Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts

5 minutes ago, Στελλινα 1987 είπε:

ειναι υπεροχααα φορμακιααα...πολυ γλυκουλιααα..κοριτσια εσεις εχετε σκυλακια η καποιο αλλο κατοικιδιο σπιτι σας?

 

Εγω εχω αλλα θελω να το δωσω γτ μας δαγκώνει ειναι μεγάλη σε ηλικια..την ειχε η μανα μου αλλα πηγε για δουλεια κ δεν μπορούσε να την κρατησει...


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 minutes ago, moustokoulouro είπε:

Εγώ έχω... Ενα σκυλάκο εδω και 7 χρονια πρωην αδεσποτακι.. Εχει βγει πολύυυυυ καλός..  Εχω φωτο του στo fb φυσικα.. Πωω μου φαινεται περιεργο που ξανάνοιξα το fb..Στις διακοπες το είχαμε σβήσει γιατι είχαμε κολλήσει..

κ εγω εχω 2 τερατακια κ τα 2 πρωην αδεσποτακια..το ενα ειδικα ηταν πολυ κακοποιημενο το καημενο οταν το πηραμε κ τωρα φυλακας!!κ το αλλο ηταν φυλακοβιος αδεσποτος χαχαχχαχα ο αντρας μου ειναι σς=ωφρονιστικος υπαλληλος κ τους ειχε γεννησει μαι σκυλιτσα εκει μεσα κ θελαμε ενα ακομη για να κανει κ παρεα αλλα κ να βοηθησει το αλλο να μην φοβαται κ ετσι ηρθε κ αυτος στην οικογενεια!!απο μια πλευρα ειναι κολλημα το φβ κακο μαλιστα αλλα απο την αλλα αν εισαι σπιτι κ δεν μπορεις να κανεις κ πολλα πολλα ειναι μια παρεα γιατι μοιραζεσαι με αλλες μανουλες τις αποριες σου,τα αγχη σου κλπ!!

  • Μου αρέσει 2

ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Στελλινα 1987 said:

κ εγω εχω 2 τερατακια κ τα 2 πρωην αδεσποτακια..το ενα ειδικα ηταν πολυ κακοποιημενο το καημενο οταν το πηραμε κ τωρα φυλακας!!κ το αλλο ηταν φυλακοβιος αδεσποτος χαχαχχαχα ο αντρας μου ειναι σς=ωφρονιστικος υπαλληλος κ τους ειχε γεννησει μαι σκυλιτσα εκει μεσα κ θελαμε ενα ακομη για να κανει κ παρεα αλλα κ να βοηθησει το αλλο να μην φοβαται κ ετσι ηρθε κ αυτος στην οικογενεια!!απο μια πλευρα ειναι κολλημα το φβ κακο μαλιστα αλλα απο την αλλα αν εισαι σπιτι κ δεν μπορεις να κανεις κ πολλα πολλα ειναι μια παρεα γιατι μοιραζεσαι με αλλες μανουλες τις αποριες σου,τα αγχη σου κλπ!!

Θα προσπαθήσω να κάνω χρηση με μέτρο αυτή το φορά.. :)

 


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, moustokoulouro είπε:

Εγώ έχω... Ενα σκυλάκο εδω και 7 χρονια πρωην αδεσποτακι.. Εχει βγει πολύυυυυ καλός..  Εχω φωτο του στo fb φυσικα.. Πωω μου φαινεται περιεργο που ξανάνοιξα το fb..Στις διακοπες το είχαμε σβήσει γιατι είχαμε κολλήσει..

Εγω δεν θα μπορουσα να το κλείσω με τπτ εχω εθιστεί αχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Calliope* είπε:

Εγω εχω αλλα θελω να το δωσω γτ μας δαγκώνει ειναι μεγάλη σε ηλικια..την ειχε η μανα μου αλλα πηγε για δουλεια κ δεν μπορούσε να την κρατησει...

μμμ ειναι λιγο δυσκολο οντως..θα ειχε συνηθισει την μαμα σου κ τωρα της κακοφαινετε που της λειπει.γιατι τα σκυλακια δεθουν  με τον ανθρωπο δυσκολα τον αποχωριζονται μετα..

  • Μου αρέσει 1

ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, moustokoulouro είπε:

Θα προσπαθήσω να κάνω χρηση με μέτρο αυτή το φορά.. :)

 

Θα δεις οταν γεννηςεις κ θα θηλαζεις τα βραδιά τι ωραια παρεα θα σου κανει το fb

  • Μου αρέσει 3

 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, moustokoulouro είπε:

Θα προσπαθήσω να κάνω χρηση με μέτρο αυτή το φορά.. :)

 

χαχαχαχαχα...η προσπαθεια μετραει..πιστευω ας ασχοληθουμε τωρα που προλαβαινουμε..γιατι μετα δεν νομιζω να εχουμε χρονο απο οτι μου εχουν πει!!

  • Μου αρέσει 1

ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Εμείς έχουμε δύο, Εναν 9 χρονών που τον ειχε ο αντρας μου πριν τον γνωρισω, και πριν 4 χρόνια ειπαμε να παρουμε από καταφύγιο ζώων μία αδεσποτούλα 2 μηνών που παρατησαν σε κατι βουνά σε αθλια κατασταση για να κανουν παρείτσα. 

  • Μου αρέσει 2

FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Στελλινα 1987 είπε:

μμμ ειναι λιγο δυσκολο οντως..θα ειχε συνηθισει την μαμα σου κ τωρα της κακοφαινετε που της λειπει.γιατι τα σκυλακια δεθουν  με τον ανθρωπο δυσκολα τον αποχωριζονται μετα..

Εγω την εχω απο 2 μηνων κ την εδωσα περυσι γτ αρχισε να δαγκώνει τον μικρο 11 χρονων το σκυλί κ τωρα που το ξανα πηρα δαγκώνει κ εμας κ τον μικρο συνέχεια...οσο κ να το αγαπάω δεν μπορω εμενα μου δάγκωσε το χερι κ μου φαίνεται αδιανόητο ενα σκυλί να δαγκώνει το αφεντικό του.

Just now, Karmaki είπε:

Εμείς έχουμε δύο, Εναν 9 χρονών που τον ειχε ο αντρας μου πριν τον γνωρισω, και πριν 4 χρόνια ειπαμε να παρουμε από καταφύγιο ζώων μία αδεσποτούλα 2 μηνών που παρατησαν σε κατι βουνά σε αθλια κατασταση για να κανουν παρείτσα. 

Τα εχετε εξω τα σκυλάκια;

Ειμαι μαλτεζ η δικιά μου κ εξω δεν μπορει να μείνει...κ μεσα γινεται πόλεμος με τον μικρο αυτος θελει να την παρει αγκαλιά κ αυτη τον δαγκώνει εχουν ματώσει άπειρες φορες τα χεράκια του..δεν παει αλλο

  • Μου αρέσει 1

 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς για δευτερο δεν είμαστε και δε ξέρω αν παθει κατι ο σκυλακος μου αν θα μπορώ να πάρω αλλο.. Καταρχην τις βολτες τις εχει αναλαβει ο αντρας μου και δεν ξέρω αν θα αντεχει να κανει βολτες σκύλους για πάντα..

Ζούμε σε διαμέρισμα...

  • Μου αρέσει 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 minute ago, Calliope* είπε:

Εγω την εχω απο 2 μηνων κ την εδωσα περυσι γτ αρχισε να δαγκώνει τον μικρο 11 χρονων το σκυλί κ τωρα που το ξανα πηρα δαγκώνει κ εμας κ τον μικρο συνέχεια...οσο κ να το αγαπάω δεν μπορω εμενα μου δάγκωσε το χερι κ μου φαίνεται αδιανόητο ενα σκυλί να δαγκώνει το αφεντικό του.

Τα εχετε εξω τα σκυλάκια;

τοτε καλα θα κανεις..γιατι μπορει να βλαψει κ τον μικρουλη πανω απο ολα!!εγω τα εχω εξω γιατι ειναι λιγο μεγαλα εχω ενα μποξερ-πιτμπουλ κ ενα ημιαιμο λυκοσκυλακι.

  • Μου αρέσει 1

ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Calliope* said:

Εγω την εχω απο 2 μηνων κ την εδωσα περυσι γτ αρχισε να δαγκώνει τον μικρο 11 χρονων το σκυλί κ τωρα που το ξανα πηρα δαγκώνει κ εμας κ τον μικρο συνέχεια...οσο κ να το αγαπάω δεν μπορω εμενα μου δάγκωσε το χερι κ μου φαίνεται αδιανόητο ενα σκυλί να δαγκώνει το αφεντικό του.

Τα εχετε εξω τα σκυλάκια;

Ειμαι μαλτεζ η δικιά μου κ εξω δεν μπορει να μείνει...κ μεσα γινεται πόλεμος με τον μικρο αυτος θελει να την παρει αγκαλιά κ αυτη τον δαγκώνει εχουν ματώσει άπειρες φορες τα χεράκια του..δεν παει αλλο

Βρες τουλάχιστον κάποιον που να την θέλει πολύ και να την αγαπήσει.. :( 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, moustokoulouro είπε:

Βρες τουλάχιστον κάποιον που να την θέλει πολύ και να την αγαπήσει.. :( 

Με φιλοζωική μιλάω δεν εχω κανέναν δικο μου να την παρει...


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Calliope* said:

Με φιλοζωική μιλάω δεν εχω κανέναν δικο μου να την παρει...

ok καποιον θα βρούνε να την θέλει.

Ισως με εκπαιδευση να γινόταν κυρία βέβαια..χιχι


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Calliope* είπε:

Εγω την εχω απο 2 μηνων κ την εδωσα περυσι γτ αρχισε να δαγκώνει τον μικρο 11 χρονων το σκυλί κ τωρα που το ξανα πηρα δαγκώνει κ εμας κ τον μικρο συνέχεια...οσο κ να το αγαπάω δεν μπορω εμενα μου δάγκωσε το χερι κ μου φαίνεται αδιανόητο ενα σκυλί να δαγκώνει το αφεντικό του.

Τα εχετε εξω τα σκυλάκια;

Ειμαι μαλτεζ η δικιά μου κ εξω δεν μπορει να μείνει...κ μεσα γινεται πόλεμος με τον μικρο αυτος θελει να την παρει αγκαλιά κ αυτη τον δαγκώνει εχουν ματώσει άπειρες φορες τα χεράκια του..δεν παει αλλο

Πωπω Σε καταλαβαινω!!Εξω ναι, εχουμε αυλή. Ειχαμε φωναξει ανθρωπο να μας κανει ειδικη κατασκευη, ενα παρα πολυ μεγαλο κλουβι, με σκεπη τσιγκο απο πανω, που κλειδωνει με συρτη και μεσα εχουμε και το σπιτακι τους. Εχουν πολυ χωρο, οποτε καθε βραδυ εκει θα κοιμηθουν,οταν λειπουμε,οταν θελουμε να καθαρισουμε ή αν εχουμε κοσμο κλπ. Τους εχουμε μεσα. Ολη την υπολοιπη μερα αλωνίζουν. 

Ο μεγαλος λαμπραντορ ειναι λιγο λαπάς, πολύ ήσυχος με δυσκολια θα γυρισει πλευρο! Η μικρή είναι μιξ λαμπραντορ-χασκι-τεριε (τρεχα γυρευε) και ειναι πολυ ατακτη. Εχει ξεριζωσει ολα τα φυτα, κανει χωματα παντου,χθες εφαγε ενα φαρασι..παιζει συνεχεια,επειδη εχει πολυ ενεργεια. Ομως περαν της ζωηραδας που χει συγκεκριμενες ωρες ειναι πολυ καλο σκυλακι. 

  • Μου αρέσει 3

FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...