Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι να έχουμε και οι δυο θετικά αποτελέσματα 🥰Εσύ έβαλες ένα η δύο? Σκέφτεσαι να κάνεις κάνα τεστ από αύριο ή θα περιμένεις τη χοριακη?

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

Μανιταρακι κ της chicco χωρανε τοσα ml...τσεκαρε μεσω skrouz κ παρειγγειλε τα απο εκει να στα στειλουν μιας κ εισαι επαρχια..κοριτσια εχει αρχισει κ τραβαει το κουβερακι στο προσωπο κ αγχωνομαι....φοβαμαι νην γυρισει μπρουμητα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

zinalove: Τι σχεση εχει η κουβερτα με το μπρουμυτα; και εμενα τα τραβαει ολα απο κουβερτα μεχρι τα ρουχαλακια της αλλα τα βαζει στο στομα .να γυρισει ακομα δε μπορει αλλα εγω η εξυπνη της μαθαινω κολπα..οποτε μολις δυναμωσει λιγο ακομα πκστευω θα κανουμε κ γυρισματα..

Link to comment
Share on other sites

Με φοβιζει που φερνει τα ρουχα στο στομα κ επιπλεον με φοβιζει μηπως γυρισει μπρουμητα κ δεν μπορει να ξαναγυρισει ανασκελα..απο την αλλη ειναι σταδιο εξελιξης...αλλα με ανησυχει επηρεασμενη κ απο το κουβερτακι στο στομα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Ο δικος μου εδω και 2 μερες γυρναει μπρουμυτα και ειναι το μονο που εχει στο μυαλο του! Με το που τον ξαπλωνεις τσουπ κανει βαρελακι και γυριζει. Ομως το βραδυ στον υπνο του δεν γυριζει, μονο μεσα στη μερα. @ZinaLove μην αγχωνεσαι αν δεν μπορει να ξαναγυρισει γκρινιαζει. Επισης με την κουβερτα εγω τον σκεπαζω μονο μεχρι τη μεση. Την φερνει στο στομα μονο οταν ξυπνησει για τα καλα.

Αχ κοριτσια εσεις που κοιμαστε στο ιδιο κρεβατι με τα μωρακια σας ξανασκεφτειτε το! Προχθες στο νοσοκομειο εφεραν στον αντρα μου τη νυχτα ενα μωρο 6 μηνων που επεσε απο το κρεβατι και εκανε καταγμα κρανιου! Η μαμα ειχε βαλει μαξιλαρια αλλα αυτο τα εσπρωξε σιγα σιγα και επεσε!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@CMESαχ κ εγω αυτα φοβαμαι αλλα πρεπει καποιος να μου φερει την κουνια απο υην αθηνα.βεβαια δεν κουνιεται ιδιαιτερα για να πεσει τωρα αλλα ποτε δεν ξερεις ποτε θα ξεκινησει να κουνιεται.βεβαια στο κρεβατι εχω βαλει προστατευτικο απο δυοροφο κρεβατι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσακια μου!! Τι κανετε? Βρηκα λιγο χρονο να σας γραψω. Εμεις καναμε και το τριτο εμβολιο ειμαστε 6300 και 65 εκατοστα. Φυαιολογικος μας ειπε η γιατρος μας. Του δινω απολειστικα δικο μου γαλα . εχει τρεις μερες τωρα που ανακαλυψε τις πατουσες του . τις κραταει ολη μερα και προσπαθει να τις βαλει στο στομα. Πολλη πλακα εχει!! 


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσακια μου;;εγω σημερα τα εχω φτυσει.ο μπεμπης την ημερα κοιμαται μισαωρα κ αυτα με κοπο.το απογευμα κοιμηθηκε απο τις 7 μεχρι τις 7:30 κ μεχρι τις 12 δεν κοιμηθηκε ουτε δεκαλεπτο.οποτε τωρα θα κοιμηθει μεχρι το πρωι.αλλα τωρα εχω ενα σωρο δουλειες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Χθες ειχε γενεθλια η κορη μου. Μαζευτηκαμε το βραδυ στην πεθερα μου και επαιξε με τα ξαδερφια της αλλα θα κανουμε τη Δευτερα ενα μικρο παρτακι! Ειχα και πιλατες χθες και σημερα δεν μπορω να κουνηθω!! Εχω και αυτο το κρυωμα που δε λεει να φυγει!!

@dimitroula30 μια χαρα ο μπεμπουλης!! Κι εμεις εχουμε εμβολιο το σαββατο. Πολυ ωραια που θηλαζεις αποκλειστικα!! Οτι καλυτερο για το μικρουλι σου!!

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εχω ενα πεοβληματισμο...η μικρη απο την αρχη βγαζει τη γλωσσα της εξω πιο μικρη σαν φιδακι και τωρα απλα τη βγαζει ..και εχω αρχισει να ανησυχω..απο την αρχη το σκεφτομουν αλλα δεν ρωτησα τον παιδιατρο.εσας το κανουν;διαβασα και διαφορα μηπως φταιει ο θυροειδης..

Link to comment
Share on other sites

@rainbowκοριτσακι κ εμενα την βγαζει την γλωσσα εξω.απο νεογεννητο ακομα κ τωρα.το βραδυ μετα το μπανιο του στεγνωνω τα μαλια( γτ εχει πολλα) με το πιστολακι κ οταν τον παιρνει ο αερας στο προσωπο βγαζει την γλωσσα εξω.πολυ γελιο.

@CMESπολυχρονη να ειναι η μπουμπου σου να την χαιρεστε να ειναι παντα καλα κ χαμογελαστη!!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι δεν τη βγαζει καθολου! Ομως δεν νομιζω οτι σημαινει κατι αυτο!

@Μανιταρι Μαγικο η παιδιατρος μου ειχε πει πως δεν κανει να χρησιμοποιουμε πιστολακι! Για ρωτα τον παιδιατρο σου για σιγουρια! Εμενα ο μπεμπης ειναι καραφλας αλλα η κορη μου ηταν μαλλουρα απο νεογεννητο.

Ευχαριστω για τις ευχες σας κοριτσια!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@CMESδεν το βαζω στο πολυ ζεστο ουτε στον δυνατο αερα αν δεν του τα στεγνωσω τα ρουχαλακια του στο σβερκο μουσκευουν κ κοιμαται ετσι κ φοβαμαι μην κρυωσει.τον χειμωνα ειχα τη σομπα κ μεχρι να ξαπλωσει ειχαν στεγνωσει τωρα ειναι κ πιο πολλα κ δεν στεγνωνουν με τπτ.

Εμεις μαλον ειμαστε σε αναπτυξιακο αλμα χτες αφου κοιμηθηκε στις 12 στις 2:30 ξυπνησε κ ειχε ορεξη για παιχνιδια κ χαμογελα.του εφτιαχνα το κουβερτακι του κ αυτος επιανε τις πατουσες του κ γελαγε.κοιμηθηκε κατα τις 3.βρε κοριτσια εσεις τι ωρα βαζετε τα μωρα σας για υπνο;μου λενε κατι γνωστοι οτι ειναι αργα να κοιμαται στις 12 κ οτι θα κοιμαται παντα αργα.αλλα αν τον βαλω για υπνο νωριτερα θα πρεπει να τον ξυπνησω για να φαει στις 12.κ αν τον ξυπνησω τωρα παει μετα απο δυο ωρες θα ξανακοιμηθει.κ νωριτερα που εχω προσπαθησει να τον κοιμησω δεν κοιμαται.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

@CMESδεν το βαζω στο πολυ ζεστο ουτε στον δυνατο αερα αν δεν του τα στεγνωσω τα ρουχαλακια του στο σβερκο μουσκευουν κ κοιμαται ετσι κ φοβαμαι μην κρυωσει.τον χειμωνα ειχα τη σομπα κ μεχρι να ξαπλωσει ειχαν στεγνωσει τωρα ειναι κ πιο πολλα κ δεν στεγνωνουν με τπτ.

Εμεις μαλον ειμαστε σε αναπτυξιακο αλμα χτες αφου κοιμηθηκε στις 12 στις 2:30 ξυπνησε κ ειχε ορεξη για παιχνιδια κ χαμογελα.του εφτιαχνα το κουβερτακι του κ αυτος επιανε τις πατουσες του κ γελαγε.κοιμηθηκε κατα τις 3.βρε κοριτσια εσεις τι ωρα βαζετε τα μωρα σας για υπνο;μου λενε κατι γνωστοι οτι ειναι αργα να κοιμαται στις 12 κ οτι θα κοιμαται παντα αργα.αλλα αν τον βαλω για υπνο νωριτερα θα πρεπει να τον ξυπνησω για να φαει στις 12.κ αν τον ξυπνησω τωρα παει μετα απο δυο ωρες θα ξανακοιμηθει.κ νωριτερα που εχω προσπαθησει να τον κοιμησω δεν κοιμαται.

Γιατι να τον ξυπνησεις να φαει στις 12;


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...