Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Περαστικα σας κορίτσι μου!!

Ευχαριστουμε πολυ!!

2 ώρες πρίν, kathyv25 είπε:

Λες ε?  Τσάμπα χαίρομαι. ...χαχαχαχα 

Ευχαριστώ για την απάντηση,  βλέπω όλες βαμπίρ έχουμε γίνει τελικά χαχαχαχα! Περαστικά στο παιδάκι σου! 

Μακαρι να το αυξησουν !!!! Χαχαχαχαχαχα ευχαριστω κοριτσι μου..


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 12/1/2019 at 5:36 ΜΜ, ναντια δε είπε:

Εγω ειχα κανει τα χαρτια  Μου7 /12 και πληρωθηκα 31 δεκεμβρη. Γτ εν αιυ εχουν μπει ακομα;

Δεν έχω ιδέα τα έχω πάρει κρανίο μ αυτή την ιστορία :angry:


aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Marmat είπε:

Δεν έχω ιδέα τα έχω πάρει κρανίο μ αυτή την ιστορία :angry:

Γτ δν πας απο εκει;;; Τα νσημα τα εχεις για να εγκριθει; Μηπως δν το δικαιουσε και για αυτο δν εχουν μπει; Η μηπως λειπει καποιο χαρτι και ειναι σε εκρεμοτητα;


...:-D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πήγαμε παιδίατρο για εμβόλιο. Όλα καλά αν κ λιιιγο στρουμπουλουλες! Είμαστε 7700 κ 70 πόντους. Ήταν ένα άλλο κοριτσάκι εκεί , 7 μηνών κ ήταν ίσα στο ύψος με τη δικιά μου. Δεν θέλω να μεγαλώσει γρήγορα! :shock: χαχαχα


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ναντια δε είπε:

Γτ δν πας απο εκει;;; Τα νσημα τα εχεις για να εγκριθει; Μηπως δν το δικαιουσε και για αυτο δν εχουν μπει; Η μηπως λειπει καποιο χαρτι και ειναι σε εκρεμοτητα;

Δεν έχω άνθρωπο να μου κρατήσει το μωρό ούτε αμάξι που σημαίνει πρέπει να ξαναπάω ποδαράτο με το μωρό κι είναι λίγο μακριά να βγούμε με τοσο κρύο.Δεν λείπει κάτι εχει εγκριθεί, μπαίνω με κωδικό στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες οαεδ και παρακολουθώ την εξέλιξη εγκρίθηκε από την περασμένη Τρίτη, συγκεκριμένα γράφει ένταξη στην επιδότηση και είναι να πάρω 456 για το μήνα Δεκέμβριο και άλλα 56 έναντι δώρου Χριστουγέννων απλά περίμενα να μπουν Παρασκευή 11/1 ή έστω σήμερα Δευτέρα και τίποτα. Όταν είχα πάρει το συμπληρωματικο επιδομα οαεδ εγκρίθηκε Τετάρτη μπήκαν Παρασκευή με συνοπτικές διαδικασίες, και δεν ήταν η τελευταία Παρασκευή του μήνα. Εντωμεταξύ στο τηλέφωνο δεν απαντάει άνθρωπος τι να πω


aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Marmat είπε:

Δεν έχω άνθρωπο να μου κρατήσει το μωρό ούτε αμάξι που σημαίνει πρέπει να ξαναπάω ποδαράτο με το μωρό κι είναι λίγο μακριά να βγούμε με τοσο κρύο.Δεν λείπει κάτι εχει εγκριθεί, μπαίνω με κωδικό στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες οαεδ και παρακολουθώ την εξέλιξη εγκρίθηκε από την περασμένη Τρίτη, συγκεκριμένα γράφει ένταξη στην επιδότηση και είναι να πάρω 456 για το μήνα Δεκέμβριο και άλλα 56 έναντι δώρου Χριστουγέννων απλά περίμενα να μπουν Παρασκευή 11/1 ή έστω σήμερα Δευτέρα και τίποτα. Όταν είχα πάρει το συμπληρωματικο επιδομα οαεδ εγκρίθηκε Τετάρτη μπήκαν Παρασκευή με συνοπτικές διαδικασίες, και δεν ήταν η τελευταία Παρασκευή του μήνα. Εντωμεταξύ στο τηλέφωνο δεν απαντάει άνθρωπος τι να πω

ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΟΑΕΔ ΑΝΟΙΚΕΙς?

 

πρίν από 52 λεπτά , 2angels είπε:

Κορίτσια πήγαμε παιδίατρο για εμβόλιο. Όλα καλά αν κ λιιιγο στρουμπουλουλες! Είμαστε 7700 κ 70 πόντους. Ήταν ένα άλλο κοριτσάκι εκεί , 7 μηνών κ ήταν ίσα στο ύψος με τη δικιά μου. Δεν θέλω να μεγαλώσει γρήγορα! :shock: χαχαχα

μοντελο την βλεπω την δικια σου

 


...:-D

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marmat είπε:

Δεν έχω άνθρωπο να μου κρατήσει το μωρό ούτε αμάξι που σημαίνει πρέπει να ξαναπάω ποδαράτο με το μωρό κι είναι λίγο μακριά να βγούμε με τοσο κρύο.Δεν λείπει κάτι εχει εγκριθεί, μπαίνω με κωδικό στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες οαεδ και παρακολουθώ την εξέλιξη εγκρίθηκε από την περασμένη Τρίτη, συγκεκριμένα γράφει ένταξη στην επιδότηση και είναι να πάρω 456 για το μήνα Δεκέμβριο και άλλα 56 έναντι δώρου Χριστουγέννων απλά περίμενα να μπουν Παρασκευή 11/1 ή έστω σήμερα Δευτέρα και τίποτα. Όταν είχα πάρει το συμπληρωματικο επιδομα οαεδ εγκρίθηκε Τετάρτη μπήκαν Παρασκευή με συνοπτικές διαδικασίες, και δεν ήταν η τελευταία Παρασκευή του μήνα. Εντωμεταξύ στο τηλέφωνο δεν απαντάει άνθρωπος τι να πω

Εγώ περιμένω 2 μήνες για τις συμπληρωματικες αποδοχές.. Έστειλα την μητέρα μου κ εγώ για να ρωτήσει γτ δεν μπορούσα να πάω έχει εγκριθεί της είπαν αλλά πρέπει να περιμένει και δεν μπαίνουν τόσο εύκολα αυτά.. Αύριο θα καταθέσω για το 6μηνο και ελπίζω μα μπουν άμεσα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, 2angels είπε:

Κορίτσια πήγαμε παιδίατρο για εμβόλιο. Όλα καλά αν κ λιιιγο στρουμπουλουλες! Είμαστε 7700 κ 70 πόντους. Ήταν ένα άλλο κοριτσάκι εκεί , 7 μηνών κ ήταν ίσα στο ύψος με τη δικιά μου. Δεν θέλω να μεγαλώσει γρήγορα! :shock: χαχαχα

καλημερα, καλα τι μεγαλα κοριτσια ειστε, εμεις καναμε το τριτο εμβολιο και ειναι 5880 και 62 ποντους. και εχει απιστευτη γκρινια λογω δοντιων η καημενη


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

καλημερα, καλα τι μεγαλα κοριτσια ειστε, εμεις καναμε το τριτο εμβολιο και ειναι 5880 και 62 ποντους. και εχει απιστευτη γκρινια λογω δοντιων η καημενη

Οταν εννοεις γκριανια δλδ  κ εμενα εχει κ δν ξερω απο τι ειναι χθες το βραδυ ξυπνησε κ ποναγε εκλεγε πολυ κ δν ξερω τι εινα λες να ειναι δοντακια εσενα τι κανει;


...:-D

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

καλημερα, καλα τι μεγαλα κοριτσια ειστε, εμεις καναμε το τριτο εμβολιο και ειναι 5880 και 62 ποντους. και εχει απιστευτη γκρινια λογω δοντιων η καημενη

Στα κιλα βαδίζουμε σχεδόν μαζι..5760 η μικρή κ 65 πόντους..γκρίνια κ η δικια μου οχι πολυ ομως..

 

Κορίτσια στα ποδαράκια τους στέκονται τα μπεμπάκια σας??


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Sofaki91 είπε:

Στα κιλα βαδίζουμε σχεδόν μαζι..5760 η μικρή κ 65 πόντους..γκρίνια κ η δικια μου οχι πολυ ομως..

 

Κορίτσια στα ποδαράκια τους στέκονται τα μπεμπάκια σας??

Αν σου πω οτι εμένα απο την αρχή που γεννήθηκε στεκόταν τα πόδια του, θα με πιστεψεις;;


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Αν σου πω οτι εμένα απο την αρχή που γεννήθηκε στεκόταν τα πόδια του, θα με πιστεψεις;;

Αμεεε χαχαχ πολυ δυνατα τα μωράκια μας..ο παιδίατρος ξαφνιάστηκε που την ειδε ετσι..Και όταν τον ρώτησα απο πότε το κάνουν μου απάντησε γυρω στους 6 7 μήνες..


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Sofaki91 είπε:

Αμεεε χαχαχ πολυ δυνατα τα μωράκια μας..ο παιδίατρος ξαφνιάστηκε που την ειδε ετσι..Και όταν τον ρώτησα απο πότε το κάνουν μου απάντησε γυρω στους 6 7 μήνες..

Χαχαχα τι περηφάνεια κ αυτή!!! Στο μαιευτήριο θυμάμαι που τα έβαζαν μπρούμητα να του πάρουν αίμα έλεγε η μια μαία στην αλλη ότι θα περπατήσει σε λίγο!! Χαχαχχα εχουμε δυνατά μωρακιααα

  • Χαχα 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...