Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 26 λεπτά , Beboula25 είπε:

Τέλεια συγχαρητήρια!!! Είναι μπροστά σου 9 υπέροχοι μήνες με το καλοο!!!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Μακάρι να είσαι και εσύ!!!

πρίν από 26 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μ γλυκο...μα πανε ολα καλα σου ευχομαι..απο καρδιας

Σε ευχαριστώ πολύ! Και εγώ είχα πολλά κίτρινα υγρα!! Οπότε αυτό είναι καλό θα δεις!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγω την κυριακη εχω ακομα μερες μπροστα μου...ναι σιγουρα θα ερθει η σειρα για ολες μας...ποτε θα κανεις ειπες παλι χοριακη?

Τι να πω?η αληθεια ειναι οτι εχω αρκεται συμπτωματα αλλα μπορει κ να μην σημαινουν τπτ...εχω κ πολλα αερια...χαχα

Υπομονη τοτε λιγο ακομα...εγω τη  Παρασκευη θα επαναλαβω! Αν μπορουσα θα την απεφευγα βεβαια!! Τις μισω τις χοριακες!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Giotaki84 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Μακάρι να είσαι και εσύ!!!

Σε ευχαριστώ πολύ! Και εγώ είχα πολλά κίτρινα υγρα!! Οπότε αυτό είναι καλό θα δεις!!!

Να είσαι καλα Γιωτακι μου χάρηκα πολύ να ξέρεις!!! Εμενα κατεβαίνει με τρελλα  κέφια έχουν αρχίσει τα όργανα!Στην επόμενη φουρνιά εγω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Υπομονη τοτε λιγο ακομα...εγω τη  Παρασκευη θα επαναλαβω! Αν μπορουσα θα την απεφευγα βεβαια!! Τις μισω τις χοριακες!!

Εγω δεν φοβαμαι την ενεση ...τον αριθμο τηα χοριακης φοβαμαι..ν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Giotaki84 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Μακάρι να είσαι και εσύ!!!

Σε ευχαριστώ πολύ! Και εγώ είχα πολλά κίτρινα υγρα!! Οπότε αυτό είναι καλό θα δεις!!!

Μακαρι..τι να πω??κραταω κ μια πισινη μπας κ δεν σημαινουν τπτ ολα αυτα... αλλα τεστακι εχω μονο ωορηξιας...δειχνει αν υπαρχει εγκυμοσυνη?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Γεια σου Δήμητρα! Και η δικη σου θα είναι όπως πρέπει!! 

Ας ειναι θετικη πρωτα κ ολα θα γινουν πιστευω...βρε λετε να πεσει μεσα η γιαγια π ειμαι οτι μεχρι το πασχα θα ειμαι εγκυος???χαχα

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Δεν είχαμε και πολλά περιθώρια για αποφάσεις Άντα μου. Τρέχουμε με εξετάσεις για να περάσουμε επιτροπή για τα φάρμακα. 

ωραια , οποτε οσο πιο γρηγορα τα κανετε τοσο το καλυτερο ! το αποφασισες γι αεξωσωματικη . καλη επιτυχια σας ευχομαι .

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγω δεν φοβαμαι την ενεση ...τον αριθμο τηα χοριακης φοβαμαι..ν

Και εγω αυτο φοβαμαι!! Χαχαχ! Απο ενεσεις εξαλλου κανω και τωρα προληπτικα αντιπηκτικες...και κορτιζονη μου εδωσε ο γιατρος! Χαμοοοος!!

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ @Smile89...Καταλαβαινεις απολυτα πως νιωθω!!! Ευχομαι συντομα χαρες και σε εσενα γιατι το αξιζεις! Προσπαθω να ξεκουραζομαι αλλα δυστυχως δουλευω σπαστο ωραριο και ειναι λιγο ζορικο...

Όντως καταλαβαίνω απόλυτα πως νοιώθεις. Ευχαριστώ πολύ κούκλα μου σε κάνα δύο μήνακια ελπίζω να έχω κι Εγω ευχάριστα να μοιραστω!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ας ειναι θετικη πρωτα κ ολα θα γινουν πιστευω...βρε λετε να πεσει μεσα η γιαγια π ειμαι οτι μεχρι το πασχα θα ειμαι εγκυος???χαχα

Ακριβώς θετική πρώτα και όλα έπειτα θα πάνε καλα! Εμπιστεύομαι γιαγιά :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Και εγω αυτο φοβαμαι!! Χαχαχ! Απο ενεσεις εξαλλου κανω και τωρα προληπτικα αντιπηκτικες...και κορτιζονη μου εδωσε ο γιατρος! Χαμοοοος!!

 

Ενεσεις αντιπηκτικες γτ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...