Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

γτ δεν κανεις το απογευμα? μη πιεις πολλα υγρα για ενα 2ωρο κ κανε ενα να σου φυγει η περιεργεια.  εμενα σου ειπα , το πρωι , οταν ειχα κανει στις 2 ργκυμοσυνες πριν την καθυστερηση , δεν μου εδειχναν τα τεστ . μετα τις 12 το μεσημερι εμφανιζοταν η γραμμουλα!

 

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Κάνε κι ένα σήμερα απογευματινό καλύτερα όπως σου λέει η Άντα...

@BettySt σε καμία δεκαριά μέρα από το τέλος της αντιβίωσης δηλ για αρχές απρίλη το βλέπω γιατί θα αδιαθετήσω κιόλας ενδιάμεσα...

Να κάνω ρε κορίτσια αλλά να δείτε κ αυτό αρνητικό θα είναι.... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

 

Να κάνω ρε κορίτσια αλλά να δείτε κ αυτό αρνητικό θα είναι.... 

Τι σε έπιασε βρε;;; Αίμα είδες;; Όλα είναι με το μέρος σου!!! Κανε να δεις που θα βγει θετικό!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

 

Να κάνω ρε κορίτσια αλλά να δείτε κ αυτό αρνητικό θα είναι.... 

καλε μην εισαι απαισιοδοξη!!!! αντε τωρα... δεν μπορει να εμφανιστηκε γραμμη κ ξαφνικα να μην εισαι εγκυος!! οσο για την βιοχημικη που λες , εμενα μου ηρθε αιμα -περιοδος 1 εβδομαδα μετα το θετικο τεστ  ενω το τεστ τπου ειχα κανει με 1 μερα καθυστερηση ηταν αχνο .. εσενα σου βγηκε πριν την καθυστερηση αχνη γραμμη . αυτο ειναι πολυ καλο


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Τι σε έπιασε βρε;;; Αίμα είδες;; Όλα είναι με το μέρος σου!!! Κανε να δεις που θα βγει θετικό!!!

 

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

καλε μην εισαι απαισιοδοξη!!!! αντε τωρα... δεν μπορει να εμφανιστηκε γραμμη κ ξαφνικα να μην εισαι εγκυος!! οσο για την βιοχημικη που λες , εμενα μου ηρθε αιμα -περιοδος 1 εβδομαδα μετα το θετικο τεστ  ενω το τεστ τπου ειχα κανει με 1 μερα καθυστερηση ηταν αχνο .. εσενα σου βγηκε πριν την καθυστερηση αχνη γραμμη . αυτο ειναι πολυ καλο

Ξέρω ότι μάλλον ακούγομαι τελείως ηλίθια αλλά το κόβω για βιοχημική.... γτ ειχα τη μια μέρα 2 θετικά, το δεύτερο πιο έντονο απ το πρώτο κ την άλλη μέρα τίποτα... μακαρι να μην είναι έτσι. Θα δούμε..αν κ το απόγευμα βγει αρνητικό είναι ξεκάθαρο ότι 4 άνθρωποι είμαστε στραβοί η ότι ειναι βιοχημικη και θα δω αίμα όπου να ναι...

παντως γύρισα απ τη δουλειά, ούτε μαγείρεψα ούτε τίποτα δεν έχω καθόλου διάθεση ξάπλωσα στο κρεβάτι μου κ περιμένω την αγάπη μου.... δε θέλω να σας μαυρίζω κ εσάς.... συγνώμη κορίτσια...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Smile89 είπε:

Όντως καταλαβαίνω απόλυτα πως νοιώθεις. Ευχαριστώ πολύ κούκλα μου σε κάνα δύο μήνακια ελπίζω να έχω κι Εγω ευχάριστα να μοιραστω!!!

Θα εχεις σιγουρα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

 

Ξέρω ότι μάλλον ακούγομαι τελείως ηλίθια αλλά το κόβω για βιοχημική.... γτ ειχα τη μια μέρα 2 θετικά, το δεύτερο πιο έντονο απ το πρώτο κ την άλλη μέρα τίποτα... μακαρι να μην είναι έτσι. Θα δούμε..αν κ το απόγευμα βγει αρνητικό είναι ξεκάθαρο ότι 4 άνθρωποι είμαστε στραβοί η ότι ειναι βιοχημικη και θα δω αίμα όπου να ναι...

παντως γύρισα απ τη δουλειά, ούτε μαγείρεψα ούτε τίποτα δεν έχω καθόλου διάθεση ξάπλωσα στο κρεβάτι μου κ περιμένω την αγάπη μου.... δε θέλω να σας μαυρίζω κ εσάς.... συγνώμη κορίτσια...

Κάνε τεστ αφού εισαι σπίτι, εκτος κι αν εχεις πιει πολλά νερα, θα δεις ότι θα βγει θετικό και θα ησυχασεις!!! Δεν μας μαυρίζεις, μην το λες!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

 

Ξέρω ότι μάλλον ακούγομαι τελείως ηλίθια αλλά το κόβω για βιοχημική.... γτ ειχα τη μια μέρα 2 θετικά, το δεύτερο πιο έντονο απ το πρώτο κ την άλλη μέρα τίποτα... μακαρι να μην είναι έτσι. Θα δούμε..αν κ το απόγευμα βγει αρνητικό είναι ξεκάθαρο ότι 4 άνθρωποι είμαστε στραβοί η ότι ειναι βιοχημικη και θα δω αίμα όπου να ναι...

παντως γύρισα απ τη δουλειά, ούτε μαγείρεψα ούτε τίποτα δεν έχω καθόλου διάθεση ξάπλωσα στο κρεβάτι μου κ περιμένω την αγάπη μου.... δε θέλω να σας μαυρίζω κ εσάς.... συγνώμη κορίτσια...

θα δεις που θα ειναι θετικο το τεστ!

 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , Beboula25 είπε:

Βλέπει πιο μπροστά το πιστεύω.. Όπως νιώσεις να πράξεις! Μετά την γιαγιάκα σου θα δω και εγω αν έχω πέσει μέσα..

Χαχαχ..θα εισαι η πρωτη που θα μαθεις το αποτελεσμα...κανε ακομα λιγο υπομονη...μεχρι να τελειωσει η εβδομαδα...δεν εμεινε πολυ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , kido είπε:

Κάνε κι ένα σήμερα απογευματινό καλύτερα όπως σου λέει η Άντα...

@BettySt σε καμία δεκαριά μέρα από το τέλος της αντιβίωσης δηλ για αρχές απρίλη το βλέπω γιατί θα αδιαθετήσω κιόλας ενδιάμεσα...

Καλά αποτελέσματα να έχεις! 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...