Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , andrianni είπε:

Γειά σε όλα τα κορίτσια! Διαβάζω αραιά αλλά τα διαβάζω όλα τα νέα! Congrats στις εγκυούλες! Δύναμη στις μανούλες κ στις wannabe μανούλες!

@kido πήρα κ εγώ 10 μέρες αντιβίωση για ουρολ. Δεν ξέρω αν θα μου πει για επανεξέταση. Δεν είχα εντονα συμπτώματα. Ένα τσουκσιμο το οποίο δεν είμαι σιγουρη οτι μου πέρασε! Θα πάω απο βδομαδα να μου πει

 

Εμένα μου είπε ότι δε χρειάζεται να ξαναπάω αλλά εγώ θέλω να το τσεκάρω. Ούτε εγώ είχα, μόνο μυρωδιά στα ουρά, άντε και περισσότερα αέρια και αυτό με υποψιασε... τώρα έχω φαγούρα κορίτσια μαλλον με έπιασαν μύκητες. Την πάτησα παρόλο που πήρα και προβιοτικά....

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!! Για το αγοράκι το είχαμε πάρει χαμπάρι και πρώτος ο μπαμπάς του!!

Χαχαχα..αλλα ας τον αυτον.Ειναι σ αλλη διασταση.Δεν ειναι σιγουρο αλλα ειπε ο γιατρος μια προβλεψη.Το χω και βιντεοοοο..σ ευχαριατω για τις ευχες σου ανταποδιδω απο καρδιας.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , zina7777 είπε:

Χαχαχα..αλλα ας τον αυτον.Ειναι σ αλλη διασταση.Δεν ειναι σιγουρο αλλα ειπε ο γιατρος μια προβλεψη.Το χω και βιντεοοοο..σ ευχαριατω για τις ευχες σου ανταποδιδω απο καρδιας.

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Καλα εκανες και τράβηξες βιντεάκι!

πρίν από 9 λεπτά , kido είπε:

Εμένα μου είπε ότι δε χρειάζεται να ξαναπάω αλλά εγώ θέλω να το τσεκάρω. Ούτε εγώ είχα, μόνο μυρωδιά στα ουρά, άντε και περισσότερα αέρια και αυτό με υποψιασε... τώρα έχω φαγούρα κορίτσια μαλλον με έπιασαν μύκητες. Την πάτησα παρόλο που πήρα και προβιοτικά....

 

Κολπικη κρεμουλα ρώτησε τον και θα ηρεμήσεις.Και εμενα με είχε ταράξει η αντιβιωση και έπαιρνα προβιοτικά.Σε βοηθανε και στο έντερο όμως αυτά 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

@Κελυ 32 μια καλή εγκυμοσύνη κοπέλα μου και ένα υγιές μωράκι εύχομαι!! 

Για ποιον μου λες??? Ευχαριστώ πολύ!! 

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 55 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Χα χαχαχαχαχα δεν πειράζει κοπέλα μου αλλά είμαι αρκετά μακριά σας... @ntemiiiiii καλά αποτελέσματα εύχομαι να πάρει η κοπέλα και όλα να είναι τέλεια με το μωράκι της μέσα από την καρδιά μου.... 

Ποια κοπέλα καλέ;εγώ έχω το θέμα!Εγώ ειμαι η κοπέλα! Χαχαχ σευχαριστω μεκανες και γέλασα!

Σευχαριστω... μακάρι...


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Ποια κοπέλα καλέ;εγώ έχω το θέμα!Εγώ ειμαι η κοπέλα! Χαχαχ σευχαριστω μεκανες και γέλασα!

Σευχαριστω... μακάρι...

Καλησπερα @ntemiiiiii

Ποτε πας για την εξεταση τροφοβλαστης? Και παλι να σου ευχηθω! Φανταζομαι τι αγωνια περνατε αλλα μην χανεις τις ελπιδες σου!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, MelinaFo είπε:

Καλησπερα @ntemiiiiii

Ποτε πας για την εξεταση τροφοβλαστης? Και παλι να σου ευχηθω! Φανταζομαι τι αγωνια περνατε αλλα μην χανεις τις ελπιδες σου!

Δεν αποφασίσαμε ακόμη γιατί μαθαίνω ότι η αμνιοπαρακέντηση είναι πιο έγκυρη και πιο "δουλεμενη" εξέταση και μπορεί να γίνει σε τρεις βδομάδες!

  • Μου αρέσει 2

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

@zina7777 συγχαρητήρια για την Αυχενική σου.  Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! !!!

Σ ευχαριστω Ελενη.σου ευχομαι τα καλυτερα.

 

Καλημερα κοριτσια.Ηπια εναν εσπρεσσο χτες μπας και γυρισει τουμπα που ηθελε ο γιατρος.Κι ειχα ενα φοβο μηπως δεν κοιμηθω.αλλα σα βοδι επεσα.Στειλτε μου τις χοριακες που εχουμε για το πινακακι.εχω χασει τη συνεχεια...

Φιλιά απ τα βροχερα Γιαννενα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, kido είπε:

Εμένα μου είπε ότι δε χρειάζεται να ξαναπάω αλλά εγώ θέλω να το τσεκάρω. Ούτε εγώ είχα, μόνο μυρωδιά στα ουρά, άντε και περισσότερα αέρια και αυτό με υποψιασε... τώρα έχω φαγούρα κορίτσια μαλλον με έπιασαν μύκητες. Την πάτησα παρόλο που πήρα και προβιοτικά....

 

Εγώ ούτε αυτά είχα να φανταστείς! Μια μικρή ενόχληση νιώθω τώρα σαν κάψιμο. Ίσως δεν εχει επανέλθει το ph. Θα σου πω αν μάθω κάτι. Βάλε κρέμα. Κ εγώ θα βάλω προληπτικά. 

Καλημέρα σε όλες! @ntemiiiiii πιστευω ότι καλή θα βγει η εξέταση. Πιθανότητες είναι αυτα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , andrianni είπε:

Εγώ ούτε αυτά είχα να φανταστείς! Μια μικρή ενόχληση νιώθω τώρα σαν κάψιμο. Ίσως δεν εχει επανέλθει το ph. Θα σου πω αν μάθω κάτι. Βάλε κρέμα. Κ εγώ θα βάλω προληπτικά. 

Καλημέρα σε όλες! @ntemiiiiii πιστευω ότι καλή θα βγει η εξέταση. Πιθανότητες είναι αυτα!

Εμένα η γυναικολογος μου είπε να την πάρω για 4 μέρες μόνο.  Ήταν Ceclor των 750. Αλλά πηρα και δευτερη γνωμη να συνεχισω αλλες 3 μερες γιατι θελει λέει 7 μερες η αντιβιωση να δράσει και φοβάμαι αν τη σταματησω νωρίς μην δεν καθαρίσω, οπότε λεω να πάρω και δεύτερο κουτί! Μπερδεμα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , kido είπε:

Εμένα η γυναικολογος μου είπε να την πάρω για 4 μέρες μόνο.  Ήταν Ceclor των 750. Αλλά πηρα και δευτερη γνωμη να συνεχισω αλλες 3 μερες γιατι θελει λέει 7 μερες η αντιβιωση να δράσει και φοβάμαι αν τη σταματησω νωρίς μην δεν καθαρίσω, οπότε λεω να πάρω και δεύτερο κουτί! Μπερδεμα!

Πάρε 7 μερες.καλύτερα. Τι να κάνουμε; εχουμε γίνει κ γιατροί!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...