Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 17/5/2024 at 10:23 ΠΜ, Nima21 είπε:

      Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

      Κορίτσι μου, σήμερα ενημερώθηκα ότι κρατάει 20 μέρες αφού ανοιχτεί.

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts

6 minutes ago, Karmaki είπε:

Εγω νιωθω ας πουμε σαν να κολυμπαει ενα ψαρι να πηγαινει απο τη μια μερια και να κανει αυτα τα εξογκωματα .Χθες και σημερα ομως δεν εχω αισθανθει τιποτα  και ειμαι ξαπλα στον καναπε και περιμενω μηπως νιωσω κατι..και απο το γιατρο ακομα δεν με εχουν παρει.

Μην αγχώνεσαι καρμακι! Δεν μπορεις να πάρεις στο κινητό το γιατρό σου να τον ρωτησεις για να σε καθησυχάσει?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μολις με ενημέρωσε η κοπέλα που έχασε το μωρο τον λογο....επαθε ασφυξία γτ ειχε φτασει τα 5100 κιλα..

Ο γιατρός της ηταν στο νοσοκομειο κ την ειχε στείλει κ σε εξωτερικό γιατρο ο οποίος της ειχε πει οτι οταν φτασει τα 3500 κιλα να γεννησει γτ ειχε φτασει σχεδον 100 κ κιλα η κοπέλα κ λογο πάχους δεν εκανε...Ο γιατρός της ομως στο νοσοκομειο δεν ξερω δεν το ειδε ποσά κιλα ειχε φτασει; Δηλ απο μ@λ@κι@ καθαρά του γιατρού η κοπέλα έχασε το αγγελούδι της...


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Calliope* είπε:

Κοριτσια μολις με ενημέρωσε η κοπέλα που έχασε το μωρο τον λογο....επαθε ασφυξία γτ ειχε φτασει τα 5100 κιλα..

Ο γιατρός της ηταν στο νοσοκομειο κ την ειχε στείλει κ σε εξωτερικό γιατρο ο οποίος της ειχε πει οτι οταν φτασει τα 3500 κιλα να γεννησει γτ ειχε φτασει σχεδον 100 κ κιλα η κοπέλα κ λογο πάχους δεν εκανε...Ο γιατρός της ομως στο νοσοκομειο δεν ξερω δεν το ειδε ποσά κιλα ειχε φτασει; Δηλ απο μ@λ@κι@ καθαρά του γιατρού η κοπέλα έχασε το αγγελούδι της...

Ελα ρε... πω πω τι να πεις.. Δεν πρέπει να γίνονται αυτα τα πράγματα στο 2017 είμαστε.. ελεος. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Calliope* said:

Κοριτσια μολις με ενημέρωσε η κοπέλα που έχασε το μωρο τον λογο....επαθε ασφυξία γτ ειχε φτασει τα 5100 κιλα..

Ο γιατρός της ηταν στο νοσοκομειο κ την ειχε στείλει κ σε εξωτερικό γιατρο ο οποίος της ειχε πει οτι οταν φτασει τα 3500 κιλα να γεννησει γτ ειχε φτασει σχεδον 100 κ κιλα η κοπέλα κ λογο πάχους δεν εκανε...Ο γιατρός της ομως στο νοσοκομειο δεν ξερω δεν το ειδε ποσά κιλα ειχε φτασει; Δηλ απο μ@λ@κι@ καθαρά του γιατρού η κοπέλα έχασε το αγγελούδι της...

Ελεος!!!

Εδω δεν τ αφήνουν πάνω απο 3800..Πόσο μάλλον 5100. Τι μ@λ@κ@ς

12 minutes ago, Αλεξάνδρα 828 said:

Τι τελειο συναίσθημα! Κ μολις αρχίσουμε κ το νιώθουμε συνεχεια θα μας φυγει κ η φρικη "ειναι καλα?" μεχρι τον επόμενο υπέρηχο!

Μετά αν έχουμε ώρες να το αισθανθούμε θα έχουμε πάλι άγχος.. Γενικά το άγχος δε θα μας αφησει πλέον για τα μωρά μας μέχρι να κλείσουμε τα μάτια μας.. θα χρειαστούμε ψυχραιμία λοιπον.. Πφφφφφφ

  • Μου αρέσει 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Calliope* said:

Κοριτσια μολις με ενημέρωσε η κοπέλα που έχασε το μωρο τον λογο....επαθε ασφυξία γτ ειχε φτασει τα 5100 κιλα..

Ο γιατρός της ηταν στο νοσοκομειο κ την ειχε στείλει κ σε εξωτερικό γιατρο ο οποίος της ειχε πει οτι οταν φτασει τα 3500 κιλα να γεννησει γτ ειχε φτασει σχεδον 100 κ κιλα η κοπέλα κ λογο πάχους δεν εκανε...Ο γιατρός της ομως στο νοσοκομειο δεν ξερω δεν το ειδε ποσά κιλα ειχε φτασει; Δηλ απο μ@λ@κι@ καθαρά του γιατρού η κοπέλα έχασε το αγγελούδι της...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απίστευτο!!!

Καλά στραβός ήταν αυτός που την παρακολουθούσε?!

Οκ, έχει λέει 10% απόκλιση αυτό που μετράνε αλλά εδώ το έχει ξεπεράσει κατά πολύ πως είναι δυνατόν να μην είδαν τπτ?!?


Tsufp2.png0RVqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 hours ago, Στελλινα 1987 said:

οτι πρεπει για βολτουλα κ περπατημα!!να μαζευουμε ηλιαρακι..εμενα με βοηθαει πολυ με τους πονοκεφαλους που εχω!! 

αχ εμένα δε με αφήνει ο γιατρός να κάνω τίποτα... σνιφ

2 hours ago, Karmaki said:

Καλημέρα και από εδω ! Κοριτσια πηρα τηλ. Στο γιατρο να πάω να με δει εστω για 5 λεπτα. Περιμενω τη γραμματεα να με παρει να μου πει αν ειναι οκ..Καθομουν χαλαρα εξω στην αυλη και χαζευα το δρομο και μπροστα στα ματια μου σε κλασματα του δευτερολεπτου φρεναρει  ένα αυτοκίνητο, ακουγεται ενα γκντουπ κ κλαμα σπαρακτικο σκυλιου. Πεταχτηκα αποτομα,ηταν ενα μικρακι, ευτυχως ο οδηγος δεν εφυγε αλλα μεσα στη σαστιμαρα μου για να βγω εξω δεν εβρισκα τα κλειδια να ξεκλειδωσω την εξωπορτα. Με τα πολλα βγηκε και το αφεντικο του σκυλιου και το πηρε..Τρομαξα ομως παρα πολυ!!! Ταχυπαλμια και σφιξιμο στην κοιλια. Θελω να δω αν ειναι ολα καλα πφφφφφφφ

ωχ ελα ρε συ!! το καημενο το σκυλάκι... και συ τρομάρα που θα πήρες... πωωω

1 hour ago, Στελλινα 1987 said:

ειναι υπεροχααα φορμακιααα...πολυ γλυκουλιααα..κοριτσια εσεις εχετε σκυλακια η καποιο αλλο κατοικιδιο σπιτι σας?

 

εμεις εχουμε 3... εχουμε μεγάλο κήπο και είναι φύλακες... τα 2 τουλάχιστον... ο ενας ειναι εντελώς χαβαλες

1 hour ago, Calliope* said:

Εγω δεν θα μπορουσα να το κλείσω με τπτ εχω εθιστεί αχαχαχα

και γω επίσης! και για μενα ειναι και εργαλειο δουλειας, με εχει βολεψει απειρα

56 minutes ago, moustokoulouro said:

Ασχετο... Εχετε πονακια στη κοιλια? Εγω συνέχεια ρε γαμώτο..

πονάκια περιοδου όπως ειπαν και τα κορίτσια

51 minutes ago, Karmaki said:

Η αληθεια ειναι πως το καθε σκυλι εχει την προσωπικοτητα του.Παλια , οταν εμενα Ελλάδα, ειχα ενα κανις-γκριφον αλλα πεθανε.Μετα πηρα ενα τσιουαουα. (Ακομα αναρωτιεμαι γιατι, ισως επειδη ηθελα κατι μικρο για το διαμερισμα)Ενταξει μιλαμε , το τσιουαουα ηταν ο εξορκισμος της εμιλυ ροουζ! Αδειαζε μεχρι και τα χαρτια απο τα καλαθακι της τουαλετας και στα εφερνε στο κρεβατι. Ασε που ειχε κολλημα με τα απλυτα βρακια απο το καλαθι και μας τα ξεσκιζε. Σφίνωνε πισω απο ψυγεια κλπ.εσπαγε τα ποδια του μονο του..Θριλερ! Επρεπε να φυγω για κυπρο και το εδωσα σε ενα πολυ καλο μου φιλο που εχει πολλα σκυλακια. Μου στελνει φωτος του ακομα. Απο μακρυα και αγαπημενοι!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχ ελιωσα με την περιγραφη!

40 minutes ago, Αλεξάνδρα 828 said:

Καλλιόπη βλεπω να γίνεται επί πληρωμή σε λίγο το φόρουμ με τοσο που γράφουμε!

χαχαχααχ οντως!

20 minutes ago, Αλεξάνδρα 828 said:

Εγώ χτες το μεσημερι μετα το περπάτημα εκατσα για καφε κ κατάλαβα κατω απ τον αφαλο 2-3 φορες σαν χτυπηματακι! Δεν μπορει να ναι κατι αλλο το μπεμπε πρέπει να ταν! Αλλα δεν είναι νωρίς για πρωτη εγκυμοσύνη? 16+1 σήμερα!

οχι καλε, αυτό ηταν!!!!!

4 minutes ago, Calliope* said:

Κοριτσια μολις με ενημέρωσε η κοπέλα που έχασε το μωρο τον λογο....επαθε ασφυξία γτ ειχε φτασει τα 5100 κιλα..

Ο γιατρός της ηταν στο νοσοκομειο κ την ειχε στείλει κ σε εξωτερικό γιατρο ο οποίος της ειχε πει οτι οταν φτασει τα 3500 κιλα να γεννησει γτ ειχε φτασει σχεδον 100 κ κιλα η κοπέλα κ λογο πάχους δεν εκανε...Ο γιατρός της ομως στο νοσοκομειο δεν ξερω δεν το ειδε ποσά κιλα ειχε φτασει; Δηλ απο μ@λ@κι@ καθαρά του γιατρού η κοπέλα έχασε το αγγελούδι της...

αχ παναγια μου!!!!!!!!!!!! γινεται ρε παιδια να γινονται τετοια στις μερες μας??? δε μπορω να το διανοηθω 


nzQbp2.png fxUip2.png

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Αλεξάνδρα 828 είπε:

Θα το πω τη Παρασκευή στον υπερηχο τοτε! Καλα δεν υπάρχει, ακόμα γελαω με το σκυλακι καρμακι! Καλλιόπη βλεπω να γίνεται επί πληρωμή σε λίγο το φόρουμ με τοσο που γράφουμε!

Καλα τωρα βλεπω αυτα τα μην....το λογικο ειναι να μας πληρώνουν κιολας:-D

52 minutes ago, Karmaki είπε:

Γκρρρρ, Σταματααααα! Μια χαρά εισαι !!! Πρεπει να ειμαστε πεοετοιμασμενες για ολα , ειδικα εμεις που δεν εχουμε ξαναδει το σωμα μας να αλλαξει !! Ψυχραιμια !( εδω γελαω , αν την βρω για εμενα θα σου στειλω λιγη) 

Καλε τι  γραφω απο κεκτημενη ταχυτητα; πεοετοιμασμένες; Ο πεινασμένος ...καρβελια ονειρευεται...

Τωρα στην εγκυμοςυνη το σωμα μας φαίνεται ωραιο απο ολες τις πλευρές μετα ειναι το θεμα γι αυτο πρεπει να προετοιμάζεστε.

  • Μου αρέσει 1

 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Calliope* said:

Καλα τωρα βλεπω αυτα τα μην....το λογικο ειναι να μας πληρώνουν κιολας:-D

Τωρα στην εγκυμοςυνη το σωμα μας φαίνεται ωραιο απο ολες τις πλευρές μετα ειναι το θεμα γι αυτο πρεπει να προετοιμάζεστε.

Μετά θα κρεμάσουν τα πάντα ε?

Πολύ γλύκας ο γιος σου..!! Τα άλλα τα μωρά δεν έχω προλάβει να τα δω

  • Μου αρέσει 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 minutes ago, moustokoulouro είπε:

Μετά θα κρεμάσουν τα πάντα ε?

Πολύ γλύκας ο γιος σου..!! Τα άλλα τα μωρά δεν έχω προλάβει να τα δω

Μετα ειναι ανάλογα το σωμα...εγω ειχα θεμα με την κοιλιά φαινόμουν σαν 4-5 μηνων εγκυος πανω απο ενα 6μηνο, ειχα αρχισει να νοιωθω άβολα γτ ολοι με ρωτούσαν αν ειμαι εγκυος...άλλες τα χάνουν αμέσως αλλα ειναι τυχερές.

Ευχαριστω πολυ:mad:


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Karmaki είπε:

Κοριτσια ειναι τσεκαρισμενο πως αυτα που γραφουμε στο γκρουπ δεν τα βλεπουν οι υπολοιποι φιλοι;τι κοινοποιούμε; τα φοβαμαι λίγο αυτα αχχαχαχαχαχχχαχ

Καρμακι ολα καλα θα πανε μην ανησυχείς.

Στο FB η ομαδα ειναι μυστική δεν βλεπει κανεις το περιεχόμενο....εγω ειμαι 5 χρονια σε μια αλλη με μαμάδες που ειχα γνωρίσει σε φορουμ οταν προσπαθούσαμε για μωρο τοτε....κανεις δεν μας βρισκει...

  • Μου αρέσει 4

 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...