Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , rainbow είπε:

καλημερα!

cmes: Μολις ειπες νσ κανεις ξατι για σενα αμαμ..βεβαια με τετοιο καιρο τι περιμενεις.εμεις σαπισαμε.και ειδα κ ολη την αλλη βδομαδα βροχες.εχει αδεια ο αντρας μου και δεν κανουμε τιποτα..ουτε μια βολτα δε μπορουμε να παμε..

και εγω ενδοεπικοινωνια με καμερα εχω..πολυ βολικη!!

Κι εδω Αθηνα ενω χθες ειχε καλο καιρο και ζεστη σημερα βλεπω το παει για βροχη. Τωρα πρεπει να σηκωθω να ετοιμασω τα παιδια να τα παω στην πεθερα μου γιατι εχω τη συνεντευξη και βαριεμαι να κουνηθω!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σημερα κοριτσια πολλα νευρα..με πηραν το πρωι απο τη δουλεια..πρεπει να παω βνα δουλεψω δυο μερες για να δικαιουμαι την αδεια του 18 και μου λεει μπορεις να ρθεις 28; με επιασε το φιλοτιμο και ειπα ναι .αλλα τι ανθρωποι ειναι αυτοι ελεος για να παρουν οι αλλες ρεπο δεν τους νοιαζει τιποτα..αλλα λεω ετσι ειστε θα αρχισω κ εγω μετα αναρρωτικες αιμοδοσιας κ οτι αλλο δικαιουμαι..η μπεμπουλα σημερα ειχε γκρινια.το εφαγαν το παιδι..αρχισαν να με ρωταν αν παιζει μονη της αν εθναι ησυχη κτλ και ακολουθουσε η κλασικη ατακα "αληθεια";;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Σημερα εκλεισε εντελως ο λαιμος μου, δεν βγαινει φωνη καθολου! Ελπιζω να μην κολλησω το μωρο!

@rainbow ειναι απαραδεκτοι! Στο δημοσιο ή ιδιωτικο τομεα δουλευεις;


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

cmes: Περαστικα! Δεν νομιζω να ειναι κολλητικο μαλλον λογω καιρου κρυωσες,εφοδιασου με καραμελες κ τσαγακια..! Σε δημοσιο δουλευω ,εχει αναλαβει καινουργια προησταμενη και ειναι οτι να ναι δεν ξερει να βγαλει προγραμμα ,με την προηγουμενη ειχαμε αριστες σχεσεις κ δεν υπηρχε περιπτωση να μου το κανει αυτο.τι να πεις. .

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, rainbow είπε:

καλημερα κοριτσια!

cmes: Περαστικα! Δεν νομιζω να ειναι κολλητικο μαλλον λογω καιρου κρυωσες,εφοδιασου με καραμελες κ τσαγακια..! Σε δημοσιο δουλευω ,εχει αναλαβει καινουργια προησταμενη και ειναι οτι να ναι δεν ξερει να βγαλει προγραμμα ,με την προηγουμενη ειχαμε αριστες σχεσεις κ δεν υπηρχε περιπτωση να μου το κανει αυτο.τι να πεις. .

Αχ αμα πεσεις σε στραβη προισταμενη δεν βγαζεις ακρη! Δυο μερες ειναι θα περασουν! Δικαιουσαι και το 6μηνο του ΟΑΕΔ; Γενικα ποτε προβλεπεται να γυρισεις στη δουλεια;

Σκεφτομουν αυτες τις μερες την @november rain. Τι να κανει αραγε; πρεπει να τα εχει παιξει με τα 4 παιδια!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

cmes: Ασε ουτε μια βολτα δε με αφησαν να χαρω ..ειπα εχει ωραια μερα να βγουμε..με ξαναπηρε τηλ να παω 28 απογευμα για να ωγει μια αλλη εξω..εγω δηλ με μωρο μπορω με γυρισε τι μυαλο αλλα εγω φταιω..9 μηνες δικαιουμε αλλα εδωσα τους 2 στον αντρα μου.το φεβρουαριο του 19 θα γυρισω αλλα ελπιζω να ειμαι παλι εγκυος τοτε..

και εγω σκεφτομαι τα αλλα κορισια εχουν χαθει...κριμα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , ZinaLove είπε:

Κοριτσια σταματαει η αποστειρωση ειπε η παιδιατρος..εβαζα τα μπιμπερο αποστειρωτη μετα ψυγειο..τωρα;;;εξω εχουν επελαση τα εντομα...δεν εχουμε ψεκασει ακομα

Οταν τα πλενεις βαζε τα σε ενα καθαρο ταπερ και κλεισε τα!

  • Ευχαριστώ 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ZinaLove είπε:

Βρεγμενα;;πως θα τα στεγνωσω εντελως;

πριν τα χρησιμοποιησεις κανε ενα ξεπληματακι απλα κ αρκει. το ψεκασμα με φαρμακα κ οι απολυμανσεις στο σπιτι ειναι πιο επικυνδινες για ενα μωρο απο ενα εντομο. ειναι πολυ καρκινογονα ολα αυτα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το ξερω......βρηκα ομως μια μαλλον σαρανταποδαρουσα.....βλεπεις εχουμε αυλη κ περσι δεν καναμε απεντομωση λογω εγκυμοσυνης..που να ξερα....κ εχω φοβηθει.....δεν ξερω ψαχνω λυση να φυγουμε για κανα 24ωρο.....εσεις αποστειρωνετε ακομη;;;ποτε ξεκινατε στερεες;;εμας μας ειπε μολις κλεισουμε τον 5ο;;εσεξς τι θα κΝετε κοριτσια μου;;;;αχ δεν ειμαι καλα..εχω φρικαρει με την σαρανταλοδαρουσα κ να φανταστειτε οτι το σπιτι ειναι σαν χειρουργειο απο την καθαριοτητα...

Link to comment
Share on other sites

zinalove: Καλε ποσο εισυε και σας ειπε να σταματισετε την αποστειρωση; αν κανεις απολυμανση δεν υπαρχει δυνατοτητα να πατε καπου αλλου για μια μερας πιστευω αν εχεις και ανοιχτα θα φυγει οποιαδηποτε μυρωδια.

τις στερεες πιστευω και εμεις καπου 5,5 μηνων πιστευω

Link to comment
Share on other sites

@ZinaLove κι εμενα η κορη μου 4,5 μηνων ειχε αρχισει τις στερεες. Η παιδιατρος μου ειχε πει πως τα παιδια που δεν θηλαζουν ειναι καλο να ξεκινανε νωρις γιατι το ξενο γαλα ειναι πολυ παχυντικο και προτιμαει κατι πιο υγειινο. Εμεις ρυζαλευρο και κρεμα δεν φαγαμε ποτε, κατευθειαν λαχανικα και φρουτα. Για τα μπιμπερο μπορεις να τα βαζεις να στεγνωνουν σε μια καθαρη πετσετα και να τα σκεπαζεις με αυτο το σκληρο καλυμα που ειναι σαν κουνουπιερα και ειναι για να σκεπαζεις τα γλυκα.


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

zinalove: Α εσεις μεγαλωσατε ππολυ!!!τι να σου πω ο καθε παιδιατρος εχει τα δικα του.εγω να σου πω την αληθεια ειμαι της αποψης να μην ξεκιναν πολυ νωρις το φαγητο γιατι μπορει να αναπτυχθουν αλλεργιες .εκει 5,5-6 καλα ειναι νομιζω.

βρε κοριτσια τα μωρα σε τι κλιση τα εχετε στο καροτσι; εγω την εχω μικρη γιατι η αμεσως επομενη μου φαινεται οτι ειναι πολυ καθιστη αλλα αυτη κανει συνεχεια κινηση να σηκωθει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...