Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! κοτόπουλο με ρύζι σήμερα!! 

Η μικρή μου για πρώτη φορά μετά από 1,5 χρόνο έχει αρχίσει να διαμαρτύρεται όταν την ξυπνάω το πρωί για να πάω για δουλειά. Μέχρι τώρα δεν έφερνε καμία αντίρρηση, ίσα ίσα γέλαγε στο αυτοκίνητο. Τώρα κλαίει και φωνάζει "ντεν τελωωωωωω!!!!" Αχ το λυπάμαι το μικρούλι μου!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλη εβδομαδα

λαχανορυζο με κιμα σημερα

τι κανετε ?

τι καιρο εχετε ? εδω στην αθηνα βρεχει 

θελω να σας πω τι μου συνεβει εχτες και νευριασα τοσο πολυ 

εχτες σαραντησε η ανηψια μου και αφου πηγαμε στην εκκλησια και γυριασαμε την εβγαλα μια φωτογραφια και ειπα στη νυφη οτι θα την βαλω στο facebook και δεν εφερε αντιρρηση 

οταν ομως την ειδε ο πατριος αρχικα μου εκανε σχολιο αρνητικο οτι δεν επρεπε και μετα ρχισε να της γκρινιαζει και εκεινη ενημερωσε τον αδελφο μου να με επιπληξει και να την διαγραψω

εγω την διεγραψε πριν μου μηλισει ο αδελφος αφου ειδα τι γινεται και απο εκεινη την ωρα εχω σκασει απο τα νευρα 

να πω οτι απο τοτε μου εκανε η νυφη μου την εξωσωματικη μεχρι και σημερα μενει στους γονεις μου και εγω ολη μερα την  βοηθαω ενω οι δικοι της ειναι αφαντοι ηρθαν μονο μια φορα να δουν το μωρο  ( μενουν 30 λεπτα με το αυτοκινητο αποσταση)

η νυφη μου δεν μου ειπε τιποτα και ηταν σαν μην συμβαινει τιποτα 

εσεις τι θα κανατε στη θεση μου ?

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Κοτόπουλο πανέ με πουρέ σήμερα!

@thomai62 κι εγώ είμαι κατά των φωτογραφιών των παιδιών στο fb όμως νομίζω πως σε αυτή την περίπτωση δεν είναι αυτό το θέμα. Αφού σε πείραξε και αφού έχεις καλή σχέση με τη νύφη σου εγώ λέω να το συζητήσεις μαζί της διακριτικά, χωρίς να εμπλέξεις κανέναν άλλον!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , thomai62 είπε:

το θεμα οτι αυτη τελικα ειναι διπροσωπη οποτε η καλη δοαθεση ειναι μονο απο μερος μου

Μπορεί να ντράπηκε όταν της το είπαν και να μην πήρε θέση! δεν κατάλαβα, ο πατέρας της έκανε το θέμα;


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , thomai62 είπε:

το θεμα οτι αυτη τελικα ειναι διπροσωπη οποτε η καλη δοαθεση ειναι μονο απο μερος μου

Είμαι κι εγώ κατα της ανάρτησης φωτογραφιών στα μέσα δικτύωσης και κυρίως ξένων παιδιών αλλά εσύ πήρες την άδειά της πρώτα οπότε αλλάζει το θέμα. 

Στη θέση σου θα το επικοινωνούσα αυτό δεν θα το κρατούσα ανεξάρτητα τι γνώμη εχω για το άτομο απέναντί μου (πχ διπρόσωπο ή όχι) . Θα ζητούσα δηλαδή συγγνώμη αλλά θα τόνιζα ότι το έκανα αφού πήρα την άδειά της...

Καλημέρα και καλή εβδομάδα... μοσχαράκι με λάχανο στην κατσαρόλα.

  • Μου αρέσει 1

zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Συννεφια,μουνταδα αλλα οχι πολυ κρυο.συνηθως βρεχει βραδυ

Σημερα χοιρινη τηγανια μπαλσαμικο-μελι

Χθες γιουβαρλακια

Εχω να κανω γενικη κ τραπεζι την κυριακη

Θωμαη καταλαβαινω την ενοχληση σου,αφου πηρες την αδεια της λογικο που σε ενοχλησε η συμπεριφορα της,επρεπε να υπερασπιστεις τον εαυτο σου

Τωρα αν γενικα εσυ θες να βοηθας τον αδερφο σου κ να εισαι κοντα στο μωρο θα συνεχισεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, CME2205 είπε:

Μπορεί να ντράπηκε όταν της το είπαν και να μην πήρε θέση! δεν κατάλαβα, ο πατέρας της έκανε το θέμα;

ο πατριος της

εννοειται οτι θα συνεχισω να ειμαι κοντα στο μωρο θα το βαφτισψω κιολας απλα με ενοχλησε η διπροσωπια και η υπουλη συμπεριφορα της 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, thomai62 είπε:

ο πατριος της

εννοειται οτι θα συνεχισω να ειμαι κοντα στο μωρο θα το βαφτισψω κιολας απλα με ενοχλησε η διπροσωπια και η υπουλη συμπεριφορα της 

Καλημέρα! Το ίδιο με χθες και σήμερα!

@thomai62 επιμένω πως πρέπει να της μιλήσεις. Αφού θα βαφτίσεις και το μωράκι καλό είναι να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις μεταξύ σας. Πες της πώς ένιωσες και άσε την να σου πει και τη δική της πλευρά της ιστορίας πριν την χαρακτηρίσεις!

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοτοπουλο κοκκινιστο με ρυζι

@CME2205 δεν παιρνει απο λογια η συγκεκριμενη δεν ειναι η πρωτη φορα που γινεται 

εχτες που πηγα ηταν σαν να μην συνεβει τιποτα ουτε κανεναν να μου πει γιατι την ανεβασα την φωτο ή γιατι την διεγραψα


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, thomai62 είπε:

καλημερα κοτοπουλο κοκκινιστο με ρυζι

@CME2205 δεν παιρνει απο λογια η συγκεκριμενη δεν ειναι η πρωτη φορα που γινεται 

εχτες που πηγα ηταν σαν να μην συνεβει τιποτα ουτε κανεναν να μου πει γιατι την ανεβασα την φωτο ή γιατι την διεγραψα

Ε τότε βγάλτο από το μυαλό σου και να μην στενοχωριέσαι! Επικεντρώσου στην μπουμπού!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Περίεργος καιρός εδώ.. μουντός, ψιχαλίζει λίγο μετά βγάζει λίγο ήλιο, αλλά δεν έχουμε κρύο..

Μπιφτέκια σήμερα..

 Θωμαή εγώ θα σου έλεγα να το ξεχάσεις, κάνε σαν να μη συνέβη ποτέ και να είσαι από την μεριά σου ευδιάθετη και καλοπροαίρετη όπως ήδη είσαι.. Απλά κράτα αποστάσεις σε αυτά τα "ευαίσθητα" θέματα.. Μάλλον εκείνη δν ξέρει πως να τα χειριστεί και επηρεάζεται από άλλους..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...