Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 hour ago, ntemiiiiii είπε:

Τι στικάκι καλέ;ποιο κατάστημα;

Ειναι σαν αυτα που παιρνουν τα κοριστια απο το ιντερνετ που εχει πολλα μεσα. Ειναι μονο η ταινια δεν εχει πλαστικο γυρω το τεστ. Ειναι καταστηματα που πουλανε διαφορα με 2 ευρω. Απο κυπρο ειμαι δεν ξερω αν εχετε εκει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 5 λεπτά , noni90 είπε:

μπορεις αν θελεις να στειλεις κ απο δω λιγη να σου πω αν την πετυχες!

Ναι στειλε διεύθυνση!! Όχι τίποτα άλλο να μου πεις αν την πέτυχα!! Χαχαχαχα


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Να έχεις σήμερα επαφή αν μπορείς..

ειχα σκοπο για χθες βραδυ αλλα....δεν...

εγω σιγουρα παω για τον αλλο μηνα και βλεπουμε γιατι δεν ειχα επαφες στις γονιμες, οποτε περιμενω Χριστουγεννα να αδιαθετησω

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , caramel_83 είπε:

ειχα σκοπο για χθες βραδυ αλλα....δεν...

εγω σιγουρα παω για τον αλλο μηνα και βλεπουμε γιατι δεν ειχα επαφες στις γονιμες, οποτε περιμενω Χριστουγεννα να αδιαθετησω

 

Καλημερα!  για να καταλαβω , ο αντρας σου θελει μωρο αλλα  θελει επισης να κανετε σεξ τις απογευματινες ωρες? οχι την νυχτα που γυρνας εσυ ?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Nati85 είπε:

Ναι στειλε διεύθυνση!! Όχι τίποτα άλλο να μου πεις αν την πέτυχα!! Χαχαχαχα

Εγω για σενα το λεω.. Επειδη ειμαι φιλη μη πας να σερβιρεις καμια βλακεια....

Αχ ρε κοριτσια εγω σημερα εμαθα για μια κοπελα που εμεινε εγκυος τωρα κ με επιασε σαν σφιξιμο στην καρδια.... ΕΠισης το Σαββατο ημουν με γονεις κ πεθερικα κ ολοι λεγαν οτι 3 μηνες μετα το γαμο θα ειμαι εγκυος κ του χρονου τετοια εποχη θα εχουν εγγονι... κ εγω ηθελα να ουρλιαξω κ να πω οτι δεν ερχεται ενω το θελουμε τοσο πολυ.... Εχει πεσει πολυ η ψυχολογια μου.... ΣΥγνωμη που σας επιβαρυνω κ εσας!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alina80 είπε:

Η ωορρηξία συνήθως κρατάει 12-24 ώρες - αυτό είναι το παράθυρο κατά το οποίο μπορεί να συμβεί γονιμοποίηση. Μετά δεν μπορεί. Εγώ θα σου έλεγα επαφή και σήμερα και αύριο για σιγουριά. 

Εγώ ας πούμε ενώ πιστεύω ότι μάλλον χτες έγινε, θα έχω και σήμερα επαφή. (Μαζί ΔΕΝ θα περιμένουμε εκεί γύρω στα Χριστούγεννα!). 

Κοριτσι σημερα θα κανεις τεστακι?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

Κοριτσι σημερα θα κανεις τεστακι?

Έκανα. Βγήκε γραμμή αλλά όχι ίδια. Οπότε νομίζω είμαι οκ. Τι να πω. Τόσο καιρό δεύτερη γραμμή στο τεστ έβλεπα μόνο μέρα. Πριν και μετά το κενό! Τώρα και στο αρνητικό μου βγάζει ευδιάκριτη δεύτερη γραμμούλα. Ελπίζω. Να σημαίνει μια πολύ καλή ωορρηξία που θα καταλήξει σε εγκυμοσύνη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , noni90 είπε:

Εγω για σενα το λεω.. Επειδη ειμαι φιλη μη πας να σερβιρεις καμια βλακεια....

Αχ ρε κοριτσια εγω σημερα εμαθα για μια κοπελα που εμεινε εγκυος τωρα κ με επιασε σαν σφιξιμο στην καρδια.... ΕΠισης το Σαββατο ημουν με γονεις κ πεθερικα κ ολοι λεγαν οτι 3 μηνες μετα το γαμο θα ειμαι εγκυος κ του χρονου τετοια εποχη θα εχουν εγγονι... κ εγω ηθελα να ουρλιαξω κ να πω οτι δεν ερχεται ενω το θελουμε τοσο πολυ.... Εχει πεσει πολυ η ψυχολογια μου.... ΣΥγνωμη που σας επιβαρυνω κ εσας!

Να μην πεφτει η ψυχολογια σου .. δεν ειμαστε ολοι το ιδιο κ δεν ειμαστε μηχανες !! τωρα θελουμε μωρο τωρα θα το αποκτησουμε!! να φατναστεις οτι σε μας ,, εμεις συζητουσαμε για μωρο κ ακομα δεν εχει ερθει ενω η συνυφαδα μου γεννησε ηδη ... κ μου λεει κ συνεχεια αντε καντε ενα και εσεις.. να το παραγειλω της απανταω??? χαχαχαχα . μη στενοχωριεσαι γτ εισαι μικρη ακομα κ με τον εναν η τον αλλον τροπο μωρο θα αποκτησουμε. 

εγω χθες ελεγα στον αντρα μου κ την σπερματεγχυση .. γτ  εμεις δεν μπορουμε να συντονιστουμε στις επαφες ..εχουμε ολες τις υπολοιπες κ ελαχιστα στις γονιμες ( η θα πρεπει να τον κυνηγαω εγω..) 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 minute ago, ellilaw said:

κοριτσια δεν αντεξα και εκανα ενα τρστ.. ειναι νωρις αλομα πιστευω εχω ακομα 5 μερες.. σας στελνω φωτο να μου πειτε αν βλεπετε τιποτα καμια γραμμουλα ..

2zf2uc0.jpg

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ellilaw είπε:

κοριτσια δεν αντεξα και εκανα ενα τρστ.. ειναι νωρις αλομα πιστευω εχω ακομα 5 μερες.. σας στελνω φωτο να μου πειτε αν βλεπετε τιποτα καμια γραμμουλα ..

το τεστ θα εμφανιστει μετα απο αρκετες ωρες .. στειλε σε προσ. μηνυμα να το δουμε . εσυ τι βλεπεις ?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ellilaw είπε:

κοριτσια δεν αντεξα και εκανα ενα τρστ.. ειναι νωρις αλομα πιστευω εχω ακομα 5 μερες.. σας στελνω φωτο να μου πειτε αν βλεπετε τιποτα καμια γραμμουλα ..

στειλε προσωπικο μηνυμα να το δουμε αμεσως. γιατι δημοσια μπορει να κανει κ 3 ωρες.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα!  για να καταλαβω , ο αντρας σου θελει μωρο αλλα  θελει επισης να κανετε σεξ τις απογευματινες ωρες? οχι την νυχτα που γυρνας εσυ ?

ο αντρας μου απλα δεν ξερει τι θελει κ επειδη οπως σας ξαναειπα βαρεθηκα, δεν καθομαι να του ξαναπω ουτε γονιμες ουτε τιποτα, οποτε θελει ας το κανουμε και οποτε το κανουμε ας τελειωνει οπου θελει...γιατι εχω κ με αλλα πραγματα να ασχοληθω απο το πουλι του αντρα μου (μπορει να ακουγεται καπως αλλα ετσι νιωθω) απλα μην μου αναφερει τιποτα για θεμα παιδιου που δεν θα εχουμε σε λιγα χρονια

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Έκανα. Βγήκε γραμμή αλλά όχι ίδια. Οπότε νομίζω είμαι οκ. Τι να πω. Τόσο καιρό δεύτερη γραμμή στο τεστ έβλεπα μόνο μέρα. Πριν και μετά το κενό! Τώρα και στο αρνητικό μου βγάζει ευδιάκριτη δεύτερη γραμμούλα. Ελπίζω. Να σημαίνει μια πολύ καλή ωορρηξία που θα καταλήξει σε εγκυμοσύνη!

και εγω αυτη την φορα μπερδευτηκα .. το ευτυχες ειναι οτι πετυχαμε την ωορηξια , οποτε αναμονη τωρα ! 

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...