Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Απριλίου 2018


Anna Kal

Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , stalitsa82 είπε:

Πώς πήγε στο γιατρό Αννούλα;;; Μεγαλώσατε;

Ολα καλα κοριτσι μου ναι μεγαλωσε αρκετα,  ηταν πολυ ησυχος σημερα :) ραντεβου σε 3 εβδομαδες παλι..τικανεις εσυ;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 440
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 30 λεπτά , Anna Kal είπε:

Ολα καλα κοριτσι μου ναι μεγαλωσε αρκετα,  ηταν πολυ ησυχος σημερα :) ραντεβου σε 3 εβδομαδες παλι..τικανεις εσυ;

Καλά είμαι... Έχουν περάσει σχεδόν οι αναγουλες εκτός από κάτι λίγες πια. Τώρα περιμένω αρχες Νοέμβρη να το δούμε να μάθουμε και το φύλο..εμάς δε μας το λέει νωρίτερα ο γιατρός! Έχει ανοίξει πολύ η όρεξη μου τελευταία και ανησυχώ γιατί είναι νωρίς ακόμα. Πήγα σε διατροφολογο αλλά ζοριζομαι πολύ...πειναωωω και δεν με παίρνει να βάλω κιλά...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , stalitsa82 είπε:

Καλά είμαι... Έχουν περάσει σχεδόν οι αναγουλες εκτός από κάτι λίγες πια. Τώρα περιμένω αρχες Νοέμβρη να το δούμε να μάθουμε και το φύλο..εμάς δε μας το λέει νωρίτερα ο γιατρός! Έχει ανοίξει πολύ η όρεξη μου τελευταία και ανησυχώ γιατί είναι νωρίς ακόμα. Πήγα σε διατροφολογο αλλά ζοριζομαι πολύ...πειναωωω και δεν με παίρνει να βάλω κιλά...

Αχ αυτο με τα κιλα ποναει ειναι η αληθεια εχω βαλει ηδη 9,5 κιλα δεν ξερω που θα φτασει το χαλι μου..χαχα ο γιατρος μου λεει να κοψω σοκολατες κ χαζα ομως οχι για τα κιλα μ για το μωρο τον νοιαζει εμενα ουτε καν τον ενδιαφερει λεει..τι καλοςςςς χαχαχα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια! @Σωτηρία ,80 καλα αποτελεσματα και με το καλο το μωρακι σου!!!!

Να σας στειλω κανα συμπτωμα απο μενα γινεται; 15+0 σημερα και ακομη φουλ σε αναγουλες με εχει, δε ξερω που θα παει αυτη η ιστορια 

Εμας γιατι μας ειπαν αν ειμαστε τυχεροι Β επιπεδου θα φανει το φυλο? Αννουλα τυχερη με τον γιατρο, εδω παθαινουν ενα κατι με τα κιλα ολοι τους 

  • Μου αρέσει 3

nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guinevere είπε:

Καλησπερα κοριτσια! @Σωτηρία ,80 καλα αποτελεσματα και με το καλο το μωρακι σου!!!!

Να σας στειλω κανα συμπτωμα απο μενα γινεται; 15+0 σημερα και ακομη φουλ σε αναγουλες με εχει, δε ξερω που θα παει αυτη η ιστορια 

Εμας γιατι μας ειπαν αν ειμαστε τυχεροι Β επιπεδου θα φανει το φυλο? Αννουλα τυχερη με τον γιατρο, εδω παθαινουν ενα κατι με τα κιλα ολοι τους 

Ευχαριστώ πολύ !!!και σε εμενα δεν μού ειχαν πει φύλο στη β επιπέδου μαθαμε οτι έχουμε κοριτσάκι!!!Οσο για την Αυχενική διαφάνεια είναι 11 εβδομάδων και θα οαω την επόμενη Πέμπτη!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα!

μην τσακώνεστε παρακαλω για την κόρη μου γιατι........ τελικά ειναι γιος!!! Μας είχε πει ο γιατρός ότι μάλλον ειναι κορίτσι αλλα θα το ξαναβλέπαμε για σιγουριά!! Και τελικά...... ειναι αγόρι!!  Οποτε είμαι και γω προς αναζήτησή νύφης! Καμία Απρίλιατικη νυφη στην παρέα μας;;;

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , maria1988 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!

μην τσακώνεστε παρακαλω για την κόρη μου γιατι........ τελικά ειναι γιος!!! Μας είχε πει ο γιατρός ότι μάλλον ειναι κορίτσι αλλα θα το ξαναβλέπαμε για σιγουριά!! Και τελικά...... ειναι αγόρι!!  Οποτε είμαι και γω προς αναζήτησή νύφης! Καμία Απρίλιατικη νυφη στην παρέα μας;;;

Ε όχι ρε συ, τι θα γίνει;; Ούτε ένα κορίτσι μέχρι στιγμής;; Να, γι αυτό δε μας το λέει από νωρίς ο γιατρός μου για να αποφύγει αυτά τα "λάθη". Όπως και να έχει οι γαμπροί αυξάνονται!

Για να είμαι ειλικρινής εμένα το προαίσθημα μου λέει ότι θα έχω κορίτσι...αλλά θα το επιβεβαιώσουμε στις 6 Νοεμβρίου κορίτσια!! Δεν μπορεί, και στατιστικά να το πάρεις ένα τουλάχιστον κορίτσι πρέπει να υπάρχει στην παρέα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maria1988 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!

μην τσακώνεστε παρακαλω για την κόρη μου γιατι........ τελικά ειναι γιος!!! Μας είχε πει ο γιατρός ότι μάλλον ειναι κορίτσι αλλα θα το ξαναβλέπαμε για σιγουριά!! Και τελικά...... ειναι αγόρι!!  Οποτε είμαι και γω προς αναζήτησή νύφης! Καμία Απρίλιατικη νυφη στην παρέα μας;;;

Αναζητούνται νύφες για τους λεβέντες μας.Με το καλό ο μπέμπης σου! Αλήθεια έχουμε πει που γεννάμε; Εμείς στο μητέρα!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, maria1988 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!

μην τσακώνεστε παρακαλω για την κόρη μου γιατι........ τελικά ειναι γιος!!! Μας είχε πει ο γιατρός ότι μάλλον ειναι κορίτσι αλλα θα το ξαναβλέπαμε για σιγουριά!! Και τελικά...... ειναι αγόρι!!  Οποτε είμαι και γω προς αναζήτησή νύφης! Καμία Απρίλιατικη νυφη στην παρέα μας;;;

Xαχαχ κοριτσι μ με το καλο ο γιος!!!

Οι εγκυούλες μας!!!!!!

 

1.Bluesea: ΠΗΤ 01/04/2018 !!!

2.maria1988: ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

3.  Anna Kal. : ΠΗΤ 03/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

4.Vivian1986: ΠΗΤ 11/04/2018 !!!

5.Guinevere: ΠΗΤ 13/04/2018 !!!

6.grouse82: ΠΗΤ 20/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

7.Σωτηρία,80:ΠΗΤ 20/04/2018!!!

8.  stalitsa82: ΠΗΤ 2 5/04/2018 !!!

9.fereniki: ΠΗΤ 28/04/2018 !!!

 

Με το καλο κορίτσια μου!!!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και από μένα! Είμαι έγκυος 15 εβδομάδων (ΠΗΤ 19/04, αν και ο γιατρός μου λέει θα γεννήσω αρχές Απρίλη λόγω προγραμματισμένης Καισαρικης). Έχω ένα κοριτσάκι 3 ετών και τώρα περιμένω αγοράκι!!! Με το καλό τα παιδάκια μας κορίτσια μου!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 51 λεπτά , second_time_mom είπε:

Καλημερα και από μένα! Είμαι έγκυος 15 εβδομάδων (ΠΗΤ 19/04, αν και ο γιατρός μου λέει θα γεννήσω αρχές Απρίλη λόγω προγραμματισμένης Καισαρικης). Έχω ένα κοριτσάκι 3 ετών και τώρα περιμένω αγοράκι!!! Με το καλό τα παιδάκια μας κορίτσια μου!!!

Καλώς ήρθες κι εσύ κορίτσι !!!

Κι εσύ αγοράκι;;; Μα τι γίνεται επιτέλους, ούτε μια νύφη;

Έμαθε καμιά άλλη φύλο κορίτσια;;

Εγω περιμένω πως και πως να μάθω, έχω σκάσει!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, second_time_mom είπε:

Καλημερα και από μένα! Είμαι έγκυος 15 εβδομάδων (ΠΗΤ 19/04, αν και ο γιατρός μου λέει θα γεννήσω αρχές Απρίλη λόγω προγραμματισμένης Καισαρικης). Έχω ένα κοριτσάκι 3 ετών και τώρα περιμένω αγοράκι!!! Με το καλό τα παιδάκια μας κορίτσια μου!!!

Καλως ηρθες να χαιρεσαι την κορουλα σου κ με το καλο ο γιοκας σου!!!

 

4 ώρες πρίν, Σωτηρία ,80 είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!!Επιτέλους σημερα θα κανω την Αυχενική!!!Είμαι στο κρεβάτι απο την προηγούμενη εβδομάδα γτ ειχα συσπάσεις.Ευτυχώς Είμαι καλα!

Καλησπέρα Σωτηρία καλα αποτελέσματα να εχεις περιμενουμε νεα σου!!!

 

Αχ ποσο χαιρομαι που μεγαλωσε η παρεα:) Τα αλλα κοριτσια μας τι κανουν??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Anna Kal είπε:

Καλως ηρθες να χαιρεσαι την κορουλα σου κ με το καλο ο γιοκας σου!!!

 

Καλησπέρα Σωτηρία καλα αποτελέσματα να εχεις περιμενουμε νεα σου!!!

 

Αχ ποσο χαιρομαι που μεγαλωσε η παρεα:) Τα αλλα κοριτσια μας τι κανουν??

Καλησπέρα και πάλι οι τιμές της αυχενικής ηταν καλές!!!και μαλλον ειναι κοριτσάκι!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Οι εγκυούλες μας!!!!!!

 

1.Bluesea: ΠΗΤ 01/04/2018 !!!

2.maria1988: ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

3.  Anna Kal. : ΠΗΤ 03/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

4.Vivian1986: ΠΗΤ 11/04/2018 !!!

5.Guinevere: ΠΗΤ 13/04/2018 !!!

6.second_time_mom:ΠΗΤ 19/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

7.grouse82: ΠΗΤ 20/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

8.Σωτηρία,80:ΠΗΤ 20/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

9.  stalitsa82: ΠΗΤ 25/04/2018 !!!

10.fereniki: ΠΗΤ 28/04/2018 !!!

 

Με το καλο κορίτσια μου!!!!

2 ώρες πρίν, Σωτηρία ,80 είπε:

Καλησπέρα και πάλι οι τιμές της αυχενικής ηταν καλές!!!και μαλλον ειναι κοριτσάκι!

Μπράβο κορίτσι ολα καλα!!!Μ το καλο το κοριτσακι σου!!!Ειναι το πρωτο κοριτσι στην παρεα προς το παρόν:mad:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...