Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

PETHEROPLIKTES NUFOULES!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Δεν εννοουσα κατι με αυτο που ειπα. Απλα σα σκεψη δικη μου ειπα οτι δεν θα υποχωρουσα αν δεν μου αρεσε το ονομα τους.Αν ειχα προβληματα δεν ξερω τι θα εκανα.Δεν συμφωνω καθολου με τα πεθερικα που θελουν με το ζορι να ακουγεται το ονομα τους.Αυτο ειναι θεμα του ζεευγαριου και μονο. Και τωρα οταν ο αντρας μου γερνει προς τη μανουλα του πληγωνομαι πολυ.Βεβαια το θεμα μου τωρα ειναι να ερθει το μωρο.

κι εγώ τώρα που ξαναδιάβασα το μήνυμά μου...με άλλο ύφος το είχα γράψει. όχι ειρωνικό. απλά ήθελα να σου δώσω και μια άλλη παράμετρο.

με το καλό το νινάκι, γερό και όμορφο!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 534
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια μου καλησπέρα, πήρε το μάτι μου σήμερα αυτά που γράφετε και δεν τα πιστεύω μιλάμε! Έχω φρίξει!

Σέβη βρισκόμαστε κι εδώ, τι γίνεται?

Δεν έχω να πω κάτι για την πεθερά μου. Είναι μια χαρά άνθρωπος και συννενοούμαστε! Το καλό είναι ότι ξέρει που μπαίνουν τα όρια της σχέσης μας.

Είμαι παντρεμένη από το 2005 και φυσικά την γνωρίζω και από όταν είχα σχέση ακόμα με τον άντρα μου, περίπου από το 2001.Το ίδιο έχω να πω και για τον πεθερό, που είναι μια ψυχούλα!

Τώρα όσο για τα ονόματα που λέτε, πάντα είχα στο μυαλό μου ότι το 1ο παιδί παίρνει όνομα από το σόι του άντρα(παλιά έθιμα) και το 2ο από τη γυναίκα!Έτσι χωρίς καμία συζήτηση απλά βγάλαμε την πεθερά μου. Και φυσικά ήθελα να βγάλω τη μανούλα μου, που την κρατάει κιόλας όταν εγώ δουλεύω, αλλά είπαμε... Ελπίζω σε 2ο κοριτσάκι! Να σημειωθεί βέβαια ότι και η πεθερα δεν έβγαλε κιχ για το πως θα βγάλουμε το παιδί, είδα όμως πόσο χάρηκε όταν τελικά πήρε το όνομά της! Αλίμονο!

Μάλλον είμαι από τις τυχερες και γι'αυτό δεν λέω άλλο, μη σας σπάσω και τα νευρα :rolleyes:

Ευχομαι υπομονή με όσα περνάτε κοριτσάκια μου και προσπαθήστε να μην τα βάζετε μέσα σας όσο δύσκολο κι αν είναι!

γειά σου μπουμπού μου.

αν όμως παρά τη συμφωνία σας, το 2ο ήταν αγόρι και ήθελαν και το όνομα του πεθερού; και γινόταν το έλα να δεις;και απειλές κι εκβιασμοί και πισώπλατες συζητήσεις; και σε κατηγορούσαν ότι τον έχεις βάλει τον άντρα σου στο βρακί σου;

ενώ μπροστά σου μέλι γάλα;:shock:

τί θα έκανες χρυσό μου;

όλο απορίες είμαι!;)

Link to comment
Share on other sites

Οκ Φαιη εισαι φοβερη!!!!:D:D

καπως ετσι εγινε και στο δικο μας γαμο και εννοειται εδω και 14 χρονια που ειμαι με τον αντρα μου παντα κατι της φταιει το ζωδιο μου τα μαλλια μου η καταγωγη μου κλπ κλπ!!!!γαι καλη κουβεντα δεν το συζητω ολα δηθεν και γλυκες οταν ειναι μπροστα αγνωστοι απλα για να γινω εγω η σκυλα που εχω γινει πλεον και η ξυνηλα φαινεται στο προσωπο μου οταν τηνν βλεπω!!!

Ενα εχω να σας πω οταν γεννησα και ειχα και μια ασχημη εγκυμοσυνη η καλη πεθερα που σε ολη την εγκυμοσυνη μου εκλαιγε και στεναχωριοτανε για μενα ηρθε το πρωι μαζι μας (δυστυχως):mad: γεννηθηκε το παιδι το ειδε και μετα εξαφανιζολ!!!εμεινα μεσα 5 μερες δεν ηρθε ξανα κατι και καλα με την υγεια της ταχα!!!:mad:βλεπετε δεν ητανε πλεον στο επικεντρο και επρεπε καπως να τραβηξει το βλεμμα του γιου της!!!οσο γαι την ηλικια της ειναι κατω των 60!!!!!την ημερα δε που ηρθαμε σπιτι κλαμααααααααααααα αγκαλιες φιλιαααααααα και το θεατρο συννεφο!!!

Απο εκει και επειτα ξεκινησε παντα στο γιο της ......πρεπει να κανεις αυτο για το παιδι το αλλο για το παιδι!!!εγω δεν ειμαι η μανα του παιδιου αλλα ο αντρας μου!!!!ευτυχως δεν της μοιαζει καθολου και της τα χωνει συνεχεια!!

Οσο γαι τις γιορτες εδωσε παλι παρασταση την παραμονη Χριστουγεννων!!!Ανημεαρ δυστυχως ξανα μαζι το ιδιο καιπαραμονη πρωτοχρονιας κοντεψα να πηδηχτω απο το παραθυρο!!!Φυσικα τα ξερει ολα και την τριχα την κανουμε τριχια!!!

Το θεικο ητανε στο γαμο δεν μπορω να πω μου εκανε δωρο το νυφικο το οποιο ραφτηκε επανω μου και στην αρχη δεν ειχε πει τιποτα στην πορεια το ειπε και το κουστουμι του αντρα μου!!!Στα υπολοιπα τιποτα και μετα απο καιρο ακουω να λεει οτι ο Γαμος μας της στοιχησε 20.000 ευρουλακια!!που τα χαλασε οεο και εγω δεν το ξερω??γιατι για εμας εκανε μονο αυτα τα 2 που σας ειπα ολα τα υπολοιπα οι γονεις μου!!!

οσο για φωτογραφιες ουτε μια μεσα στο σπιτι!!μονο του γιου και της κορης!!!

Αυτα θελετε να πω κι αλλα???


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΛΟΙΕΣ!

ούτε καν του γιου της δεν έχει ούτε της κόρης της ούτε της εγγονής της. ούτε του άντρα της.

μόνο τη μούρη της. μία όταν ήταν μωρό-πάνω από το κρεβάτι της-κια μία όταν μια φορά κι έναν καιρό είχε κάνει δίαιτα χοληστερίνης. έκτοτε επανήλθε στο πατόζα στάηλ!

μόνο να βλέπατε το ύφος της στις φωτό του γάμου. σαν να της σκότωσαν τη μάνα, σα να λύσσαξε.

φαντάσου πώς θα ήταν ως καθηγήτρια. κακόμοιρα παιδάκια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koritsia mu na mai ki egw..den eixa internet sugxwreste me pou anoiksa ti selida ki efuga!!!tha kathisw na dia vasw ola osa exete grapsei...kalws sas vrika k euximai na leme polla apo dw k pera k na kanoume kali pareoula

είπα κι εγώ!;)

γράψε ελληνικά σε παρακαλώ.:|

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΛΟΙΕΣ!

ούτε καν του γιου της δεν έχει ούτε της κόρης της ούτε της εγγονής της. ούτε του άντρα της.

μόνο τη μούρη της. μία όταν ήταν μωρό-πάνω από το κρεβάτι της-κια μία όταν μια φορά κι έναν καιρό είχε κάνει δίαιτα χοληστερίνης. έκτοτε επανήλθε στο πατόζα στάηλ!

μόνο να βλέπατε το ύφος της στις φωτό του γάμου. σαν να της σκότωσαν τη μάνα, σα να λύσσαξε.

φαντάσου πώς θα ήταν ως καθηγήτρια. κακόμοιρα παιδάκια.

ελα ντε...ρε Σεβη αυτη την απορια εχω κι εγω για το πεθεριδιο σου!!!

Αληθεια...δεν εχεις μαθει απο τιποτε μαθητες παλιους??

Εγω παντως για να απαντησω στο ερωτημα σου στην αλλη κοπελα-αν κανω αγορι θα δωσω το ονομα του πεθερου μου αληθεια!!Βασικα δεν με απασχολει καν κοριτσια το ονομα...δεν καθομαι να σκασω για τετοια ζητηματα!Αλλα ειπαμε...δεν εχω και προβλημα με τους ανθρωπους.

Αλλα και να ειχα...δεν καθομουνα να τα χαλασω με τον αντρα μου για τα παλιοονοματα

Link to comment
Share on other sites

ελα ντε...ρε Σεβη αυτη την απορια εχω κι εγω για το πεθεριδιο σου!!!

Αληθεια...δεν εχεις μαθει απο τιποτε μαθητες παλιους??

Εγω παντως για να απαντησω στο ερωτημα σου στην αλλη κοπελα-αν κανω αγορι θα δωσω το ονομα του πεθερου μου αληθεια!!Βασικα δεν με απασχολει καν κοριτσια το ονομα...δεν καθομαι να σκασω για τετοια ζητηματα!Αλλα ειπαμε...δεν εχω και προβλημα με τους ανθρωπους.

Αλλα και να ειχα...δεν καθομουνα να τα χαλασω με τον αντρα μου για τα παλιοονοματα

μετά από τα ρεζιλίκια που τράβηξα στην Χρύσπα μου, να σου πω την αλήθεια δεν με νοιάζει το όνομα για το 2ο. ας είναι και του μαλάκ του πεθερού. αρκεί να είναι καλά ο αγαπούλης μου. αλλά αυτούς από μακριά.

δεν έτυχε ρε γμτ να γνωρίσω μαθητές της. έχω περιέργεια βέβαια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγς εχς εναν καταπληκτικο πεθερο κ μια τρισκαταρατι πεθερα η οποια το παιζει κ θεουσα κ ο πετηεροσ μου την χςρισε μετα απο 45 χρονια κοινου βιου!!!!σασ ειπα περιλιπτικα....τι λετε???

Link to comment
Share on other sites

Εγς εχς εναν καταπληκτικο πεθερο κ μια τρισκαταρατι πεθερα η οποια το παιζει κ θεουσα κ ο πετηεροσ μου την χςρισε μετα απο 45 χρονια κοινου βιου!!!!σασ ειπα περιλιπτικα....τι λετε???

θέλω φουλ πίκτσιουρ! δεν βλέπω μάνα μου!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...