Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

PETHEROPLIKTES NUFOULES!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!!δυστυχως για μας πεσαμε σε τρελλα πεθερικα και τη βαψαμε!!!:(:(

Ευτυχως ομως που υπαρχου σε αυτο τον κοσμο και ΥΠΕΡΟΧΑ πεθερικα για καποιες τυχερες κοπελες στι οποιες ευχομαι πραγματικα και ολοψυχα ποτε να μην περασετε αυτα που περναμε εμεις οι υπολοιπες!!!

Δυστυχως για το ονομα δεν γινεται μονο στα αγορια εγινε και στη δικη μου οικογενεια οταν ητανε να βαφτιστει η μικροτερη αδερφη μου και εγινε το ελα να δεις!!

Για τον δικο μου πλεον εχουν ξεκαθαριστει τα πραγματα και ετσι ειμαστε καλα!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 534
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωραίο αλλά δεν καταλαβαίνεις κανένα όνομα...

Πες κι άλλα!!!!!;)

Και με το δίκό μου επίσης Σέβη μου....

Και να φανταστείς, η δικιά μου η κάργια τον γιόκα της και αντρούλη μου, του 'δωσε το όνομα του μπαμπά της!

Καλό ε;;;;;

χιχιχι!!! Να τους χαίρεσαι!!!:mrgreen:

Εννοειτε οτι αυτα ισχυουν μονο για μας καλη μου και οχι γι αυτες!!!:mad::mad:

συμπτωματικα τωρα στο ALTER παιζει αυτο το θεμα!!!!τυχαιοοοοοοοο δεν νομιζω!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

Σημερα γιορταζει ο πεθερος μου και η αδερφη της πεθερας μου.. Απο το πρωι εχει σπασει τα τηλεφωνα η καρια να μας "ορμηνεψει" να παρουμε να ευχηθουμε!

Λες κι ειμαστε ανηλικα και πρεπει να μας το πει εκεινη! Τεσπα....

Να χαιρεστε κι εσεις οποιον εχετε!

Τυχερουλα τυχερουλα να τους χαιρεσαι βρε!!!:rolleyes:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιορτάζει ο άντρας μου. Να τον χαίρομαι!να τον χαίρομαι!

Κι εσείς να χαίρεστε όσους έχετε!!

Να σε πω Σέβη που βρίσκεις τόπικ με πεθερόπληκτες και χάρηκες, χιχιχι, τι δώρο πήρες?????????ε ε ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

na xairese ton antrouli sou k kathe eutuxia!!!!

eutuxws egw to mono provlima pou den eixa itan me to onoma alla kserane oti tha kaname auto pou thelame!!pantos o kouniados mou petakse mia fora oti ekeinos sti vaftisi tha fwnaksei allo onoma....

i vaftisi einai twra telos fevrouariou lete na kanei kamia makakia??????

tha ton pniksei o antras mou!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

na xairese ton antrouli sou k kathe eutuxia!!!!

eutuxws egw to mono provlima pou den eixa itan me to onoma alla kserane oti tha kaname auto pou thelame!!pantos o kouniados mou petakse mia fora oti ekeinos sti vaftisi tha fwnaksei allo onoma....

i vaftisi einai twra telos fevrouariou lete na kanei kamia makakia??????

tha ton pniksei o antras mou!!!!!!!!!!!!!!

Πως θα το βαφτίσετε? ο κουνιάδος είναι και νονός?

Link to comment
Share on other sites

Πως θα το βαφτίσετε? ο κουνιάδος είναι και νονός?[/QU emmanouil k ton fwnazoume mano ston katapliktiko petherouli mou!!!!!

oxi vevaia pou tha ekana nono ton makaka!!!!!

i pethera i kouniada k o kouniados einai simwria...malwneis me ton ena den sou milane k oi treis!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πως θα το βαφτίσετε? ο κουνιάδος είναι και νονός?[/QU emmanouil k ton fwnazoume mano ston katapliktiko petherouli mou!!!!!

oxi vevaia pou tha ekana nono ton makaka!!!!!

i pethera i kouniada k o kouniados einai simwria...malwneis me ton ena den sou milane k oi treis!!!!

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!! Χα α χα

καλά μιλάμε... τρέλα!

Μένετε μακριά? 'Εχει πατήσει πόδι ο άντρας σου? γιατί εμένα ποτέ δεν ασχολείται! Ευτυχώς βέβαια εγώ με την πεθερά μου είχαμε κπ προβλήματα τα πρώτα 2χρόνια αλλά τα ξεπεράσαμε. Αλλάααα δεν έμπλεξα τον άντρα μου πουθενά. Κι ευτυχώς δεν του μετέδιδε κι εκείνη τα μεταξύ μας θέματα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωραίο το Μάνος.

Προς τιμήν του πεθερούλη!!! Ο οποίος είναι με τη γκομενίτσα είπαμε ή μπερδεύτηκα?

swsti eisai!!!!!!! pataei ki ekeinos podi alla ksekopsa egw den tous milaw ki etsi eimaste kala twra

Link to comment
Share on other sites

Αααααχχχχχχχ σας έπιασα κυρίες μου που "θάβετε" πάλι αυτές τις τοοοοσο καλές πεθερούλες σας!!! Εγώ που την έστρωσα χωράω????? χι χι χι

σου έχω στρώσει στον καναπέ!;):D σε περίμενα.:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...