Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Maroxmarox said:

      Coq πόσο έπαιρνες; Τα άλλα τα παίρνω 

      Το coq10 πόσο καιρό τα έπαιρνες ;είδες διάφορα ότι σου έκαναν δουλειά πχ στις γονιμοποιήσεις; Παίρνω fertilfix ναι είναι ακριβές αλλά λόγο χασιμοτο δε κάνει να παίρνω ιώδιο μου είπε η ενδοκρινολογος...αλλά διαβάζω ότι το coq10 βοηθάει στα ωάρια και θέλω σα συμπληρωματικό για τα ωάρια .gluco παίρνω έχω αντίσταση στην ινσουλιινη

      Το coq10 πόσο καιρό τα έπαιρνες ;είδες διάφορα ότι σου έκαναν δουλειά πχ στις γονιμοποιήσεις; Παίρνω fertilfix ναι είναι ακριβές αλλά λόγο χασιμοτο δε κάνει να παίρνω ιώδιο μου είπε η ενδοκρινολογος...αλλά διαβάζω ότι το coq10 βοηθάει στα ωάρια και θέλω σα συμπληρωματικό για τα ωάρια .gluco παίρνω έχω αντίσταση στην ινσουλιινη

      Εγώ έπαιρνα τρία χάπια coq10 των 200 άρα 600 ημερησίως … μου τα εοχε συστήσει η εξωσωματικός .. τα έπαιρνα πολύ καιρό ακόμα κ την περίοδο των ενέσεων μέχρι την ωοληψια .. μετά την ωοληψια τα σταμάτησα .

      8 hours ago, Nima21 said:

      Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και την ευχή!!!

      Να φανταστείς στον πρωτο υπερηχο έβλεπε μονο 6-7.. και είχα στεναχωρηθεί.. μόλις μου ειπε 10 και οτι θα αυξήσουμε τις μονάδες για να ωριμάσουν ενώ χάρηκα, αγχωθηκα κιόλας! Ενω δεν εχω σημάδια, ουτε ιστορικό.. απλώς ψαχνω να βρω τη στραβή.. είναι και η πρωτη μου διέγερση και καταλαβαίνεις! Θα χαλαρώσω! 

      Εσύ σε τι στάδιο βρίσκεσαι τώρα;;;  Εκανες εμβρυομεταφορά;;

      Εμένα έβλεπε 8 καταφέραμε να φτάσουμε στα 13 και πήραμε τελικά 14 αλλά τα 10 προχώρησαν τώρα ποσά θα μείνουν δεν ξέρω θα μάθω  σύντομα ..σου εύχομαι πολύ καλή  επιτυχία ! 

      18 minutes ago, Nima21 said:

      Πήρα και τον γιατρό και του ειπα πως νιωθω και μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικά όλα, φουσκωμα,βαρος κλπ και να τρωω πολυ πρωτεΐνη.. μου απέκλεισε κ εκεινος την υπερδιεγερση. Ευτυχώς αύριο θα μάθω τη μέρα της ωοληψίας!

      Εύχομαι και σε σένα να επανέλθει ο οργανισμός σου στα φυσιολογικά του πολυ πολυ συντομα και με το καλο να κανεις την εμβρυομεταφορα σου!! Στελνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς για την καταπολέμηση του άγχους!!! Αχχ🙆😝

      Μην σκέφτεσαι την υπερδιέγερση … εγώ να δεις πως ήμουν … μια κοιλιά τριών μηνών … άστο … στο κέντρο στην αναμονή της ωοληψιας όλες ήταν οκ εγώ σαν μπόγος … μετά συνήλθα λίγο αλλά κ πάλι έχω πρήξιμο …. Όλα καλα Θα πάνε . Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός αλλά παρτο χαλαρά …0

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

16 hours ago, νικηαντωνια81 said:

Μακαρι

Εγώ σου λέω ότι θα έχεις και μεγάλο νούμερο! Εσυ μας έκανες ποδαρικό στο καφέ 2021 και μέχρι τώρα έχει μεγάλα ποσοστά επιτυχίας! Κανε υπομονή λίγες ημέρες, να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

.  @Andri M να ξέρεις κάθε φορά που βλέπω αν γράφεις, σου στέλνω καρδούλες από την χαρά μου για εσένα! ! :wub:
 

Καλή Σαρακοστή σε όλους με υγεία και πολύ αγάπη! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Queen 90 είπε:

Καλημερα!!Η αληθεια ειναι οτι εχει μειωθει το αγχος εννοειται!Αλλα η αναμονη ειναι αναμονη!Αυριο παλι να σιγουρεψουμε την καλη εκβαση κ μετα τον υπερηχο!!! 
Εσυ πως εισαι;

Εχω κ εγω καλο προσαισθημα για σενα!!Σε ποια μερα της εμβρυομεταφορας εισαι τωρα;

Καλημέρα κ καλή Σαρακοστή!!!! Αύριο χοριακη ε; Κ τα αποτελέσματα πάλι αργά το απόγευμα θα τα πάρεις;

Ειμαι στην 8η!!!!!

Just now, Konna! είπε:

Εγώ σου λέω ότι θα έχεις και μεγάλο νούμερο! Εσυ μας έκανες ποδαρικό στο καφέ 2021 και μέχρι τώρα έχει μεγάλα ποσοστά επιτυχίας! Κανε υπομονή λίγες ημέρες, να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

.  @Andri M να ξέρεις κάθε φορά που βλέπω αν γράφεις, σου στέλνω καρδούλες από την χαρά μου για εσένα! ! :wub:
 

Καλή Σαρακοστή σε όλους με υγεία και πολύ αγάπη! 

Τι εννοεις ρε αγάπη ότι εκανα ποδαρικό; Θυμησε μου χαχαχα γιατί το χω κάψει.

  • Χαχα 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 said:

Καλημέρα κ καλή Σαρακοστή!!!! Αύριο χοριακη ε; Κ τα αποτελέσματα πάλι αργά το απόγευμα θα τα πάρεις;

Ειμαι στην 8η!!!!!

Τι εννοεις ρε αγάπη ότι εκανα ποδαρικό; Θυμησε μου χαχαχα γιατί το χω κάψει.

Πρώτα εσύ απάντησες στο καινούριο αυτό τοπικ!!!

Μακάρι να είναι γούρικο για όλες μας φέτος!!!

  • Μου αρέσει 1

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 said:

Καλημέρα κ καλή Σαρακοστή!!!! Αύριο χοριακη ε; Κ τα αποτελέσματα πάλι αργά το απόγευμα θα τα πάρεις;

Ειμαι στην 8η!!!!!

Τι εννοεις ρε αγάπη ότι εκανα ποδαρικό; Θυμησε μου χαχαχα γιατί το χω κάψει.

Εσυ έγραψες πρώτη στο καφέ εξωσωματικής 2021 και δεύτερη η Andri, η οποία είναι εγκυουλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 hours ago, Konna! said:

Εγώ σου λέω ότι θα έχεις και μεγάλο νούμερο! Εσυ μας έκανες ποδαρικό στο καφέ 2021 και μέχρι τώρα έχει μεγάλα ποσοστά επιτυχίας! Κανε υπομονή λίγες ημέρες, να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

.  @Andri M να ξέρεις κάθε φορά που βλέπω αν γράφεις, σου στέλνω καρδούλες από την χαρά μου για εσένα! ! :wub:
 

Καλή Σαρακοστή σε όλους με υγεία και πολύ αγάπη! 

Γλυκό μου κορίτσι!!!Να ξέρεις σε περιμένω!!!

Καλή Σαρακοστή σε όλα τα κορίτσια!

4 hours ago, Queen 90 said:

Καλημερα!!Η αληθεια ειναι οτι εχει μειωθει το αγχος εννοειται!Αλλα η αναμονη ειναι αναμονη!Αυριο παλι να σιγουρεψουμε την καλη εκβαση κ μετα τον υπερηχο!!! 
Εσυ πως εισαι;

Εχω κ εγω καλο προσαισθημα για σενα!!Σε ποια μερα της εμβρυομεταφορας εισαι τωρα;

Και εγώ έχω καλό προαίσθημα για τη @νικηαντωνια81!!!!

Καλά είμαι. Δεν είχα κάτι περίεργο, ούτε αίμα ούτε συσπάσεις, θέλω να πιστεύω ότι όλα καλά πάνε μέχρι στιγμής! Περιμένω τις 23/03 να τα ξαναδώ τα πουλάκια μου!

Θα δεις που όλα καλά θα είναι! Περιμένουμε το καινούριο νούμερο αύριο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Γλυκό μου κορίτσι!!!Να ξέρεις σε περιμένω!!!

Καλή Σαρακοστή σε όλα τα κορίτσια!

Και εγώ έχω καλό προαίσθημα για τη @νικηαντωνια81!!!!

Καλά είμαι. Δεν είχα κάτι περίεργο, ούτε αίμα ούτε συσπάσεις, θέλω να πιστεύω ότι όλα καλά πάνε μέχρι στιγμής! Περιμένω τις 23/03 να τα ξαναδώ τα πουλάκια μου!

Θα δεις που όλα καλά θα είναι! Περιμένουμε το καινούριο νούμερο αύριο!

Διδυμάκια τι τέλεια!!!!!!! 

  • Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή Σαρακοστή, με υγεία και χαρά! Ναι ναι@Andri Mμάλλον εμβρυακα στοιχεία θα δούμε! Θα είμαι οριακά για καρδιά (την Πέμπτη μπαίνω στην 6η), αν και θα ναι ευχάριστη έκπληξη! Εγώ έχω πονακια από δω κι από κει! Φυσιολογικό βέβαια, αλλά με αγχωνουν κιόλας! Ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε καλά! Με το καλό να δεις τα δίδυμα σου!

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Διδυμάκια τι τέλεια!!!!!!! 

Θα τα λέμε στο τοπικ Μαμάδες Νοέμβριο 2021, θυμήσου με :wink:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Καλησπέρα και καλή Σαρακοστή, με υγεία και χαρά! Ναι ναι@Andri Mμάλλον εμβρυακα στοιχεία θα δούμε! Θα είμαι οριακά για καρδιά (την Πέμπτη μπαίνω στην 6η), αν και θα ναι ευχάριστη έκπληξη! Εγώ έχω πονακια από δω κι από κει! Φυσιολογικό βέβαια, αλλά με αγχωνουν κιόλας! Ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε καλά! Με το καλό να δεις τα δίδυμα σου!

Θα τα λέμε στο τοπικ Μαμάδες Νοέμβριο 2021, θυμήσου με :wink:

ΠΕριμενω να το ανοίξετε κορίτσι μου!!!!! 

Ναι μην σε αγχώνουν τα πονάκια. Είναι φυσιολογικά και μ αυτόν τον τρόπο δίνει το παρόν το μωράκι σου.

  • Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Μυρτώ είπε:

 Σε νιώθω!!! Νομίζω ότι καθόμαστε όλες σε αναμμένα κάρβουνα ανεξαρτήτως σταδίου!!! Θετική σκέψη να πάνε όλα καλά σε όλες!!!

ΑΚριβως έτσι!!!!

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Καλημέρα κ καλή Σαρακοστή!!!! Αύριο χοριακη ε; Κ τα αποτελέσματα πάλι αργά το απόγευμα θα τα πάρεις;

Ειμαι στην 8η!!!!!

Τι εννοεις ρε αγάπη ότι εκανα ποδαρικό; Θυμησε μου χαχαχα γιατί το χω κάψει.

Καλη Σαρακοστη!ναι θα παω το πρωι αυριο!κ θα τα εχω στις 6 παλι!<_<

Ποτε σου εχει πει να πας για χοριακη;

3 ώρες πρίν, Andri M είπε:

Γλυκό μου κορίτσι!!!Να ξέρεις σε περιμένω!!!

Καλή Σαρακοστή σε όλα τα κορίτσια!

Και εγώ έχω καλό προαίσθημα για τη @νικηαντωνια81!!!!

Καλά είμαι. Δεν είχα κάτι περίεργο, ούτε αίμα ούτε συσπάσεις, θέλω να πιστεύω ότι όλα καλά πάνε μέχρι στιγμής! Περιμένω τις 23/03 να τα ξαναδώ τα πουλάκια μου!

Θα δεις που όλα καλά θα είναι! Περιμένουμε το καινούριο νούμερο αύριο!

Ολα καλα θα ειναι!!:wub:Αντε με το καλο!Καθε φορα θα ανυπομονεις να περνανε οι μερες για να πας να τα δεις!!

ναι θα σας στειλω να σας πω!Ειχα καποια καφε 3 μερες κ ανησυχα αλλα μιλησα με το γιατρο κ μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο και οτι τα ειχα κ την προηγουμενη φορα αλλα δεν το θυμαμαι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...