Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Ungry girl είπε:

 

καλημερα κοριτσια και εγω αδιαθετησα..

απο τον αλλο μηνα ειμαι για εξετασεις τερμα τα αστεια!!!!

Σημερα μωλης σηκωθικα και ειδα αιμα το μονο που σκευτικα οτι ισως δεν θα καταφερω ποτε να κανω παιδακιαα!!!

Αλλα τι να κανουμε....

Καλη επιτυχεια στα υπολοιπα κοριτσια!!!

μην απογοητευεσαι!!! η ψυχολογια ειναι το αλφα και το ωμεγα. Έλα μαζί τον επόμενο μήνα!!!! Με αυτοπεποίθηση!!! Αλλά δε θα κανει κακο να κάνετε εξετάσεις!!!! Αλλά μπεμπέ θα κάνουμε!!! :wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Παντα βαζουμε στο μυαλο μας το χειροτερο σεναριο αλλα τις περισσοτερες φορες δεν ειναι ετσι.συζητησε με τον γυναικολογο αυτα που σε προβληματιζουν και θα σου πει τις καταλληλες εξετασεις.τωρα ειναι αυγουστος οποτε χαλαρωσε δεν θα συμβαινει κατι σοβαρο οτι και αν ειναι απο σεπτεμβριο θα το βρεις! Εχω γνωστη με ενδομητριωση που εχει δυο παιδακια μην τρελενεσαι ολα γινονται και μια αλλη κοπελα μια σαλπιγγα βουλωμενη και ομως εμεινε εγκυος με την αλλη οχι οτι εσυ θα εχεις κατι αλλα λεμε περιπτωσεις! Ειλικρινα χαλαρωσε θα κανεις σιγουρα παιδακι!στο υπογραφω εδω θα ειμαι οταν θα πεις κοριτσια ειμαι εγκυος!!!

ηλικρινα μακαρι να φτασω και εγω να πω πως ειμαι μια μερα!!!

αυτο οτι βαζουμε πραγμματικα το χειροτερο σεναριο στο μυαλλο μας ειναι γεγονος αλλα αν ειναι κατι ασημαντο το προσπερναμε αλλα φοβαμαι πχ να μου πει καποιος οτι η μονη πυθανοτητα ειναι η εξοσωματικη δεν το συζηταω καν ασπουμε δεν υπαρχει μια..

Link to comment
Share on other sites

@caramel_83 καποιες ειναι ετοιμες απο την δευτερα και σημερα το απογευμα οι υπολοιπες αλλα θα τις παρω ολες μαζι δεν θελω να τις δω.και επειδη θα παμε σημερα για μπανιο θα παω αυριο να τις παρω να περασω καλα το απογευμα μου μην δω τα νουμερα και πεσω ξερη!!! 

Ναι παρε τεστ ωορρηξίας εμενα με βοηθησαν μιας και δεν μπορω συνεχεια επαφες. θα βρειτε ρυθμο χωρις αγχος αν νομιζεις οτι πιεζεσαι αστο χαλαρα! Ανθρωποι ειμαστε παιρναμε φασεις.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

μην απογοητευεσαι!!! η ψυχολογια ειναι το αλφα και το ωμεγα. Έλα μαζί τον επόμενο μήνα!!!! Με αυτοπεποίθηση!!! Αλλά δε θα κανει κακο να κάνετε εξετάσεις!!!! Αλλά μπεμπέ θα κάνουμε!!! :wub:

χαχαχαχα μπουμπου μου μακαριιιι ναι ενωητε το μονο συγουρο ειναι πως δεν θα τα παρατησω δεν σταματαει το σεξ χαχαχχαχααχα:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

ηλικρινα μακαρι να φτασω και εγω να πω πως ειμαι μια μερα!!!

αυτο οτι βαζουμε πραγμματικα το χειροτερο σεναριο στο μυαλλο μας ειναι γεγονος αλλα αν ειναι κατι ασημαντο το προσπερναμε αλλα φοβαμαι πχ να μου πει καποιος οτι η μονη πυθανοτητα ειναι η εξοσωματικη δεν το συζηταω καν ασπουμε δεν υπαρχει μια..

Ετσι κανω και εγω ειδικη στο να φερνω την καταστροφη! Βγαλε απο το μυαλο σου τα παντα τωρα και μην αφηνεις η μια σκεψη να φερνει την αλλη! 


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ναι εχω κοιταξει ολα καλα και με το θυροειδη..

Ναι ελεγα τωρα μια και ειναι αυγουστος αλλη μια προσπαθεια μιας και ολοι οι γιατροι ειναι διακοπες και σεπτεμβρη ξεκιναω

 

καλα θα κανεις!!ασε απο σεπτεμβρη...τεστ ωορρηξιας εχεις κανει?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Ετσι κανω και εγω ειδικη στο να φερνω την καταστροφη! Βγαλε απο το μυαλο σου τα παντα τωρα και μην αφηνεις η μια σκεψη να φερνει την αλλη! 

Ναι δεν πρεπει το καταλαβενω αλλα πθενω κατι οπως ολες που προσπαθουμε για μωρακι ελπιζουμε καθε μηνα μεχρη να ερθει η περιοδος σκευτομαστε αρνητικα απογοητευση φουλ και με το που μας τελειωσει η περιοδος ξανα ξεκιναμε με ελπιδα αλλα ρε παιδια αυτη  η μερα που ερχεται η περιοδος η που βγενει αρνητικο ενα τεστ τη σπαστικο...

ας ελπισουμε πως μετα απο τοσα αρνητικα το θετικο θα το χαρουμε πολυ!!!

Just now, elenakii22 είπε:

καλα θα κανεις!!ασε απο σεπτεμβρη...τεστ ωορρηξιας εχεις κανει?

οχι ιδιετερα ελεγα να παρω αυτο το μηνα να κανω αλλα μετα ελεγα να μην κανω να παω στο γιατρο

δεν ξερω αν θα με βοηθησουν η θαμε μπερδεψουν περισοτερο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Γράφει <2 

Ωχ λάθος είχε έρθει 11 Μαϊου κι όχι 9

Λοιπόν από Γενάρη 5/1 3/2 10/3 10/4 11/5 9/6 8/7

ειχες κυκλο και 35 ημερων..οποτε πρεπει να περιμενεις μεχρι κυριακη.απο δευτερα αν δεν ερθει να κανεις τεστ η χοριακη.αν μιλαμε για τετοιο κυκλο υπαρχουν μικρες πιθανοτητες να μην φαινεται η χοριακη ακομα.ειχες επαφες 27 -31 ιουλιου?

  • Μου αρέσει 2

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , orianna είπε:

ειχες κυκλο και 35 ημερων..οποτε πρεπει να περιμενεις μεχρι κυριακη.απο δευτερα αν δεν ερθει να κανεις τεστ η χοριακη.αν μιλαμε για τετοιο κυκλο υπαρχουν μικρες πιθανοτητες να μην φαινεται η χοριακη ακομα.ειχες επαφες 27 -31 ιουλιου?

22 και 30 Τη Δευτέρα είχα καφέ


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

22 και 30

απο την 14η μερα μεχρι και την 22η μερα του κυκλου σου πρεπει να εχεις επαφες ανα μια μερα..χρειαζεσαι συχνοτερες επαφες..αν δεν μπορεις θα πρεπει να σκεφτεις τη λυση των τεστ.ευχομαι να εισαι παντως...με την επαφη στις 22 του μηνα δεν υπαρχουν και πολλες πιθανοτητες.ας ελπισουμε στις 30 και να κανεις μεγαλυτερο κυκλο.

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, orianna είπε:

απο την 14η μερα μεχρι και την 22η μερα του κυκλου σου πρεπει να εχεις επαφες ανα μια μερα..χρειαζεσαι συχνοτερες επαφες..αν δεν μπορεις θα πρεπει να σκεφτεις τη λυση των τεστ.ευχομαι να εισαι παντως...με την επαφη στις 22 του μηνα δεν υπαρχουν και πολλες πιθανοτητες.ας ελπισουμε στις 30 και να κανεις μεγαλυτερο κυκλο.

Σευχαριστω πολύ!!!!Τα καφέ που είδα; Λένε κάτι;

  • Μου αρέσει 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

22 και 30 Τη Δευτέρα είχα καφέ

πριν δυο μερες εννοεις?αν ηταν απο εμφυτευση το αιμα θα φαινοταν στη χοριακη.αλλα επειδη πολλα περιεργα ακουμε το μονο που μενει να κανεις ειναι να περιμενεις μεχρι κυριακη.

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, orianna είπε:

πριν δυο μερες εννοεις?αν ηταν απο εμφυτευση το αιμα θα φαινοταν στη χοριακη.αλλα επειδη πολλα περιεργα ακουμε το μονο που μενει να κανεις ειναι να περιμενεις μεχρι κυριακη.

Ναι προχτές! Ωραία έτσι θα γίνει! Σευχαριστω παρά πολύ! Με βοήθησες παρά πολύ και για άλλες φορές αν υποτεθεί ότι δεν έχω μείνει έγκυος!Την κόρη μας πάντως με μια επαφή την πιάσαμε 5 χρόνια πριν! Είσαι γυναικολόγος;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε? Ντεμιι τι μπερδεμα αλλα μην ανχωνεσε θα μαθεις τωρα τα καφε ηταν περιεργο αν δεν σου εχει ξανατυχει. Εκτος κ αν ειχες τοσο ανχος που λιγο αποσυντονισες τον οργανισμο σου. Παντως μεδυο επαφες δεν τολες προσπαθεια για μωρο πιο πολυ λαχειο το λες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

Κοριτσια τι κανετε? Ντεμιι τι μπερδεμα αλλα μην ανχωνεσε θα μαθεις τωρα τα καφε ηταν περιεργο αν δεν σου εχει ξανατυχει. Εκτος κ αν ειχες τοσο ανχος που λιγο αποσυντονισες τον οργανισμο σου. Παντως μεδυο επαφες δεν τολες προσπαθεια για μωρο πιο πολυ λαχειο το λες!!!

Μου έχει ξανατυχει κάποιες φορές αλλά η περίοδος ερχόταν την επόμενη μέρα!Ναι έχεις δίκιο!Πολύ χαλαρά το πήραμε!Πιο εντατικά αποδω και πέρα!Χχαχαχα! 


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...