Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

@CMESδικιο εχεις αλλα εχω τον αντρα μου που φρικαρει πιο πολυ απο το παιδι γι αυτο δεν το κανω.

Εχω ξυπνησει με τρομερο πιασιμο στον αυχενα δεν μπορω να γυρισω ουτε δεξια ουτε αειστερα κ δεν μπορω να σηκωσω καν το χερι μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 47 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

@CMESδικιο εχεις αλλα εχω τον αντρα μου που φρικαρει πιο πολυ απο το παιδι γι αυτο δεν το κανω.

Εχω ξυπνησει με τρομερο πιασιμο στον αυχενα δεν μπορω να γυρισω ουτε δεξια ουτε αειστερα κ δεν μπορω να σηκωσω καν το χερι μου.

Κι εγω!!!! Απο την Πεμπτη και δεν μου εχει περασει!! Παρε κανενα norgesic

@ZinaLove μην αγχωνεσαι το σκουρο πρσινο δεν ειναι αιμα. Το αιμα ειναι καταμαυρο σαν πισα. Τα πρασινα κκα συνηθως σημαινουν οτι περναει καποια ιωση!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@CMESσαν καραμελες τα τρωω αυτα μου πηρε κ ο αντρας μου κατι εμπλαστρα να δουμε τι αλλο θα με βρει.

Χτες μου εκαναν δωρο εναν υπνοσακο που ειναι μεχρι τριων χρονων κ ειναι πολυ ωραιος.αλλα εχω ενα προβλημα δεν ειναι φουσκωτος σαν παπλωμα ειναι σαν κουβερτουλα κ ειναι πολυεστερας κ δεν ξερω κατα ποσο υγιεινο ειναι αυτο το υλικο για τα μπεμπακια.κ θελω εναν υπνοσακο γτ ο μικρος ξεσκεπαζεται συνεχεια κ παγωνει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μανιταρι Μαγικο είπε:

@CMESσαν καραμελες τα τρωω αυτα μου πηρε κ ο αντρας μου κατι εμπλαστρα να δουμε τι αλλο θα με βρει.

Χτες μου εκαναν δωρο εναν υπνοσακο που ειναι μεχρι τριων χρονων κ ειναι πολυ ωραιος.αλλα εχω ενα προβλημα δεν ειναι φουσκωτος σαν παπλωμα ειναι σαν κουβερτουλα κ ειναι πολυεστερας κ δεν ξερω κατα ποσο υγιεινο ειναι αυτο το υλικο για τα μπεμπακια.κ θελω εναν υπνοσακο γτ ο μικρος ξεσκεπαζεται συνεχεια κ παγωνει.

Μην παρεις κατι τωρα, σε λιγο καιρο θα του βαζεις μονο σεντονακι. Απο Σεπτεμβρη το βλεπεις. Παντως τις κουβερτες η παιδιατρος μου δεν τις θελει καθολου!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@CMESεδω πανω ειναι δροσερα αυτες τις μερες γτ ειναι ψηλα.το βραδυ ειδικα κανει κρυο.αλλα τωρα δεν του βαζω εκτος απο κουβερτα.το θεμα ειναι να τον χρησιμοποιησω τον χειμωνα;η κοπελα που μου τον εκανε δωρο μου ειπε οτι κ αυτη τον ιδιο εχει στο γιο της.αλλα δεν ξερω προβληματιζομαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι σας ελεγα για το μπανιο;;το απογευμα κατα τις 6 κ αφου ο μπεμπης ειχε κοιμηθει ειπα να μπω για μπανιο.ο αντρας μου θα τον προσεχε.μολις μπηκα κ αρχισα να βγαζω τα ρουχα μου αρχιζει να κλαιει σπαρακτικα!!μαντεψτε ποιος δεν εκανε μπανιο!!

Link to comment
Share on other sites

μανιταρι μαγικο: Αμαν βρε κοριτσι σε μυριζεται ποτε θα μπεις στο μπανιο;οποτε η μονη λυση ειναι μπανιο μονο το βραδυ!!

βρε κοριτσια ποσο χαζος ειναι ο κοσμος κ ζηλιαρης..εχω βαρεθει οποιον βρισκω απο απλο γνωστο μεχρι συγγενεις κ φιλους να ακουω τις ιδιες 3 ερωτησεις..

1η) ειναι ησυχη;;;

:ναι πολυ..

μπραβο μπραβο(με βλεμα που σξοτωνει)τα δικα μου δεν ηταν καθολου..μεχρι και τωρα πολυ ζωηρα..

2η)θηλαζεις;;η ακομα θηλαζεις;;;

:ναι θηλαζω

:(εξαρταται σε ποια κατηγορια θα πεσεις)εγω θηλασα μεχρι 3 ετων..δεν το εκοβε το χρυσο μου και εσυ τοσο να το κρατησεις...ή α εγω δεν ειχα καλο γαλα /δεν επιανε κ στεναχωριομουν κ δεν θηλασα...εσυ αντε ποτε θα το κοψεις;

3η)κοιμαται το βραδυ;;

: Ναι αρκετες ωρες..

:αληθειααααα( με πολυ ζηλια) εμεις ακομα ξυπναει ..

μεσα σε μια μερα εκανα αυτο το διαλογο 5 φορες...ελεος...και με κοιταν σαν εξωγηινο λες και ολα τα παιδια ειναι ιδια και πρεπει να απολογηθω! Αλλα πως να τις ελεγα..πως θες να ειναι το παιδι σου ηρεμο κ ησυχο οταν μεσα στο σπιτι γινεται χαμος κ φωναζεις και εχεις κ τηλεοραση τερμα και εισαι και νευρικη..

ουφ ξελαφρωσα...

μιας και περασε απο 12..ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!! Τι ωραια λεξη...σε λιγα χρονια θα περνουμε κ το λουλουδακι μας μαζι με ενα φιλακι..!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

@Μανιταρι Μαγικο η αδερφη μου οταν η κορη της ηταν μωρο και ηθελε να κανει μπανιο ειχε το ιδιο προβλημα οποτε την εβαζε στο ριλαξ μεσα στο μπανιο μαζι της και το μωρο καθοταν και τη χαζευε και εκανε μπανιο με την ησυχια της!

@rainbow ακριβως οπως τα λες ειναι! Ειδικα αυτο με τον υπνο, λες και τον εκλεψες απο τα δικα τους παιδια!!!:-D

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα μανουλες!!!!

@CMESτο εχω σκεφτει κ εγω αλλα δεν χωραει.το κανω οταν πλενω ρουχα τον βαζω στην πορτα με το καροτσι κ με βλεπει.ασε που εχω ντουζιερα κ θα κανω κ αυτον μπανιο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

Χρονια πολλα μανουλες!!!!

@CMESτο εχω σκεφτει κ εγω αλλα δεν χωραει.το κανω οταν πλενω ρουχα τον βαζω στην πορτα με το καροτσι κ με βλεπει.ασε που εχω ντουζιερα κ θα κανω κ αυτον μπανιο.

Αυτο ειναι μια αλλη αποψη! Οταν ειναι να τον κανεις μπανιο βαλε το μπανακι του μεσα στη ντουζιερα (αν χωραει) και πλυσου κι εσυ ταυτοχρονα!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@CMESτο εχω σκεφτει αλλα για αργοτερα να καθεται καλα στο ποπουδακι του.απλα κανω το βραδυ οταν κοιμαται κ πολυ σπανια ξυπναει.

Απο προχτες που πηραμε το γυμναστηριο ειναι ολο παιχνιδια κ χαμογελα.κ να μην παιζει χαζευει κ δεν γκρινιαζει.οχι οτι γκρινιαζε πριν.ακομα βεβαια την μερα δεν κοιμαται χωρις αγκαλια αλλα το βραδυ τον ταιζω τον σηκωνω να ρευτει κ του διαβαζω παραμυθι κ μετα απλα τον βαζω στο κρεβατι παιζει για κανα δεκαλεπτο με τα χερια μου κ κοιμαται απο μονος του.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

@CMESτο εχω σκεφτει αλλα για αργοτερα να καθεται καλα στο ποπουδακι του.απλα κανω το βραδυ οταν κοιμαται κ πολυ σπανια ξυπναει.

Απο προχτες που πηραμε το γυμναστηριο ειναι ολο παιχνιδια κ χαμογελα.κ να μην παιζει χαζευει κ δεν γκρινιαζει.οχι οτι γκρινιαζε πριν.ακομα βεβαια την μερα δεν κοιμαται χωρις αγκαλια αλλα το βραδυ τον ταιζω τον σηκωνω να ρευτει κ του διαβαζω παραμυθι κ μετα απλα τον βαζω στο κρεβατι παιζει για κανα δεκαλεπτο με τα χερια μου κ κοιμαται απο μονος του.

Τι ωραια! Και του δικου μου του αρεσει πολυ το γυμναστηριο. Κρεμονται κατι ζωα και στη μεση εχει ενα παπαγαλακι που στα ποδια του εχει εναν κρικο. Πιανεται απο τον κρικο και καθεται σαν να ειναι στο λεωφορειο!! Καμια φορα τον παιρνει και ο υπνος ετσι! Σαν κουρασμενος δημοσιος υπαλληλος ειναι!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

@CMESμακαρι να κοιμοταν κ εμενα ετσι αλλα την ημερα θελει αγκαλια κ αν εχει κουραστει μεσα σε ενα λεπτο εχει κοιμηθει.μονο το βραδυ τον βαζω στο κρεβατι μου κραταει το χερι κ κοιμαται.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Σημερα εκανα το δευτερο μαθημα πιλατες, ευτυχως χωρις παρατραγουδα. Πηγα και στον ΟΑΕΔ για το εποδομα ομως μου ελειπε το χαρτι του εργοδοτη και πρεπει να ξανακατεβω στην εταιρια να το παρω και να ξαναπαω! Τα παοδια εμειναν στην πεθερα μου και ο μικρος μπλαβιασε στο κλαμα ολο το πρωι!

 


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

τι τυχερες ειστε κοριτσια..εμενα θελει αγκαλια να κοιμηθει αλλα ευτυχως στα 3 λεπτα εχει κοιμηθει αν νυσταζει..το βραδυ κουτουλαει οποτε με το πινει το γαλα τη καταω να ρευτει κ κοιμαται ετσι δεν προλααινω καν τη κουνησω.μιλουσα με μια φιλη που κ μου ελεγε πως στο δευτερο που ειναι 18 μηνων δεν εχει λεει υπομονη να τον γυριζει στο κρεβατι του οποτε το παιδι δεν εχει φυγει καθολου απο το δωματιο των γονιων του και κοιμαται μαζθ τους..γενικα αυτο το εχουν πολυ καλομαθημενο με αγκαλιες ..πω πω λεω τι εχουν να τραβηξουν οταν μεγαλωσει...τους εκανε απο μωρο οτι ηθελε τωρα..δεν μαζευεται..

σημερα μας εδωσαν ενα αλλο ριλαξ της fisher price εχει ενθουσιαστει η μπεμπα..ολο γελαει.. Εχει δονηση..μολις την ανοιγω κοιταει με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια..

cmes: Πολυ μ'αρεσαι η παρομοιωση σου με τον δημοσιο υπαλληλο! Πολυ γελασα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...