Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , Nikipa είπε:

Ένα βήμα τη φορά..και εμένα με το που μου ήρθε περίοδος σκεφτόμουν ποτέ θα πάω για υπέρηχο να δω τι έγινε με τα ωαριακια μετά όταν τα πήραν σκεφτόμουν το σπερμα θα είναι καλό σήμερα άραγε;μετά τα τηλέφωνα από τη κλινική ..12 μου πήραν και τα 5 μπήκαν καταψυξη..έτσι είναι αυτά τι να κάνουμε..πάντως τρέχα βρες σικλακουρ υπάρχει θέμα..εγώ σκέφτομαι ότι άμα βγει θετικό πρέπει να δω τι θα κάνω με τα χάπια γιατί ήδη αγχώθηκα!

Ειναι σε ελλειψη εδω και 2 χρονια. Εγω περισυ που εκανα προσπαθειες με serpafar, επειδη δεν εβρισκα cyclacur, παρηγγειλα και μου εφτιαξαν σε ενα φαρμακειο.. 10ευρω τα 30 ασπρα αν δεν κανω λαθος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Makelen είπε:

Ειναι σε ελλειψη εδω και 2 χρονια. Εγω περισυ που εκανα προσπαθειες με serpafar, επειδη δεν εβρισκα cyclacur, παρηγγειλα και μου εφτιαξαν σε ενα φαρμακειο.. 10ευρω τα 30 ασπρα αν δεν κανω λαθος

Φτιαχτά;πρώτη φορά το ακουω.μα καλά είναι δυνατόν να μην υπάρχει κάτι αντίστοιχο;το θέμα είναι ότι χρειαζόμαστε ποσότητα όχι αστεία..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Nikipa είπε:

Φτιαχτά;πρώτη φορά το ακουω.μα καλά είναι δυνατόν να μην υπάρχει κάτι αντίστοιχο;το θέμα είναι ότι χρειαζόμαστε ποσότητα όχι αστεία..

Ναι κι ομως! Ε μα δεν γινεται κι αλλιως. Αν δεν βρισκουμε.. υπαρχει κ αυτη η λυση. Ειχα παρει 100 τηλεφωνα μεχρι να βρω καποιον που φτιαχνει. Και δεν βρηκα εδω που μενω.. Βρηκα στην Αθηνα στο Περιστερι. Και εβαλα συγγενεις που μενουν εκει, να πανε να τα παρουν κ να μου τα στειλουν..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Makelen είπε:

Ναι κι ομως! Ε μα δεν γινεται κι αλλιως. Αν δεν βρισκουμε.. υπαρχει κ αυτη η λυση. Ειχα παρει 100 τηλεφωνα μεχρι να βρω καποιον που φτιαχνει. Και δεν βρηκα εδω που μενω.. Βρηκα στην Αθηνα στο Περιστερι. Και εβαλα συγγενεις που μενουν εκει, να πανε να τα παρουν κ να μου τα στειλουν..

Σε ποιο Φαρμακειο θυμάσαι ; 9 λευκά τη μέρα θέλω !!! Επίσης χαρίζω καφέ cyclacur αν θέλει κάποιο κορίτσι 

για πείτε καμία ωραία  σειρά στο Netflix…

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , silvy22 είπε:

Σε ποιο Φαρμακειο θυμάσαι ; 9 λευκά τη μέρα θέλω !!! Επίσης χαρίζω καφέ cyclacur αν θέλει κάποιο κορίτσι 

για πείτε καμία ωραία  σειρά στο Netflix…

Σου εστειλα προσωπικο μηνυμα για το φαρμακειο. Τωρα οσο για σειρα στο Netflix.. εχω να σου προτεινω, αναλογως τι ειδος ψαχνεις! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Makelen είπε:

Σου εστειλα προσωπικο μηνυμα για το φαρμακειο. Τωρα οσο για σειρα στο Netflix.. εχω να σου προτεινω, αναλογως τι ειδος ψαχνεις! 

Ευχαριστώ πολύ 

τελειωσα το manifest , κάτι ανάλαφρο ίσως να έχει κ λίγο γέλιο , Emily το είδα 

κατι να περνάει η ώρα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , silvy22 είπε:

Σε ποιο Φαρμακειο θυμάσαι ; 9 λευκά τη μέρα θέλω !!! Επίσης χαρίζω καφέ cyclacur αν θέλει κάποιο κορίτσι 

για πείτε καμία ωραία  σειρά στο Netflix…

Ποσααααα;;;;εγώ 4 παίρνω και μιλάω;εγώ τα καφέ είπα να τα πετάξω μη μπερδευτω και τελικά τα έδωσα στον γιατρό να τα δωσει σε καμία κοπέλα ο οποίος τώρα που το σκέφτομαι δε με ενημέρωσε ότι θα φάω παλούκι να τα βρω χαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Nikipa είπε:

Ποσααααα;;;;εγώ 4 παίρνω και μιλάω;εγώ τα καφέ είπα να τα πετάξω μη μπερδευτω και τελικά τα έδωσα στον γιατρό να τα δωσει σε καμία κοπέλα ο οποίος τώρα που το σκέφτομαι δε με ενημέρωσε ότι θα φάω παλούκι να τα βρω χαχαχχα

Νικιπα παρακολουθαμε

Ανά ημέρα 20 χάπια, 2 ενέσεις , 3 υποθετα , 2 εισπνοές 

ζαλαδααααα

μαζευα πριν την προσπάθεια            γιατί πέρυσι την άνοιξη υπήρχε τεράστιο θέμα αλλά τωρα θέλω σχεδόν ένα κουτί την ημέρα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , silvy22 είπε:

Νικιπα παρακολουθαμε

Ανά ημέρα 20 χάπια, 2 ενέσεις , 3 υποθετα , 2 εισπνοές 

ζαλαδααααα

μαζευα πριν την προσπάθεια            γιατί πέρυσι την άνοιξη υπήρχε τεράστιο θέμα αλλά τωρα θέλω σχεδόν ένα κουτί την ημέρα 

Α εγώ 9 χαπάκια 2 ενέσεις και μια κρέμα ..ναι το διάβασα ότι υπήρχε χοντρό θέμα

να έχεις την αγωνία σου να έχεις και αυτό..που ζούμε πια…

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , silvy22 είπε:

Ευχαριστώ πολύ 

τελειωσα το manifest , κάτι ανάλαφρο ίσως να έχει κ λίγο γέλιο , Emily το είδα 

κατι να περνάει η ώρα 

Ένα πολυ ωραιο και αρκετα αξιολογο ειναι το 'ΟΑ'. Αν δεν το εχεις δει φυσικα! Αν σου αρεσε το Emily, μπορεις να δεις το 'η πολη διπλα στο ποταμι' και αν σου αρεσε το manifest, μπορεις να δεις το ελαττωμα. Χωρις να ειναι τιποτα ιδιαιτερα τα τελευταια 2 .. απλα για να χαζευεις.. κι επειδη μοιαζουν με αυτα που ειδες. Το ΟΑ ειναι σαφεστατα πολυ καλυτερο. Αν θελεις κατι πιο δυνατο.. υπαρχει το 'Απιστευτο' ας πουμε.. αλλα και το κορυφαιο 'Οταν μας βλεπουν' (αληθινη ιστορια)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , Makelen είπε:

Ένα πολυ ωραιο και αρκετα αξιολογο ειναι το 'ΟΑ'. Αν δεν το εχεις δει φυσικα! Αν σου αρεσε το Emily, μπορεις να δεις το 'η πολη διπλα στο ποταμι' και αν σου αρεσε το manifest, μπορεις να δεις το ελαττωμα. Χωρις να ειναι τιποτα ιδιαιτερα τα τελευταια 2 .. απλα για να χαζευεις.. κι επειδη μοιαζουν με αυτα που ειδες. Το ΟΑ ειναι σαφεστατα πολυ καλυτερο. Αν θελεις κατι πιο δυνατο.. υπαρχει το 'Απιστευτο' ας πουμε.. αλλα και το κορυφαιο 'Οταν μας βλεπουν' (αληθινη ιστορια)

Ωωω ευχαριστώ πολύ δεν έχω δει κανένα απο αυτά πριν την ετ δεν είχα πολύ χρόνο :rolleyes: θα τα μελετήσω 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Makelen είπε:

Ένα πολυ ωραιο και αρκετα αξιολογο ειναι το 'ΟΑ'. Αν δεν το εχεις δει φυσικα! Αν σου αρεσε το Emily, μπορεις να δεις το 'η πολη διπλα στο ποταμι' και αν σου αρεσε το manifest, μπορεις να δεις το ελαττωμα. Χωρις να ειναι τιποτα ιδιαιτερα τα τελευταια 2 .. απλα για να χαζευεις.. κι επειδη μοιαζουν με αυτα που ειδες. Το ΟΑ ειναι σαφεστατα πολυ καλυτερο. Αν θελεις κατι πιο δυνατο.. υπαρχει το 'Απιστευτο' ας πουμε.. αλλα και το κορυφαιο 'Οταν μας βλεπουν' (αληθινη ιστορια)

@silvy22Θα συμφωνήσω με την @Makelen κι επισης παρά πολυ ωραιο ανάλαφρο είναι και το “The bold Type”  

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Dindindan είπε:

Καλημέρα! Για να υπολογίσω την ποσότητα των Cyclacur, αν οκ πάνα καλά μέχρι ποτέ συνεχίζονται συνήθως ;;;

Καλημέρα μέχρι 12η εβδομάδα απο όσο ξέρω !!!!

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...