Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Love!!! είπε:

Άντε λίγο υπομονή.... τον γιατρό σου τον πήρες?

Όχι δεν τον πήρα. Θα το κάνω όταν θα έχω την χοριακη. Την αντιπηκτική δεν την κάνω προς το παρόν 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Κορίτσια εκανα. Κατά τις 12:30 θα ξέρω.

 

Μακάρι κορίτσι μου να ακούσεις τα καλύτερα νέα..!!Στο εύχομαι ολόψυχα γτ πολύ στεναχωρήθηκα που σε διάβασα το πρωί.. 

Περιμένουμε μαζί σου..!!

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Αρνητική κορίτσια 

Ωχ τώρα το είδα...λυπάμαι πολύ!!!Δεν ξέρω τι άλλο να σου πω...κουράγιο κοριτσάκι μου!!!Θα τα καταφέρεις κάποια στιγμή θα τα καταφέρεις!!Είμαι σίγουρη!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Αρνητική κορίτσια 

Πφφφ! Λυπάμαι τόσο πολύ! Όμως, δεν το βάζουμε κάτω! Συνεχίζουμε δυναμικά μέχρι να τα καταφέρουμε και θα τα καταφέρουμε :x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Αρνητική κορίτσια 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα φίλη μου... Μαζεύουμε σιγά σιγά δυνάμεις και συνεχίζουμε!!! Ο αγώνας θα δικαιωθεί για όλους μας θα το δεις!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 said:

Αρνητική κορίτσια 

Λυπάμαι πολύ πολύ....

Εγώ να πω που πάντα σκέφτομαι το επόμενο βήμα αν μου επιτρέπεις 

ισως αξίζει την άλλη φορά να πάτε με βλαστοκυστες να ξέρουμε τι γίνεται...


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking είπε:

Λυπάμαι πολύ πολύ....

Εγώ να πω που πάντα σκέφτομαι το επόμενο βήμα αν μου επιτρέπεις 

ισως αξίζει την άλλη φορά να πάτε με βλαστοκυστες να ξέρουμε τι γίνεται...

Ναι ξέρουμε τι; Να πάρω τι ωάριο του μήνα και μα ρισκάρω να το αφήσω βλαστοκύστη; Συγγνώμη αλλά αυτό δεν παίζει ούτε στα έργα 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, νικηαντωνια81 said:

Αρνητική κορίτσια 

Λυπάμαι πάρα πολύ....

Just now, νικηαντωνια81 said:

Ναι ξέρουμε τι; Να πάρω τι ωάριο του μήνα και μα ρισκάρω να το αφήσω βλαστοκύστη; Συγγνώμη αλλά αυτό δεν παίζει ούτε στα έργα 

Βρε κορίτσι, ξέρουμε ότι είσαι σε δύσκολη φάση. Και ίσως δεν θέλεις να συζητήσεις τώρα. Αλλά όπως το διάβασα εγώ, η @mominthemaking απλώς ήθελε να βοηθήσει, να δώσει μία άλλη οπτική. Δεν είναι και λίγα τα κορίτσια που έκαναν φυσικούς και φυσικούς τροποποιημένους και άφηναν τα εμβρυάκια να φτάσουν σε στάδιο βλαστοκύστεων. Αν τώρα εσύ δεν αισθάνεσαι άνετα να το κάνεις, κατανοητό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Ναι ξέρουμε τι; Να πάρω τι ωάριο του μήνα και μα ρισκάρω να το αφήσω βλαστοκύστη; Συγγνώμη αλλά αυτό δεν παίζει ούτε στα έργα 

Πάντως, κι εγώ τον Νοέμβριο το ένα του μήνα πήραμε και τα κατάφερε κι έφτασε βλαστοκυστη και έδωσε και εγκυμοσύνη, άσχετα με την κατάληξη! Και τον Οκτώβριο ήμουν από διέγερση που από τα 10 ωάρια τα 8 ήταν μούφα! Όλη η διαδικασία για 2 που φυσικά δεν το ρισκάραμε και τα βάλαμε 3 μέρας! Όπως βλέπεις δεν είμαι και φουλ παραγωγική με καλά αυγά, αλλά και τον Νοέμβριο και τον Φλεβάρη το ένα και μοναδικό και βλαστοκυστη έγινε και εγκυμοσύνη έδωσε! Θα μπορούσες να το δοκιμάσεις εναλλακτικά! Ποτέ δεν ξέρεις!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Πάντως, κι εγώ τον Νοέμβριο το ένα του μήνα πήραμε και τα κατάφερε κι έφτασε βλαστοκυστη και έδωσε και εγκυμοσύνη, άσχετα με την κατάληξη! Και τον Οκτώβριο ήμουν από διέγερση που από τα 10 ωάρια τα 8 ήταν μούφα! Όλη η διαδικασία για 2 που φυσικά δεν το ρισκάραμε και τα βάλαμε 3 μέρας! Όπως βλέπεις δεν είμαι και φουλ παραγωγική με καλά αυγά, αλλά και τον Νοέμβριο και τον Φλεβάρη το ένα και μοναδικό και βλαστοκυστη έγινε και εγκυμοσύνη έδωσε! Θα μπορούσες να το δοκιμάσεις εναλλακτικά! Ποτέ δεν ξέρεις!

 

Εγω είμαι κατά 

Γιατί και η βλαστοκύστη είναι αμφιβόλου αποτελέσματος 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 said:

Ναι ξέρουμε τι; Να πάρω τι ωάριο του μήνα και μα ρισκάρω να το αφήσω βλαστοκύστη; Συγγνώμη αλλά αυτό δεν παίζει ούτε στα έργα 

Γιατί το λες αυτό;
γιατι ρίσκο; Αν δεν προχωρήσει εκτός πόσες πιθανότητες έχει να προχωρήσει εντός;ναι ξέρω έχει κάποιες αλλα δεν ξέρω ποσες είναι αυτές που να αξίζει να μεταφέρουμε και να επενδύουμε σωματικά πνευματικά οικονομικά...

κι εγώ που δεν μπορώ να κάνω άλλες διεγέρσεις μετά από αυτό που ειχα πάθει τσούκου τσουκου φυσικούς και ο,τι γίνει αν γίνει.

σου στέλνω την αγάπη μου και μια αγκαλια


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking είπε:

Γιατί το λες αυτό;
γιατι ρίσκο; Αν δεν προχωρήσει εκτός πόσες πιθανότητες έχει να προχωρήσει εντός;ναι ξέρω έχει κάποιες αλλα δεν ξέρω ποσες είναι αυτές που να αξίζει να μεταφέρουμε και να επενδύουμε σωματικά πνευματικά οικονομικά...

κι εγώ που δεν μπορώ να κάνω άλλες διεγέρσεις μετά από αυτό που ειχα πάθει τσούκου τσουκου φυσικούς και ο,τι γίνει αν γίνει.

σου στέλνω την αγάπη μου και μια αγκαλια

Και τι θα κάνω ωοληψιες τσάμπα και βερεσέ μήπως και πάρω βλαστοκύστη; Άλλωστε τα 3ης μέρας στο φυσικό τους περιβάλλον έχουν περισσότερες πιθανότητες απ ότι εκτός. 

  • Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Εγω είμαι κατά 

Γιατί και η βλαστοκύστη είναι αμφιβόλου αποτελέσματος 

Καλά ναι, δυστυχώς στη εξωσωματική δεν υπάρχουν εγγυήσεις... αυξάνεις ποσοστά αλλά και πάλι...

Μεγάλη αγκαλιά από μένα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...