Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts

2 minutes ago, Karmaki είπε:

Πωπω Σε καταλαβαινω!!Εξω ναι, εχουμε αυλή. Ειχαμε φωναξει ανθρωπο να μας κανει ειδικη κατασκευη, ενα παρα πολυ μεγαλο κλουβι, με σκεπη τσιγκο απο πανω, που κλειδωνει με συρτη και μεσα εχουμε και το σπιτακι τους. Εχουν πολυ χωρο, οποτε καθε βραδυ εκει θα κοιμηθουν,οταν λειπουμε,οταν θελουμε να καθαρισουμε ή αν εχουμε κοσμο κλπ. Τους εχουμε μεσα. Ολη την υπολοιπη μερα αλωνίζουν. 

Ο μεγαλος ειναι λιγο λαπάς, πολύ ήσυχος με δυσκολια θα γυρισει πλευρο! Η μικρή είναι μιξ λαμπραντορ-χασκι-τεριε (τρεχα γυρευε) και ειναι πολυ ατακτη. Εχει ξεριζωσει ολα τα φυτα, κανει χωματα παντου,χθες εφαγε ενα φαρασι..παιζει συνεχεια,επειδη εχει πολυ ενεργεια. Ομως περαν της ζωηραδας που χει συγκεκριμενες ωρες ειναι πολυ καλο σκυλακι. 

χαχαχαχαχα..γελασα με την καρδια μου λαπας!κ μεις ετσι ακριβως τους εχουμε απλα βγαινοθν ελευθεροι μονο με την παρουσια μας γιατι εχουμε κ τα αμαξια μεσα στην αυλη κ ποιος τους κραταει..κ μετα ποιος κραταει τον αντρα μου!!χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 2

ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 minutes ago, moustokoulouro είπε:

ok καποιον θα βρούνε να την θέλει.

Ισως με εκπαιδευση να γινόταν κυρία βέβαια..χιχι

Εχω φωνάξει εκπαιδευτη κ δεν γινεται τπτ...δεν ακούει κανέναν πίεσης ειναι μεγάλη πια τι να μάθει;


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Calliope* said:

Εχω φωνάξει εκπαιδευτη κ δεν γινεται τπτ...δεν ακούει κανέναν πίεσης ειναι μεγάλη πια τι να μάθει;

Πολύ ατίθασο θηλυκο.. χαχα.. Τι να πω..

Ασχετο... Εχετε πονακια στη κοιλια? Εγω συνέχεια ρε γαμώτο..


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολες! Τώρα σηκώθηκα, δεν κοιμήθηκα ολη νυχτα.. άρχισε να ποναει η κοιλια κ η μεση μου ξαφνικα οταν πηγα κ ξάπλωσα. Σαν να θελω επειγόντως τουαλετα, σαν περιοδος δε ξερω τρόμαξα πολυ.Κ ακουγοταν βεβαια κ το στομαχι μου γρου γρου. Αλλα μιλάμε για πονο δε βολευόμουν με τπτ.Καμιά ωρα κρατησε αυτό.Είναι φυσιολογικό? Μου χε πει ο γιατρός οτι θα χω τετοιους πονους δεν είναι κατι κ τωρα ντρέπομαι να παρω τηλ!Έχω κ εγω μια γατούλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η αληθεια ειναι πως το καθε σκυλι εχει την προσωπικοτητα του.Παλια , οταν εμενα Ελλάδα, ειχα ενα κανις-γκριφον αλλα πεθανε.Μετα πηρα ενα τσιουαουα. (Ακομα αναρωτιεμαι γιατι, ισως επειδη ηθελα κατι μικρο για το διαμερισμα)Ενταξει μιλαμε , το τσιουαουα ηταν ο εξορκισμος της εμιλυ ροουζ! Αδειαζε μεχρι και τα χαρτια απο τα καλαθακι της τουαλετας και στα εφερνε στο κρεβατι. Ασε που ειχε κολλημα με τα απλυτα βρακια απο το καλαθι και μας τα ξεσκιζε. Σφίνωνε πισω απο ψυγεια κλπ.εσπαγε τα ποδια του μονο του..Θριλερ! Επρεπε να φυγω για κυπρο και το εδωσα σε ενα πολυ καλο μου φιλο που εχει πολλα σκυλακια. Μου στελνει φωτος του ακομα. Απο μακρυα και αγαπημενοι!

  • Μου αρέσει 4

FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Αλεξάνδρα 828 said:

Καλημέρα σε ολες! Τώρα σηκώθηκα, δεν κοιμήθηκα ολη νυχτα.. άρχισε να ποναει η κοιλια κ η μεση μου ξαφνικα οταν πηγα κ ξάπλωσα. Σαν να θελω επειγόντως τουαλετα, σαν περιοδος δε ξερω τρόμαξα πολυ.Κ ακουγοταν βεβαια κ το στομαχι μου γρου γρου. Αλλα μιλάμε για πονο δε βολευόμουν με τπτ.Καμιά ωρα κρατησε αυτό.Είναι φυσιολογικό? Μου χε πει ο γιατρός οτι θα χω τετοιους πονους δεν είναι κατι κ τωρα ντρέπομαι να παρω τηλ!Έχω κ εγω μια γατούλα!

Αυτό ρωτούσα λιγο πιο πάνω Αλεξάνδρα.. Εχω συνέχεια πονακια σαν περιόδου αλλά πιο ήπια γιατί εγω πονούσα πολύ στη περίοδο. .. Α και βάρος χαμηλα.. Παίρνεις μαγνήσιο? Εγώ ναι και νομίζω είναι καλύτερα με το μαγνήσιο.. Ρωτα το γιατρό σου μην ντρέπεσαι!! Γι αυτο τους πληρώνουμε.. Εγώ τον έχω τρελάνει! Αφου μου το είπε.. μου είπε ''μας επρηξες τα @...@ ''

μιλάμε χύμα έχουμε τετοια σχεση..χαχαχα

  • Μου αρέσει 2

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Αλεξάνδρα 828 είπε:

Καλημέρα σε ολες! Τώρα σηκώθηκα, δεν κοιμήθηκα ολη νυχτα.. άρχισε να ποναει η κοιλια κ η μεση μου ξαφνικα οταν πηγα κ ξάπλωσα. Σαν να θελω επειγόντως τουαλετα, σαν περιοδος δε ξερω τρόμαξα πολυ.Κ ακουγοταν βεβαια κ το στομαχι μου γρου γρου. Αλλα μιλάμε για πονο δε βολευόμουν με τπτ.Καμιά ωρα κρατησε αυτό.Είναι φυσιολογικό? Μου χε πει ο γιατρός οτι θα χω τετοιους πονους δεν είναι κατι κ τωρα ντρέπομαι να παρω τηλ!Έχω κ εγω μια γατούλα!

Αλεξάνδρα οι πόνοι περιόδου σημαίνει οτι μεγαλωνει η μήτρα....

 

4 minutes ago, moustokoulouro είπε:

Πολύ ατίθασο θηλυκο.. χαχα.. Τι να πω..

Ασχετο... Εχετε πονακια στη κοιλια? Εγω συνέχεια ρε γαμώτο..

Εγω χθες ειχα χαμηλά στη κοιλιά σαν πιάσιμο κ δεν μπορουσα να κουνήσω αλλα σημερα ειμαι καλα.

  • Μου αρέσει 1

 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Karmaki said:

Η αληθεια ειναι πως το καθε σκυλι εχει την προσωπικοτητα του.Παλια , οταν εμενα Ελλάδα, ειχα ενα κανις-γκριφον αλλα πεθανε.Μετα πηρα ενα τσιουαουα. (Ακομα αναρωτιεμαι γιατι, ισως επειδη ηθελα κατι μικρο για το διαμερισμα)Ενταξει μιλαμε , το τσιουαουα ηταν ο εξορκισμος της εμιλυ ροουζ! Αδειαζε μεχρι και τα χαρτια απο τα καλαθακι της τουαλετας και στα εφερνε στο κρεβατι. Ασε που ειχε κολλημα με τα απλυτα βρακια απο το καλαθι και μας τα ξεσκιζε. Σφίνωνε πισω απο ψυγεια κλπ.εσπαγε τα ποδια του μονο του..Θριλερ! Επρεπε να φυγω για κυπρο και το εδωσα σε ενα πολυ καλο μου φιλο που εχει πολλα σκυλακια. Μου στελνει φωτος του ακομα. Απο μακρυα και αγαπημενοι!

χαχαχαχαχαχα!!!!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Karmaki είπε:

Η αληθεια ειναι πως το καθε σκυλι εχει την προσωπικοτητα του.Παλια , οταν εμενα Ελλάδα, ειχα ενα κανις-γκριφον αλλα πεθανε.Μετα πηρα ενα τσιουαουα. (Ακομα αναρωτιεμαι γιατι, ισως επειδη ηθελα κατι μικρο για το διαμερισμα)Ενταξει μιλαμε , το τσιουαουα ηταν ο εξορκισμος της εμιλυ ροουζ! Αδειαζε μεχρι και τα χαρτια απο τα καλαθακι της τουαλετας και στα εφερνε στο κρεβατι. Ασε που ειχε κολλημα με τα απλυτα βρακια απο το καλαθι και μας τα ξεσκιζε. Σφίνωνε πισω απο ψυγεια κλπ.εσπαγε τα ποδια του μονο του..Θριλερ! Επρεπε να φυγω για κυπρο και το εδωσα σε ενα πολυ καλο μου φιλο που εχει πολλα σκυλακια. Μου στελνει φωτος του ακομα. Απο μακρυα και αγαπημενοι!

Αχαχαχαχαχα θεικοοοο......μην νομίζεις δεν απέχει πολυ το μαλτεζ κ εμενα αν δει χαρτια κ σκουπίδια γινεται χαμός κ εγω σιχαίνομαι κ μετα νευριάζω....αλλα το προτιμούσα απο το να δαγκώνει....κυρίως τον μικρο εκει τα παιρνω...

  • Μου αρέσει 1

 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 minutes ago, Karmaki είπε:

Η αληθεια ειναι πως το καθε σκυλι εχει την προσωπικοτητα του.Παλια , οταν εμενα Ελλάδα, ειχα ενα κανις-γκριφον αλλα πεθανε.Μετα πηρα ενα τσιουαουα. (Ακομα αναρωτιεμαι γιατι, ισως επειδη ηθελα κατι μικρο για το διαμερισμα)Ενταξει μιλαμε , το τσιουαουα ηταν ο εξορκισμος της εμιλυ ροουζ! Αδειαζε μεχρι και τα χαρτια απο τα καλαθακι της τουαλετας και στα εφερνε στο κρεβατι. Ασε που ειχε κολλημα με τα απλυτα βρακια απο το καλαθι και μας τα ξεσκιζε. Σφίνωνε πισω απο ψυγεια κλπ.εσπαγε τα ποδια του μονο του..Θριλερ! Επρεπε να φυγω για κυπρο και το εδωσα σε ενα πολυ καλο μου φιλο που εχει πολλα σκυλακια. Μου στελνει φωτος του ακομα. Απο μακρυα και αγαπημενοι!

χαχαχαχαχαχαχαχα...να σαι καλαααα εκλαψα απο γελια!!!

  • Μου αρέσει 1

ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Μουστοκουλουρο το ιδιο ισχυει κ για σενα οι πόνοι περιόδου δεν ειναι κατι απλα μεγαλωνει η μήτρα κ σχεδον θα εχεις παρατηρήσει οτι πονάς ετσι καθε μηνα σαν να είχες περίοδο 

Ααααα καλα δεν με αφήνει να ποστάρω πανω απο 2 μην καινουριο αυτο;

Μου ζητάει να περιμενω 14 δευτερόλεπτα 

  • Μου αρέσει 1

 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Karmaki said:

Και εγω εχω πονακια, και αισθανομαι σαν περιοδου. Μεγαλώνει η μήτρα μας κορίτσια ειναι φυσιολογικά ολα αυτα! Επισης και η μέση, ανοιγουμε σιγά σιγά :)

Ποσο θα ανοιξω ρε κοπελιες?? Δεν τη παλευω..σαν αεροδρομιο η μεση μου που ποτε δεν ηταν μεγαλη οσα κιλα και να βαζα

  • Μου αρέσει 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Θα το πω τη Παρασκευή στον υπερηχο τοτε! Καλα δεν υπάρχει, ακόμα γελαω με το σκυλακι καρμακι! Καλλιόπη βλεπω να γίνεται επί πληρωμή σε λίγο το φόρουμ με τοσο που γράφουμε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...