Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Απριλίου 2018


Anna Kal

Recommended Posts

Καλησπέρα και από εμάς! 16 εβδομάδων είμαστε 190γρ ο μπέμπης! Μας επιβεβαίωσε ότι είναι αγόρι! Όλα καλά πάνε!! Δε νομίζω να πέσει έξω ο γιατρος σχετικά με το φύλο! Γτ ψωνίζουμε μόνο αγοριστικα!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 440
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 27/10/2017 at 12:08 ΠΜ, Anna Kal είπε:

Οι εγκυούλες μας!!!!!!

 

1.Bluesea: ΠΗΤ 01/04/2018 !!!

2.maria1988: ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

3.  Anna Kal. : ΠΗΤ 03/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

4.Vivian1986: ΠΗΤ 11/04/2018 !!!

5.Guinevere: ΠΗΤ 13/04/2018 !!!

6.second_time_mom:ΠΗΤ 19/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

7.grouse82: ΠΗΤ 20/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

8.Σωτηρία,80:ΠΗΤ 20/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

9.  stalitsa82: ΠΗΤ 25/04/2018 !!!

10.fereniki: ΠΗΤ 28/04/2018 !!!

 

Με το καλο κορίτσια μου!!!!

Μπράβο κορίτσι ολα καλα!!!Μ το καλο το κοριτσακι σου!!!Ειναι το πρωτο κοριτσι στην παρεα προς το παρόν:mad:

Ευχαριστώ πολύ!! Σε ολες μας εύχομαι τα μωράκια να εχουν Υγεία!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια! πως ειστε; 

@second_time_mom μετο καλο το μωρακι σου!!!!

@Σωτηρία ,80 με το καλο η κουκλα!!!! 

θελω να πιστευω οτι θα εχει και αλλα κοριτσακια το παρεακι! 

εμεις καλα ειμαστε, υποχρεωσεις, δουλειες και ενδιαμεσα ξεκουραση, αρχισα και σιδηρο γιατι επεσε στα πατωματα ο αιματοκριτης και περιμενουμε με αγωνια το επομενο ραντεβου μας 

 

  • Μου αρέσει 1

nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα! Βλέπω όλες μια χαρά μέχρι τώρα κ χαίρομαι πολύ!

Εχει "ακούσει" καμια το μωράκι της; Ειμαι 18+2 και ακομα τιποτα!:confused::confused::confused:  Την Παρασκευη εχουμε ραντεβου στο γιατρο,ανυπομονω...!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Ria SM είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Βλέπω όλες μια χαρά μέχρι τώρα κ χαίρομαι πολύ!

Εχει "ακούσει" καμια το μωράκι της; Ειμαι 18+2 και ακομα τιποτα!:confused::confused::confused:  Την Παρασκευη εχουμε ραντεβου στο γιατρο,ανυπομονω...!!!:mad:

Καλημερα Ria κ εγω αυτην την απορια ειχα..ειμαι 18 εβδ. κ ακομα τιποταα!Κανα δυο φορές στον τριτο μηνα κατι σαν να ενιωσα κ μετα τιποτα αλλο..ολα καλαα θα ειναι φυσικά μην ανησυχείς θα το δεις την Παρασκευή:) Εγω την αλλη Πεμπτη εχω ραντεβού

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Anna Kal Κιεγω ειχα καταλαβει κατι σαν κινηση 1-2 φορες την προηγουμενη εβδομαδα, αλλα απο τότε τίποτα!! Τι να πω.. ας κάνουμε υπομονή! Απο μέρα σε μέρα θα "μας κλωτσανε" συνεχεια και δε θα το χορταίνουμε! :mad:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Εγω αύριο θα κανω τροφοβλαστη.Μια τιμη στην τρισωμια 18 δεν αρεσε στην γυναικολόγο μου.Και σε εμάς εννοείται.Εχω αναγκη την θετικη σας σκέψη!!!:)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Σωτηρία ,80 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Εγω αύριο θα κανω τροφοβλαστη.Μια τιμη στην τρισωμια 18 δεν αρεσε στην γυναικολόγο μου.Και σε εμάς εννοείται.Εχω αναγκη την θετικη σας σκέψη!!!:)

Μην ανησυχείς κορίτσι, όλα θα είναι καλά θα το δεις!! Εννοείται πως θα σε σκεφτόμαστε και θα προσευχόμαστε να βγουν τέλεια τα αποτελέσματα. Πρέπει να είσαι χαρούμενη και αισιόδοξη για να είναι και το μωράκι σου!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , stalitsa82 είπε:

Μην ανησυχείς κορίτσι, όλα θα είναι καλά θα το δεις!! Εννοείται πως θα σε σκεφτόμαστε και θα προσευχόμαστε να βγουν τέλεια τα αποτελέσματα. Πρέπει να είσαι χαρούμενη και αισιόδοξη για να είναι και το μωράκι σου!

Ευχαριστώ πολύ! Το εχω αναγκη ειλικρινά!!Με βλέπει κ η κορη μού ετσι κ στεναχωριέμαι πολυ!@stalitsa82

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Σωτηρία ,80 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Εγω αύριο θα κανω τροφοβλαστη.Μια τιμη στην τρισωμια 18 δεν αρεσε στην γυναικολόγο μου.Και σε εμάς εννοείται.Εχω αναγκη την θετικη σας σκέψη!!!:)

Καλησπερα σωτηρια καλα αποτελέσματα να εχεις θετικη σκεψη θα ναι καλα το μωρακι σου θα δεις!!περιμενουμε νεα σας..:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Σωτηρία ,80 είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Το εχω αναγκη ειλικρινά!!Με βλέπει κ η κορη μού ετσι κ στεναχωριέμαι πολυ!@stalitsa82

Ένας λόγος παραπάνω να είσαι χαρούμενη και για την κόρη σου λοιπόν!! Έτσι;;

Πότε θα βγουν τα αποτελέσματα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

@Σωτηρία ,80΄καλα αποτελεσματα ολα θα πανε τελεια!!! αναμενουμε τα νεα σου. Και αρκετη ξεκουραση αυτες τις μερες!

@Ria SM ουτε εγω νιωθω κατι και ανυπομονω να ρθει η ωρα! νομιζω ξεφυγες της αννας και δεν εισαι στο πινακακι μας :-D

@Anna Kal μαζι παμε για υπερηχο !!! 


nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...