Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 είπε:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      • Μου αρέσει 1

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!εμεις ηρθαμε στους γονεις ..εγω λεω να ερθω βολτα και περναω χαλια τελικα συνεχεια με νευρα φευγω.. ! Εχωαπογοητευτει κ με τη διαιτα 1.300 εχασα μονο σε 3 βδομαδες.. Η δε πεθερα με το που παμε λεει εχω συναχι και πονολαιμο και παει να την παρει αγκαλια..την λεω οχι και στραβωσε κ ολο λεει αχ δεν μπορω να σε παρω ..

για το καθισματακι μη λετε η κουνιαδα μου το ειχς μπροστα γιατι λεει ηθελε να τη βλεπει κ εκανε κ μεγαλα ταξιδια..κ ελεγε οτι δεν πειραζει..και για αλλα πραγματα εκαναν υστεριες..πχ για τα μικροβια ,αφου ουτε να μποσουλισει δε το εβαζαν..

εγω ξερω οτι οσο πιο μετα το βαλεις το παιδι να κοιταει μπροστα τοσο καλυτερα ειδα κ οδηγιες που λενε μεχρι 4 χρονων ειναι το ιδανικο .

cmes: Για τον καιρο δυστυχως δεν ξερουμε μπορει κ αυγουστο να βρεχει αλλα αθηνα πιστρθω θα εχει καλο καιρο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας! Μαζευτηκαμε σημερα οικογενειακως και κοψαμε μια τουρτα για τα γενεθλια της μικρης. Παρολο που δεν ημασταν πολλοι ξεπατωθηκα! Ομως η μικρη ευχαριστηθηκε πολυ! Τωρα σκεφτομαι το συμμαζεμα και το καθαρισμα...


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Cme να τη χαιρεσαι μσ υγεια κ ευτυχια!!μανιταρακι κουραγιο ειναι καπως αγχωτικο αυτο περιγραφεις..μιλησες με παιδιατρο;εμεις καναμε απεντομωση τελικα..μετακομισαμε σχεδον ενα 15ωρο....τοσο αντεξα τον πεθερο μου!!εσωτερικα εριξαν μονο στο σιφωνι του μπανιου κ κατω απο το ντουλαπι της κουζινας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!! Χθες ηταν μια πολυ δυσκολη μερα, η μικρη μετα το μινι παρτυ γενεθλιων ειχε hangover!!! Απιστευτη γκρινια!!! Και εκει που με ειχε νευριασει και της ειχα βαλει τις φωνες, γυριζει και μου λεει: "μαμακα παω πολλλυυυ!!!" Δηλαδη σ'αγαπαω πολυ!!! Ελιωσα...

Με τη βαφτιση τρεχουμε αυτες τις μερες, δεν βρισκω τιποτα να μου αρεσει!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!

εγω χαθηκα γιατι προσπαθω να διαβασω εχω εξετασεις και με τη μικρη δυσκολα...! Αρχισε δεν καθεται κ στο γυμναστηριο βαριεται αντε να περασουν αυτεε οι δεκα μερες κουραστηκα πολυ...

Link to comment
Share on other sites

@CMESσε εβγαλε νοκ αουτ η μικρη σου.τι γλυκουλα καλε;

@rainbowκαλο κουραγιο κοριτσακι μου.κ εμενα τωρα τελευταια δεν καθεται ππυθενα μονο αγκαλια κ βολτες στο σπιτι για να παρατηρει.

Εγω κοριτσια εδω σπιτι εχω φρικαρει εντελως τελειως να δουμε τι θα κανουμε κ με αμαξι η πεθερα μου δουλευει καθε μερα απο τις 4 το απογευμα κ θα το παιρνει( δικο της ειναι βεβαια) ουφ δεν μπορω αλλο μεσα!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ομορφες!! Εγω ψαχνω συνεχεια τροπο να μην καθομαι σπιτι! Σημερα πηγα να δω κρεβατακι για την κορη μου. Την κουνια της θα την παρει ο μπεμπης στο καινουριο σπιτι και λεμε να της παρουμε κανονικο κρεβατακι. Μετα με πιανει αγχος με τα λεφτα... σε εναν μηνα περιπου θα μετακομισουμε και τρεχω να τα προλαβω ολα! 

Εχω γενεθλια σημερα!!!:)

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


cmes:χρονια σου πολλα να τα εκατοστησεις!! Καλα κανεις κ πας βολτες μετα με τη δουλεια κ το καινουργιο σπιτι θα τρεχεις κ δεν θα φτ;νεις...

μανιταρι μαγικο: Μην ανησυχης εγω δεν π;ω πουθενα.αμα σκεφτεις ποσες ξεκινησμε κ ποσες μειναμε...κριμα ειχαμε ωραιο παρεακι...

εγω εχω συνεχεια νευρα διαβαζω αλλ δεν θυμαμαι τιποτα..κ εχω σαν πονους περιοδου που αν μου ερθει νωριτερα την εκατσα γιατι εχω πολυ αιμα και δεν θα μπορω να αλλαξω εκει..νομιζω μεταφερω να νευρα μου κ στη .ικρη κ δεν ξερει τι θελει...κ αλλι τοσο εκνευριζομ;ι εγω..δεν αντεχω αλλο κουραστηκα πολυ...αλλες 9 μερες..ουφφφφ

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , rainbow είπε:

cmes:χρονια σου πολλα να τα εκατοστησεις!! Καλα κανεις κ πας βολτες μετα με τη δουλεια κ το καινουργιο σπιτι θα τρεχεις κ δεν θα φτ;νεις...

μανιταρι μαγικο: Μην ανησυχης εγω δεν π;ω πουθενα.αμα σκεφτεις ποσες ξεκινησμε κ ποσες μειναμε...κριμα ειχαμε ωραιο παρεακι...

εγω εχω συνεχεια νευρα διαβαζω αλλ δεν θυμαμαι τιποτα..κ εχω σαν πονους περιοδου που αν μου ερθει νωριτερα την εκατσα γιατι εχω πολυ αιμα και δεν θα μπορω να αλλαξω εκει..νομιζω μεταφερω να νευρα μου κ στη .ικρη κ δεν ξερει τι θελει...κ αλλι τοσο εκνευριζομ;ι εγω..δεν αντεχω αλλο κουραστηκα πολυ...αλλες 9 μερες..ουφφφφ

Κατσε κατω απο τη μπαρα!!!! Κουραγιο!!!! Να ξερεις εκτος απο την κουραση ειναι και οι ορμονες που δεν σε αφηνουν να λεοτουργησεις και να συγκεντρωθεις!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@CMESπολυχρονη να εισαι κοπελα μου κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου.καλα κανεις κ προσπαθεις να βγαινεις αυτος ο καιρος ειναι ιδανικος για βολτα.αλιμονο απο μενα εδω που ειμαι.

@rainbow επειδη ξεκινησαμε πολλες κ εχουμε μεινει 3 κ ο κουκος γι αυτο αγχωθηκα.ειστε η μοναδικη παρεουλα που εχω εδω κ πολυ κ καιρο.κουραγιο με το διαβασμα κοριτσακι.

Link to comment
Share on other sites

μανιταρι μαγικο: Δεν εχεις καμια φιλη εκει η καποια να μπορεις να κανεις λιγο παρεα να περναει η ωρα σου; σκεφτεστε να μεινετε μονιμα εκει η θα πατε σε καμια μεγαλυτερη πολη; και εγω μη φανταστεις εδω που μενουμε δεν εχω καμια φιλη..καναδυο γνωστες κ κατι θειες..ευτυχως ομως ειναι κοντα ο τοπος καταγωγης και τυχαινει αρκετες φορες να ερθουν οι φιλες μου κ βρισκομαστε εκει..αλλα τι το θες μια στο τοσο κ αυτο ..αλλο ειναι να μπορεις να πιεις ενα καφε με την φιλη σου εστω για 5 λεπτα..ισα ισα να ξεφυγεις..επισης μου κακοφαινεται πολυ που εχω την αδερφη μου μακρια..ειμασταν πολλα χρονια στο ιδιο σπιτι και τωρα δεν μπορω να παω κ με τη μικρη και χαλιεμαι..τυχερες αυτες που μενουν κοντα στην οικογενεια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...