Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

      • Καλή τύχη! 1

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts

24 minutes ago, Karmaki said:

Κοριτσια ειναι τσεκαρισμενο πως αυτα που γραφουμε στο γκρουπ δεν τα βλεπουν οι υπολοιποι φιλοι;τι κοινοποιούμε; τα φοβαμαι λίγο αυτα αχχαχαχαχαχχχαχ

ισα ίσα... εδω στο Parents μπορούν να τα δουν ολοι κι ας μην ειναι γραμμενοι... στο fb αν εχεις μυστικη ομάδα δε μπορει να δει κανεις τιποτα... καρατσεκαρισμενο και απο μένα όπως λεει και η Calliope*... καθόλου μην ανησυχεις

  • Μου αρέσει 2

nzQbp2.png fxUip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια στο γκρουπ δεν με αφηνει καθολου να σχολιασω. Γιατί; Πατησα λετε να πατησα τιποτα καταλαθος και να το μπλοκαρα;

Κάποιο μπλοκατσιόν θα εγινε γιατι δεν μπορω να σχολιασω ουτε στο προφιλ μου.like μου επιτρεπει. Θα περιμένω λίγο.

Εμεις φαγαμε κριθαράκι με αφέλια (χοιρινο με κρασι και κόλιανδρο) και βλεπω να τρωω ξανα τωρα γιατι πεινασα.

  • Μου αρέσει 2

FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites

ωχ calliope τι λες τωρα με τη φίλη σου? είναι δυνατον να γίνονται τετοια πράγματα στις μέρες μας? τραγικό.

και εμείς εχουμε ένα σκυλάκι ημίαιμο 6 χρονών με τρομερή ενέργεια και στην αυλή και στο σπίτι αλλά τον ζηλεύει τον μικρό και εμείς την έχουμε παραμελήσει τη κακομοίρα με το παιδί και τις δουλειές.που να έρθει και το δεύτερο και με πιάνουν τύψεις.

Εγώ προτιμώ το fb εδώ με κομπλάρει η ιδέα οτι εδώ μπορεί να διαβάσει ο καθένας αυτά που γράφουμε. 

παλι καλά που ολα οκ με το σκυλάκι. και ολα καλά με τα μωράκια μπράβο carmaki!

έμενα η κοιλιά μου έχει μεγαλώσει πολύ....ετσι ήμουν στον μικρό στον έκτο..που θα φτάσει μου λέτε??!!

εγώ δεν εχω φάει κανονικό φαγητό ακόμη, σε λίγο φεύγω από τη δουλειά αλλά εχουμε δουλειές το απόγευμα. γάλα με δημητριακά το πρωί, λίγο τυρόπιτα μετά και ότι με τάισαν εδώ στη δουλεια (κρουασαν σοκολατας, σοκολατάκια και τέτοια υγιεινά). ευτυχώς μέτρησα το σάγχαρο με το μηχανάκι χθες επειδή έφαγα ρύζι όπως  μου είπε η ενδοκρινολόγος και ήταν 96, οπότε καλά είμαι ακόμα.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dcbf47431c9.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Karmaki είπε:

Κοριτσια στο γκρουπ δεν με αφηνει καθολου να σχολιασω. Γιατί; Πατησα λετε να πατησα τιποτα καταλαθος και να το μπλοκαρα;

Κάποιο μπλοκατσιόν θα εγινε γιατι δεν μπορω να σχολιασω ουτε στο προφιλ μου.like μου επιτρεπει. Θα περιμένω λίγο.

Εμεις φαγαμε κριθαράκι με αφέλια (χοιρινο με κρασι και κόλιανδρο) και βλεπω να τρωω ξανα τωρα γιατι πεινασα.

Εδω ή στο FBI δεν μπορεις εχω μοερδευτει


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Calliope* είπε:

Εδω ή στο FBI δεν μπορεις εχω μοερδευτει

Στο facebook ,τωρα ειναι οκ. Κολλησε ολο το κινητο για αρκετη ωρα και δεν μπορουσα να κανω τιποτα!

  • Μου αρέσει 1

FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, moustokoulouro είπε:

Σημερα θα φαω πιο λαιτ απ ολες...χιχιιχι

Αυριο θα επανορθώσω...  :) 

Φευγω πάω σπίτι τα  λεμε απο fb αργοτερα.. ΦΙλια πολλα

Εγω φασολάκια εφαγα κ μιση τυρόπιτα αλλα για βραδυ φτιάχνω πιτσα! Χοχοχο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, kat21 said:

Εγώ προτιμώ το fb εδώ με κομπλάρει η ιδέα οτι εδώ μπορεί να διαβάσει ο καθένας αυτά που γράφουμε. .

και γω εδω το ίδιο...

18 hours ago, moustokoulouro said:

Τι θα φατε σημερα? Εγω ψαρι και μπροκολο..  Δεν τρελαινομαι αλλα πρεπει.

καλα, το μεσημερι και γω ψαρι και μπροκολο και κουνουπιδι και τετοια... αλλά το βράδυ βγήκαμε για παιδάκια... πήραμε και τον μικρό μαζι και ήταν κύριος... νταξει... το ευχαριστηθηκα!

  • Μου αρέσει 1

nzQbp2.png fxUip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


23 minutes ago, Quinsey είπε:

καλημέρα! 

 

Έχουμε μεταφερθεί πλήρως στο fb ή αναμένουμε ακόμα κοπέλες; 

Έχω μπερδευτεί :)

Καλημερα την madlena ειναι να βαλω οταν αποδεχτεί το αίτημα...

Η rosali νομιζω δεν εχει fb κ καποιες άλλες αν θυμαμαι οποτε είπαμε να τα λεμε κ εδω 

  • Μου αρέσει 1

 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Calliope* said:

Καλημερα την madlena ειναι να βαλω οταν αποδεχτεί το αίτημα...

Η rosali νομιζω δεν εχει fb κ καποιες άλλες αν θυμαμαι οποτε είπαμε να τα λεμε κ εδω 

Μπράβο Calliope οργανωτική!!


nzQbp2.png fxUip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι απο δω κορίτσια!!!

Η Rosali εξαφανίστηκε! Κι άλλα κορίτσια έμπαιναν παλιοτερα και έχουν καιρό να μπουν.. και η ritsalondon που άνοιξε το θέμα εδώ...


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! 

Τραγικο που εσκασε το παιδι. Παναγια μου! Παντως ο υπερηχος κανει πολυ πολυ συχνα λαθη. Εμας μας ελεγε το παιδι ειναι 3 κιλα και γεννηθηκε 3.500. Μεγαλη αποκλιση απορρησε και η γιατρος μου.

 

Γελασα πολυ με τα σκυλακια σας. Εγω ειχα παλια, τωρα τπτ δεν μας αφηνει η ιδιοκτητρια. Ισως αν παμε σε δικο μας σπιτι. Βλεπω ηδη το μικρο ποσο του αρεσουν οι γατουλες! 

Ροσαλι που χαθηκες;

 


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...