Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts

Λογικά οι πιο πολλές Λιονταράκια θα κάνουμε ε? Τυχαίνει και τα πάω καλά με όσους είναι αυτό το ζώδιο αν και δεν τα πολυπιστευω τυχαίνει να τους συμπαθω και να με συμπαθούν!


Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν γεννησω 37 εβδομαδων θα ειναι στα γενεθλια του αντρα μου αλλα ειναι νωρις ρε γμτ

Rosali Θυμασαι σε ποια εβδομαδα εκανες τον υπερηχο καρδιας; μετα την β επιπεδου;


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Titin said:

Αν γεννησω 37 εβδομαδων θα ειναι στα γενεθλια του αντρα μου αλλα ειναι νωρις ρε γμτ

Καρκίνο αντρα έχεις? Ε ναι είναι λίγο νωρίς.. Νομίζω καλύτερα απο 38 και μετά


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Just now, Titin said:

Ναι καρκινος! 

Τσιμα τσιμα ρε γμτ... Και εγω προτιμω μετα τις 38 αν δεν αποφασισει δλδ μονος τους νωριτερα

 

Ο πρωην μου ήταν καρκίνος.. Δε ταιριαζα γι αυτό κι έγινε πρωην..χαχαχα

Το θάλεια πως σας φαίνεται? το Ιολη?

το ορφέας? τηλέμαχος?


Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 minutes ago, moustokoulouro είπε:

Λογικά οι πιο πολλές Λιονταράκια θα κάνουμε ε? Τυχαίνει και τα πάω καλά με όσους είναι αυτό το ζώδιο αν και δεν τα πολυπιστευω τυχαίνει να τους συμπαθω και να με συμπαθούν!

Και εγω λιονταρι αυγουστου ειμαι αχχαχαχααχαχχ. Ουτε εγω πιστευω στα ζωδια αλλα οντως καποια χαρακτηριστικα που εχει το καθενα ισχυουν.


FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites

Επεσα ξερή για υπνο με εχει πιάσει τρελη υπνηλία.

Ανοιγω το φορουμ κ μου λεει 2 ειδοποιήσεις κ εσεις εχετε γράψει 3 σελίδες :confused:

Τιτιν κ εμενα ο άντρας μου καρκίνος ειναι κ εγω φυςικα...

Κ εγω το εχω ξανα πει μεσα για την ομαδα στο fb τα λες πιο ωραια εδω χάνεις κ καπως την μπάλα...

Εγω ραντεβού εχω στις 2 Μαρτίου αν κ στην αρχη μου ειπε σε κανενα μηνα κ του ειπα οχι θα εχω αγχος...

Αλεξανδρα κ εγω πιστεύω θα το παρει ζεστά η μικρη θα της αρεσει να εχει ενα αδερφάκι κ εφοσον εχετε καλη σχεςη μην φοβάσαι τπτ.

Πολυ ωραια η δουλεια σου...

Ωχ δεν θυμαμαι κατι αλλο απο μνήμη σχίζω λεμε!!!

  • Μου αρέσει 1

 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, moustokoulouro είπε:

ωραια βρε κορίτσια ας ανοίξουμε..

φυλικο οξυ πινετε ακομα?

Παραπονεμενη ιστορια. Μου εδωσε σιδηρο με φυλικο και δεν το βρικσω σε φαρμακεια! ΑΡχες του μηνα μου ειπαν!


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 hours ago, kat21 said:

Καλημέρα! Fuego όσο για τη χολοσταση το καταλαβα γιατί είχα φαγούρα ως που δεν περιγράφεται.. Ξυνομουν ασταμάτητα , για μία δύο ώρες που με έπαιρνε ο ύπνος ξύπναγα ματωμένη. 

Πήγα κ ενδοκρινολόγο χθες όλα καλά προς το παρόν μου έγραψε κι άλλες εξετάσεις!! Πόσες πια ! Κ μου είπε να ξεκινήσω προληπτικά μία μέτρηση την εβδομάδα ( είχα κ διαβήτη κύησης). Για την ώρα έχω καλό σαγχαρο κ θυροειδή. 

σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!!! 
 

1 minute ago, Sirena said:

Πριν λίγο γύρισα από την αυχενική όλα καλά δόξα το θεό.  95% αγοράκι αν δεν είναι είπε θα εκπλαγεί η γιατρός..... 

με το καλό!!! 

5 hours ago, Αλεξάνδρα 828 said:

Κ εγω μεχρι να αρχίσω να ζωγραφιζω(το κατάλαβα στα 20) εκανα ολα τα υπολοιπα! Τους πίνακες μου τους εχω στο facebook κ μεχρι τωρα κάνω κυριως μοντερνα τεχνη! Δεν έχω ασχοληθεί με παιδικο θεμα αλλα  λόγω της εγκυμοσύνης θέλω πολυ να δουλέψω σ αυτο! Αν το κάνω ειστε ολες καλεσμενες! Βέβαια θα ειναι λιγο μακρυα, στην Ναύπακτο!

στειλε και σε μενα!!!!
 

3 hours ago, Quinsey said:

χτες στην παιδική χαρά έμαθα και για μια μαμά που είναι έγκυος στο 4ο(!!!) κανα μήνα λιγότερο απο μένα... το 2ο της και ο γιος μου είναι σχεδόν συνομηλικα και χαζοπαίζουν όταν βρισκόμαστε...

καλέ πότε πρόλαβε???? 

3 hours ago, moustokoulouro said:

Είμαστε Hot.... Το αστείο είναι ότι εγώ μονο στα μηνύματα είμαι πολυλογού... Γενικά δε μιλάω σχεδόν καθολου.. χιιχι

εγώ πάλι το ακριβώς αντίθετο

2 hours ago, moustokoulouro said:

Εγώ την άλλη Τρίτη Titin μου...  Τρίτη παρα Τρίτη πάω.. Εσύ?

και γω την τριτη εχω... καθε 2 βδομάδες με βλέπει

2 hours ago, Αλεξάνδρα 828 said:

Κορίτσια σας αφηνω να παω να περπατήσω λιγο που χει ωραια μερα! Μονο εγώ παω καθε μηνα για υπέρηχο? Μιας κ ειπατε μυθιστόρημα εχω πάρει ένα βιβλιο κενο κ θα βαλω το τεστ, τους υπερηχους, κ σκέφτομαι κ μια φωτο της καθε μηνα μεχρι να κλείσει ενα χρονο!θα γραψω κ ολους τους προβληματισμούς μου σαν ημερολόγιο καπως κ θα το κρατησω να το δωσω οταν μεγαλωσει! Τραβηγμένο λέτε? Παει το εχασα το μυαλο μου!

και μενα στο πρωτο που ολα ηταν οκ με εβλεπε μια φορα το μηνα ή αν χρειαζοταν στις 3 βδομάδες..... τώρα βεβαια που εχω 1500 θεματα με βλέπει καθε 2

ωραια η ιδεα σου... ο καθένας εκφράζεται με τον τρόπο του

1 hour ago, Calliope* said:

Κ εγω το εχω ξανα πει μεσα για την ομαδα στο fb τα λες πιο ωραια εδω χάνεις κ καπως την μπάλα...

και γω μεσα για φουμπου


nzQbp2.png fxUip2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια! Εγώ είμαι απόγευμα σήμερα στη δουλειά κ σας διαβάζω από εδώ! Αλλά μέχρι να φτάσω στην τελευταία σελίδα τα ξέχασα όλα! Είναι κ τα κενά μνήμης της εγκυμοσύνης !! Μπράβο τέλεια σιρενα με την αυχενική σού! Μέσα είμαι κ εγώ για φεισμπουκ! Αλεξάνδρα στείλε μου κ εμένα για τη σελίδα σου ! Πολύ ώραια η ιδέα για τους παιδικούς πίνακες!! Εμένα μου έχει δώσει deadline 37 η εβδομάδα. Αν όμως την φτάσω κ είμαι καλά θα της πω τότε να το τρεναρουμε. Δεν θυμάμαι αλλά !! Έχει κολλήσει το μυαλό μου στην αυχενική της Παρασκευής που σας έχω πρήξει!!! Χαχα!


url%5Dcbf47431c9.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θελετε να φτιάξουμε την ομαδα; 

οκ θελετε να την μου στείλετε τα ονόματα σας του FB κ να δουμε πως θα την πούμε; να την φτιάξω εγω ως μυστική για να μην μας βρίσκουν....

  • Μου αρέσει 1

 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Φυλικο οξυ μου ειπε θα παίρνω μεχρι τέλος. Το καλο με μενα ειναι οτι ο γιατρος μου ειναι απεναντι απ το σπίτι μου κ η κλινική ενα τετράγωνο μακρυα! Μενω αγρίνιο κ είναι ολα κοντα! Κ εγώ πιανω τον εαυτο μου να ξεχναει ολη την ωρα! Μεσα κ εγω για Φβ ειναι πιο εύχρηστο! Αλλα καλύτερα μυστικη ομαδα!

3 hours ago, moustokoulouro είπε:

Το θάλεια πως σας φαίνεται? το Ιολη?

το ορφέας? τηλέμαχος?

Εγω εχω σκεφτεί Αριάδνη, Ιόλη, Ιοκάστη, Μυρτώ κ Ισαβελλα! Βασικα κ αλλα ομως περισσότερο προς το Αριάδνη παω!Σε αγορι μου αρέσει πολυ το Ανδρόνικος κ το Αλέξανδρος!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Αλεξάνδρα 828 said:

Καλησπέρα! Φυλικο οξυ μου ειπε θα παίρνω μεχρι τέλος. Το καλο με μενα ειναι οτι ο γιατρος μου ειναι απεναντι απ το σπίτι μου κ η κλινική ενα τετράγωνο μακρυα! Μενω αγρίνιο κ είναι ολα κοντα! Κ εγώ πιανω τον εαυτο μου να ξεχναει ολη την ωρα! Μεσα κ εγω για Φβ ειναι πιο εύχρηστο! Αλλα καλύτερα μυστικη ομαδα!

H μαμα μου είναι απο Αγρίνιο και έχω σοι εκεί!


Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...