Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

15 minutes ago, KONNA28 said:

Και εγώ 13 ωάρια έκανα αλλά δεν μου τα έκανε βλαστοκύστες.Σκέψου ότι είναι πολύ εξελιγμένα τα δικά σου και ότι κάνατε το καλύτερο δυνατόν και ότι είναι πολύ δυνατά για να έφτασαν Πέμπτη ημέρα .

Στα πάγωσε πριν τις βλαστοκύστες ή δεν καταψύξατε κάτι ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

18 minutes ago, zouko said:

Στα πάγωσε πριν τις βλαστοκύστες ή δεν καταψύξατε κάτι ;

3ής ημέρας καταψύξαμε ,6 εμβρυακια .Δεν ξέρω γιατί δεν τα κάναμε κάποια βλαστοκυστες μου είπαν ότι αποφάσισαν να τα καταψύξουν μόλις γίνουν 3ης μερας δεν ξέρω από τα 13 μόνο τα 7 γονιμοποιήθηκαν και τα έξι προχώρησαν 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , KONNA28 είπε:

3ής ημέρας καταψύξαμε ,6 εμβρυακια .Δεν ξέρω γιατί δεν τα κάναμε κάποια βλαστοκυστες μου είπαν ότι αποφάσισαν να τα καταψύξουν μόλις γίνουν 3ης μερας δεν ξέρω από τα 13 μόνο τα 7 γονιμοποιήθηκαν και τα έξι προχώρησαν 

Και ο εμβρυολογος ο δικός μου τα καταψύχει 2η-3η μέρα! Δεν έχω ρωτήσει για ποιο λόγο το κάνει.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Και ο εμβρυολογος ο δικός μου τα καταψύχει 2η-3η μέρα! Δεν έχω ρωτήσει για ποιο λόγο το κάνει.

Εγω την τριτη ημέρα είχα ακόμα 1 το οποίο αφήσανε να γίνει 5ης ομως δεν τα κατάφερε. Δεν ήξερα και να ρωτήσω καθότι πρώτη εξωσωματική, όλα για μένα άγνωστα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Διδυμακια2 said:

Εγω την τριτη ημέρα είχα ακόμα 1 το οποίο αφήσανε να γίνει 5ης ομως δεν τα κατάφερε. Δεν ήξερα και να ρωτήσω καθότι πρώτη εξωσωματική, όλα για μένα άγνωστα....

Μαζί τον περνάμε όλες αυτόν τον γολγοθά !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , Διδυμακια2 είπε:

Εγω την τριτη ημέρα είχα ακόμα 1 το οποίο αφήσανε να γίνει 5ης ομως δεν τα κατάφερε. Δεν ήξερα και να ρωτήσω καθότι πρώτη εξωσωματική, όλα για μένα άγνωστα....

Αυτοί ξέρουν καλύτερα!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, KONNA28 said:

3ής ημέρας καταψύξαμε ,6 εμβρυακια .Δεν ξέρω γιατί δεν τα κάναμε κάποια βλαστοκυστες μου είπαν ότι αποφάσισαν να τα καταψύξουν μόλις γίνουν 3ης μερας δεν ξέρω από τα 13 μόνο τα 7 γονιμοποιήθηκαν και τα έξι προχώρησαν  

Εαν είναι καλύτερο για την περίπτωση σου να γίνει εμβρυομεταφορά 3ης ημέρας, ίσως για αυτό να τα κατέψυξε στην 3η ημέρα.

Εμείς πάντως ΕΤ με βλαστοκύστη (2)  κάναμε , και 5 βλαστοκύστες καταψύξαμε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 17/2/2022 at 1:55 ΜΜ, zouko είπε:

Εαν είναι καλύτερο για την περίπτωση σου να γίνει εμβρυομεταφορά 3ης ημέρας, ίσως για αυτό να τα κατέψυξε στην 3η ημέρα.

Εμείς πάντως ΕΤ με βλαστοκύστη (2)  κάναμε , και 5 βλαστοκύστες καταψύξαμε.

Περιμένουμε τη χοριακη !!!! Πηγές ;;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , zouko είπε:

Πηγα, περιμένω τηλεφώνημα ! Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα !!!!!!!!!

@zouko εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να ακούσουμε τα καλύτερα νέα ❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσιαααααααααααααα ! 290 η πρώτη ! Χοροπηδάω ! 

Οι ευχές σας πιάσαν τόπο ! Εύχομαι σε όλες όσες είναι στην ίδια κατάσταση μια θετική χωριακη, και μια υπέροχη εγκυμοσύνη ! 

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , zouko είπε:

Κορίτσιαααααααααααααα ! 290 η πρώτη ! Χοροπηδάω ! 

Οι ευχές σας πιάσαν τόπο ! Εύχομαι σε όλες όσες είναι στην ίδια κατάσταση μια θετική χωριακη, και μια υπέροχη εγκυμοσύνη ! 

Συγχαρητήρια!!!!!!!!! Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια από εδώ και πέρα!!! Χαίρομαι με τη χαρά σου!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, zouko said:

Κορίτσιαααααααααααααα ! 290 η πρώτη ! Χοροπηδάω ! 

Οι ευχές σας πιάσαν τόπο ! Εύχομαι σε όλες όσες είναι στην ίδια κατάσταση μια θετική χωριακη, και μια υπέροχη εγκυμοσύνη ! 

Συγχαρητήρια! Πόσο χαίρομαι! Με το καλό σου εύχομαι να έχεις μία όμορφη τελειόμηνη εγκυμοσύνη ❤

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , zouko είπε:

Κορίτσιαααααααααααααα ! 290 η πρώτη ! Χοροπηδάω ! 

Οι ευχές σας πιάσαν τόπο ! Εύχομαι σε όλες όσες είναι στην ίδια κατάσταση μια θετική χωριακη, και μια υπέροχη εγκυμοσύνη ! 

Συγχαρητήρια κοριτσι μ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , zouko είπε:

Κορίτσιαααααααααααααα ! 290 η πρώτη ! Χοροπηδάω ! 

Οι ευχές σας πιάσαν τόπο ! Εύχομαι σε όλες όσες είναι στην ίδια κατάσταση μια θετική χωριακη, και μια υπέροχη εγκυμοσύνη ! 

Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...