Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

εγω ειπα θα ειναι χριστουγεννιατικο οποτε ειναι σημαδιακο το πρωτο τεστ τα χριστουγεννα !! 

Και εγώ έτσι λέω. Από το Νοέμβρη δεν "προβλέπω" εδώ χριστουγεννιάτικα σπορακια; 

Την ημέρα των Χριστουγεννων να λέμε "θετικό τεστ" και όχι χρόνια πολλά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 23 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μπα πιστευω κ εσυ εισαι πολυ κοντα στο θετικο τεστακι...

Εγω ενα δεν μπορω να.καταλαβω αν εχουμε επαφες στις γονιμες ειναι σιγουρο οτι θα γινει συλληψη?

οχι λενε ακομα κ αν πετυχεις τελειο σπερμα κ τελειο ωαριο και πετυχεις ακριβως τη στιγμη κ τη σωστη επαφη εχεις 20- 25 % πιθανοτητες να γινει συλληψη!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εφτιαξα κοτοπιτα του Πετρετζίκη!!εγινε φανταστική!!!εχα από χθες πολύ κοτόπουλο και επειδή θέλω να ξεχνιέμαι κιόλας εκτός από το φαγητό μας εκανα και την κοτοπιτα!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Κορίτσια εφτιαξα κοτοπιτα του Πετρετζίκη!!εγινε φανταστική!!!εχα από χθες πολύ κοτόπουλο και επειδή θέλω να ξεχνιέμαι κιόλας εκτός από το φαγητό μας εκανα και την κοτοπιτα!

μπορεις αν θελεις να στειλεις κ απο δω λιγη να σου πω αν την πετυχες!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Κορίτσια εφτιαξα κοτοπιτα του Πετρετζίκη!!εγινε φανταστική!!!εχα από χθες πολύ κοτόπουλο και επειδή θέλω να ξεχνιέμαι κιόλας εκτός από το φαγητό μας εκανα και την κοτοπιτα!

μπραβο νατι!!! ζηλεψα τωρα με την κοτοπιτα !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , linaa είπε:

εγω ειπα θα ειναι χριστουγεννιατικο οποτε ειναι σημαδιακο το πρωτο τεστ τα χριστουγεννα !! 

Είχες ένστικτο εσύ!! Αντε να σου βγει κοπέλα μου! Τα πιο ωραία Χριστούγεννα θα κάνεις!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Ε ναι τότε σίγουρα κάποια στιγμή θα μείνεις πριν τον γάμο.ελπιζω να είναι τωρα το 17!

Το 18 λεμε να παντρευτουμε πολιτικα...μακαρι να ειμαι το 17 οπως κ ολες οι κοπελες που ειναι στην αναμονη αυτον τον μηνα...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , alina80 είπε:

Και εγώ έτσι λέω. Από το Νοέμβρη δεν "προβλέπω" εδώ χριστουγεννιάτικα σπορακια; 

Την ημέρα των Χριστουγεννων να λέμε "θετικό τεστ" και όχι χρόνια πολλά!

τελος τα λαικ μου για σημερα.... μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! το ευχομαι ολοψυχα και με πολυ πολυ πολυ θετικη ενεργεια!!!!! εγω και γεωργαντας! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , noni90 είπε:

οχι λενε ακομα κ αν πετυχεις τελειο σπερμα κ τελειο ωαριο και πετυχεις ακριβως τη στιγμη κ τη σωστη επαφη εχεις 20- 25 % πιθανοτητες να γινει συλληψη!

Αααα τρεχα γυρευε δλδ...εγω ειμαι πολυ αισιοδοξη παντως..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Δήμητρα1988 είπε:

τελος τα λαικ μου για σημερα.... μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! το ευχομαι ολοψυχα και με πολυ πολυ πολυ θετικη ενεργεια!!!!! εγω και γεωργαντας! 

Κι εμένα από ώρα τέλος τα λαικ... :-(

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kido είπε:

Βοήθησαν άραγε οι conception? Έπαιρνε και ο σύζυγος ή μόνο εσύ; 

Εχω την εντυπωση οτι βοηθανε. Ναι επαιρνε και ο συζυγος. Και στον γιο μου και παλι εμεινα εγκυος αμεσως

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...