Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, kido είπε:

Μπράβο!!! Τύχη βουνό είχες!!! Και με αισιόδοξες σκέψεις έτσι πρέπει. Είναι το πρώτο σου; Να πάνε όλα καλά και να απολαύσεις το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου και το μωρό σου! Ξέρεις τι περιμένεις;

Το δευτερο μου ειναι εχω ενα γιο 3 χρονων!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Η αλήθεια ειναι οτι ειμαι πολύ πιο χαλαρή απο τη πρώτη εγκυμοσύνη.

πρίν από 48 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Ναι συμφωνώ απλά εγώ στον προπροηγουνενο κύκλο το καταλαβα πολύ πριν την περίοδο έκανα τεστ και χοριακη αλλά τελικά δεν προχώρησε...

Ακριβώς!Τα ίδια! άρα το κρασάκι βοηθάει!!χαχαχα

Λυπάμαι! Αλλα πιστεύω ότι έτυχε. Σου εύχομαι σύντομα τελειομηνη εγκυμοσυνη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 hour ago, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Το ψυχουλακι μου. Πονάει η καρδιά μου όταν κλαίνε από τα εμβόλια? Την έχεις βαφτίσει?

Πονάει το φάρμακο εκείνη την ώρα.  Ε είμαι κι εγώ έτοιμη κι αμέσως την τυλίγω με το κουβερτακι της και τη βάζω στο στήθος.  Η καλύτερη παρηγοριά είναι.  Δεν την έχω βαφτίσει ακόμα.  Μετά το Πάσχα λέω.  Θα είναι 8 μηνών περίπου.  

 

πρίν από 54 λεπτά , Nati85 είπε:

@Dimitr@17 Στην πρώτη εγκυμοσυνη πονούσα παρά πολύ το βράδυ μόνο αλλά πόνους δυνατους αφού ανησυχούσα.αυτο είχε ξεκινήσει Τρίτη αφού είχα δει και λίγο ροζ στο σκούπισμα και τεστ θετικό είχα την Κυριακή ξημερώματα.ευχομαι να είσαι εγκυουλαααα

καλημερα καλα μου κορίτσια!!τι κάνετε??

εβλεπα πολύ περίεργο όνειρο σήμερα ότι μια θεία μου είχε γεννησει και επειδή δεν ήταν στα καλά της είχε τρελαθεί πήραμε εμεις το μωρό να το περιποιηθούμε για αρχή και το έκανε μπάνιο η μαμά μου και εγω κατουρούσα παραδίπλα χχαχαχαχαχχα καλά αντε κουφά πράγματα έτσι! Επίσης είδα μια παρά πολύ καλή μου φίλη που πήγε Καναδά πριν λίγα χρόνια.να είμαστε στο σπιτι της εδώ στην Αθήνα να τραγουδάμε και να χορεύουμε! Αυτή η φίλη μου παρεπιπτόντως μου είχε πει ένα μήνα πριν μείνω εγκυος στον γιο μου ότι με είδε στο όνειρο της να είμαι εγκυος!!

 

Ναι μωρε αυτά τα εμβόλια πια!!!να της δώσεις πολλά πολλά φιλάκια της μπεμπουλας σου!!ποσες φορές σου ξυπνάει το βράδυ??

Σε ευχαριστω κορίτσι μου. Συνήθως ξυπνάει μια φορά τη νύχτα και μια νωρίς το πρωί.  Αλλα επειδή τώρα την ενοχλουν τα δόντια ξυπνάει και περισσότερο κάποιες φορές.  Κοιμάται πολύ ανήσυχα τελευταία 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Vana87 είπε:

Το δευτερο μου ειναι εχω ενα γιο 3 χρονων!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Η αλήθεια ειναι οτι ειμαι πολύ πιο χαλαρή απο τη πρώτη εγκυμοσύνη.

Λυπάμαι! Αλλα πιστεύω ότι έτυχε. Σου εύχομαι σύντομα τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Ε ναι βέβαια έτυχε...εσύ λες να κάνω 26η-27η μερα;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Ε ναι βέβαια έτυχε...εσύ λες να κάνω 26η-27η μερα;

Εγω λεω δεν χανεις τπτ. Αν δεν δειξει θα το μαθεις μετα την καθυστερηση. Αν δειξει θετικο θα το ξερεις για να αρχισεις βιταμινουλες, να προσεχεις κ.λ.π. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Τονι@ είπε:

Πονάει το φάρμακο εκείνη την ώρα.  Ε είμαι κι εγώ έτοιμη κι αμέσως την τυλίγω με το κουβερτακι της και τη βάζω στο στήθος.  Η καλύτερη παρηγοριά είναι.  Δεν την έχω βαφτίσει ακόμα.  Μετά το Πάσχα λέω.  Θα είναι 8 μηνών περίπου.  

 

Σε ευχαριστω κορίτσι μου. Συνήθως ξυπνάει μια φορά τη νύχτα και μια νωρίς το πρωί.  Αλλα επειδή τώρα την ενοχλουν τα δόντια ξυπνάει και περισσότερο κάποιες φορές.  Κοιμάται πολύ ανήσυχα τελευταία 

Αχ μανάρι μου το ψυχουλι. Τι απίστευτη αίσθηση πρέπει να είναι! Μοναδική... Αχ δεν μπορώ όταν γινω μάνα θα χαζέψω σίγουρα. Έχετε σκεφτεί όνομα?


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , Τονι@ είπε:

Πονάει το φάρμακο εκείνη την ώρα.  Ε είμαι κι εγώ έτοιμη κι αμέσως την τυλίγω με το κουβερτακι της και τη βάζω στο στήθος.  Η καλύτερη παρηγοριά είναι.  Δεν την έχω βαφτίσει ακόμα.  Μετά το Πάσχα λέω.  Θα είναι 8 μηνών περίπου.  

 

Σε ευχαριστω κορίτσι μου. Συνήθως ξυπνάει μια φορά τη νύχτα και μια νωρίς το πρωί.  Αλλα επειδή τώρα την ενοχλουν τα δόντια ξυπνάει και περισσότερο κάποιες φορές.  Κοιμάται πολύ ανήσυχα τελευταία 

Κατάλαβα!!!υπομονη με τα ξενύχτια!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Vana87 είπε:

Εγω λεω δεν χανεις τπτ. Αν δεν δειξει θα το μαθεις μετα την καθυστερηση. Αν δειξει θετικο θα το ξερεις για να αρχισεις βιταμινουλες, να προσεχεις κ.λ.π. 

Ποιο τεστ;Τι βιταμίνες; παίρνω ήδη φυλλικό οξύ...από Σεπτέμβριο...


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Αχ μανάρι μου το ψυχουλι. Τι απίστευτη αίσθηση πρέπει να είναι! Μοναδική... Αχ δεν μπορώ όταν γινω μάνα θα χαζέψω σίγουρα. Έχετε σκεφτεί όνομα?

Ναι σίγουρα θα χαζέψεις! !! :)

Θα βγάλουμε το όνομα της πεθεράς μου.  Εγώ δεν ήθελα να μπλέξουμε καθόλου με οικογενειακα ονόματα για πολλούς λόγους.  Ο άντρας μου όμως το ήθελε πολύ κ είπα να του κάνω το χατίρι. 

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Κατάλαβα!!!υπομονη με τα ξενύχτια!!

Εντάξει. .. άλλες φορές παλεύεται και άλλες όχι.  Εν τω μεταξύ εγώ από όταν μπήκα στον 7ο μήνα ξυπναγα κάθε 3 ώρες. ..


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. τέλος Ιανουαρίου λέμε αλλά ακόμα εχω κανει μονο τα μισά! Και θελω κ να εχω τελειώσει 1 2 βδομάδες πριν το γάμο να έχω προλάβει να χαλαρώσω μην ειμαι με την ψυχη στο στόμα!

Διαβάζω πολλά συμπτώματα κορίτσια σίγουρα θα έχουμε πολλά θετικά τεστ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημερα κορίτσια μου! Σας εχω χάσει! Εχουμε θετικά τεστακια;;; θετικά συμπτώματα;;;; 

Εμεις εχουμε ραντεβου το απογευμα στον ουρολογο! 

Αντε κορίτσι μου εύχομαι να είναι πολύ ανώδυνη και γρήγορη  η αντιμετώπιση. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Καλημερα και σε εσενα ,εγω εχω θετικη χοριακη και δεν εχω καθολου συμπτωματα απο το στηθος.............................περιμενε μη βιαζεσαι για αρνητικα συμπερασματα !!!!!!!

ναι , να δουμε , δν το αποκλειω εντελως αλλα δεν εχω πολλες ελπιδες να σου πω.. εσενα σου ευχομαι να σου πανε ολααααα καλα κ να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη !!

 τωρα διαβασα τα δικα σου .. να μας γραφεις τα νεα σου απο τους υπερηχους.. πολλες φορες ειμαι  λιγο αποτομη στις απαντησεις μου εδω , αλλα ειμαι στην δουλεια κ γραφω γρηγορα .. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Τονι@ είπε:

Ναι σίγουρα θα χαζέψεις! !! :)

Θα βγάλουμε το όνομα της πεθεράς μου.  Εγώ δεν ήθελα να μπλέξουμε καθόλου με οικογενειακα ονόματα για πολλούς λόγους.  Ο άντρας μου όμως το ήθελε πολύ κ είπα να του κάνω το χατίρι. 

Εντάξει. .. άλλες φορές παλεύεται και άλλες όχι.  Εν τω μεταξύ εγώ από όταν μπήκα στον 7ο μήνα ξυπναγα κάθε 3 ώρες. ..

Τι να κάνεις. Γερό να είναι το παιδάκι σας και εσείς αγαπημένοι..♡

  • Ευχαριστώ 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Τονι@ είπε:

Ναι σίγουρα θα χαζέψεις! !! :)

Θα βγάλουμε το όνομα της πεθεράς μου.  Εγώ δεν ήθελα να μπλέξουμε καθόλου με οικογενειακα ονόματα για πολλούς λόγους.  Ο άντρας μου όμως το ήθελε πολύ κ είπα να του κάνω το χατίρι. 

Εντάξει. .. άλλες φορές παλεύεται και άλλες όχι.  Εν τω μεταξύ εγώ από όταν μπήκα στον 7ο μήνα ξυπναγα κάθε 3 ώρες. ..

Είχες ρυθμιστεί ήδη από πριν για το τρίωρο!!χαχα

  • Χαχα 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , noni90 είπε:

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. τέλος Ιανουαρίου λέμε αλλά ακόμα εχω κανει μονο τα μισά! Και θελω κ να εχω τελειώσει 1 2 βδομάδες πριν το γάμο να έχω προλάβει να χαλαρώσω μην ειμαι με την ψυχη στο στόμα!

Διαβάζω πολλά συμπτώματα κορίτσια σίγουρα θα έχουμε πολλά θετικά τεστ! 

Καλά δεν το συζητώ. Τι σου έχει μείνει ρε κορίτσι. Πολλά?


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλά δεν το συζητώ. Τι σου έχει μείνει ρε κορίτσι. Πολλά?

λουλουδια, τουρτα και dj... και φυσικα τα χαρτια που τα θελουν για το νεο ετος.....!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...