Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, Ungry girl είπε:

οποτε αν ολα καλα κανω ωορριξια 15??

αν εισαι στο συνηθισμένο ποσοστο γυναικων ναι. το γενικο ομως για να ειμαστε μεσα ειναι 13 με 17 μερα. γτ δεν ξερουμε ποσο κραταει σιγουρα η ωχρινικη φαση σου. που ειναι μετα την ωορρηξια και ειναι 12-16 μερες, το συνηθες ειναι οι 14 μερες γι αυτο υποθετουμε την 15 μερα ως μερα ωορρηξιας. να παρεις τεστ απο το ιντερνετ αν δεν εισαι εγκυος..να τα δοκιμασεις να βγαλεις μια ακρη γι αυτα που σου ειπα. 

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 9 λεπτά , orianna είπε:

χαχχαχαχα μου θυμισες μια φιλη μου που εχουμε 3 χρονια διαφορα και μου ελεγε την ηλικια της που ηταν 2 χρονια παρα πανω απο μενα.. και εκατσα και της εγραψα σε χαρτι μια μια τις χρονολογιες απο το 1983. το κοιτουσε κανα μισαωρο μεχρι που καταλαβε οτι ηταν 1 χρονο πιο μεγαλη απ οσο νομιζε...χαχαχα

Γιατι της το χαλασες της κοπελας θα επαθε σοκ αφου αλλα νομιζε τοσα χρονια!!!χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, orianna είπε:

αν εισαι στο συνηθισμένο ποσοστο γυναικων ναι. το γενικο ομως για να ειμαστε μεσα ειναι 13 με 17 μερα. γτ δεν ξερουμε ποσο κραταει σιγουρα η ωχρινικη φαση σου. που ειναι μετα την ωορρηξια και ειναι 12-16 μερες, το συνηθες ειναι οι 14 μερες γι αυτο υποθετουμε την 15 μερα ως μερα ωορρηξιας. να παρεις τεστ απο το ιντερνετ αν δεν εισαι εγκυος..να τα δοκιμασεις να βγαλεις μια ακρη γι αυτα που σου ειπα. 

ναι οκ καταλαβα τωρα ναι αν μου ερθει θα παρω 

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Γιατι της το χαλασες της κοπελας θα επαθε σοκ αφου αλλα νομιζε τοσα χρονια!!!χαχαχαχαχα

αχαχαχχαααχαχχααχαχαχα πραγμματικα μου γκρεμισε το ονοιρο αχχαααχαχαχαχαχαχαχα οτι να ναι ειμαι!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , marillia είπε:

Υποπτεύομαι ότι είναι κάθε 14 μέρες(αδιαθετώ από τη τελευταία μέρα των υγρών).Οπως είπες περίπου αυτές τις μέρες.Αλλά υποθέσεις είναι.Θα πάρω τα τεστάκια να δω.Δεν είναι ο άτιμος σταθερός.

στον δικο μου κυκλο οταν τελειωνουν τα υγρα την προηγουμενη εχει γινει η ωορρηξια.και 13 μερες μετα αδιαθετω.14 μερες μετα την ωορρηξια δλδ.


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

ναι οκ καταλαβα τωρα ναι αν μου ερθει θα παρω 

αχαχαχχαααχαχχααχαχαχα πραγμματικα μου γκρεμισε το ονοιρο αχχαααχαχαχαχαχαχαχα οτι να ναι ειμαι!!!

Εννοουσα την φιλη της και την ηλικια της αλλα ενταξει και  σε εσενα αλλαξε ολα τα δεδομενα σου!!που να πουμε και την αληθεια δεν ασχολουμασταν και πολυ πριν θελησουμε ενα παιδακι

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Nati85 είπε:

Γιατι της το χαλασες της κοπελας θα επαθε σοκ αφου αλλα νομιζε τοσα χρονια!!!χαχαχαχαχα

ε μα εσβηνε λαθος κερια στην τουρτα ρε φιλεναδα...ασε που ετσι οπως πηγαινε θα μου ελεγε οτι ειμαστε και συνομήλικες.χαχαχχα

  • Μου αρέσει 3

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Εννοουσα την φιλη της και την ηλικια της αλλα ενταξει και  σε εσενα αλλαξε ολα τα δεδομενα σου!!που να πουμε και την αληθεια δεν ασχολουμασταν και πολυ πριν θελησουμε ενα παιδακι

ααα δεν το καταλαβα η αληθεια ειναι πως μας πληγωσε και τις δυο αχχαχαχαχαχαχαχαχα

ναι μωρε οντως!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , orianna είπε:

στον δικο μου κυκλο οταν τελειωνουν τα υγρα την προηγουμενη εχει γινει η ωορρηξια.και 13 μερες μετα αδιαθετω.14 μερες μετα την ωορρηξια δλδ.

Τον Ιούνιο είχα 6 μέρες υγρά.Και αν πάρω ότι αδιαθετώ κάθε 14 δεν έγινε αυτό.Δηλ. 2 μέρες πριν τελειώσουν τα υγρά έγινε η ωορρηξία.Αρα καταλαβαίνω ότι είναι μπέρδεμα να πηγαίννω μόνο βάση τω υγρών και δεν έχω σταθερό κύκλο.Νομίζω ήρθε η ώρα για τα τεστάκια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

ααα δεν το καταλαβα η αληθεια ειναι πως μας πληγωσε και τις δυο αχχαχαχαχαχαχαχαχα

ναι μωρε οντως!

τα θελε ο πωπος σου εσενα....χαχχαχχαχ ποσο καιρο σου λεω ειναι κυκλος 29?εεεε?και σου χα πει τα τεστ να τα αρχισεις 9η μερα για να σου φτασουν μεχρι την 14η.γτ θυμαμαι ειχες παρει 6 τεστ 32 ε???? πηγες και τα αρχισες μια μερα νωριτερα και μειναμε με την απορια τωρα..

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω κοριτσια πλεον Θα περιοριστω στο να βρισκω θετικο τεστ ωορρηξιας και να κανω σεξ νομιζω αυτα ειναι αρκετα το κεφαλι μου πλεον δεν χωραει αλλες πληροφοριες!:shock: 

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

Τον Ιούνιο είχα 6 μέρες υγρά.Και αν πάρω ότι αδιαθετώ κάθε 14 δεν έγινε αυτό.Δηλ. 2 μέρες πριν τελειώσουν τα υγρά έγινε η ωορρηξία.Αρα καταλαβαίνω ότι είναι μπέρδεμα να πηγαίννω μόνο βάση τω υγρών και δεν έχω σταθερό κύκλο.Νομίζω ήρθε η ώρα για τα τεστάκια.

τα τεστ ειναι αξιοπιστη μεθοδος τα υγρα ειναι εμπειρικη και υποθετικη.αν κανεις ανα μια μερα στα υγρα βεβαια κατι μπορει να βγει.ισως σε λιγο περισσοτερο χρονο αλλα κατι θα γινει..

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Λοιπον εγω κοριτσια πλεον Θα περιοριστω στο να βρισκω θετικο τεστ ωορρηξιας και να κανω σεξ νομιζω αυτα ειναι αρκετα το κεφαλι μου πλεον δεν χωραει αλλες πληροφοριες!:shock: 

να ξερεις ομως οτι πανω απο βδομαδα στους ορχεις το σπερμα χαλαει....οποτε μην τον εχεις και ντιπ σε νηστεια τον αντρουλη σου....χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δε λέω είναι και θέμα τύχης να πιαστεί(δε λέμε να υπάρχει και πρόβλημα) αλλά έχω τη εντύπωση ότι προσπαθούμε πολύ πριν τις γόνιμες και όταν φτάνει η ωορρηξία και έμεις και το σπέρμα το χουμε εξουθενώσει.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , orianna είπε:

τα τεστ ειναι αξιοπιστη μεθοδος τα υγρα ειναι εμπειρικη και υποθετικη.αν κανεις ανα μια μερα στα υγρα βεβαια κατι μπορει να βγει.ισως σε λιγο περισσοτερο χρονο αλλα κατι θα γινει..

να ξερεις ομως οτι πανω απο βδομαδα στους ορχεις το σπερμα χαλαει....οποτε μην τον εχεις και ντιπ σε νηστεια τον αντρουλη σου....χαχαχαχα

Οχι φιλεναδα το χω ενταξει χρησιμοποιω μεθοδο!χαχαχαχα

παντως στο πρωτο παιδακι το μονο που ηξερα ηταν οι γονιμες μερες και καναμε μερα παρα μερα για 2 βδομαδες περιπου.ημουν φλου καμμια σχεση με τωρα αφου εκανα τεστ και την επομενη πηγα για χοριακη και ηταν 4000.θα εφαρμοσω το ιδιο και τωρα!

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, orianna είπε:

τα θελε ο πωπος σου εσενα....χαχχαχχαχ ποσο καιρο σου λεω ειναι κυκλος 29?εεεε?και σου χα πει τα τεστ να τα αρχισεις 9η μερα για να σου φτασουν μεχρι την 14η.γτ θυμαμαι ειχες παρει 6 τεστ 32 ε???? πηγες και τα αρχισες μια μερα νωριτερα και μειναμε με την απορια τωρα..

αχχααχχαχαχαχα ναιιιιι!!!

δεν ξερω κανα μισο χρονο???

τα αρχισα 8 γτ ειχα υγρα και λεω μπας και εκανα και βγικε αχνη η δευτερη γραμμη τωρα θα παρω τα πολλα απο το ιντερνετ δεν ξαναχει να δοσω ενα σκασμο λευτα και να μην βγαλω και ακρη λες να παρω ενα ακομα τεστακι να το κανω μεθαυριο η να παω κατευθειαν για χοριακη?

1 ώρα πρίν, Nati85 είπε:

Λοιπον εγω κοριτσια πλεον Θα περιοριστω στο να βρισκω θετικο τεστ ωορρηξιας και να κανω σεξ νομιζω αυτα ειναι αρκετα το κεφαλι μου πλεον δεν χωραει αλλες πληροφοριες!:shock: 

αχαχαχχχαχαα ουτε το δικο μου δεν βλεπεις εχω χασει τις μερες χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...