Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! Είδα λίγο καφέ στο εσώρουχο μου. Τώρα θα πάρω και τον γιατρό βέβαια αλλά τι μπορεί να είναι; Έλευση περιόδου; 

Καλημερς. Ποια μέρα είσαι από εμβρυομεταφορα; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

10η

Και είσαι με εμβρυα 3ημερας.Αρα σαν 8η με 5ης.Μηπως είναι αίματακι εμφύτευσης; Το ξέρω ότι σκέφτεσαι ότι είναι λίγο αργά για αίμα εμφύτευσης, αλλά θυμάμαι κορίτσια που είχαν τέτοια μέρα αίματακι και ητανε θετική η χοριακη.. Δε θέλω να σε ξεσηκωνω.. Κάνε όσο μπορείς πως δεν το είδες.. Για να μην επηρεαστεις είτε αρνητικά είτε θετικά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, ANAMONH είπε:

Με αυτά τα φάρμακα τι ανταπόκριση είχες αν επιτρέπεται? Αυτά τα φάρμακα θέλουν επιτροπή?

Καλημέρα κορίτσι μου!!!

Με τη Δεύτερη πήρα 5 ωάρια και 4 άριστες βλάστοκύστες τέλειο θα έλεγα αποτελέσματα με την 1 είχα πάρει 6 ωάρια 1 μόνο γονιμοποιήθηε και αυτό κάτω του μετρίου.

κανονικά μου είχε πει ο γιατρός να κάνω ένα μήνα ξεκούραση άλλα όταν με είδε στον υπέρηχο είπε να μη χάσουμε αυτό το μήνα κάτι είδε προφανώς... μου είπε οι ωοθήκες σου ξύπνησαν και είχε δίκιο... μου ταίριαξε και η αγωγή πολύ περισσότερο και είχαμε αυτό το καλό αποτέλεσμα.... άσχετα που δεν πέτυχε η ετ.

Τα Φεμαρα στα γραφει ο γιατρός δε θέλουν επιτροπή τα αλτερμον μπορείς να τα πάρεις και από επιτροπή εγώ τα πήρα μόνη μου.

  • Μου αρέσει 1

mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Και είσαι με εμβρυα 3ημερας.Αρα σαν 8η με 5ης.Μηπως είναι αίματακι εμφύτευσης; Το ξέρω ότι σκέφτεσαι ότι είναι λίγο αργά για αίμα εμφύτευσης, αλλά θυμάμαι κορίτσια που είχαν τέτοια μέρα αίματακι και ητανε θετική η χοριακη.. Δε θέλω να σε ξεσηκωνω.. Κάνε όσο μπορείς πως δεν το είδες.. Για να μην επηρεαστεις είτε αρνητικά είτε θετικά. 

Ευχαριστω πολύ για τα καλά σου λόγια. Κι εγω το σκέφτηκα αυτό όπως επίσης μήπως είναι υπολείμματα παλιάς περιόδου. Η μαία είπε να μην ανησυχώ κ ότι θα ρωτήσει και τον γιατρό και θα με πάρει. Επίσης να μη κάνω χοριακη νωρίτερα από το Σάββατο. Όλα καλά ότι είναι είναι δεν σκάω. 

  • Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 45 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! Είδα λίγο καφέ στο εσώρουχο μου. Τώρα θα πάρω και τον γιατρό βέβαια αλλά τι μπορεί να είναι; Έλευση περιόδου; 

Καλημερα!εγω ειδα την εβδομη μερα καφε κ μιλησα με το γιατρο κ μου ειπε οτι ειναι καλο σημαδι!κ τελικα ηταν!

Καφε εχω ακομα κ σημερα περιπου μια βδομαδα τωρα αλλα ο γιατρος μου λεει πως ειναι συνηθισμενο κ να μην με προβληματιζει γιατι θα τα εχω αρκετα συχνα!

Ευχομαι να ειναι κ για σενα ενα καλο σημαδι!κ να ειναι η εμφυτευση!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Ευχαριστω πολύ για τα καλά σου λόγια. Κι εγω το σκέφτηκα αυτό όπως επίσης μήπως είναι υπολείμματα παλιάς περιόδου. Η μαία είπε να μην ανησυχώ κ ότι θα ρωτήσει και τον γιατρό και θα με πάρει. Επίσης να μη κάνω χοριακη νωρίτερα από το Σάββατο. Όλα καλά ότι είναι είναι δεν σκάω. 

Χωρίς κ εγώ ν θέλω να σε ξεσηκώσω κοριτσάκι μου.. τον Ιούνιο που έμεινα έγκυος 8η μέρα με βλαστοκυστες είχα καφέ κ ροζ είχα πάθει πανικό..σε 3 μέρες έκανα χοριακη κ ήταν τεράστια..

Οπότε περίμενε λίγο ήρεμη όσο μπορείς.. Κ ας ευχηθούμε στο καλύτερο σενάριο!!!αυτό της εμφύτευσης!!!στο εύχομαι με όλη μου την ψυχή!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen 90 είπε:

Καλημερα!εγω ειδα την εβδομη μερα καφε κ μιλησα με το γιατρο κ κου ειπε οτι ειναι καλο σημαδι!κ τελικα ηταν!

Καφε εχω ακομα κ σημερα περιπου μια βδομαδα τωρα αλλα ο γιατρος μου λεει πως ειναι συνηθισμενο κ να μην με προβληματιζει γιατι θα τα εχω αρκετα συχνα!

Ευχομαι να ειναι κ για σενα ενα καλο σημαδι!κ να ειναι η εμφυτευση!!

Ναι ε; Θα δείξει το Σάββατο 

Just now, natassaki2006 είπε:

Χωρίς κ εγώ ν θέλω να σε ξεσηκώσω κοριτσάκι μου.. τον Ιούνιο που έμεινα έγκυος 8η μέρα με βλαστοκυστες είχα καφέ κ ροζ είχα πάθει πανικό..σε 3 μέρες έκανα χοριακη κ ήταν τεράστια..

Οπότε περίμενε λίγο ήρεμη όσο μπορείς.. Κ ας ευχηθούμε στο καλύτερο σενάριο!!!αυτό της εμφύτευσης!!!στο εύχομαι με όλη μου την ψυχή!!

Ευχαριστω Νατάσα μου τι να πω υπομονή & θα φανεί.

  • Μου αρέσει 3

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, decemberlove είπε:

Ακριβως αυτο. Τ alice ειναι σαν τ νικα μονο π ελεγχει στοχευμενα μικροβια π κανουν ενδομητριτιδα . Ελεγχει τα εξης.. εντεροκοκκο e coli μυκοπλασμα ουρεπλασμα χλαμυδια κ λιγα ακομα δεν τ θυμαμαι

Η αληθεια ειναι οτι εχω ακουσει κ στο γενεσις π ημουν να κανουν back to back διεγερση τ κανουν λεει στο εξωτερικο χωρις να αφηνουν να περασει διαστημα. Ειναι υποκειμενικο εγω πχ δεν θα τ εκανα.

Αυτό που έκανα εγώ δεν ήταν back to back διέγερση ήταν 2 ολοκληρωμένς εξωσωμάτικες. η back to back διέγερση είναι όταν κάνεις αγωγή που πέρνουν τα ώριμα και συνεχίζεις αγωγή να ωριμάσουν και τα υπόλοιπα και να πάρουν και αύτα. τον. είχα ρωτήσει εάν είναι αύτο...

1 ώρα πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! Είδα λίγο καφέ στο εσώρουχο μου. Τώρα θα πάρω και τον γιατρό βέβαια αλλά τι μπορεί να είναι; Έλευση περιόδου; 

καλημέρα!!!

Εγώ το βλέπω πολύ θετικά και είμαι σίγουρη ότι θα έχεις μία θετικότατηηηηη χορίακη!!!!!


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

Αυτό που έκανα εγώ δεν ήταν back to back διέγερση ήταν 2 ολοκληρωμένς εξωσωμάτικες. η back to back διέγερση είναι όταν κάνεις αγωγή που πέρνουν τα ώριμα και συνεχίζεις αγωγή να ωριμάσουν και τα υπόλοιπα και να πάρουν και αύτα. τον. είχα ρωτήσει εάν είναι αύτο...

καλημέρα!!!

Εγώ το βλέπω πολύ θετικά και είμαι σίγουρη ότι θα έχεις μία θετικότατηηηηη χορίακη!!!!!

Μου λύθηκε η απορία με αυτό το back to back .  Ευχαριστω που το εξήγησες. 

Λες να πανηγυρίζω το Σάββατο;;;;;

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, νικηαντωνια81 said:

Μου λύθηκε η απορία με αυτό το back to back .  Ευχαριστω που το εξήγησες. 

Λες να πανηγυρίζω το Σάββατο;;;;;

Έχω πολύ θετικό προαίσθημα να ξερεις αυτη τη φορά!!!!!!!


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking είπε:

Έχω πολύ θετικό προαίσθημα να ξερεις αυτη τη φορά!!!!!!!

Εκεί που πέφτω με ανεβάζετε να ξέρετε κορίτσια μου κι ας μην έχω το Σάββατο καλά νέα. Μακαρι να είναι θετικό το σημερινό. 

  • Μου αρέσει 9

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Μου λύθηκε η απορία με αυτό το back to back .  Ευχαριστω που το εξήγησες. 

Λες να πανηγυρίζω το Σάββατο;;;;;

ωωω σιγουράκι.... φαβορί σε έχωωωω!!!

Όλες θα πανηγυρίζουμε!!


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...