Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Θυρεοειδής αδένας-παθήσεις-συμπτώματα


georgiamami

Recommended Posts

Σόνια μου σε ευχαριστω παρα πολυ...

Κοριτσια σημερα ξυπνησα το πρωι με πονους περιοδου.... ηταν ομως μονο πονοι... Και με ενα ωραιοτατο κρυωμα... Πήρα τηλεφωνο στο γραφειο του Λινού για να ρωτησω αν πρεπει μηπως να αναβαλλω την επεμβαση λογω περιοδου που ειναι θεμα ωρων να ερθει και λογω κρυώματος... Μόνο αν μου ανεβει πυρετός δεν γίνεται χειρουργειο μου ειπε η πολύ ευγενική βοηθός του... Οπότε αυριο μπαινω για προεγχειρητικο ελεγχο και μεθαυριο η επεμβαση... Σας ευχαριστω πολύ για την θετική σας ενεργεια!!!!!

Περαστικα για το κρυωματακι, η περιοδος δεν ειναι εμποδιο στην επεμβαση και καλη επιτυχια. Ολα θα πανε καλα....... ηρεμησε και ασε τις ημερες να κυλησουν ..... Αλλωστε δεν μπορεις να σταματησεις το χρονο και οτι ειναι να γινει θα γινει!!!

:lol:


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

λενε οτι ο καρκινος στο θυρεοειδη ειναι σπανιος και αν παρεις απο το θεμα αυτο ειχαν παρα πολλα ατομα ,οποτε μονο σπανιος δεν ειναι ,ας ελπισουμε οτι θα πανε ολα καλα για ολες μας ...

Σπανιος δυστυχως δεν ειναι...... και ειδικα οι παθησεις του ειναι αρκετα συχνες αλλα ειναι σιγουρο οτι ο καρκινος του θυροειδη ειναι 100% ιασιμη μορφη.

Και οσο πιο νωρις τον διαγνωσει κανεις, τοσο πιο συντομα ξεμπερδευει με αυτον και σε καποιες περιπτωσεις δε χρειαζεταικαν να παρει ιωδιο ουτε μια φορα.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα 14:39 .......αυριο μπαινω για προεγχειρητικο ελεγχο και μεθαυριο η επεμβαση... Σας ευχαριστω πολύ για την θετική σας ενεργεια!!!!!
Georgkat ελπιζω να πηγαν ολα καλα !! περημενουμε νεα σου

Αυριο κανει εισαγωγη και μεθαυριο χειρουργειται.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Georgkat ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στην αυριανη σου επεμβαση! Μην φοβασαι, ο γιατρος σου θεωρειται απο τους κορυφαιους,ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! Περιμενουμε νεα σου!

Liveloula τι εγινε με την παρακεντηση? Ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα? Ευχομαι να ναι καλα, ομως τα χουμε ξαναπει, την επεμβαση δεν θα την αποφυγεις. Μολις τα παρεις πες μας!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημερα. Μην απορειτε που σας γράφω σήμερα... Μολις με ανέβασαν απο το χειρουργείο και νοιωθω εξαιρετικά. Δεν πονάω ΚΑΘΟΛΟΥ, δεν κατάλαβα τίποτα και όλα πήγαν πολυ καλα. Περιμένω τον γιατρο να μου πει λεπτομέρειες. Μιλάω όπως πριν με το που άνοιξα τα ματιά μου, ούτε πόνος στον αυχένα ούτε τίποτα.

Όσοι ειναι να κάνουν την επέμβαση να μην φοβούνται τίποτα.

Πολλα φιλια σε όλους!!!


fmGhp2.png

A8ojp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κοριτσι μου! Τωρα να σου ευχηθουμε καλα αποτελεσματα στην ιστολογικη σου!

Βάση εμπειρίας ο Λίνος μου ειπε πως κατα 90% δεν ειναι κακοήθεια.

Για όσα κορίτσια ειναι σε αναμονή να την κάνουν, ενα θα τους πω.., εχω μια μικρή τομή γύρω στα 3 το πολυ εκατοστά ( μια μικρή κοκκινιλα φαίνεται και τίποτα άλλο) και αυτή τη στιγμή βρίσκομαι στην καφετέρια και πίνω καφεδάκι. Δεν εχω ούτε εμετους ούτε κούραση ούτε νοιωθω κατι δυσάρεστο.

Νοιωθω μόνο σαν να εχω φάει κατι παγωμένο και έχουν κρυώσει οι Αμυγδαλες μου.

Για τον Λινό μόνο υπέροχα λόγια εχω να πω, να ειναι ευλογημένα τα χέρια του να δίνουν υγεία στον κόσμο!!!!

Να μην φοβάστε καθόλου!!!


fmGhp2.png

A8ojp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Geogrkat να εισαι καλα, καλη αναρωση και καλα αποτελεσματα.

Μας δινεις πολυ κουραγιο για την επεμβαση. Ειναι πολυ ενθαρυντικα τα λογια σου. Δεν το περιμενα οτι θα ειναι τοσο ευκολα τα πραγματα..

Πρεπει να παιζει ρολο φυσικα και ο γιατρο να ειναι καλος στην δουλεια του. Να ειναι ελαφροχερης. Χαχαχα..

Καλο σου βραδυ.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημερα. Μην απορειτε που σας γράφω σήμερα... Μολις με ανέβασαν απο το χειρουργείο και νοιωθω εξαιρετικά. Δεν πονάω ΚΑΘΟΛΟΥ, δεν κατάλαβα τίποτα και όλα πήγαν πολυ καλα. Περιμένω τον γιατρο να μου πει λεπτομέρειες. Μιλάω όπως πριν με το που άνοιξα τα ματιά μου, ούτε πόνος στον αυχένα ούτε τίποτα.

Όσοι ειναι να κάνουν την επέμβαση να μην φοβούνται τίποτα.

Πολλα φιλια σε όλους!!!

Βάση εμπειρίας ο Λίνος μου ειπε πως κατα 90% δεν ειναι κακοήθεια.

Για όσα κορίτσια ειναι σε αναμονή να την κάνουν, ενα θα τους πω.., εχω μια μικρή τομή γύρω στα 3 το πολυ εκατοστά ( μια μικρή κοκκινιλα φαίνεται και τίποτα άλλο) και αυτή τη στιγμή βρίσκομαι στην καφετέρια και πίνω καφεδάκι. Δεν εχω ούτε εμετους ούτε κούραση ούτε νοιωθω κατι δυσάρεστο.

Νοιωθω μόνο σαν να εχω φάει κατι παγωμένο και έχουν κρυώσει οι Αμυγδαλες μου.

Για τον Λινό μόνο υπέροχα λόγια εχω να πω, να ειναι ευλογημένα τα χέρια του να δίνουν υγεία στον κόσμο!!!!

Να μην φοβάστε καθόλου!!!

Πολυ χαρουμενα τα νεα σου. Σιδερενια λοιπον (εδω που τα λεμε ποτέ δεν καταλαβα γιατι δινου αυτην την ευχη) .

Και το 90% ειναι πολυ θετικο για μας....... σιγουρα ο ανθρωπος ειναι κορυφη και εχει ευλογημενα χερια...... 3 εκατοστα τομη....... να απορεις....... πως δουλεψε μεσα απο τοσο μικρη τρυπουλα!!!! :confused:

Εμεις που χειρουργηθηκαμε, σας λεμε οτι το χειρουργειο θυροειδη ειναι ρουτινα........ Τα συμπτωματακια που αναφερουμε σε διαφορες περιπτωσεις πικιλουν απο ατομο σε ατομο. Οπως φαινεται η GeorgKat, δεν ειχε ΚΑΝΕΝΑ συμπτωμα. Αρα ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ως τωρα και ετσι θα συνεχισουν να ειναι.

Πραγματικα χαρηκα πολυ με τα νεα σου.Περιμενουμε και τη βιοψια και να τελειωνεις με τον μακαριτη!!:lol:


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Georgat περαστικα !!

Υπεροχα τα νεα σου!!!

Μακαρι απο δω και στο εξης μονο ευχαριστα να διαβαζουμε :)

Καλα αν σου λεει ο γιατρος σου 90% τοτε μαλλον δεν ηταν κατι κακο ...

Εχει εμπειρια οποτε καταλαβαινει αν δει κατι κακο ....

Σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι καθε μερα και καλυτερα..

Μου εδωσες πολυ δυναμη σημερα ,να εισαι καλα...

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σας λόγια. Περιμένω το εξιτήριο μου και επιστροφή στο σπιτι. Ασβέστιο και ελάχιστη θυροξινη μου έδωσε, το ασβέστιο προληπτικά το δίνει σε όλους μου ειπε. Θα μοιράζομαι μαζι σας και το μετεγχειρητικο στάδιο και εύχομαι να ακούω μόνο ευχάριστα απο ολες!!!!


fmGhp2.png

A8ojp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...