Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Θυρεοειδής αδένας-παθήσεις-συμπτώματα


georgiamami

Recommended Posts

Καλησπερα!!Ειμαι μια χαρα ναγια μου!!Σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου,αλλα ειχα πολλα μαθηματα(ειμαι καθηγητρια).Πως ειναι ο αδελφουλης σου?

msol μπραβο!!Πολυ χαρηκα για τα καλα σου αποτελεσματα!!

Ars τι μου κανεις?Εφτασε κιολας ο ετησιος ελεγχος?Μακαρι να κανεις Thyrogen!!Κι εγω τον Ιουνιο, που κλεινω πενταετια, θα κανω την ενεση γιατι μου ειπαν οτι θα επιδεινωθουν οι ημικρανιες αν θα μου διακοψουν για 4η φορα το Τ4 !!Εμενα μου ειπαν οτι θα νοσηλευθω για 2 μερες στο νοσοκομειο για να γινει η ενεση και οι αιματολογικες.Εσενα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Sonia πέρασα ο καιρός είδες;;

Α Δεν το ήξερα ότι θα νοσηλευτώ σε περίπτωση που το κάνω με Thyrogen! Σοκ!

Προς το παρόν μου είπαν να πάω να κάνω αιματολογικές για να δούμε για τα αντισώματα και μετά λέει θα πάω με τα αποτελέσματα για να δούμε πως θα το προγραμματίσουμε, δεν μου είπε λεπτομέρειες δλδ.

Α και στην πενταετία πάλι γίνεται έλεγχος; Και στην τριετία; Άντε πάλι ταλαιπωρία...καλά μας αποτελέσματα, λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα. Ειμαι σχετικα καλα, εννοειται ολη μερα στο ποδι με τα διαφορα των παιδιων αλλα

δεν πεταω κιολας.Δηλαδη νιωθω μια μονιμη ναυτια, ζαλαδα, ενα παραξενο αισθημα σαν να κουνιεμαι συνεχεια το οποιο γινεται εντονοτερο οταν ξαπλωνω.Αφου η βιοψια βγηκε νωριτερα ξεκινησα απο σημερα μισο εθυροξ των 100 μεχρι την Πεμπτη που θα το κανω ολοκληρο.Ειναι η πρωτη φορα που παιρνω χαπι για τον θυρεοειδη γιατι το προβλημα του μεχρι τωρα ηταν ο οζος.Απο μουδιασματα μεχρι στγμης τιποτε ιδιαιτερο εκτος απο

ενα ελαφρυ γυρω απο το στομα.Αυτα απο μενα. Σονια και Αrs καλα αποτελεσματα πουλακια μου.Ναγια μου οπου να ναι τελειωνει και η απομονωση του αδερφουλη σου ,πως νιωθει απο δυναμεις?Καληνυχτα !!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους, καλη βδομαδα. Μαρια θα συνελθεις γρηγορα μην ανησυχεις, το χαπι ειναι προικα σου τωρα για ολη σου τη ζωη αλλα πιστευω οτι ειναι το λιγοτερο κακο! Η απομονωση του αδελφου μου τελειωσε προχθες, επεστρεψε σπιτι αλλα εφυγε αμεσως για 2 ημερη εκδρομουλα. Ειναι πολυ καλα, ολο αυτο το διαστημα ηταν επισης πολυ καλα -μιλαμε για θηριο- τι υποθυρεοειδισμος και τριχες (γι αυτον παντα -μην παρεξηγηθω-), δεν καταλαβε τιποτα εκτος των κρυων ακρων. Μεχρι και ο γιατρος ξαφνιαστηκε μαζι του. Τωρα παιρνει τ4 των 150 και σε εναμιση μηνα θα κανουμε αιματολογικες.

Σονια χαιρομαι που εισαι καλα, προς στιγμη ομολογω οτι ανησυχησα, υπομονη κι εσυ μεχρι τον Ιουνιο, πιστευω οτι ολα θα ειναι οκ. Τωρα οσον αφορα το THYROGEN ή το σταδιακο κοψιμο του χαπιου τι να σου πω δεν ξερω, ασε τους γιατρους να αποφασισουν τι ειναι καλυτερο για σενα με δεδομενο βεβαια τις ημικρανιες σου και ο,τι αλλο προβλημα υπηρχε στο παρελθον.

Ars καλα αποτελεσματα και σε σενα στον ετησιο ελεγχο που πλησιαζει, πιστευω οτι και στη δικη σου περιπτωση οι γιατροι θα δουν τι ειναι καλυτερο και θα σου πουν, τωρα εαν χρειαστεις νοσηλεια μην το φοβασαι θα ειναι για την ασφαλεια σου. Ειναι το πρωτο σπινθηρογραφημα μετα το ολοσωμο απο τη ληψη του ιωδιου? Δηλαδη ελεγχεσαι σπινθηρογραφικα μετα απο 9 μηνες ετσι δεν ειναι? Ρωτω για να εχω μια ιδεα για το τι θα πουν και σε μας και για το πως καθοριζεται τελος παντως το follow up.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Δυο μέρες έλειψα και μαζεύτηκαν όλα τα καλά τα νέα!

msol μπράαααβοοοοο!!!! Χαίρομαι τόσο για σένα, ευτυχώς η περιπέτειά σου είχε αίσιο τέλος! Ούτε τα μικρά σου θα αποχωριστείς, ούτε διατρέχεις κίνδυνο! Η καλύτερη εξέλιξη που θα μπορούσες να περιμένεις! Τώρα μόνο υπομονή για να μάθει ο οργανισμός σου να λειτουργεί με το χάπι!

Ars! σου έδωσαν το παραπεμπτικό για να πάρεις το thyrogen από τα φαρμακεία του ΕΟΠΥΥ? Αν όχι, προφανώς η νοσηλεία γίνεται για να σου δικαιολογήσουν το κόστος της ένεσης, κάνει 1000 ευρώ. Την έκανα πριν ενάμιση μήνα γι' αυτό το ξέρω. Σου δίνει ο γιατρός σου ένα κάρο χαρτιά με σφραγίδες κλπ ότι έδωσε εντολή να πάρεις το φάρμακο, σου δίνει το νοσοκομείο που θα στη χορηγήσει ένα χαρτί ότι έχεις προγραμματίσει ραντεβού για τη χορήγηση και τα πας όλα αυτά στο φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ και στο δίνουν (θέλει ψυγείο). Το φάρμακο γίνεται σε δυο δόσεις, δυο συνεχόμενες μέρες. Σου παίρνουν αίμα την πρώτη φορά πριν το πάρεις κι άλλη μια δυο μέρες μετά την ημέρα της δεύτερης ένεσης, πχ εγώ έκανα αιματολογικές Τρίτη πρωί και μετά από λίγο πήρα την πρώτη ένεση, την Τετάρτη πήρα τη δεύτερη ένεση, Πέμπτη έδωσα πρώτα αίμα και μετά μου δώσανε το χαπάκι του ιωδίου, και το Σάββατο έκανα το ολόσωμο. Και σε αυτή την περίπτωση ίσχυε ο περιορισμός για πέντε μέρες μακριά από παιδιά και εγκύους. Από συμπτώματα δεν μπορώ να πω ότι είχα κάτι ιδιαίτερο, απλά λίγες ώρες μετά την πρώτη ένεση ένιωθα σαν να κολυμπούσα μέσα σε ζελέ . Και την κούραση που γενικότερα νιώθω πλέον, προφανώς λόγω του υπο-θ.

Sonia64 την καλημέρα μου! Όλη η ανάλυση για τα περί νοσηλείας με Thyrogen είναι και για σένα που πας τον Ιούνιο. Κι εγώ έχω ακόμη αντισώματα και λεμφαδένες, αλλά αν σε παίρνει πάτα πόδι για το Thyrogen, είναι κρίμα να το τραβήξεις όλο αυτό με διακοπή χαπιού! Και λέω πάτα πόδι γιατί οι γιατροί ξέρουν ότι κοστίζει 1000 ευρώ και με όλα αυτά που γίνονται στον ΕΟΠΥΥ με περικοπές κλπ προσπαθούν να αποφεύγουν τις "βαριές" συνταγογραφήσεις (το έζησα πέρυσι που κανείς γιατρός του ΕΟΠΥΥ δεν αναλάμβανε να μου δώσει το παραπεμπτικό για τη θεραπεία με το ραδιενεργό ιώδιο κι εμένα καιγόταν- άντε να μην πω τι- για να διώξω τον καρκίνο από πάνω μου).

Κορίτσια μου όπως βλέπετε έστω και σιγά σιγά γυρνάει ο τροχός και για εμάς! Πολύ χαίρομαι που έχουμε όλοι καλά αποτελέσματα κι εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι! Να έχετε μια υπέροχη Κυριακή!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας!!! Χαίρομαι πολύ που μιλώ πάλι μαζί σας.

Τα νέα σας είναι πολύ ευχάριστα και καλά. Σιγά - σιγά, οι ταλαιπωρείες παίρνουν τέλος και το θέμα ...θυροειδής... μπαίνει στην θέση που του πρέπει.

Εγώ τέλος του μηνός, στις 27 , κλείνω 4 χρόνια!!! Πώς περάσανε ουτε το κατάλαβα!!!! Σήμερα είμαι ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!! Οσο για τον επανέλεγχο με thyrogen ,τον έκανα πέρυσι,δηλ στα 3 χρονια. Επειδή υπέφερα πριν απο το ιώδιο με τον υποθυ\σμο, ο γιατρός δέχτηκε να μην το ξαναπεράσω, οπότε με τις δυο αυτές ενέσεις ..μιλάμε για 3 ημέρες συνολικά, δεν κατάλαβα και πολλά. Βγήκε καθαρό το σπινθ\μα και ξεκίνησα κανονικά το Τ4. Έλεγχος ανα 6μηνο, με υπέρηχο και αιματολογικές , ο γιατρός κανονλιζει την δόση του Τ4 και...ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!

Εύχομαι κι εσείς όλοι να έχετε αυτήν την πορεία, ώστε μετα απο λίγο καιρό να τα σκέπτεστε και να λέτε...Πώς πέρασε ο καιρός!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας χαιρετώ!!

Να είστε καλά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλσπερα και απο εμενα παιδια ειμαι η Αντρη απο Κυπρο εχω υποθυροειδισμο απο τα 18 μου ειμαι 33 (επισης πασχω απο ινωδης δυσπλασια και κρισεις πανικου!) ολα τα χρονια που εχω υποθυροειδισμο περνω το χαπι μου πριν 6 μηνες οταν πηγα για τον υπερηχο μου βρηκαμε ενα οζο 2,6 εκ. ο Γιατρος μου ειπε να παω ξανα σε 6 μηνες να με δει αλλα εγω πηγα και σε αλλο ενδοκρινολογος που μου ειπε να κανω επεμβαση γτ ειναι μεγαλος οζος λογο οικονομικων πηγα Νοσοκομιο ειδαν απλα τον υπερηχο μου και μου ειπαν να κανω εγχειρηση,περασαν 2 μηνες και θα παω την Παρασκευη για ολικη αφαιρεση Φοβαμαι λιγο για τα αποτελεσματα... απλα μου εκανε εντυπωση οτι θα μπω χειρουργειο χωρις παρακεντηση Ο ΟΕΟΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΛΟΥ ΠΑΙΔΙΑ

Link to comment
Share on other sites

andrie12,μην φοβασαι και μην πανικοβαλεσαι!!Ειναι μια επεμβαση που δεν θα την καταλαβεις καθολου!!Οσο για την βιοψια,ειναι πολυ σπανια η κακοηθεια!!Γι αυτο ολα καλα θα πανε!!Καλη επιτυχια στην επεμβαση και καλα αποτελεσματα!!

xrysa&& καλημερα!!Ευτυχως δεν χρειαστηκε να πατησω ποδι για την Thyrogen!Απο μονοι τους ειπαν οτι δεν γινεται να περασω ολο αυτο ξανα(υπο-θ),ενω κανω ταυτοχρονα ισχυρη θεραπεια για την ημικρανια!

Link to comment
Share on other sites

andrie12,μην φοβασαι και μην πανικοβαλεσαι!!Ειναι μια επεμβαση που δεν θα την καταλαβεις καθολου!!Οσο για την βιοψια,ειναι πολυ σπανια η κακοηθεια!!Γι αυτο ολα καλα θα πανε!!Καλη επιτυχια στην επεμβαση και καλα αποτελεσματα!!

xrysa&& καλημερα!!Ευτυχως δεν χρειαστηκε να πατησω ποδι για την Thyrogen!Απο μονοι τους ειπαν οτι δεν γινεται να περασω ολο αυτο ξανα(υπο-θ),ενω κανω ταυτοχρονα ισχυρη θεραπεια για την ημικρανια!

Καλημέρα σε όλους!

sonia64 δε μου λες δυο τρία πράγματα για το θέμα της ημικρανίας; Έχω κανά δίμηνο που ξαναυποφέρω από πονοκεφάλους, έψαξα μάτια και ο οφθαλμίατρος μου είπε ότι τα συμπτώματα δείχνουν ημικρανία και να πάω σε νευρολόγο. Αλλά έχω άρνηση να ξαναρχίσω να τρέχω σε γιατρούς.

andrie12 σε μεγάλους όζους σαν το δικό σου η πρώτη ενδεδειγμένη λύση είναι το χειρουργείο, η βιοψία θα γίνει ούτως ή άλλως σε ότι σου αφαιρέσουν χειρουργικά. Αν τώρα σου βάζανε να κάνεις βιοψία, και καθαρή να έβγαινε πάλι θα σου πρότειναν χειρουργείο λογικά, οπότε μη φοβάσαι! Ότι άλλο χρειαστείς εδώ είμαστε!

Και α.παλ όλοι και όλες εδώ μέσα αυτό ευχόμαστε... να περνάνε τα χρόνια και οι πενταετίες και να έχουμε καθαρές εξετάσεις σαν εσένα!

Link to comment
Share on other sites

xrysa&& 25 χρονια υποφερω απο ημικρανιες και πονοκεφαλους τασεως,ομως το τελευταιο διαστημα ξυπναγα καθε μερα στις 5.00 με πολυ δυνατους πονους!!Πηγα σε νευρολογο η οποια με εξετασε και μου ειπε οτι δεν εχει δει πιο αγχωμενο ατομο!!Μου αρχισε ελαφρια χαπια ηρεμιστικα-αντικαταθλιπτικα και εχω προοδευτικα πολυ μεγαλη βελτιωση και σε ενταση και σε συχνοτητα!Μου ειπε οτι αυτη η θεραπεια θα παει για πολλους μηνες(κανω απο τον Νοεμβριο),γιατι ηταν χρονιο και πολυ δυσκολο περιστατικο.Να μη το ξεχασω:

Καλο θα ειναι να κρατας ενα ημερολογιο πονοκεφαλων και τι χαπια παιρνεις καθε φορα.Αυτη εφριξε οταν ειδε το δικο μου και τα ποσα παυσιπονα εχω παρει!!Μου ειπε οτι σιγουρα εχω παθει ζημια στο συκωτι και τα νεφρα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


xrysa&& 25 χρονια υποφερω απο ημικρανιες και πονοκεφαλους τασεως,ομως το τελευταιο διαστημα ξυπναγα καθε μερα στις 5.00 με πολυ δυνατους πονους!!Πηγα σε νευρολογο η οποια με εξετασε και μου ειπε οτι δεν εχει δει πιο αγχωμενο ατομο!!Μου αρχισε ελαφρια χαπια ηρεμιστικα-αντικαταθλιπτικα και εχω προοδευτικα πολυ μεγαλη βελτιωση και σε ενταση και σε συχνοτητα!Μου ειπε οτι αυτη η θεραπεια θα παει για πολλους μηνες(κανω απο τον Νοεμβριο),γιατι ηταν χρονιο και πολυ δυσκολο περιστατικο.Να μη το ξεχασω:

Καλο θα ειναι να κρατας ενα ημερολογιο πονοκεφαλων και τι χαπια παιρνεις καθε φορα.Αυτη εφριξε οταν ειδε το δικο μου και τα ποσα παυσιπονα εχω παρει!!Μου ειπε οτι σιγουρα εχω παθει ζημια στο συκωτι και τα νεφρα!!

Επειδή είχα για πολλά χρόνια πονοκεφάλους, έχω φάει στη μάπα και τα ημερολόγια και τα αγχολυτικά-ηρεμιστικά κλπ και με κάνανε λίγο ζόμπι. Κάποια στιγμή απλά είπα ότι προτιμώ να ζω με τον πόνο παρά σαν φυτό. Έχω και θέμα με τον αυχένα από ατύχημα, οπότε πολλές φορές ο πονοκέφαλος πυροδοτείται και απ' αυτό. Απλά παίρνω ήδη ένα σκασμό φάρμακα αυτή τη στιγμή λόγω ασβεστίου, αντισωμάτων κλπ, (το medithyrox του θυρεοειδή, OneA πρωί και βράδυ και Megacalcium για το ασβέστιο, σελήνιο σε χάπι και eviol τα μεσημέρια για να ρίξω αντισώματα), και γενικά όλα αυτά τα χρόνια πολύ χάπι ρε παιδί μου... το συκώτι μου είναι χρόνια λίγο διογκωμένο. Απλά ξανάρχισαν οι πονοκέφαλοι, νιώθω πτώμα από την ώρα που ξυπνάω, πήρα κιλά ενώ νόμιζα ότι την είχα γλιτώσει (μπήκα στο νοσοκομείο 50 και πλέον είμαι 69) και γενικά ο υπο-θ σε όλο του το μεγαλείο! Ξηροδερμίες, μαλλιά σαν σιδερένια, τα πάντα όλα. Είπα μπας και βελτιώσω τους πονοκεφάλους αφού τα υπόλοιπα δεν...

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και πάλι.

Άντρη , μην ανησυχείς , όταν υπάρχουν όζοι που δείχνουν κάποια αλλαγή στην υφή και το μέγεθος πρέπει να αφαιρούνται... κι εγώ είχα όζους που απο 0.4 και 1,3 έγιναν 4,5 και 2,7. Τώρα όσο για το ποιοι είναι θυλώδεις και ποιοι όχι , μόνον η βιοψία θα δείξει , αλλά αυτό είναι ένα θέμα που δεν πρέπει να σε ανησυχεί. Με το καλό να κάνεις την εγχείρηση, ηρέμησε, ξεκουράσου και μετά θα σου πουν τί ...μέλλει γενέσθαι!!

Σόνια, η μητέρα μου υπέφερε απο ημικρνίες, όσο θυμάμαι τον εαυτόν μου. Είχε αγχος και το κροταφικό σύνδρομο, όπως ανακάληψε αργότερα. Βέβαια τώρα στα 78 της έχουν λιγοστέψει οι πόνοι, όμως είχε κάνει μια θεραπεία 6 μηνών , μαζί και με αγχολητικά ..δεν θυμάμαι να σου πω ν την θεραπεία αυτη την είχε κανει και στο παρελθον. Εύχομαι ναπάνε όλα καλά και για σένα!!!

Ολα καλά λοιπόν....

σας χαιρετώ!!

Link to comment
Share on other sites

α.παλ σ`ευχαριστω πολυ!Δεν ξερω αν ειναι η ιδανικη θεραπεια αυτη,αλλα ειχα φτασει σε ενα σημειο απροχωρητο!!

xrysa&& περασες δηλαδη απο την φαση των ηρεμιστικων?Κι εμενα ευτυχως δεν με κανανε ζομπι,αλλα ειμαι "καπως"....Ολο νυσταζω και οι κινησεις μου ειναι βαριες κι αργες,εβαλα κιλα,αλλα οσο σκεφτομαι ολα αυτα τα ισχυρα παυσιπονα που επαιρνα για να ειμαι ορθια και να λειτουργω σαν κανονικος ανθρωπος,συν την βλαβη που θα προξενησω στο συκωτι κτλ.,ακουω την νευρολογο πλεον...Σε καταλαβαινω με ολα αυτα που περνας..Θυμησε μου,γιατι ξεχνω ευκολα,σε ποια φαση εισαι τωρα με τον θυρεοειδη?Εισαι σε υπο-θ?Ποια τα συμπτωματα σου με την Thyrogen?Για ποσες μερες δεν εισαι καλα?

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους παιδια σημερα εκανα και αναλυσεις για να ειμαι ετοιμη αυξηθηκε ομως το Tsh μου μεσα σε 5 μηνες απο 1.06 ειναι 3.14 και περνω καθημερινα το χαπι μου 150mg και 100 Σ/Κ

Link to comment
Share on other sites

α.παλ σ`ευχαριστω πολυ!Δεν ξερω αν ειναι η ιδανικη θεραπεια αυτη,αλλα ειχα φτασει σε ενα σημειο απροχωρητο!!

xrysa&& περασες δηλαδη απο την φαση των ηρεμιστικων?Κι εμενα ευτυχως δεν με κανανε ζομπι,αλλα ειμαι "καπως"....Ολο νυσταζω και οι κινησεις μου ειναι βαριες κι αργες,εβαλα κιλα,αλλα οσο σκεφτομαι ολα αυτα τα ισχυρα παυσιπονα που επαιρνα για να ειμαι ορθια και να λειτουργω σαν κανονικος ανθρωπος,συν την βλαβη που θα προξενησω στο συκωτι κτλ.,ακουω την νευρολογο πλεον...Σε καταλαβαινω με ολα αυτα που περνας..Θυμησε μου,γιατι ξεχνω ευκολα,σε ποια φαση εισαι τωρα με τον θυρεοειδη?Εισαι σε υπο-θ?Ποια τα συμπτωματα σου με την Thyrogen?Για ποσες μερες δεν εισαι καλα?

Το Thyrogen δεν είχε ιδιαίτερα συμπτώματα, ένα μόνο μου έκανε εντύπωση, γι' αυτό το έγραψα ακριβώς όπως το ένιωθα. Την πρώτη μέρα ένιωθα σαν να κολυμπάω μέσα σε ζελέ. Τις υπόλοιπες απλά λίγο περισσότερο κουρασμένη απ' ότι συνήθως αλλά δεν κράτησε ιδιαίτερα. Την εξέταση την έκανα μέσα Φλεβάρη. Η αλήθεια είναι ότι δεν συνδύασα τις ημικρανίες με το Thyrogen, τα κιλά ούτως ή άλλως τα έβαλα μετά την τελευταία αλλαγή χαπιού, δηλαδή από Αύγουστο και μετά, που όμως απ' ότι φαίνεται είναι και η σωστή γιατί πλέον η Τ4 είναι σε φυσιολογικά όρια. Αυτό που γενικότερα ένιωθα μετά την τελευταία αλλαγή (πλέον παίρνω 150mg Medithyrox 6 μέρες τη βδομάδα, την 7η τίποτα) είναι απίστευτη κούραση. Πριν που έπαιρνα μισό χάπι κάθε Κυριακή είχα όμως συνέχεια ταχυκαρδίες και TSH 0,0001 που είναι πολύ λίγο και μου είπε η γιατρός ότι είναι επικίνδυνο για την καρδιά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...