Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , Ελισώ είπε:

Καλημέρα. Ναί, μου είπε να συνεχίσω κανονικά τον σίδηρο.

 

Έκανα τεστάκι, δυστυχώς βγήκε αρνητικό... 

Καλημέρα!!! Μην προδικάζεις τίποτα! Ό,τι και να λέει το τεστ, μόνο η χοριακή είναι σίγουρη! Θετική σκέψη!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Καλημέρα!!! Μην προδικάζεις τίποτα! Ό,τι και να λέει το τεστ, μόνο η χοριακή είναι σίγουρη! Θετική σκέψη!

Συμφωνω κορίτσι μου!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Ελισώ είπε:

Καλημέρα. Ναί, μου είπε να συνεχίσω κανονικά τον σίδηρο.

 

Έκανα τεστάκι, δυστυχώς βγήκε αρνητικό... 

Μηπως να περιμενουμε κ τη χοριακη τη Παρασκευή ;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια , Τετάρτη μέρα από την έτ και από το πρωί δεν Νοιώθω τιποτααααααα μέχρι χθες κάτι με ενοχλούσε στο στήθος κάτι ψιλά στη κοιλιά . Σήμερα ξύπνησα και αισθανονομουν μια χαρά , λες και δεν παίρνω κανένα φαρμακο. Το έχω ζήσει και παλιότερα στα αρνητικά αποτελέσματα και ήταν πολλά..... ευτυχώς δουλεύω και δεν δίνω μεγάλη σημασία αλλά ήλπιζα ότι έστω αυτό το 1% επιτυχίας μπορει να καθόταν 

Εντωμεταξύ έβαλα τρίτης μέρας εμβριο και μου είπε χοριακη σε 11 μέρες . Λογικό;

Link to comment
Share on other sites

Just now, ni-ki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια , Τετάρτη μέρα από την έτ και από το πρωί δεν Νοιώθω τιποτααααααα μέχρι χθες κάτι με ενοχλούσε στο στήθος κάτι ψιλά στη κοιλιά . Σήμερα ξύπνησα και αισθανονομουν μια χαρά , λες και δεν παίρνω κανένα φαρμακο. Το έχω ζήσει και παλιότερα στα αρνητικά αποτελέσματα και ήταν πολλά..... ευτυχώς δουλεύω και δεν δίνω μεγάλη σημασία αλλά ήλπιζα ότι έστω αυτό το 1% επιτυχίας μπορει να καθόταν 

Εντωμεταξύ έβαλα τρίτης μέρας εμβριο και μου είπε χοριακη σε 11 μέρες . Λογικό;

Σου εύχομαι να έχεις μια θετική χοριακή! Κάθε κοπέλα, κάθε εγκυμοσύνη και κάθε προσπάθεια έχει διαφορετικά συμπτώματα! Άρα, ένα μπέρδεμα είναι όλο αυτό!

Νομίζω η χοριακή μέτρα 14 μέρες από την ωοληψια! Άρα 3+11=14! Κι εμένα από την ωοληψια μέτρα η χοριακή μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ni-ki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια , Τετάρτη μέρα από την έτ και από το πρωί δεν Νοιώθω τιποτααααααα μέχρι χθες κάτι με ενοχλούσε στο στήθος κάτι ψιλά στη κοιλιά . Σήμερα ξύπνησα και αισθανονομουν μια χαρά , λες και δεν παίρνω κανένα φαρμακο. Το έχω ζήσει και παλιότερα στα αρνητικά αποτελέσματα και ήταν πολλά..... ευτυχώς δουλεύω και δεν δίνω μεγάλη σημασία αλλά ήλπιζα ότι έστω αυτό το 1% επιτυχίας μπορει να καθόταν 

Εντωμεταξύ έβαλα τρίτης μέρας εμβριο και μου είπε χοριακη σε 11 μέρες . Λογικό;

Κι εγω μη νομίζεις . Ανεπαίσθητη ενόχληση αραιά και που στην κοιλιά και το στήθος επίσης ελάχιστη ενόχληση.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ni-ki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια , Τετάρτη μέρα από την έτ και από το πρωί δεν Νοιώθω τιποτααααααα μέχρι χθες κάτι με ενοχλούσε στο στήθος κάτι ψιλά στη κοιλιά . Σήμερα ξύπνησα και αισθανονομουν μια χαρά , λες και δεν παίρνω κανένα φαρμακο. Το έχω ζήσει και παλιότερα στα αρνητικά αποτελέσματα και ήταν πολλά..... ευτυχώς δουλεύω και δεν δίνω μεγάλη σημασία αλλά ήλπιζα ότι έστω αυτό το 1% επιτυχίας μπορει να καθόταν 

Εντωμεταξύ έβαλα τρίτης μέρας εμβριο και μου είπε χοριακη σε 11 μέρες . Λογικό;

Μία χαρά σου είπε και εγώ στις 11 μέρες έκανα

Link to comment
Share on other sites

Just now, ni-ki είπε:

Το απόλυτο τιποτααααα αχ βάχ χιχιχ

Γεια σου κορίτσι μου 

και εγώ στην 4η μέρα είμαι κ έχω αγωνία  τρελή κ μενα εκτός από το στήθος τίποτα το ιδιαίτερο!!το στήθος όμως κάθε μέρα πριζεται όλο και περισσότερο πιστευω από τα φάρμακα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...