Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα και καλή χρονιά! 

Έχει ξεκινήσει καμιά σας να πληρώνεται το επίδομα προστασίας μητρότητας? (εξάμηνο οαεδ). Είχα κάνει τα χαρτιά μου 5/12 μόλις εγκρίθηκε και αναμένω πληρωμή. Ξέρετε κάθε πότε πληρωνόμαστε? Στο ταμείο ανεργίας θυμάμαι ήταν κάθε τελευταία Παρασκευή του μήνα ισχύει το ίδιο? 


aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 9 λεπτά , Marmat είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και καλή χρονιά! 

Έχει ξεκινήσει καμιά σας να πληρώνεται το επίδομα προστασίας μητρότητας? (εξάμηνο οαεδ). Είχα κάνει τα χαρτιά μου 5/12 μόλις εγκρίθηκε και αναμένω πληρωμή. Ξέρετε κάθε πότε πληρωνόμαστε? Στο ταμείο ανεργίας θυμάμαι ήταν κάθε τελευταία Παρασκευή του μήνα ισχύει το ίδιο? 

Εγώ τα έκανα στις 20/12 και ακόμη δεν τα έχουν εξετάσει... Αν θυμάμαι καλά από τον μεγάλο κάθε τελευταία Παρασκευή του μήνα πληρώνει γενικά ο ΟΑΕΔ.

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.. Μιας και μιλάτε για το 6μηνο του οαεδ.. Στην υπεύθυνη δήλωση τι γράφουμε κάτω δηλώνω υπεύθυνα ότι...........??? 

Νομίζω την τελευταία παράγραφο από την αίτηση που σου φτιάχνει ο εργοδότης σε πρώτο πρόσωπο... 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 11/1/2019 at 2:22 ΜΜ, Marmat είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και καλή χρονιά! 

Έχει ξεκινήσει καμιά σας να πληρώνεται το επίδομα προστασίας μητρότητας? (εξάμηνο οαεδ). Είχα κάνει τα χαρτιά μου 5/12 μόλις εγκρίθηκε και αναμένω πληρωμή. Ξέρετε κάθε πότε πληρωνόμαστε? Στο ταμείο ανεργίας θυμάμαι ήταν κάθε τελευταία Παρασκευή του μήνα ισχύει το ίδιο? 

Εγω ειχα κανει τα χαρτια  Μου7 /12 και πληρωθηκα 31 δεκεμβρη. Γτ εν αιυ εχουν μπει ακομα;


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου αρρωστησε ο μικρος βραχνιασε η φωνη τκαπια ιωση μ ειπε λαρυγγιτιδα μου εθπε μονο οταν θα τον ακουσω αρκετα βραχνο να του δωσω σταγονες σαλντοσανιλ.


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Sofaki91 είπε:

@ΦαιηΚατς τι θηλαστρο χρησιμοποιείς?? 

@ναντια δε περαστικά στον μικρουλη σου κοπελα μ..ετσι ξαφνικα?

Calypso Ardo λέγεται, είναι νοσοκομειακου τύπου, πολύ δυνατό και σχεδόν αθόρυβο! Μου το έδωσε η μαία μου!

  • Ευχαριστώ 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Sofaki91 είπε:

@ΦαιηΚατς τι θηλαστρο χρησιμοποιείς?? 

@ναντια δε περαστικά στον μικρουλη σου κοπελα μ..ετσι ξαφνικα?

Ναι απο χθες το βραδυ τον ακουσα λιγο βραχνο κ σημεραα πιο εντονι.. ευχαριστουμε


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 8/1/2019 at 1:59 ΜΜ, ναντια δε είπε:

Λέγε μου τέτοια να περνώ κουράγιο χαχαχαχχαχαχα

Ιδιο πρόβλημα έχουμε!!! Να σου πω Πρόγραμμα του δικού μου. Ξυπνάει 6 -7 το πρωί ισα ισα για να πιει κ ξανά κομαται έως 11.30. Μετά μέχρι τις 20.30 Μπορεί να κοιμηθεί 2  20 λεπτα Μόνο κ με απόλυτη ησυχία.. Κοιμάται 20.30-9 ,Ξυπνάει πίνει,μπάνιο κ μετά κοιμάται 12 -1 Την νύχτα.. Κ μέχρι να κοιμηθεί,τον ξαπλωνουμε στον καναπέ ,κουνιέται ασταμάτητα μέχρι να κουραστεί κ μετά κοιμάται.. Πολλά βράδια είμαι κομμάτια κ πέφτω ξέρη Πριν Από το μωρό κ τον αφηνω Σιν άντρα μου να τον κοιμησει. Περιττό να σου πω ότι θέλει βόλτα στη άγκαλια κ πέρα δώθε συνέχεια την μερα κ μόλις καθήσω το καταλαβαίνει κ κλαίει ασταμάτητα!!!!(αισθητήρα έχει????) .είχες ρωτήσει κ για γάλα. Εγώ δίνω συμπληρωμα το ναν κ τα κακα του είναι νερουλα κ έχει αρκετά αερια. Λέω να του το αλλάξω σε novakac Από Αύριο  Μήπως δω διαφορά.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2019 at 5:36 ΜΜ, ναντια δε είπε:

Εγω ειχα κανει τα χαρτια  Μου7 /12 και πληρωθηκα 31 δεκεμβρη. Γτ εν αιυ εχουν μπει ακομα;

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ γέννησα το Δεκέμβριο! Να σας ζήσουν τα παιδακια σας! Είδα πως έχεις πάρει το εξάμηνο του οαεδ. Πόσο είναι τελικά βρε κορίτσι? Λένε ότι θα το αυξήσουν τώρα αντε να δούμε! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , ada32 είπε:

Ιδιο πρόβλημα έχουμε!!! Να σου πω Πρόγραμμα του δικού μου. Ξυπνάει 6 -7 το πρωί ισα ισα για να πιει κ ξανά κομαται έως 11.30. Μετά μέχρι τις 20.30 Μπορεί να κοιμηθεί 2  20 λεπτα Μόνο κ με απόλυτη ησυχία.. Κοιμάται 20.30-9 ,Ξυπνάει πίνει,μπάνιο κ μετά κοιμάται 12 -1 Την νύχτα.. Κ μέχρι να κοιμηθεί,τον ξαπλωνουμε στον καναπέ ,κουνιέται ασταμάτητα μέχρι να κουραστεί κ μετά κοιμάται.. Πολλά βράδια είμαι κομμάτια κ πέφτω ξέρη Πριν Από το μωρό κ τον αφηνω Σιν άντρα μου να τον κοιμησει. Περιττό να σου πω ότι θέλει βόλτα στη άγκαλια κ πέρα δώθε συνέχεια την μερα κ μόλις καθήσω το καταλαβαίνει κ κλαίει ασταμάτητα!!!!(αισθητήρα έχει????) .είχες ρωτήσει κ για γάλα. Εγώ δίνω συμπληρωμα το ναν κ τα κακα του είναι νερουλα κ έχει αρκετά αερια. Λέω να του το αλλάξω σε novakac Από Αύριο  Μήπως δω διαφορά.

Ακριβως τα ιδια ελα να κανουν παρεα. Και εμας το ναν μας εκανε κολικους εδω και 3 μερες πινει novalak ha αν κ ειναι  νωρις για να εχω εικονα σταματησε να βγαζει γουλιες κ να κανει εμετους κα κανει κακα τ 2 φορες την μερα εκει που εκανε 1 φορα στις δυο μερες απλα τα κακα τ ειναι πρασινα σκουρο λογο του γαλατος το γραφει κ στο κουτι

πρίν από 21 λεπτά , kathyv25 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ γέννησα το Δεκέμβριο! Να σας ζήσουν τα παιδακια σας! Είδα πως έχεις πάρει το εξάμηνο του οαεδ. Πόσο είναι τελικά βρε κορίτσι? Λένε ότι θα το αυξήσουν τώρα αντε να δούμε! 

511 σιγα μην το αυξησουν λογια ειναι πριν τις εκλογες τα γνωστα σιγα μην μα ς πιασει εμας 


...:-D

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Κοριτσια μου αρρωστησε ο μικρος βραχνιασε η φωνη τκαπια ιωση μ ειπε λαρυγγιτιδα μου εθπε μονο οταν θα τον ακουσω αρκετα βραχνο να του δωσω σταγονες σαλντοσανιλ.

Περαστικα σας κορίτσι μου!!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

 

511 σιγα μην το αυξησουν λογια ειναι πριν τις εκλογες τα γνωστα σιγα μην μα ς πιασει εμας 

Λες ε?  Τσάμπα χαίρομαι. ...χαχαχαχα 

Ευχαριστώ για την απάντηση,  βλέπω όλες βαμπίρ έχουμε γίνει τελικά χαχαχαχα! Περαστικά στο παιδάκι σου! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...