Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Καλή τύχη! 3
      • Ευχή 3

PETHEROPLIKTES NUFOULES!!!!!!!!!!


Recommended Posts

αχ αυτά τα σεμεδάκια. και η μάνα μου με έπρηξε με τα σεμεδάκια. μέχρι που τα χαίρεται η ντουλάπα.;):tongue:

τα λέμε αύριο, γιατί θέλω να ασχοληθώ με τον αγαπούλη μου.;)

φιλιά ελισσάβετ!:)

nomizei oti einai polu sik opwsleei k aristokratika!!!filakia polla kalo vradu
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 534
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:D:D:D:D:D εκτος του οτι ειναι ΟΛΕΣ ΓΕΛΟΙΕΣ ΚΑΙ ΔΗΘΕΝ ειναι και καρμπον ολες τρομαρα τους!!!!

Βεβαια αυτες μονο ξερουν απο τροπους,για τα παιδια κλπ κλπ!!

Η δικια μου ομως ειναι και γιατρος βεβαιαααααα εχει διαβασει βιβλια και οταν παει σε γιατρους απο αυτα που της λενε να κανει δεν τα κανει παντα γιατι η τελευταια ερευνα που ειχε διαβασει ελεγε αλλα οποτε ο γιατρος ειναι λαθος!!!!οπως καταλαβατε ειναι η ΣΟΥΠΕΡ ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!:D:D

Οσο γαι το ονομα οταν με πρωτογνωρισε ειχε πεταξει αμα ειναι κοριτσι να το πουμε στη μαμα μου και αμα ειναι αγορι στον παππου μου γιατι τον σκοτωσαν νεο!!!εγω δεν εχω μανα και πατερα οοοοχι!!!αυτη ομως 2 παιδια εχει και κανενα ονομα δεν εδωσε τον αντρα μου στον πεθερο της και την κορη της σε ΤΑΜΑ!!μια γυναικα η οποια δεν ξερει τιποτα απο τα βασικα της θρησκειας!!!απλα το ονομα της πεθερας ητανε αθλιο!!Τωρα στο δικο μου δεν μιλησε γιατιτη βολεψε το εχουμε ταμενο τον μικρο και συμπτωματικα ειναι και το δικο της!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ αυτά τα σεμεδάκια. και η μάνα μου με έπρηξε με τα σεμεδάκια. μέχρι που τα χαίρεται η ντουλάπα.;):tongue:

τα λέμε αύριο, γιατί θέλω να ασχοληθώ με τον αγαπούλη μου.;)

φιλιά ελισσάβετ!:)

Ασε μεγαλη πικρα ευτυχως ομως τη μαμα μου δεν την πειραζει που δεν τα βαζω!!η πεθερα που ειναι αχρηστη και ανικανη να ραψει και κουμπι σε ενα πουκαμισο ειχε την απαιτηση να βαλω αυτα που πληρωσε να της πλεξουν!!!!!:mad::mad:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Ασε μεγαλη πικρα ευτυχως ομως τη μαμα μου δεν την πειραζει που δεν τα βαζω!!η πεθερα που ειναι αχρηστη και ανικανη να ραψει και κουμπι σε ενα πουκαμισο ειχε την απαιτηση να βαλω αυτα που πληρωσε να της πλεξουν!!!!!:mad::mad:

αθηνούλα βλέπω και η δική σου πεθερούλα είναι προκομμένη σαν τη δική μου.

δεν ράβει ούτε κουμπί αυτή, ούτε εγώ.

η προίκα του Στεφ ήταν ένα σετ σεντόνια από τη μάνα της πεθεράς μου.

κι επειδή όταν με ρώτησε για το τί σεντόνια να μας πάρει της είπα "ό,τι θες, μόνο τα ριγέ απεχθάνομαι", πήγε και μας πήρε... τί άλλο, ριγέ. φυσικά δεν τα έβαλα ποτέ.

και μια στρωσιά καλή σομόν που δεν την έβαλα ποτέ των ποτών και ούτε πρόκειται.

και πετσέτες θαλάσσης ριγέ σε χρώματα τζίπσυ κινγκ, πορτοκαλί, πράσινο, μαύρο, κίτρινο.

πριν το παιδί, έβαζα ορισμένα από την προίκα μου, αλλά τώρα τα έχω εξαφανίσει όλα, εκτός απ΄πο την κρεβατοκάμαρα. παίζει η Χρύσπα με αυτά, όταν της στεγνώνω τα μαλλιά από το μπάνιο.:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

i diki mou den mou exei parei tipota apolutws mono oi goneis mou taplirwsane k ti krevatokamara monoi mas..perusi ti prwtoxronia mou pirane ena zeugari sentonia mple roa!!!!!auto itan olo ki olo

εμάς μας βοήθησαν αρκετά στην ανακαίνιση του σπιτιού, που μου το έδωσε δώρο ο μπαμπάς μου.

αλλά το έβγαλαν ξινό.

δεν βαριέσαι. εμείς να είμαστε καλά.

Link to comment
Share on other sites

εμάς μας βοήθησαν αρκετά στην ανακαίνιση του σπιτιού, που μου το έδωσε δώρο ο μπαμπάς μου.

αλλά το έβγαλαν ξινό.

δεν βαριέσαι. εμείς να είμαστε καλά.

emas se TIPOTA o antras mou ekane monos tou metakomisi ki egw sto mina mou na gennisw

Link to comment
Share on other sites

επππππ....σας πετυχα.δικεσ μου ειστε:Dκαλη χρονια σε ολες:D

θεωρω οτι την μεγαλυτερη κακια-βλ@κε@-ΚΟΥΤΑΜΑΡΑ να το πω?την εχει πει η πεθερα μου.στο σπιτι τους για φαγητο ,με το μωρο και ειχε ολα τα παραθυρα ανοιχτα .της λεω θα αρρωστησει το παιδι και γυριζει και μου λεει εσεις εχετε λεφτα δεν εχετε αναγκη:shock:.αυτο την πρωτη φορα που το ειπε.την δευτερη φορα σε διαφορετικη κατασταση αλλα με την ιδια απαντηση της εκλεισα το τηλεφωνο στα μουτρα:twisted:

φετος μαζι με τους καλικαντζαρους ψεκασα και την πεθερα:lol::tongue::D

τους τακτοποιησε ο αντρουλης μου ομως μια χαρα τον 15αυγουστο.με βλεπουν και αλλαζουν δρομο.χιχιχι


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

επππππ....σας πετυχα.δικεσ μου ειστε:Dκαλη χρονια σε ολες:D

θεωρω οτι την μεγαλυτερη κακια-βλ@κε@-ΚΟΥΤΑΜΑΡΑ να το πω?την εχει πει η πεθερα μου.στο σπιτι τους για φαγητο ,με το μωρο και ειχε ολα τα παραθυρα ανοιχτα .της λεω θα αρρωστησει το παιδι και γυριζει και μου λεει εσεις εχετε λεφτα δεν εχετε αναγκη:shock:.αυτο την πρωτη φορα που το ειπε.την δευτερη φορα σε διαφορετικη κατασταση αλλα με την ιδια απαντηση της εκλεισα το τηλεφωνο στα μουτρα:twisted:

φετος μαζι με τους καλικαντζαρους ψεκασα και την πεθερα:lol::tongue::D

τους τακτοποιησε ο αντρουλης μου ομως μια χαρα τον 15αυγουστο.με βλεπουν και αλλαζουν δρομο.χιχιχι

να κάνεις εικόνισμα τον αντρούλη σου!:cool:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!να σας πω οτι ειμουν παθουσα με εσας απο τον πρωην συζηγο!!!περασα πολλα μετα χωρισα εφταιγε και γιος φυσικα και τωρα ξανα παντρευτηκα και η πεθερα μου δεν παιζετε σας λεω,δεν πιστευα οτι υπαρχουν και καλες πεθερες αλλα αυτη ειναι τραντακτο παραδειγμα!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!!!!να σας πω οτι ειμουν παθουσα με εσας απο τον πρωην συζηγο!!!περασα πολλα μετα χωρισα εφταιγε και γιος φυσικα και τωρα ξανα παντρευτηκα και η πεθερα μου δεν παιζετε σας λεω,δεν πιστευα οτι υπαρχουν και καλες πεθερες αλλα αυτη ειναι τραντακτο παραδειγμα!!!!

να την χαίρεσαι:), αλλά αφού είσαι παθούσα... φύλαγε τα νώτα σου.:cool:

πάντα φταίει ο σύζυγος, κυρίως!:cool:

Link to comment
Share on other sites

να την χαίρεσαι:), αλλά αφού είσαι παθούσα... φύλαγε τα νώτα σου.:cool:

πάντα φταίει ο σύζυγος, κυρίως!:cool:

αχχχααχα ναι ετσι παει!!!!!ακομα να ειναι και κυπρια και κακια πεθερα να δεις τι τραβας εκανε το γιο της σαν τα μουτρα της!!!!χαχαχχα

εγω γλιτωσα παντος το κριμα στην επομενη νυφη!!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ααααα συμφωνώ κ εγώ ότι φταίει ο σύζυγος σε τέτοιες καταστάσεις...

επειδή ακόμα κ αν δεν βάζει αυτήν στην θέση της (αν κ θα έπρεπε κάποιες φορές να παίρνει θέση ξεκάθαρη) ..η στήριξη που μας παρέχει από πίσω είναι αυτή που μας δίνει την δύναμη να συνεχίσουμε...

αν δεν παρέχει στήριξη εκεί είναι το χειρότερο...


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Για όλα φταίνε οι άντρες!!!

Καλά, υπάρχουν μερικές όμως που απλά δεν μπαίνουν στην θέση τους... Με τίποτα και ποτέ... Αν δεν το έχεις ζήσει, δεν μπορείς να το καταλάβεις... Όχι βέβαια ότι δεν τα έριχνα όλα πάνω στον σύζυγο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...