Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Είπε ο doctor να αυξήσω τα outro κ ότι δεν δίνουν σημασία σε κάτι τέτοια.

Να προσθέσω κι εγώ ότι την 8η-9η μέρα είχα λίγα καφέ το πρωί στο σκούπισμα! Την ίδια μέρα πήρα θετική χοριακή! Παρόλα αυτά κι εμένα μου αύξησε τα outro και δεν έχω από τότε! Κι εγώ είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα!

Αισίως μπαίνω στην 6η βδομάδα...πόσο θα θελα να κλείσω τα μάτια και στην 13η να τα ανοίξω κι όλα να είναι καλά! 

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, *Μυρτώ είπε:

Να προσθέσω κι εγώ ότι την 8η-9η μέρα είχα λίγα καφέ το πρωί στο σκούπισμα! Την ίδια μέρα πήρα θετική χοριακή! Παρόλα αυτά κι εμένα μου αύξησε τα outro και δεν έχω από τότε! Κι εγώ είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα!

Αισίως μπαίνω στην 6η βδομάδα...πόσο θα θελα να κλείσω τα μάτια και στην 13η να τα ανοίξω κι όλα να είναι καλά! 

Θα είναι εχε πίστη στο θεό.

Just now, *Μυρτώ είπε:

Να προσθέσω κι εγώ ότι την 8η-9η μέρα είχα λίγα καφέ το πρωί στο σκούπισμα! Την ίδια μέρα πήρα θετική χοριακή! Παρόλα αυτά κι εμένα μου αύξησε τα outro και δεν έχω από τότε! Κι εγώ είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα!

Αισίως μπαίνω στην 6η βδομάδα...πόσο θα θελα να κλείσω τα μάτια και στην 13η να τα ανοίξω κι όλα να είναι καλά! 

Με συγκινειτε όλες σας ευχαριστω!

  • Μου αρέσει 4

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια μόλις γύρισα από γιατρό. μου έκανε τελικά PCR ενδομητριού και σκρατσιν. το ξύσαμε και λίγο για να ανανεώθει χα χα χα.

και έκανα και αιματολογικές εξετάσεις ένα σορό... ούτε που καταλαβαίνω τι είναι όλες αυτές.... ευτυχώς που η γυναικά του γιατρού μου είναι αιματολόγος και συνεννοήθηκαν μεταξύ τους!!!

Παρασκευή θα έχω αιματολογικές και σε 2 εβδομάδες τη βιοψία.... και τέλος του μήνα περιμένω περίοδο εάν είναι όλα καλά πάμε σε ετ με παγωτίνια...

  • Μου αρέσει 9

mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

ωωω σιγουράκι.... φαβορί σε έχωωωω!!!

Όλες θα πανηγυρίζουμε!!

Είστε θεεεεεεεεεες

Just now, Love!!! είπε:

Εγώ κορίτσια μόλις γύρισα από γιατρό. μου έκανε τελικά PCR ενδομητριού και σκρατσιν. το ξύσαμε και λίγο για να ανανεώθει χα χα χα.

και έκανα και αιματολογικές εξετάσεις ένα σορό... ούτε που καταλαβαίνω τι είναι όλες αυτές.... ευτυχώς που η γυναικά του γιατρού μου είναι αιματολόγος και συνεννοήθηκαν μεταξύ τους!!!

Παρασκευή θα έχω αιματολογικές και σε 2 εβδομάδες τη βιοψία.... και τέλος του μήνα περιμένω περίοδο εάν είναι όλα καλά πάμε σε ετ με παγωτίνια...

Το ότι εχεις τα παγωτινια είναι μεγάλο προτέρημα. Είναι και βλαστοκυστες! Πας αεράτη λοιπόν. Όλες οι εξετάσεις πακέτο σούπερ. 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Είστε θεεεεεεεεεες

Το ότι εχεις τα παγωτινια είναι μεγάλο προτέρημα. Είναι και βλαστοκυστες! Πας αεράτη λοιπόν. Όλες οι εξετάσεις πακέτο σούπερ. 

Έχω 2 ένα πολύ καλό και ένα μέτριο.

ο γιατρός μου βέβαια μου πρότεινε να μην κάνω ετ τον άλλο μήνα αλλά να κάνω φυσικό τροποποιημένο να πάρουμε άλλα 2-3 να έχω σύνολο τουλάχιστον 4 παγωτίνια γιατί λέει εάν πιάσει το 1 μέχρι να έρθει η ώρα για 2 παιδάκι τότε θα είναι πιο δύσκολα τα πράγματα λόγω ηλικίας.... δεν το έχω αποφασίσει ακόμα.... το σκέφτομαι... από τη μία λέω ναι από την άλλη λέω όχι....

  • Μου αρέσει 1

mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Love!!! είπε:

Έχω 2 ένα πολύ καλό και ένα μέτριο.

ο γιατρός μου βέβαια μου πρότεινε να μην κάνω ετ τον άλλο μήνα αλλά να κάνω φυσικό τροποποιημένο να πάρουμε άλλα 2-3 να έχω σύνολο τουλάχιστον 4 παγωτίνια γιατί λέει εάν πιάσει το 1 μέχρι να έρθει η ώρα για 2 παιδάκι τότε θα είναι πιο δύσκολα τα πράγματα λόγω ηλικίας.... δεν το έχω αποφασίσει ακόμα.... το σκέφτομαι... από τη μία λέω ναι από την άλλη λέω όχι....

Τι ηλικία εχεις;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Τι ηλικία εχεις;

38 μόλις τα έκλεισα... 

και έχω και μία απορία ακόμα... αυτό το μήνα τώρα που έκανα βιοψία και σκτρατσιν αποκλείεται η φυσική σύλληψη? 

υποτίθεται ότι η ωορρηξία μου είναι σήμρα ή αύριο... να προσπαθήσω μπάς και πήρε μπρος ο οργανισμός μου ή δεν έχει νόημα?


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

38 μόλις τα έκλεισα... 

και έχω και μία απορία ακόμα... αυτό το μήνα τώρα που έκανα βιοψία και σκτρατσιν αποκλείεται η φυσική σύλληψη? 

υποτίθεται ότι η ωορρηξία μου είναι σήμρα ή αύριο... να προσπαθήσω μπάς και πήρε μπρος ο οργανισμός μου ή δεν έχει νόημα?

Αν δεν σας είπε ο γιατρός να μην έχετε επαφές για τυχόν μολύνσεις κλπ (δεν έχω κάνει την παραπάνω εξέταση, δεν γνωρίζω), γιατί όχι! Καλή απόλαυση :oops:

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

38 μόλις τα έκλεισα... 

και έχω και μία απορία ακόμα... αυτό το μήνα τώρα που έκανα βιοψία και σκτρατσιν αποκλείεται η φυσική σύλληψη? 

υποτίθεται ότι η ωορρηξία μου είναι σήμρα ή αύριο... να προσπαθήσω μπάς και πήρε μπρος ο οργανισμός μου ή δεν έχει νόημα?

Νομίζω δεν κάνει λόγω μολύνσεων. Είχα κάνει σκρατσινγκ και εγω.

Καλύτερα μα το αποφύγεις.

Just now, Love!!! είπε:

38 μόλις τα έκλεισα... 

και έχω και μία απορία ακόμα... αυτό το μήνα τώρα που έκανα βιοψία και σκτρατσιν αποκλείεται η φυσική σύλληψη? 

υποτίθεται ότι η ωορρηξία μου είναι σήμρα ή αύριο... να προσπαθήσω μπάς και πήρε μπρος ο οργανισμός μου ή δεν έχει νόημα?

Συμφωνω με τον γιατρό σου. Το ιδανικό θα είναι τα δίδυμα φίλη μου. Σκεψου το. 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Αν δεν σας είπε ο γιατρός να μην έχετε επαφές για τυχόν μολύνσεις κλπ (δεν έχω κάνει την παραπάνω εξέταση, δεν γνωρίζω), γιατί όχι! Καλή απόλαυση :oops:

 

 

χα χα χα ευχαριστώ πολύ!!! 


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Queen 90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!

Μολις γυρισα απο το γιατρο!Τελικα ειναι ενα το εμβρυακι μου!Θα γινω τριτεκνη !!!:wub::wub::wub:Μου ειπε ο γιατρος οτι δεν παιζει τοσο ρολο η χοριακη στο αν ειναι διδυμα!Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα χαμηλοτερη χοριακη σε σχεση με τωρα κ τελικα ηταν δυο!Ειδα σακο κ εμβρυικα στοιχεια κ τωρα θα ξαναπαω σε 10 μερες για να ακουσουμε καρδουλα!!!!

Μπράβο κορίτσι μου...με το καλό το μωράκι σου!!όλα να πάνε τέλεια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...