Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Απριλίου 2018


Anna Kal

Recommended Posts

Οι εγγυούλες μας !!!

 

1.Bluesea:ΠΗΤ 01/04/2018!!!

2.maria1988: ΠΗΤ 02/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ !!!.

3. Anna Kal. : ΠΗΤ 03/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

4.Vivian1986: ΠΗΤ 11/04/2018 !!!

5.Guinevere: ΠΗΤ 13/04/2018 !!!

6.grouse82:ΠΗΤ 20/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

7. stalitsa82: ΠΗΤ 25/04/2018 !!!

8.fereniki: ΠΗΤ 28/04/2018 !!!

 

Με το καλο κοριτσια μου!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 440
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσαρες!!! Καλή Κυριακή σε όλες μας!

@Anna Kal ανυπομονώ να αρχίσουμε να τα νιώθουμε. Να μας φύγει και η αγωνία τι κάνουν εκεί μεσα:-D

@grouse82 με το καλό το μωράκι σου και να χαίρεσαι την κούκλα σου!

@Vivian1986 και μένα είχε πει 4 εβδομάδες μετά την Αυχενική αλλά μας πρόλαβε η αποκόλληση. Καλή αρχή με τον νέο γιατρό αν το αποφάσισες!!!

Τα αλλά κορίτσια το κανουν;

  • Μου αρέσει 1

nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Guinevere είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες!!! Καλή Κυριακή σε όλες μας!

@Anna Kal ανυπομονώ να αρχίσουμε να τα νιώθουμε. Να μας φύγει και η αγωνία τι κάνουν εκεί μεσα:-D

@grouse82 με το καλό το μωράκι σου και να χαίρεσαι την κούκλα σου!

@Vivian1986 και μένα είχε πει 4 εβδομάδες μετά την Αυχενική αλλά μας πρόλαβε η αποκόλληση. Καλή αρχή με τον νέο γιατρό αν το αποφάσισες!!!

Τα αλλά κορίτσια το κανουν;

Καλημερες,καλημερες!!!Μετα απο πολυ καιρο βγηκε ο ηλιος κ στην Γερμανία κ οπως κ να χει αλλαζει λιγο η διαθεση χαχα..Κατι σαν να νιωθω κοριτσι μ οταν ξαπλωνω ανασκελα ετσι οπως οταν χτυπαει ενα νευρο..θα δειξει μπορει να ναι ιδεα μου απλα ειναι σε κεινο το σημειο συνεχεια εκει χαμηλα...:) Πως εισαι εσυ;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Anna Kal είπε:

Καλημερες,καλημερες!!!Μετα απο πολυ καιρο βγηκε ο ηλιος κ στην Γερμανία κ οπως κ να χει αλλαζει λιγο η διαθεση χαχα..Κατι σαν να νιωθω κοριτσι μ οταν ξαπλωνω ανασκελα ετσι οπως οταν χτυπαει ενα νευρο..θα δειξει μπορει να ναι ιδεα μου απλα ειναι σε κεινο το σημειο συνεχεια εκει χαμηλα...:) Πως εισαι εσυ;

Ωωωω τέλεια  μέρα θα έχετε και εσείς τότε κορίτσι μου! Και σε μας ωραια ειναι αλλά έχει κρυο. Καλά πάω με σήκωσε από το κρεβάτι προσθέσαμε και τον καναπέ χαχαχα ακόμη Όχι σε δουλειές, βάρη και σκύψιμο. Αναμένω ποτέ θα με δει να δω ότι όλα είναι καλά. Από προχτές με πιάνουν καουρες και συνεχίζει κάψιμο στο στήθος πόνος στην πλάτη και δυσκολία στην αναπνοή, καθόλου καλά δεν περνάω. Θα του το αναφέρω μπας και δώσει τπτ γιατί ο πόνος αυτός δεν αντέχεται.

 


nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σημερα άρχισα να νιώθω ενα πέτρωμα στην κοιλιά χαμηλά σαν να σκληραίνει αλλα χωρις πόνο .. Μου έδωσε ουτροτζρστάν και αυριο θα παω να με δει λιγο γτ εχω τρομάξει ... Εχει συμβεί σε καμια, μου ειπε οτι κανει συσπάσεις η μήτρα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Vivian1986 είπε:

Mädchen begann heute einen Felsen Bauch günstig wie aushärten zu fühlen, aber ohne Schmerzen .. Ich habe outrotzrstan und morgen geht GM sehe ich wenig schrecken haben ... Es passiert nicht, sagte ich, dass die Gebärmutter Kontraktionen macht!

 Κορίτσι μ δεν εχω παθει παρόμοιο για να σε βοηθησω αλλα εχω διαβασει πως δεν ειναι ανησυχητικο αν συμβει μια φορα..ευχομαι να ναι ολακαλα..οταν γυρισει πες μας.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Vivian1986 είπε:

Κορίτσια σημερα άρχισα να νιώθω ενα πέτρωμα στην κοιλιά χαμηλά σαν να σκληραίνει αλλα χωρις πόνο .. Μου έδωσε ουτροτζρστάν και αυριο θα παω να με δει λιγο γτ εχω τρομάξει ... Εχει συμβεί σε καμια, μου ειπε οτι κανει συσπάσεις η μήτρα !

Ούτε εγώ δεν το έχω πάθει αλλά στην Αυχενική έκανε συσπάσεις η μήτρα και μου είπε είναι φυσιολογικό. Όλα καλά θα είναι κορίτσι περιμένουμε νέα σου!


nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πήγα σημερα και το ειδα στον καινούργιο γυναικολόγο που ειναι εξαιρετικός , μου εξήγησε λεπτομερώς τα πάντα στον υπέρηχο , ανατομικά κτλ , ειπε πως φαινεται μια χαρα και ο τράχηλος και ολα ! Ουφ! Για τις συσπάσεις να συνεχίσω προγρστερονη ! Ααα ειναι αγοράκι ! Αυτα! Αναμένουμε τέλη της βδομάδας και τα αποτελέσματα της αιματολογικής ! Μακάρι να ειναι ολα καλα! Εσείς πως ειςτε;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Vivian1986 είπε:

Κορίτσια πήγα σημερα και το ειδα στον καινούργιο γυναικολόγο που ειναι εξαιρετικός , μου εξήγησε λεπτομερώς τα πάντα στον υπέρηχο , ανατομικά κτλ , ειπε πως φαινεται μια χαρα και ο τράχηλος και ολα ! Ουφ! Για τις συσπάσεις να συνεχίσω προγρστερονη ! Ααα ειναι αγοράκι ! Αυτα! Αναμένουμε τέλη της βδομάδας και τα αποτελέσματα της αιματολογικής ! Μακάρι να ειναι ολα καλα! Εσείς πως ειςτε;

Μπράβο βρε κορίτσι ειδες ολα καλα!!!Εγω καλα ηρεμια περιμενω το ραντεβου μ την Πέμπτη να δω τον μπεμπη!!!:)

Οι εγγυούλες μας !!!

 

1.Bluesea:ΠΗΤ 01/04/2018!!!

2.maria1988: ΠΗΤ 02/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ !!!.

3. Anna Kal. : ΠΗΤ 03/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

4.Vivian1986: ΠΗΤ 11/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

5.Guinevere: ΠΗΤ 13/04/2018 !!!

6.grouse82:ΠΗΤ 20/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

7. stalitsa82: ΠΗΤ 25/04/2018 !!!

8.fereniki: ΠΗΤ 28/04/2018 !!!

 

Με το καλο κοριτσια μου!!!!!

3 Μαγκες και 1 γοργόνα προς το παρον...:-Dπεριμενουμε κ Απο τα υπόλοιπα κοριτσια το φυλλο του μωρου!!!

11 ώρες πρίν, Guinevere είπε:

Ούτε εγώ δεν το έχω πάθει αλλά στην Αυχενική έκανε συσπάσεις η μήτρα και μου είπε είναι φυσιολογικό. Όλα καλά θα είναι κορίτσι περιμένουμε νέα σου!

Κοριτσι μου κ εσυ αγορακι περιμενεις μ ειχες πει;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Ria SM είπε:

Καλησπέρα σε όλες!

Έχω ΠΗΤ 2/4/18!!!! Με το καλο να ερθουν τα ζουζουνάκια μας!! <3 :mad:

Καλησπερα καλως ηρθες στο παρεακι μας!!Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσύνη!!!

 

 

Οι εγγυούλες μας !!!

 

1.Bluesea:ΠΗΤ 01/04/2018!!!

2.maria1988: ΠΗΤ 02/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ !!!.

3.RiaSM: ΠΗΤ 02/04/2018!!!

4. Anna Kal. : ΠΗΤ 03/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

5.Vivian1986: ΠΗΤ 11/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

6.Guinevere: ΠΗΤ 13/04/2018 !!!

7.grouse82:ΠΗΤ 20/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

8. stalitsa82: ΠΗΤ 25/04/2018 !!!

9.fereniki: ΠΗΤ 28/04/2018 !!!

 

Με το καλο κοριτσια μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Ρία! Εσύ φύλο έμαθες;;; Γιατί πολύ αγόρι έπεσε προς το παρόν. Εμας ο γιατρός είπε θα μας το πει στον επόμενο υπέρηχο 6/11 και να μη βιαζόμαστε!!! Τα αποτελέσματα των αιματολογικων βγήκαν πολύ καλά, χαμηλού κινδύνου οπότε ηρεμήσαμε και με αυτό..

Άντε να δούμε κι εμείς θα ψάχνουμε γαμπρό; Η θα διεκδικούμε τη μια και μοναδική νύφη μέχρι στιγμής;;;

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...