Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

9 κιλα? καλε εσεις μας βαζετε κατω!εμεις 5 μηνων 70 ποντους κ 7120. 

χαχαχα...ναι 9 κιλακια!   Κιμ καρντασιαν την ειπε η γιατρος! εχει ενα ποπουδακι τουρλωτο μες στην κυτταριτιδα! Ανυπομονω να της βαλω μπικινι το καλοκαιρακι! Λιώνω....

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Ήταν το πρώτο που του έδωσα αλλά τίποτα! Η γιατρουλα μας λέει ότι είναι βυζακιας απλά! Γι'αυτό μας ξεκίνησε κρεμουλες, για να του δίνουν όταν λείπω!

λες να τις φαει? εγω του ξεκιναω την αλλη εβδομαδα. πια θα παρεις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , sweet mommy είπε:

χαχαχα...ναι 9 κιλακια!   Κιμ καρντασιαν την ειπε η γιατρος! εχει ενα ποπουδακι τουρλωτο μες στην κυτταριτιδα! Ανυπομονω να της βαλω μπικινι το καλοκαιρακι! Λιώνω....

Πεθαίνω με τα ζουμπουρλουδικα μωράκια στην παραλία με τα μαγιό και τον πωπουλη και την κοιλίτσα τούρλα όλο κυτταρίτιδα!!! Θέλω να τα δαγκώνω όλα!

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

λες να τις φαει? εγω του ξεκιναω την αλλη εβδομαδα. πια θα παρεις?

Ριζαλευρο βανίλια της nutricia πήρα... Δεν ξέρω αν θα τη φαει. Το πιθανότερο πιστεύω είναι να μου τη φτύσει στα μούτρα όπως το γάλα! Εμένα δεν έτρωγε κρέμες ούτε ο μεγάλος! Περίμενα πως και πως τότε να φάει φαριν λακτε που μου αρέσουν πολύ και δεν του άρεσαν!!!! Ελπίζω να μην μου το κάνει και ο μπεμπουλης μου αυτό!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!! Ζουμπουρλουδικα Μωρακι τέλεια απο αναπτυξη σας βλέπω όλες!! Εμένα ρε κορίτσια αχορταγος ο δικός μ λες κ έχει κορδέλα!! Ανα 3ωρο πίνει τουλάχιστον 250 ml δε ξέρω αν είναι καλό αυτό!! Ευτυχώς το πίνει το γαλατάκι περιμενω πως κ πως τη μερα που θα τον θηλασω παλι, τελικά μ έλειψε περισσότερο απ όσο περίμενα.. Εγώ βγάζω ανα 3ωρο 150 μλ περιπου με το θηλαστρο δόξα τω θεώ δε μ έχει μειωθεί καθόλου!!

  • Μου αρέσει 3

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Πεθαίνω με τα ζουμπουρλουδικα μωράκια στην παραλία με τα μαγιό και τον πωπουλη και την κοιλίτσα τούρλα όλο κυτταρίτιδα!!! Θέλω να τα δαγκώνω όλα!

Ριζαλευρο βανίλια της nutricia πήρα... Δεν ξέρω αν θα τη φαει. Το πιθανότερο πιστεύω είναι να μου τη φτύσει στα μούτρα όπως το γάλα! Εμένα δεν έτρωγε κρέμες ούτε ο μεγάλος! Περίμενα πως και πως τότε να φάει φαριν λακτε που μου αρέσουν πολύ και δεν του άρεσαν!!!! Ελπίζω να μην μου το κάνει και ο μπεμπουλης μου αυτό!

καταλαβα κ εγω νομιζω οτι δεν θα θελει να φαει κ εμενα μαρεσουν αυτες οι κρεμες δεν.πειραζει θα τις φαω εγω χα !

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, linaa είπε:

καταλαβα κ εγω νομιζω οτι δεν θα θελει να φαει κ εμενα μαρεσουν αυτες οι κρεμες δεν.πειραζει θα τις φαω εγω χα !

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο! Ο μεγάλος την πρώτη φορά που έφαγε αλεσμένα φρούτα έκανε σαν τρελός από χαρά! Έτρωγε πολύ άνετα, σαν να έτρωγε από πάντα με κουτάλι! Σε καμία ώρα θα σας πω και για το μικρό μου κατσαριδακι!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο! Ο μεγάλος την πρώτη φορά που έφαγε αλεσμένα φρούτα έκανε σαν τρελός από χαρά! Έτρωγε πολύ άνετα, σαν να έτρωγε από πάντα με κουτάλι! Σε καμία ώρα θα σας πω και για το μικρό μου κατσαριδακι!

ναι ναι θελω λεπτομερειες. εγω ειπα Δευτερα ξεκιναω. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , linaa είπε:

ναι ναι θελω λεπτομερειες. εγω ειπα Δευτερα ξεκιναω. 

Λοιπόν, του άρεσε απλά του φαινόταν περίεργη η αίσθηση μάλλον γιατί την έκανε γύρω γύρω στο στόμα και δεν ήξερε πώς να την καταπιεί! Μετά τη ρουφαγε σαν γάλα και στο τέλος το βρήκε λίγο και άνοιγε ένα στόμα διάπλατα!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Λοιπόν, του άρεσε απλά του φαινόταν περίεργη η αίσθηση μάλλον γιατί την έκανε γύρω γύρω στο στόμα και δεν ήξερε πώς να την καταπιεί! Μετά τη ρουφαγε σαν γάλα και στο τέλος το βρήκε λίγο και άνοιγε ένα στόμα διάπλατα!!!

μπραβο.στο.μπεμπακι. καλοφαγος να.ειναι θα σου πω κ για το δικο.μου. 20γραμμαρια εκανες με μια μεζουρα? εμενα ετσι μου εχει γραψει η παιδιατρος. αντε να.δουμε φοβαμαι κ.για δυσκιλιοτητα αν κ μου ειπε αν.θελω πλεον να δωσω χαμομηλι..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , linaa είπε:

μπραβο.στο.μπεμπακι. καλοφαγος να.ειναι θα σου πω κ για το δικο.μου. 20γραμμαρια εκανες με μια μεζουρα? εμενα ετσι μου εχει γραψει η παιδιατρος. αντε να.δουμε φοβαμαι κ.για δυσκιλιοτητα αν κ μου ειπε αν.θελω πλεον να δωσω χαμομηλι..

Ναι, 20γρ μια μεζούρα! Εγώ του δίνω χαμομήλι από 40 ημερών όταν είχε κολικούς...


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Ναι, 20γρ μια μεζούρα! Εγώ του δίνω χαμομήλι από 40 ημερών όταν είχε κολικούς...

αααα τελεια εμενα μου ειχε πει οχι ακομα αλλα τωρα μου εδωσε το οκ. θα του δωσω γιατι ειναι καποιες φορες δυσκολος στα κακα δεν τα κανει καθε μερα δηλαδη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , linaa είπε:

αααα τελεια εμενα μου ειχε πει οχι ακομα αλλα τωρα μου εδωσε το οκ. θα του δωσω γιατι ειναι καποιες φορες δυσκολος στα κακα δεν τα κανει καθε μερα δηλαδη. 

Εμένα είχε να κάνει κακά 4 μέρες και μου είχε πει η παιδίατρος ότι από τους 4 μήνες και μέχρι να φάει φαγητό επειδή θηλάζω δεν θα κάνει κακά κάθε μέρα και είναι φυσιολογικό επειδή λέει το μητρικό γάλα το απορροφά όλο ο οργανισμός.


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα είχε να κάνει κακά 4 μέρες και μου είχε πει η παιδίατρος ότι από τους 4 μήνες και μέχρι να φάει φαγητό επειδή θηλάζω δεν θα κάνει κακά κάθε μέρα και είναι φυσιολογικό επειδή λέει το μητρικό γάλα το απορροφά όλο ο οργανισμός.

εγω του δινω κ.ξενο αρκετο κ τα εκανε καθε μερα αλλα που κ που μερα παρα μερα. βεβαια παιζει κ.αυτο αναλογα δηλαδη ποσο θα φαει την.μερα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , linaa είπε:

εγω του δινω κ.ξενο αρκετο κ τα εκανε καθε μερα αλλα που κ που μερα παρα μερα. βεβαια παιζει κ.αυτο αναλογα δηλαδη ποσο θα φαει την.μερα. 

Εμένα είναι η δεύτερη φορά που αδιαθετω και αυτή τη φορά μου μειώθηκε το γάλα 1 βδομάδα πριν αδιαθετησω οπότε επρεπε να δίνω κ ξένο αλλά δεν το πίνει! Τώρα άρχισε πάλι να επανέρχεται η παραγωγή μου οπότε ίσως να μην χρειαστεί να του δώσω άλλο μέχρι τον επόμενο μήνα...

3 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια!! Ζουμπουρλουδικα Μωρακι τέλεια απο αναπτυξη σας βλέπω όλες!! Εμένα ρε κορίτσια αχορταγος ο δικός μ λες κ έχει κορδέλα!! Ανα 3ωρο πίνει τουλάχιστον 250 ml δε ξέρω αν είναι καλό αυτό!! Ευτυχώς το πίνει το γαλατάκι περιμενω πως κ πως τη μερα που θα τον θηλασω παλι, τελικά μ έλειψε περισσότερο απ όσο περίμενα.. Εγώ βγάζω ανα 3ωρο 150 μλ περιπου με το θηλαστρο δόξα τω θεώ δε μ έχει μειωθεί καθόλου!!

Μπράβο κορίτσι μου, μια χαρά τα πας! Όσο βγάζεις δεν θα μειωθεί, μην αγχώνεσαι!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα είναι η δεύτερη φορά που αδιαθετω και αυτή τη φορά μου μειώθηκε το γάλα 1 βδομάδα πριν αδιαθετησω οπότε επρεπε να δίνω κ ξένο αλλά δεν το πίνει! Τώρα άρχισε πάλι να επανέρχεται η παραγωγή μου οπότε ίσως να μην χρειαστεί να του δώσω άλλο μέχρι τον επόμενο μήνα...

Μπράβο κορίτσι μου, μια χαρά τα πας! Όσο βγάζεις δεν θα μειωθεί, μην αγχώνεσαι!

Σ ευχαριστω παρα πολύ, τώρα το μόνο που παρακαλαω είναι να μ έχει φύγει η φλεγμονή κ να μ πει ο γιατρός οτι όλα είναι καλά!! Τίποτα αλλο


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...