Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Queen 90 said:

Καλημερα κοριτσια μου!

Μολις γυρισα απο το γιατρο!Τελικα ειναι ενα το εμβρυακι μου!Θα γινω τριτεκνη !!!:wub::wub::wub:Μου ειπε ο γιατρος οτι δεν παιζει τοσο ρολο η χοριακη στο αν ειναι διδυμα!Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα χαμηλοτερη χοριακη σε σχεση με τωρα κ τελικα ηταν δυο!Ειδα σακο κ εμβρυικα στοιχεια κ τωρα θα ξαναπαω σε 10 μερες για να ακουσουμε καρδουλα!!!!

Με το καλό!!!! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Queen 90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!

Μολις γυρισα απο το γιατρο!Τελικα ειναι ενα το εμβρυακι μου!Θα γινω τριτεκνη !!!:wub::wub::wub:Μου ειπε ο γιατρος οτι δεν παιζει τοσο ρολο η χοριακη στο αν ειναι διδυμα!Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα χαμηλοτερη χοριακη σε σχεση με τωρα κ τελικα ηταν δυο!Ειδα σακο κ εμβρυικα στοιχεια κ τωρα θα ξαναπαω σε 10 μερες για να ακουσουμε καρδουλα!!!!

Μπραβοοοοοοοοο !!!! Γερό να είναι κ ας είναι 1.

Πολυ ευχάριστα νέα σήμερα !

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen 90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!

Μολις γυρισα απο το γιατρο!Τελικα ειναι ενα το εμβρυακι μου!Θα γινω τριτεκνη !!!:wub::wub::wub:Μου ειπε ο γιατρος οτι δεν παιζει τοσο ρολο η χοριακη στο αν ειναι διδυμα!Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα χαμηλοτερη χοριακη σε σχεση με τωρα κ τελικα ηταν δυο!Ειδα σακο κ εμβρυικα στοιχεια κ τωρα θα ξαναπαω σε 10 μερες για να ακουσουμε καρδουλα!!!!

Καλημέρα!!! Μπράβο!!! Με το καλό το μωράκι:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Queen 90 said:

Καλημερα κοριτσια μου!

Μολις γυρισα απο το γιατρο!Τελικα ειναι ενα το εμβρυακι μου!Θα γινω τριτεκνη !!!:wub::wub::wub:Μου ειπε ο γιατρος οτι δεν παιζει τοσο ρολο η χοριακη στο αν ειναι διδυμα!Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα χαμηλοτερη χοριακη σε σχεση με τωρα κ τελικα ηταν δυο!Ειδα σακο κ εμβρυικα στοιχεια κ τωρα θα ξαναπαω σε 10 μερες για να ακουσουμε καρδουλα!!!!

Μπράβο αγάπη μου!!! Με το καλό!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Queen 90 said:

Καλημερα κοριτσια μου!

Μολις γυρισα απο το γιατρο!Τελικα ειναι ενα το εμβρυακι μου!Θα γινω τριτεκνη !!!:wub::wub::wub:Μου ειπε ο γιατρος οτι δεν παιζει τοσο ρολο η χοριακη στο αν ειναι διδυμα!Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα χαμηλοτερη χοριακη σε σχεση με τωρα κ τελικα ηταν δυο!Ειδα σακο κ εμβρυικα στοιχεια κ τωρα θα ξαναπαω σε 10 μερες για να ακουσουμε καρδουλα!!!!

Τί καλά νέα!!! Μπράβο κοριτσάκι μου! Να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Queen 90 είπε:

Ευχαριστω πολυ!!!:wub:

Σ ευχαριστω παρα πολυ!:wub:

Ευχαριστω πολυ!:wub:

Σ ευχαριστω παρα πολυ!:wub:

Σ ευχαριστω παρα πολυ!Ευχομαι τα καλυτερα κ σε σενα!:wub::wub:

Σ ευχαριστω πολυ!!Ευχομαι σε λιγες μερες να μας πεις τα δικα σου καλα νεα!!:wub:

 

Σας ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια μου!(θελω να σας γραψω κ απο εδω!)Μπορει σε καποιες να φαινεται υπερβολικο διοτι εχω ηδη τα κοριτσια μου απο την πρωτη μου προσπαθεια(οποτε να θεωρηθει οτι μιλαω εκ του ασφαλους) αλλα και αυτη τη φορα τα βιωνω ολα σα να ειναι η πρωτη φορα!Μονο εσεις μπορειτε να καταλαβετε ολο αυτο που περναμε!Ευχομαι πραγματικα σε ολα τα κοριτσια που ειναι ακομα στο σταδιο της προσπαθειας τους να τα καταφερουν πολυ πολυ συντομα!Εγω θα ειμαι εδω να σας στηριζω και να σας δινω κουραγιο!:wub::wub::wub:

Ευχαριστούμε όλα να πάνε καλά για όλες μας και να γεννήσουμε γερά μωρά!

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Queen 90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!

Μολις γυρισα απο το γιατρο!Τελικα ειναι ενα το εμβρυακι μου!Θα γινω τριτεκνη !!!:wub::wub::wub:Μου ειπε ο γιατρος οτι δεν παιζει τοσο ρολο η χοριακη στο αν ειναι διδυμα!Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα χαμηλοτερη χοριακη σε σχεση με τωρα κ τελικα ηταν δυο!Ειδα σακο κ εμβρυικα στοιχεια κ τωρα θα ξαναπαω σε 10 μερες για να ακουσουμε καρδουλα!!!!

Μπραβοοο!!!όλα να πάνε τέλεια!!!!με το καλό!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! 

Εχω αίμα σμρ όποτε δεν είναι καλά τα πράγματα. Στενοχωρηθηκα πολύ. 

Βιοχημική πάλι.

Καλημέρα! Μήπως χρειάζεσαι περισσότερη προγεστερονη; τεστ έκανες; μην απελπίζεσαι δεν τελείωσε τίποτα αν δεν δούμε χοριακη!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Petra είπε:

Καλημέρα! Μήπως χρειάζεσαι περισσότερη προγεστερονη; τεστ έκανες; μην απελπίζεσαι δεν τελείωσε τίποτα αν δεν δούμε χοριακη!!! 

Παίρνω ήδη 4 outro. ΟΧι δεν εκανα τίποτα. Αύριο είναι να κάνω χοριακη.

ωστοσο ξεφουσκωσα σχεδόν. Είμαι σίγουρη ότι δεν προχώρησε. 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Παίρνω ήδη 4 outro. ΟΧι δεν εκανα τίποτα. Αύριο είναι να κάνω χοριακη.

ωστοσο ξεφουσκωσα σχεδόν. Είμαι σίγουρη ότι δεν προχώρησε. 

Εγώ στη θέση σου θα πήγαινα τώρα να κάνω χοριακή!! Έχουν περάσει οι μέρες, θεωρώ ότι σίγουρα θα δείξει κάτι. Μην κάθεσαι και τυραννιέσαι!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Πάω τώρα εχεις δίκιο 

Καλημέρα κούκλα μου..... πήγαινε τώρα να κάνεις χοριακή και πέρε τώρα το γιατρό σου μήπως σου αυξήσει τα utro & σου κόψει και salospir ή ότι πάρόμοιο πέρνεις!!

Καλή επιτυχία εύχομαι κούκλα μου!!! 

Η σκέψη μου είναι μαζί σου...


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...