Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, maria1988 είπε:

Θα ξαναπάω την άλλη Παρασκευή. Τώρα είμαι 6 εβδομάδων. Εσυ; 

εγω ειμαι 7εβδ και 5 ημερων !με το κακο να ακούσετε κ καρδια!!

@Μαρθα Κ ενταξει τα κιλα σου...σιγουρα οποιος δε καταλαβαινει κατι!!αν μπορείς να χαλαρωσεις τοτε οκ αν ειναι ομως να το σκεφτεσαι κ να στενοχωριεσαι καντε εξετασεις απο τωρα!το διαστημα που προσπαθειτε ειναι λιγο κ αφου εχεις κ κυκλους περίεργους σιγουρα θα εχετε χασει κ καποιους κυκλους!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 hour ago, Nati85 είπε:

Αυτο με τα κιλα ισχυει και για μενα εχω  10 παραπανω καιμου ειπε ο ενδοκρινολογος να τα χασω και θα ερθω στα ισια μου.κανω προσπαθεια και τρωω υγιεινά πλεον.μονο σπιτικο φαγηυο και καθολου τηγανητα αλλα δεν τα χανω πρεπει να προσπαθησω πιο πολυ με μικροτερες ποσοτητες

7 μηνες δεν ειναι πολυ μην αγχωνεσαι!βαλε ενα στοχο οτι αν δεν μεινω στο χρονο θα παω για εξετασεις αλλα μεχρι τοτε να μην σε παιρνει απο κατω ασε ελευθερο τον εαυτο σου και να λες θα τα καταφερω!!!θα τα καταφερω!! αλλιως αν το εχεις συνεχεια στο μυαλο σου κανε πιο πριν τις εξετασεις να σου φυγει το αγχος.εμενα με βοηθαει αυτη η σκεψη σε γενικες γραμμες.

Ναι αυτό έχω σκοπό να κάνω κοριτσάκι μου ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου είδει ξεκίνησα διατροφή με μονάδες και θα την πάω ως τέρμα και τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα να χάσω τα κιλά και μετά να έρθει το μωράκι για να μην έχω και κάνα θέμα γιατί είδει έχω δεκαπέντε παραπάνω σκέψου να πάρω και άλλα.... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Εγώ μπερδεύτηκα!Λοιπόν τελευταίες τρεις περίοδοι 9/5 9/6 8/7 με κύκλο 30 ημερών και περίμενα 7/8 σωστά;Μην τρέχω τζάμπα για χορική!!!! ΧαχαχΧ

βαση των κυκλων που εδωσες η μερα που θα ξημερωσει ειναι η πρωτη μερα καθυστερησης.δεν καταλαβες ωορρηξια?

5 ώρες πρίν, marillia είπε:

Κορίτσι μου το  είχες 31 μέρες κύκλο και 30.Σήμερα είσαι την 31 μέρα.Γενικά αν δεν έχεις μεγαλύτερους κύκλους και αύριο να κάνεις θα δείξει.Σου εύχομαι να είσαι εγκυούλα!!

31 και 29 εκανε...κατι λαθος μετρησες...:oops:

2 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Υπάρχει και αγωγή με ένα υποθετο. (500mg)Δεν ξέρω αν μπορώ να πω ονομασίες.... και αφήνεις να περάσουν οι μέρες χωρίς επαφή μέχρι το σκ. 

@caramel_83 προλακτινη μου κάνει αυτό που λες με το στήθος...

ναι το ξερω αλλα δεν ξερω γτ μου εδωσε το αντιστοιχο της μαρκας των 100 για 6 μερες.....

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μαρθα Κ είπε:

Ναι αυτό έχω σκοπό να κάνω κοριτσάκι μου ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου είδει ξεκίνησα διατροφή με μονάδες και θα την πάω ως τέρμα και τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα να χάσω τα κιλά και μετά να έρθει το μωράκι για να μην έχω και κάνα θέμα γιατί είδει έχω δεκαπέντε παραπάνω σκέψου να πάρω και άλλα.... 

Ναι σωστα βαλε αυτο στο μυαλο σου να χασεις τα κιλα να ερθει στα ισια του ο κυκλος σου να εισαι ανετη οταν μεινεις εγκυος και κορμαρα επισης!!αντε μια χαρα ξεκινας και παλι δυναμικα! Διατροφη με μοναδες τι εννοεις?με θερμιδες?

πρίν από 32 λεπτά , orianna είπε:

βαση των κυκλων που εδωσες η μερα που θα ξημερωσει ειναι η πρωτη μερα καθυστερησης.δεν καταλαβες ωορρηξια?

31 και 29 εκανε...κατι λαθος μετρησες...:oops:

ναι το ξερω αλλα δεν ξερω γτ μου εδωσε το αντιστοιχο της μαρκας των 100 για 6 μερες.....

Κοριτσια εμενα των 500 αν λεμε το ιδιο μου το ειχε Δωσει προληπτικα μια φορα που ειχα παρει ισχυρη αντιβιωση για ασχετο λογο .ισως οταν υπαρχει ηδη προβλημα να ειναι καλυτερα καθε μερα και μικρη ποσοτητα να ανανεωνεται η δραση του.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, orianna είπε:

βαση των κυκλων που εδωσες η μερα που θα ξημερωσει ειναι η πρωτη μερα καθυστερησης.δεν καταλαβες ωορρηξια?

31 και 29 εκανε...κατι λαθος μετρησες...:oops:

ναι το ξερω αλλα δεν ξερω γτ μου εδωσε το αντιστοιχο της μαρκας των 100 για 6 μερες.....

Οπότε θα δείξει σήμερα η χοριακη;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Οπότε θα δείξει σήμερα η χοριακη;

καλημερα!!αν οι κυκλοι σου φτανουν εως 31 μερες κ είσαι ηδη 31 τοτε θα δείξει σιγουρα..και πιο νωρις θα εδειχνε...λογικα κ 4-5 μερες πριν την αναμενομενη ημερομηνια σου δειχνει!σκεφτεσαι να κανεις?

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλημερα!!αν οι κυκλοι σου φτανουν εως 31 μερες κ είσαι ηδη 31 τοτε θα δείξει σιγουρα..και πιο νωρις θα εδειχνε...λογικα κ 4-5 μερες πριν την αναμενομενη ημερομηνια σου δειχνει!σκεφτεσαι να κανεις?

Πάω ναι

  • Μου αρέσει 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

εγω ειμαι 7εβδ και 5 ημερων !με το κακο να ακούσετε κ καρδια!!

@Μαρθα Κ ενταξει τα κιλα σου...σιγουρα οποιος δε καταλαβαινει κατι!!αν μπορείς να χαλαρωσεις τοτε οκ αν ειναι ομως να το σκεφτεσαι κ να στενοχωριεσαι καντε εξετασεις απο τωρα!το διαστημα που προσπαθειτε ειναι λιγο κ αφου εχεις κ κυκλους περίεργους σιγουρα θα εχετε χασει κ καποιους κυκλους!

Εσείς ποτέ ακούσατε καρδιά;; νομίζω ότι μόνο τότε θα ηρεμήσω ...... λίγο! 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, orianna είπε:

η προλακτινη ειναι καλη..οποτε λογικα δεν ειναι γαλα οτι ειδες.μηως υπολλειματα καποιας κρεμας η αφρολουτρο κτλ?

δεν ηταν γαλα, ουτε υγρο ηταν, ηταν σαν παρανυχιδα να σας το πω ετσι ασπρη, μαλλον καποιο υπολλειμα πρεπει να ηταν, σημερα ειναι πολυ καλυτερα, δεν εχω κανενα περιεργο σημαδι, πιστευω οτι ειναι λογω ορμονων που ρυθμιζονται, θα το αφησω και αν δω οτι ξαναγινεται θα επικοινωνησω με τον γυναικολογο μου, ειμαι και στις γονιμες τωρα αν κρινω απο τα υγρα και τις ενοχλησεις στις ωοθηκες, απλα μου εκανε εντυπωση γιατι ηταν μονο το ενα, το αλλο σαν να μην συμβαινει τιποτα :P 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


19 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Λοιπον εγω κοριτσια πλεον Θα περιοριστω στο να βρισκω θετικο τεστ ωορρηξιας και να κανω σεξ νομιζω αυτα ειναι αρκετα το κεφαλι μου πλεον δεν χωραει αλλες πληροφοριες!:shock: 

αγαπη τι εγινε με τις εξετασεις σου? τις πηρες? θα ξεκινησεις τεστ ωορηξιας? εγω μιλησα με τον αντρα μου και σκεφτομαστε να περασει λιγο ο καιρος να ηρεμησουμε και να μπω κι εγω παλι στους ρυθμους μου και μηπως παρουμε κι εμεις κανενα τεστ ωορηξιας

17 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια τι κάνετε εγώ είμαι λίγο χάλια πάλι αδιαφετισα έχω αρχίσει να φοβάμαι ότι δε  θα κάνω ποτέ παιδάκι..... Για όσες δεν με ξέρετε 7 μήνες προσπαθούμε.... Αυτή την φορά με στεναχωρεί ποιο πολύ ότι είχαμε πάει διακοπές και είχαμε πολλές επαφές και μάλιστα μέσα στης γόνιμες μέρες... Αχ τέλος πάντων.... @caramel_83 11 Σεπτεμβρίου να με βάλεις στον πίνακα..... Τέλος η άδεια κορίτσια από χθες γύρισα δουλειά!!!! 

αγαπη μου δεν απογοξητευομαστε εχουμε πει, σκεφτομαστε θετικα και προχωραμε :) 

2 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Πάω ναι

ευχομαι να ειναι τεραστιααααα!!!!

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

2. Garifalia1 ΠΗΤ 19-24/9/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

3. Alekagala ΠΗΤ  18/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!!

4. oneira_glyka ΠΗΤ  23/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

5. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

6. dimitroula30  ΠΗΤ  17/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

7. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

8. elenakii22 ΠΗΤ  22/3/2018!!!

9. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

10. Ani ani   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 1500!!!

11. reniatzo ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 6477!!!

12. Olivia3 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 2500!!!

13. Stalicha ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 1200!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. Nati85 23/7/2017!!!

2. giota@ 4/8/2017!!!

3. Vana87 14/8/2017!!!

4. alina80 15/8/2017!!!

5. λουπιτα 20/8/2017!!!

6. orianna  20/8/2017!!!

7. linaa  23/8/2017!!!

8. caramel_83  25-28/8/2017!!!

9. Vila 28/8/2017!!!

10. μπουμπού92 3/9/2017!!!

11. marillia  4/9/2017!!!

12. Farmakotriftena 7/9/2017!!!

13. Μαρθα Κ 11/9/2017!!!

14. andrianni  12/9/2017!!!

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Αρνητική κορίτσια!Αν δεν έρθει μέχρι Παρασκευή μουπε να πάω για επανάληψη! Στενοχωρήθηκα!

Λυπάμαι κορίτσι μου αλλά μη στενοχωριεσαι, πρέπει να είμαστε προετοιμασμενες για όλα γτ έτσι είναι η ζωή, να έχουμε υγεία και να προχωράμε με θετική σκέψη και δύναμη (τα λέω για να τα ακούω και εγώ).... 

  • Μου αρέσει 2

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , KarMar84 είπε:

Λυπάμαι κορίτσι μου αλλά μη στενοχωριεσαι, πρέπει να είμαστε προετοιμασμενες για όλα γτ έτσι είναι η ζωή, να έχουμε υγεία και να προχωράμε με θετική σκέψη και δύναμη (τα λέω για να τα ακούω και εγώ).... 

Έτσι!Ναμαστε καλά!

  • Μου αρέσει 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...