποδι. Απλα μπροστα μου βρηκε να γινει και αυτο;  βασικα δεν ειμαι καθολου ψυχραιμος ανθρωπος . Αναμενω να δω αν θα καταφερει να με δει σημερα καποια στιγμη ετσι για να μου φυγει η εννοια .

 

 


FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 minutes ago, Karmaki said:

Ναι, και αυτο μαλλον ποδαρακι , δεν ειχε αιμα στην ασφαλτο. Μου ειχε μεινει ψυχολογικο γιατι τον δικο μας τον μεγαλοτο λαμπραντορ τον ειχε χτυπησει λεωφορειο και τον πεταξε μετρα μακρυα και τον εχουμε με λαμαρινες στο ποδι. Απλα μπροστα μου βρηκε να γινει και αυτο;  βασικα δεν ειμαι καθολου ψυχραιμος ανθρωπος . Αναμενω να δω αν θα καταφερει να με δει σημερα καποια στιγμη ετσι για να μου φυγει η εννοια .

 

 

Θα σε δει.. Δε μπορει να μη σε δει αφου το ζητάς..

Μην αγχώνεσαι.. Ολα καλά!!!

ουτε εγω είμαι ψυχραιμη.. :( .. Ευτυχως είναι ο αντρας μου και με μαζευει

  • Μου αρέσει 3

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Στελλινα 1987 said:

ειναι υπεροχααα φορμακιααα...πολυ γλυκουλιααα..κοριτσια εσεις εχετε σκυλακια η καποιο αλλο κατοικιδιο σπιτι σας?

 

Εγώ έχω... Ενα σκυλάκο εδω και 7 χρονια πρωην αδεσποτακι.. Εχει βγει πολύυυυυ καλός..  Εχω φωτο του στo fb φυσικα.. Πωω μου φαινεται περιεργο που ξανάνοιξα το fb..Στις διακοπες το είχαμε σβήσει γιατι είχαμε κολλήσει..

  • Μου αρέσει 2

Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...